Reklama

DOTAZ NA LÉKAŘE: Vzrušení z nahé pacientky

katka (Pá, 23. 1. 2009 - 23:01)

to co jsem napsala je pravda a stojím si zatím,radši nebudu psát kde ten doktor ordinuje

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 16:01)

Tak jsem to nemyslela. Všichni lékaři (až na pár vyjímek) jsou úplně normální, ale můj bývalý byl extrémě žárlivý a rád se podíval na mladou hezkou holku. Nikdy ji ale nic neudělal, ani ji zbytečně nenechal svlékat, jen někdy nevěděl, co s očima. Moc mladých žen ve své ordinaci nevidí. To s tím prasákem jsem trochu přehnala, jsem na něj pořád naštvaná kvůli všech těm lžím a nevěrám.

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 09:01)

Katka je nějakej úchyl, šmankote !!!!

Holka (Ne, 18. 1. 2009 - 08:01)

Katko, to je fakt úchylák. To bych šla k jinému. Mně se tohle ještě nestalo. Naštěstí. Už tak je trapná a ponižující záležitost, takovéhle vyšetření, ne tak ještě s někým úchylným, fuj.

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 07:01)

ZAS NĚJAKEJ ÚCHYL...

Katka (Ne, 18. 1. 2009 - 07:01)

Ano máš pravdu,mě když doktor vyšetřuje na gyndě.tak mě řekl že mu kamarádi závidí,že má předehru několikrát za den.Při vyšetření má divný hlas,myslím že je ztoho vzrušen a dělá si podle sebe a jak chce dlouho co potřebuje a jak mu to vyhovuje.Prsty má ve mě a kouká do očí jak reaguji.Evidentně ho to vzrušuje,vím to.Co na to říct.Většina z nich jsou úchyláci.Já to tak z vás cítím páni gynekologové.Jak to vidíte a cítíte vy ostatní holky,jaké máte zkušenosti ?

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 10:01)

Já jsem svému příteli -lékaři dala kopačky. Určitě jsou i profesionálové, ale on k nim nepatří, ačkoliv by to do něj nikdo neřekl. Koneckonců i já byla jeho pacientkou a netušila jak přemýšlí. Nechtěl mě pustit ani za svým kamarádem gynekologem, když jsem měla problémy. Musela jsem chodit za gynekoložkou. Podle sebe soudil ostatní. Neustále se bál, že mě bude někdo okukovat.
Někdo je profesionál a někdo obyčejný prasák.

Aneta (So, 10. 1. 2009 - 00:01)

Já si spíš vždy říkám, že má dobré povolání, dívat se na pěkné ženské, ale bohužel je s tím i spojeno, že se musí dívat i na jiné ženské. Ta, která si ho vezme za manžela, tak ví, koho si bere,že je to lékař.

Monca (Ne, 1. 4. 2012 - 17:04)

Dobrý den,
Poslední dobou mám velké problémy se zády. Mám prsa velikosti E a objem pouze 75 cm. Je mi 21 let a nevím, jestli bych si s přibývajícími problémy měla nechat prsa zmenšit. Děkuju za odpověď

A.A (Po, 30. 1. 2012 - 18:01)

Dobrý den, chtěla by jsem se zeptat na scintigrafii štítné žlázy. Koukala jsem na internetu, že po vyšetření se má 4 dny ponechat v sáčku vložky a podobně a poté zlikvidovat běžným způsobem. Já používám menstruační kalíšek a bojím se, že se to na to vyloučí ta látka co mi dají do žíly. Docela mě to znepokojilo, protože při močení si tu šťopku kalíšku počůrám. děkuji za radu A.A

Franta (Po, 26. 12. 2011 - 16:12)

bla bla bla bla.....

Amísek (Po, 26. 12. 2011 - 11:12)

Agáta 13, obávám se, že bez doporučení to nepůjde. Já jsem si tím taky prolezla, měla jsem hrozné bolesti břicha a v podbřišku, tak jsem prošla gyndou, urologií a nic, tak jsem z urologie dostala doporučení na chirurgii, kde mně doktor provedl rektoskopii. Jestli máš té krve dost, tak jsou to určitě hemeroidy. Ale taky s tím problémem se můžeš objednat do gastroenterologické poradny, jestli tam nemáš kartu, tak to chce taky doporučení.

Agáta 13 (Ne, 25. 12. 2011 - 15:12)

Dobrý den,
asi před třemi měsíci mě začalo trápit velmi bolestivé vyprazdňování v ranních hodinách, odpoledne se k tomu přidala velmi nepříjemná bolest v oblasti konečníku.
Vyzkoušela jsem factu čípky, které mi přinesly jistou úlevu. Problémy se ale objevily znovu, jen jsou doprovázeny krví ve stolici. Je mi 23 let, nekouřím, jím velmi zdravě, alkohol piji jen zřídka a jsem sportovec. Je tedy možné, že se jedná o hemeroidy a případně mohu se objednat k chir. lékaři i bez doporučení od obvodního lékaře? Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Agáta.

Pajka (Pá, 2. 9. 2011 - 23:09)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mi tu někdo neporadí, jak se přepravují spermie a zda se dá nějak prodloužit jejich životnost na vzduchu. Případně kolik času máme na to, než je zavedeme do dělohy? Předem moc děkuji za rady!

aneel (Čt, 13. 11. 2008 - 22:11)

Jasně že se rád podívám ... Ale v mojem oboru akorát občas a jenom na prsa ... Ale někdy i mladyých a pěkných pacientek ...

Pavla (Pá, 29. 8. 2008 - 16:08)

Můj bývalý přítel je praktický lékař a říkal mi, že celý den prohlíží obezní ženy, babičky atd. Takže když k němu příjde mladá a hezká žena, rád se podívá, protože je to pro něho vzácné. Není úchyl, jeho kolegové jsou na tom stejně. Každý normální chlap se rád podívá na krásnou ženu.

Pavel (Út, 15. 1. 2008 - 21:01)

doktoři jsou normální lidé - pamatuji si jak byl mladý doktor vedle z hezké pacientky - bylo to na vojně a jako pohotovost jsme byli i pro civilisty...
Naopak doktoři-záložáci když přišli na cvičení byli notorici a chlastali a chlastali....

vladka (Pá, 2. 11. 2007 - 16:11)

tyden mě bolí pod srdcem na leve stráně zád prosim porádtě

Radek (Čt, 23. 8. 2007 - 19:08)

Zdenku, co znemana "mlada holcina"? Nejses pedofil?

Zdenek (Čt, 23. 8. 2007 - 18:08)

Neřekl bych, že je vzrušující vyšetřovat mladou holčinu, spíše je to prostě příjemnější práce.

Reklama

Přidat komentář