Reklama

DOTAZ NA LÉKAŘE: Vzrušení z nahé pacientky

Zdenek (Čt, 23. 8. 2007 - 17:08)

Neřekl bych, že je vzrušující vyšetřovat mladou holčinu, spíše je to prostě příjemnější práce.

lulina (So, 28. 7. 2007 - 16:07)

no popravdě mě můj gynekolog trochu vzrušuje,když sem byla pana a šla sem poprvé na gyndu.....tak on byl dá se říct můj první a to dělal jen svou práci...pokaždý když jdu na prohlídku sem vlhká....:) jo jo takže může to být i naopak.

moni (So, 28. 7. 2007 - 16:07)

Znám řadu lékařů a VÍM bezpečně, že mají problém udržet testosteron na uzdě. To, že to pacientky nevědí nebo přehlédnou je pro obě strany jen dobře.
Netýká se starých, zpocených samic s myomy, kde je to fakt jen medicína. Ale svěží sedmnáctka v mini, když rozhodí kopýtka a opře se... A vy víte, že jí nic není, je tam jen kvůli preventivky, má růžovoučký čípek, chloupky jak koťátko, právě ovuluje, vydává u vyšetřování občas zvuky jako když vzdychá při něčem úplně jiném... No, mají to pak těžké chlapci v bílém. Což ovšem veřejně přiznat nemohou. Takže vlastně "nic"...

Návštěvník (Út, 26. 6. 2007 - 14:06)

A co opacne..Byla uz nejaka vzrusena nebo ji alespon fakt ohromil nejaky doktor?me teda jo..Porad na nej musim myslet a kdyz si to delam tak si predstavuju jak mi to behem vysetreni dela on

Marta (Út, 26. 6. 2007 - 13:06)

Mě obvodní doktor poslouchal srdce tak,že jsem si musela sundat podprsenku(u ostatních lékařů nikoli)a v leže mi prsa hladil.Na kontrolu mi pozval,když už měl po ordinačních hodinách a sestra právě odcházela.Osahávání se opakovalo.Přestoupila jaem k lékařce,ta mě vyšetřuje v podprsence.Ten dotyčný pan doktor už v ordinaci nepracuje,asi jsem nebyla jediná.Muži si na něj stěžovali,že je odbývá.

Mudr. Funda (Ne, 24. 6. 2007 - 15:06)

koukám celý den na uřezaný pazoury, proto se rád podíván do ďoury.

Michal (Ne, 24. 6. 2007 - 12:06)

Níže máta odpověd na vzniklé dotazy během diskuze. Toto je případ který se stal.I lékaři jsou muži.

18. 3. 2004 08:04:00, Barbora
pan doktor mne prohlížel zejména v místech kde jsem dost citlivá což jsem se ovládala ale asi na mne poznal .V minulosti jsem byla vyšetřena během chvilky ,ale teď to bylo uplně jiné .Jeho přístup kdy mne navrhl pohlavní styk když jsem byla bez možnosti se bránit .Stalo se to před několika dny .Nemohu spát ,nesoustředím se . Nemohu to nikomu říct tak jsem to alespoň napsala tady .Dosud jsem se s tím nesetkala v mém okolí .

Heni (Pá, 2. 3. 2007 - 13:03)

vy jste skupina primitivů a hlupáků..

Bundovi (Čt, 1. 3. 2007 - 05:03)

text

Jouza (Út, 27. 2. 2007 - 04:02)

Jeste dodatek k originalni otazce: teda nemyslim ze ten lekar nebo gynekolog ma v tu chvili z ty zensky erekci, to ne ale takovy to "je to lekar a je to pro nej jen pacient" je podle myho taky blbost, zustavame lidma a zvlast chlapama tak co si budem namlouvat.

Jouza (Út, 27. 2. 2007 - 04:02)

Zaprvy je blbost ptat se zensky, protoze v tomhle jsou preci jak kazdy vi uplne jiny a pohled na nahatyho chlapa je urcite nevzrusuje.
Taky si myslim, ze doktor porad zustava chlapem. Je mi jasny ze gynekolog nebo lekar vidi tisice zenskejch ale pochybuju, ze kdyz vidi nakou peknou tak ze se s chuti nepodiva a treba i v duchu nepomysli na "pracesicku".
Beru to podle sebe. Ja prodavam boty u Bati a taky za rok vidim tisice zenskejch a holek. Pominu mladicky holky a babicky no a pak zbejvaj ty co jsou mi nak vekem blizky. No a kdyz si prede mne najednou sedne damicka ktera je hezoucka a ma krasny nohy a peclive udrzovany chodidylka a pekne nalakovany nehty tak si taky v duchu reknu sakra to je pekna zenska a potesi to oko.
A takuy jsem v tomhle oboru profesional a vidim tech zenskejch tisice a tisice ale kdyz mi naka padne do oka tak se rad potesim pohledem a jeji pritomnosti a pochybuju ze chlapi v jakykoli jiny profesi jsou jiny, i lekari.
Kdyby to tak bylo, tak by nikdo nikdy nezaslechnul, jak si nekdy lekari komentujou poznamkama pacienty a tim ted nemyslim jejich kartu a zdravotni vztah, prave protoze furt jsou to jen lidi a tyhle pocity nebo svoje sexualni citeni proste nikdo nemuze vyplout zmacknutim knofliku.
Takze bych rekl ze treba i takovej gynekolog kterej tech zen vidi kazdy den hodne se urcite pokocha pohledem na peknou kundicku naky pekny holky, uz jen prave proto ze plno toho na co kouka mnohdy asi moc hezky neni.

. (Út, 27. 2. 2007 - 04:02)

ha ha to jsou blbe otazky zkusim se zeptat pribuzne lekarky kol 50 lůet jestli ji nekdy vzrusovali muzsti pacienti snad me nenecha odvezt k chocholouskovi:-)))))))))))))

Návštěvník (Po, 26. 2. 2007 - 09:02)

Lékaři to mají těžké, protože kdekdo chce tady pitvat jejich pocity, asi na základě televizních seriálů, které se občas dívají růžovými brýlemi nebo poněkud křivým zrcadlem. Skutečnost je přece jen poněkud jiná, jednodušší a tvrdší.

Návštěvník (Po, 26. 2. 2007 - 08:02)

Ve své podstatě máš dvě možnosti. Za prvé pokud se doktor v takovém případě nevzruší tak není "normální" že. Za druhé pokud ano tak je úchyla že. Tak si vyber. :-)

Michal (Pá, 1. 12. 2006 - 19:12)

Zas až tak úplně mlaďoučký nejsem, je mi dvaadvacet:))
Mě by to prostě jen zajímalo, prostě jen tak, myslím, že to mají lékaři těžké:) Nemyslel jsem že by byl úplně vzrušený, ale když mu přijde do ordinace mladá hezká slečna kterou bolí záda, svléká se a on se jí dotýká... jak se tomu může ubránit? A ještě když je zvyklý na starší pacienty?

Návštěvník (Pá, 1. 12. 2006 - 13:12)

Pardon, o tom doktorovi to píše Pamprslini.

pro Michala (Pá, 1. 12. 2006 - 12:12)

Je vidět, že jsi ještě mlaďoučký a už jenom myšlenka na ten kousek občuraného masa tě rozpálí. Avšak pan doktor Jelito (jak ho spomínáš), to již časem bere už jako řezník flaxu vepřového, nebo prodavačka v drogérii tlustou svíčku. Zatím pomáhají studené sprchy do rozkroku.

mazlik (Pá, 1. 12. 2006 - 12:12)

Jestli můžu ztratit slovo za doktory:Sex je v hlavě a celé to tajemství je ve slově pacientka:Když je svlečená myslí doktor na to,aby našel příznaky choroby a ne na sex.Napadne ho třeba,že je pěkná,ale to je všechno,v čekárně jsou davy dalších pacientů a on musí řešit nějaký problém pokud možno rychle a efektivně,to potom myšlenky na sex jdou stranou.

era (Pá, 1. 12. 2006 - 11:12)

Michale, to je jednoduché. Opatři si pár lechtivých kazet a koukej na ně denně několik hodin. A to několik let. Uvidíš sám, jak budeš po čase "vzrušený".

Tina (Pá, 1. 12. 2006 - 11:12)

Přece není celá jen v prádle. Max. zůstane v podpresence a dole kalhoty či co, co by na tom mělo být tak rajcovního.
Neple´t si to se striptýzem. Přijít do ordinace, svlékat se..a doktor čumí. Pokud to takto vyžaduje, tak je "dost divnej". V praxi je to jinak. Málokdy musí být pacient celý jenom v negližé.

Reklama

Přidat komentář