Reklama

Duchovní cesta

Roman (St, 19. 7. 2006 - 13:07)

Evelyn, co je to za duchovní cestu, jak se to jmenuje. když říkáš začátečníci i pokročilí - tak je to asi nějaká škola, která má jméno.

Ruda (St, 19. 7. 2006 - 12:07)

Ahoj Evelyn, Když se řekne nahlas duchovní cesta, tak spoustě lidí to příjde ,že to může být jen pro blázny a duch.fanatiky.Já, když jsem byl mladší, tak jsem se takovím věcem smál, ale v průbehu života přišly tak hodně silné okamžiky, že jsem nevěděl kudy kam, co chci atd.Vyhledávat nějakou skupinu, to jsem nechtěl, mám takovou povahu, že si nenechám jen tak něco podsunout, tak jsem sám přemýšlel, co by bylo tak pro mne nejlepší, aby došlo k ustálení myšlenek a k sebepoznání.Vlastně to není nic nového, uvěřil jsem v "rovnováhu" co dám to dostanu, všechno co se kolem nás děje, má nějaký smysl,každý má nějaké plusy a ty by měl umět využít, aby byl něčím v životě užitečný.Když jsem tak to začal uvažovat,pocítil jsem, že mi to pomáhá, dokonce se mne známi často ptají čím to je, že jsem se změnil, když jim řeknu ,že jsem se vydal na duchovní cestu, tak se smějí, ale je fakt, že né všichni, když to schrnu, myslím že , každý člověk by si měl najít svou víru, která by mu pomáhala překonávat živ.krize, především musí být postavena na zdravých kořenech,nikoho to nesmí optěžovat a už vůbec ne ubližovat.

Evelyn (St, 19. 7. 2006 - 06:07)

Ahojte všichni, kteří máte zájem povídat si o duchovní cestě. Zvu všechny začátečníky i pokročilé ke sdílení vlastních názorů a prožitků ke vzájemnému obohacení. Je možné se na cokoli zeptat, co se týká cesty za poznáním, zodpovězeno bude dle našich možností. Vítám Vás a těším se na naše povídání.

Reklama

Přidat komentář