Reklama

DVR Pioneer 433H-S

anonymous (Pá, 14. 7. 2006 - 15:07)

Tak by mě zajímalo, jakou značku mám v kalhotách já...?

Andy (So, 22. 10. 2005 - 21:10)

No už ho mam :-)Měla jsem štěstí, zapůjčil mi ho jeden člověk tady z Ostravy, narazili jsme na sebe na netu.Odkud jsi? Mailem ti ho nepošlu, ale mohu Ti ho nechat zkopírovat. V praci nemam možnost. Zjistim, kolik by to u nas v kopirovaci sluzbe stalo. Myslim, ze jsem se vlezla do 100 Kč.Muj mail: Violet.Ultra"seznam.cz

Honey (So, 22. 10. 2005 - 20:10)

Ahoj, mám stejný problém jako ty. Sháním manuál k dvd rekordéru Pioneer DVR 433H (80GB hdd). Podařilo se ti ho sehnat? Pokud ano, mohla by jsi mi ho prosím poslat na můj email?Díky moc Honey

Petr Mrakeš (Po, 22. 8. 2005 - 17:08)

No to je dost vyčerpávající návod. To by se mi líbilo. A je to v češtině ! 8-))

Anna (Po, 22. 8. 2005 - 16:08)

Shanim manual k tomuto vyrobku, koupila jsem ho u francouzske firmy a ta nema česke manualy. Prosím pomozte!

Mirabel 28 (Po, 22. 8. 2005 - 14:08)

Ještě bych dodala, že mu jemně hladím šourek a varlata, popřípadě zasunuji prstík do análu, někdy mu vezmu šourek do pusy! Prostě jak máme náladu!

Mirabel 28 (Po, 22. 8. 2005 - 14:08)

Ahoj Jani, já to dělám tak, když ho má přítel v klidovém stavu, tak mu ho vezmu celý do pusy a pohybuji s ním.Když je vytopořený, tak stačí do poloviny v puse, ale já ho polykám co nejhlouběji! Také jazýčkem dráždím uzdičku a otvůrek v žaludu, prostě záleží na okolnostech! To pochopitelně i s tím výstřikem!Když s tím začínáme, tak dávám pozor podle reakcí partnera, aby nevystříkl, když s tím i končíme tak si to nechám vystříknou do pusy, prostě tak nějak!Nebo mi partner vezme hlavu do dlaní a pohybuje penisem jako při souloži, prostě přiráží do mě!

Reklama

Přidat komentář