Reklama

Ejakulace=Orgasmus?

Majo (Pá, 28. 4. 2023 - 12:04)

Ja chci jenom vedet jestli nekdo zazil samoejakulaci prez den,ja ji mel jenom jednou a to kdyz mi bylo 15 let,sedel jsem v trenkach v aute s mamkou a sestrou a jeli jsme k tete na slovensko,hralo radio a najednou nechapu jak se to stalo mi zalud vyjel z trenek,postavil se pindik a samo teklo volne semeno,neuvedomuju si jak dlouho to trvalo a ani jsem nevnimal ze mamka zastavila a divala se co se to deje,vim jenom ze jsem mnel tak silne krece v podbrisku ze se nedalo nic delat,segra se divala na to co to tece a mamka mela kapesnik v ruce pod zaludem a cekala az to prejde,nebyli to takove normalni stahy pri orgasmu,byla to jedna dlouha krec ktera mi spusobila dlouhy vytok,ne vystrik,prosta to teklo jako kdyz bych docuraval,bylo to strasne krasne ale jenom jednou.

ej (Čt, 15. 9. 2016 - 04:09)

Mozna hloupa otazka,presto...Často se to rozděluje na orgasmus a ejakulaci. Nikdy jsem v tom rozdíl neviděl. Jestli je orgasmus těch 5-6 sekund kdy nabíhá ten tlak a vysílá mě to do nebes tak ok, ale to mi většinou už ze žaluda nějaká kapka jde. Co se týče ejakulace tak ta první to pošle dál na mars a ty další jenom umocnují to co všechno se cítí od kostrče až po žalud. Takže já to vidím dost propojené.

Jan (Po, 15. 9. 2014 - 18:09)

Uz jsem se milovala hodnekrat...Nacvičený suchý orgasmus není porucha, ale cíl cvičení.

Leoš (St, 23. 7. 2014 - 21:07)

Pro mě není ejakulace až...Znám to, dělám "lemování" (edging) při masturbaci, při styku to někdy jde, někdy ne.

- (St, 23. 7. 2014 - 16:07)

Pro mě není ejakulace až tak důležitá.
Když po předehře vstoupím do ženy, tak po pár minutách se přiblížím k ejakulaci, ale držím se tak, abych ji nedosáhl. Když se takhle milujeme 10 nebo 15 minut, tak je to pro mě tak příjemný pocit, že ejakulace je pak méně než desetina prožitku z celého milování. Nevím jestli orgasmus = ejakulace, mě se líbí užívat si to před tím.
Abych věděl, kdy se udělám a kdy ne, tak jsem to musel ze začátku trochu cvičit o samotě bez partnerky.

Jan (Po, 21. 7. 2014 - 16:07)

Pro drtivou většinu mužů...Je to jednotná trojice: ejakulace+orgasmus+postkoitální únava. Ale dá se rozdělit.

Boban (Po, 21. 7. 2014 - 15:07)

Samozřejmě,že ejakulace znamená u muže,tedy zdravého muže, orgasmus, protože při tom má i nádherné pocity,zvláště mezi prvním a druhým stahem penisu při ejakulaci.A reakce může být u každého muže jiná. Některý sténá až přechází v hekání na konci ejakulace, jiný to prožije jaksi v sobě. Záleží na podnětu, na partnerce či partnerovi, na tom zda třeba před souloží onanoval, pak může mít zase orgasmus jiný, tedy jinak pocitově prožitý.
Suchý orgasmus je pouze u kluků cca.do 13 let, kteří ještě neejakulují,ale již třeba několik let onanují,tzv.na sucho, ale s nádhernými pocity na konci stimulace penisu. Většinou je to pocit podobný tomu tzv.mokrému orgasmu, ale bývá i silnější, takový šimravý.
Takže závěrem shrnu, ano ejakulace znamená orgasmus.
Pozor na úrazy páteře, pokud dojde k poškození míchy, tito muži již v 98 procentech nikdy nemohou ejakulovat a ani onanovat.Takže až uvidíte vozíčkáře paraplegika, vzpomeńte na něj

Andrea (Po, 21. 7. 2014 - 14:07)

Uz jsem se milovala hodnekrat a muzu potvrdit, ze muz proziva tu orgasmickou slast prave behem ejakulace; ejakulace je soucast orgasmu. Slysim o "suchych" ejakulacich, ale to je jiste vzacna porucha.

drtivá většina (Po, 21. 7. 2014 - 13:07)

Pro drtivou většinu mužů je orgasmus spojen s ejakulací. Proto je jejich sexualita tak pocitově i věkově omezena (oproti ženám)

jj (Po, 21. 7. 2014 - 12:07)

Je mi 11 a mam 16,5cm. Omrdal...Máš malýho, já ho mám 19 cm, a ženy říkají, že je malý. :-(

Kuba Neduchal (Po, 21. 7. 2014 - 11:07)

Je mi 11 a mam 16,5cm. Omrdal jsem už jednu. Mam ho tak akorát??

Jan (Ne, 30. 3. 2014 - 18:03)

To není stupidní otázka....Většina lidí to nerozlišuje, pro ně je ejakulace orgasmus, ve skutečnosti jde o dvě oddělitelné věci.

p.jojo (Ne, 30. 3. 2014 - 12:03)

No nevím, v mém věku je to...Souhlas k memu prekvapeni mnoho paru okolo 40-50 let maji sex tak 2x za mesic nekdy i min. Muz maximalne sexualne ozije jen pokud je nablizku jina zena.
Je to chybnym uchopenim sexuality kdy muz pouze ukojuje nadrzenost a zena "odmenuje za lasku" .
Jenze mej nadrzenost po 5-10-30 letech manzelstvi.
Jen minimum paru pochopi to s cim pracuje tantra.
Nedelam reklamu tomuto pristupu ktery v praxi podle prirucek ci skolitelu je prezentovan pro neznale v tak odpudive podobe ze bych ziskal koprivku uz po uvodu.
Ale pokud muz najde v sobe silu spoutat svou spontani sexualitu a prizpusobit a vyjit vstric te zenske ktera je daleko intenzivnejsi a zajimavejsi.
Muze sex se zmenit na stejnou zabavu jako je dnes lyzovani ci turistika nebo adrenalinove sporty a to s partnerkou se kterou zije treba 10 let ...
A prave naopak zjisti ze k tomuto dokonalemu vyuziti sexuality muze dojit po intenzivnim "treningu" ktery trva nekolik mesicu ci rok.

věřím ti Dane (Pá, 28. 3. 2014 - 10:03)

Už jsem 20 let ženatý a...ono se to asi spíše týká některých rozvedených. Nebo jinak, po 20 letech se prostě ti dva nijak moc už nepřitahují. Myslím tím, že ty rozdíly se projeví asi hlavně u "nových" párů vyššího věku.

Leoš (Pá, 28. 3. 2014 - 09:03)

Už jsem 20 let ženatý a...No nevím, v mém věku je to nic moc - několikrát do měsíce (48), a moji kamarádi kolem 50 tomu sexu taky moc nedají, tak 2x za měsíc, a to mají buď novou ženskou (45 a 46), nebo manželku+milenku (49) a pod., je to bída. Mně bývalá dobrá známá (38) řekla žeby chtěla každodenní sex jako na začátku manželství, ale... Doplňte si to "ale" sami.

dan (Pá, 28. 3. 2014 - 07:03)

Už jsem 20 let ženatý a mám 46. Mé přesvědčení vychází z různých pokeců z kruhu známých i z pracovního kolektivu.Všichni chlapi - kolegové, mluví téměř stejně a při skleničce si od srdce postěžují co mají doma.
Tak že kamaráde ,ono to není tak slavné.Ty dračice,to budou vyjímky.

otázka (Čt, 27. 3. 2014 - 15:03)

Já jsem přesvědčený o...Kolik ti je Dane, že si tak znalecky "přesvědčen" jak to mají například ženy kolem padesátky?? Já osobně totiž znám takové padesátnice, že bych nerad tady psal podrobnosti, aby to nevypadalo úchylně..Prostě a jasně, chlapy ve svém věku strčí tyto ženy do kapsy výkonově i prožitkově.

Leoš (Čt, 27. 3. 2014 - 14:03)

Já předpokládám,že se...50-ka je střední věk. Třeba se zeptat žen kolem 50, jak jsou na tom celkově, každá asi jinak.

dan (Čt, 27. 3. 2014 - 10:03)

Kolik let je vyšší věk?Já předpokládám,že se bavíme o zralém vyšším věku někde okolo 50.

Leoš (Čt, 27. 3. 2014 - 10:03)

Já jsem přesvědčený o...Kolik let je vyšší věk?

Reklama

Přidat komentář