Reklama

Ejakulace=Orgasmus?

Milan (Čt, 20. 12. 2012 - 20:12)

Sexualni odborníci carlos a...Žena, která nemá orgasmus je frigidní? Při styku nebo také při masturbaci?
Odkuď víš, že jsem neskusil ženský orgasmus? Proč by muž nemohl přežít ž. orgasmus?

xxx (St, 19. 12. 2012 - 22:12)

Sexualni odborníci carlos a Milan.Ženský orgasmus jste nezkusili a tady říkáte co ženy cítí.Mi to třeba jde parádně ale některým ženám to nic neříká jsou prostě frigidní.

Milan (St, 19. 12. 2012 - 18:12)

I když samozřejmě, pocit...Souhlas, pocity jsou cítit hlavně "tam", tedy jsou lokální.

carlos (St, 19. 12. 2012 - 15:12)

I když samozřejmě, pocit je to velmi velmi příjemný. Není to jen vystříknutí bez ničeho. Ovšem.. délka není nijak závratná (prakticky jen těsně před a asi tak do půlky výstřiků) pak to náhle nepříjemně skončí. Za další, u drtivé většiny mužů jsou pocity silně lokální, jen "tam dole". Tedy žádné vlny celým tělem a další prožitky z orgasmů žen.

carlos (St, 19. 12. 2012 - 15:12)

Krásná otázka a postřeh, i když staršího data, myslím, že právě tady v tom dotazu a popisu zakladatelky krásně vidíme rozdíl mezi mužským a ženským ogasmem.

Milan (St, 19. 12. 2012 - 15:12)

Intenzivnejsi delsi ale...Při masturbaci u žen to neplatí :D

p.jojo (St, 19. 12. 2012 - 11:12)

Určitě se nejedná o...Intenzivnejsi delsi ale nejistejsi a komplikovaneji dosazitelne.

Milan (St, 19. 12. 2012 - 09:12)

Určitě se nejedná o...Ženy mají intenzivnější prožitky, to je pravda, ale do puberty chlapci mají stejně silné prožitky při orgazmu jako dívky/ženy.

klarka84 (Út, 18. 12. 2012 - 22:12)

Určitě se nejedná o hloupou otázku. Muži a ženy prožívají vyvrchlení úplně jinak. A nejde jen o rozdíl v pohlaví, ale každý z nás to cítí úplně jinak. určitě neděláš nic špatně, jen každý reaguje úplně jinak. A já z vlastní zkušenosti můžu říct, že ženy mají v tomhle většinou prožitky intenzivnější než muži. Tak se ničeho neboj a zbytečně se netrap a hezké chvilky si užívejte v pohodě a bez starostí.

Tak (Út, 18. 12. 2012 - 14:12)

Mám takový dotaz je mi 17 a...srandu z tebe mám taky,smích.Ne,poruchu žádnou nemáš,neboj,smíííííích.

Miloš (Út, 18. 12. 2012 - 14:12)

Mám takový dotaz je mi 17 a někdy když souložíme s přítelkyni tak při vytažení z pochvy dostřiku i dva metry daleko a někdy to jen tak vyplivne pár centáků.To samé když si ho honím někdy střik jak hasičák a někdy pár plivanců.Kámoška má s toho strašnou srandu když to nestříká daleko.Není to nějaká porucha? Ještě zkusíme ať ho ona pohoní jaký střik dosáhne.

Milan (St, 2. 5. 2012 - 19:05)

Význam? Niekomu to predĺži...Kdyby lidé nebyli líní.

Slavomir (Čt, 22. 3. 2012 - 16:03)

no dobře a k čemu to je?...Význam? Niekomu to predĺži orgazmus - ten suchý potom môže trvať dlhšie, možno pol minúty, minútu... Ale ide o to, že napr. počas dňa môže chlap prežiť viac suchých orgazmov (2 - niekoľko desiatok, podobne ako niektoré ženy alebo malí chlapci pred spermatogenézou).
Ale metóda suchého orgazmu sa v Číne (Indii) používala na mystické ciele - na dosiahnutie Osvietenia.
S tým "ničením" súhlasím, istý chlapec (ktorý to nejaký čas robil) tento tréning prirovnal k "seba-trápeniu".
A metóda orgazmu cez prostatu je pohodlnejšia, lenže každý orgazmus cez prostatu nedosiahne. Ale treba vyskúšať. Mne to nešlo :(

carlos (Čt, 22. 3. 2012 - 14:03)

Já bych viděl spíše cestu přes tu prostatu. Rozhodně jsou to trochu jiné prožitky. Chlap totiž zdaleka nemá tolik variant a délek orgasmu jako žena. Prostata je tak jednou z mála možností, jak si užít něco trošku jiného.

ronny (Čt, 22. 3. 2012 - 14:03)

no dobře a k čemu to je? pokud beru ty dvě první metody, druhá se jeví jenom jako prosté zastavení - oddálení střiku. No a ta první metoda.. stála by zato jedině pokud by to nějakým způsobem prodloužilo rozkoš nebo délku orgasmu, pře jiinak můžu stříkat rovnou a nemusím se ničit s těmihle nejistými pokusy!!

Slavomir (Čt, 22. 3. 2012 - 13:03)

P.s.: niekto dosahuje orgazmus cez prostatu. Ale každému sa to nepodarí.

Slavomir (Čt, 22. 3. 2012 - 12:03)

A jak se tedy dělá...Mužský orgazmus začína asi 1-2 sekundy pred prvým výstrekom. Sú 3 výcvikové metódy
- predlžovanie tejto fázy, počas cvičenia sa objavia suché kontrakcie s orgazmom, keď sa spustia kontrakcie, treba prestať s aktivitou. Pri tomto type suchých orgazmov hrozí, že po niekoľkých suchých kontrakciách, prejdú do mokrých kontrakcií...:(
- cvičením posilňovať Kegelov sval, a potom počas mastubácie vo fáze, keď sa začína objavovať orgazmus, ale ešte neprišlo k prvému výstreku, silne Kegelov sval zatiahnúť.
- Dvoma prstami pred orgazmom silne stlačiť akupunktúrny bod HUI YIN (Chuej jin - ten je medzi mieškom /šourek/ a rektom)a držať. Toto je veľmi jednoduchý spôsob, ale mnohí ho neodporúčajú, pretože (časť) ejakulátu sa môže dostať do močového mechúra, a potom to nie je suchý orgazmus.
Ja som vyskúšal všetky 3 spôsoby, ako najvhodnejší sa mi zdajú byť prvé dva spôsoby, poprípade ich kombinácia. Môj suchý orgazmus je slabší (to je ale individuálne), no cvičením sa pocity majú zvyšovať a rozširovať do celého tela.
Podávam to krátko a zjednodušene.

ronny (Čt, 22. 3. 2012 - 08:03)

A jak se tedy dělá stručně a jasně ten orgasmus bez výstřiku? Aby to nebylo jen oddalování a oddalování! Nechce se mi číst nějaký dlouhý knihy o tom.

Libor (Čt, 22. 3. 2012 - 08:03)

Vyser se na nějakou tantru normalně si ho pohoň vysrříkej se a je ti fajn taky to tak dělám né nějaké pičoviny

Áno, pravda, (Ne, 13. 11. 2011 - 19:11)

Dobrá práce Slavomíre, ale...ale ja trénujem podľa rád majstra Mantaka Chiu.

Reklama

Přidat komentář