Reklama

Gamblerství

Lemog (Po, 16. 5. 2016 - 05:05)

Ahoj všem: dnes 246. den bez gamblu a cigaret

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Lemog (Ne, 15. 5. 2016 - 06:05)

Ahoj všem: dnes 245. den bez gamblu a cigaret

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Lemog (Ne, 15. 5. 2016 - 06:05)

Ahoj všem: dnes 244. den bez gamblu a cigaret

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Martin 10 (So, 14. 5. 2016 - 15:05)

Zdravim po delsi dobe, neni co psat, vse v poradku, bazeni me zase chvilku nechce, vsak ono prijde, ale bude slabsi a slabsi, jsem na neho pripraveny. Je to jenom na me, pokud nebudu chtit hrat, nebudu, pokud budu chtit hrat, zahraju si. Problem je v tom, ze potom uz nebudu mit na vyber a pokud nebudu chtit hrat, budu to zase tezko zastavovat delsi dobu a za cenu velkych proher. To jsou ty faze, kdy se mozek neridi raciem, ale touhou po bezpracnem zisku, ktera zastini vsechno povedomi o problemech s gamblingem.

Mirku diky za navrh na setkani, v budoucnu ho jiste nevylucuju, zatim vsak abstinuji velice kratce, muzeme se k tvemu navrhu jiste vratit, pokud budes chtit. Nase osudy jsou si dost pidobne, alespon v tom o cem mam povedomi, podoba je doba zavislosti i prohrane castky, i kdyz u me jsou o neco mensi, nejsou nikterak male. Stejne tak nemame dluhy, pujcky a jine zavazky. Me uz se proste nechtelo bohapuste utracet cas ani penize, jenze pokud je "kariera" tak dlouha, tezko se vystupuje. Vsak to znas.

Uzivete si dnu bez hrani a serte na prudice...

Lemog (So, 14. 5. 2016 - 06:05)

Ahoj všem: dnes 244. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Lemog (Pá, 13. 5. 2016 - 05:05)

Ahoj všem: dnes 243. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Petr Brno (Čt, 12. 5. 2016 - 20:05)

Borci, máte pravdu. Zavání to mega recidivou. Já jsem jen prostě nechtěl ohrozit své blízké. Nicméně chce to nehrát vůbec. O tom žádná.

Tragik (Čt, 12. 5. 2016 - 10:05)

Petře.. nevím kam jsi nahlédl. Já třeba nepiju vůbec.
U ostatních gamblerů hodně záleží jeslti je alkohol spoštěčem. Nešpor ho nezakazuje ale nepít doporučuje jelikož to oslabuje vůli. Tam kde je to spouštěč je to jasné tam nemůžeš vůbec.

Na druhou stranu znám i abstinujici hrace co obcasně pijí. Nemají s tím problém takže je to dost individuální.

Forum není žádný výcvikový tábor. Je o sdílení zkušeností.

BTW když se podíváš sám jsem tam dal odkaz na diskusi o alkoholismu. Cestu si musí každý najít sám.

Tragik (Čt, 12. 5. 2016 - 09:05)

Další diskuse i zde:

http://gambling.my-free-forum.com/

Nově odkazy na léčebny, podpůrné skupiny, diskusní fora nebo třeba stažení abstinetské bible pana Nešpora :)

Tragik (Čt, 12. 5. 2016 - 09:05)

David: S pravděpodobností hodně blízké jistotě je to tak jak jsi napsal. Nemám k skoro co dodat.

Snad jen že nevidím důvod proč ti mily Petře Brno nadávat. Já nepřeju gambl nikomu. To co popisuješ jsem zaslechl u více lidí dycky to ale nakonec skončilo průšvihem takže bych se hlavně bál toho že si jen protahuješ dobu do "skutečné" léčby. A btw pořád dáváš vydělat lidem co celý herní průmysl drží nad vodou.

Přijde mě to jako jezdit autem bez pásů a říkat.. "hele říkali jste že se zabiju ale já jsem pořád v pohodě"

Lemog (Čt, 12. 5. 2016 - 05:05)

Ahoj všem: dnes 242. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

David (St, 11. 5. 2016 - 22:05)

Petr Brno:
Zdar Petře. Věřím, že by to mohlo u některých lidí fungovat, ale taky si myslím, že pak může nastat nějaký totální zkrat a gambling až do nuly. No nevím, zavání to tím, že si myslíš, že to máš tak nějak pod kontrolou a ejhle...

Petr Brno (St, 11. 5. 2016 - 22:05)

Borci, prostě mě klidně nadejte. Já jen chci říct, že jsem díky tomu že jsem poslední dva roky snížil své potřeby na minimum, dokázal co se týká své závislosti a své osobnosti, opravdu maximum..... Nedokázal jsem ze dne na den nehrát. Prostě jsem potřeboval k tomu dojít pomalu, snižováním sázek a frekvencí.....
Borci, bojujte

Petr Brno (St, 11. 5. 2016 - 22:05)

Ja vim ze teoie je: hrajes a nebo ne. kdyz hraje jsi gambler. Ja jsem gabler. Kurva ja to vim. Akorat ted s tim bojuji. Pokud nebudu bojovat tak budu sedet u matu a za ctvrt roku dalsich 50tisic v hajzulu. A nebo budu bojovat.... Za pul roku bude v pici 5 ci deset tisic. Ale i to je pokkrok. Za dalsiho roku bude pryc uz jen 5 tisic. Ja proste nejsem ten kdo rekne tem lidem co tu pisi nwco jako: jsi sracka. Proste clovek hraje a podelava rodinu protoze prijde exekutor a nemaji kde bydlet. Kdyz nedokaze nehrat, tak herot at si najde alternativu za par korun kdyz bez toho nemuze bejt. U matu vim ze nejde si dat limit. Ale kdyz potrebuje to napeti, at si da tu sportku sakra na celej mesic , jeden sloupec na jedno losovani a nazdar...... PROSTE JE MI LITO tech rodin co s nim trpi.

Petr Brno (St, 11. 5. 2016 - 22:05)

Borci, jsem gambler, o tom žádná.Deset ci jedenact let hraji. 8 let automaty, zbytek sportovni sazky. Posledni dva roky jsem zaznamenal pokrok. Chtel jsem nehrat. Sic jsem to nedokazal ale posledni dva roky jsem dokazal nehrat na dluh. tj. dal vsadil nejaky zapasy jen z toho co mi zbyde. Tj. vsadit tiket za 50 korun. Oproti tomu ze jsem dokazal behem 2 hdin projet 40 tisic na rulete, je to pokrok. Dnes cca 3 mesice bez hrani. Dnes presne 9 tydne bez koureni (kouril jsem 10 let). Chci rict, ze proste nebudte ve stresu. Stres vas posle do hospody a pak se octnete v herne. Nejste stoprocentni, obcas zrecidivujete. A cooo... duezite je pomalu smerovat k cili, to jest omezit to. A jednou dojdete k tomu, ze vlastne nehrajete. Pocitam ze me tu nekdo nada.... Ale co uz. Ja vim ze bud hraju a nebo ne. .... Ale kdyz uz hraju tak by nemusela trpet rodina. Nepujdu do herny s 5ti tacy a pak nepudu a nevyberu z automatu 15. Cili 20 tisic za noc v hajzlu. Proste to omezim. Dam si sportku jeden sloupec na celej mesic a jsem v minusu co ja vim, tisicovku mesicne. Jde o to neohrozit se a sve blizke. Proste jednou vetou to reknu: Dokazal jsem neco co jsem neveril. A vy to dokazete take....

Ja (St, 11. 5. 2016 - 18:05)

Doporučuji precist dvě velmi podarene knihy.Dr.Cimicky "Sam proti stresu" Dr.Nespor "Kudy do pohody".

Mirek Brno (St, 11. 5. 2016 - 17:05)

No namE: aha, zase nějaký recidivující gambler z AG schovaný v anonymitě.:)Jak dlouho abstinuješ? Měsíc? Proč píšeš z jedné IP adresy pod jinými jmény a rozeštváváš lidi?

Mirek Brno (St, 11. 5. 2016 - 14:05)

Ahoj Tragiku, já nemám také nic proti Tobě a nikdy sem přece ani neměl. Cíl je přece stejný pro všechny. A Ty to máš v hlavě dobře srovnané.
Tragiku, přijde Ti špatné klukovi co zrecidivoval napsat, že 4. den po x recidivách jít na pivko a fandit na hokej do hospody, je enormně rizikové? Když píšeš o fóru kde se to myslí s abstinencí opravdu vážně?
Luk si do mě píchl, tak jsem jen napsal, že kdyby se dostal k větším penězům tak hned recidivuje. A rozjel se kolotoč urážek. V jedné větě napíše, že on nikoho nehodnotí ani neuráží a pak urazí x lidí. V jednom příspěvku tady brečí, že bydlí u rodičů v pokojíku a je na tom hůř než největší debil u nich na vesnici a ve druhém, že peníze on přece má a spousty. Chvíli píše jako LUK, pak zase jako Radek. A vyznej se v tom.:)
A nevěřím, že to tady nečte. V tom si sem jistej.
A nedivil bych se, kdyby tady přispíval pod nějakým tím anonymním dalším jménem. Můj nick je známý, sem v Brně známá postava, nick používám spoustu let, ale LUK? Může se jmenovat Radek...
Stejně jako Martin se i já nenechám urážet od nějaké anonyma. Obzvlášť proto, že žádné fórum nepotřebuji. Nemám s gamblem nic společného.
Každý kdo chce přestat s gamblem najde v historii tohohle fóra tolik rad, že to bohatě stačí. Pokud je někdo ve stádiu psychických problémů a finančně nezvladatelné situace, stejně je nejlepší léčebna a mít 3 měsíce na uklidnění a trošku restart. Pokud je někdo ve stádiu vážnějších depresí a psychických problémů, tak ani, jsou dobrá i antidepresiva. Ale neznám moc lidí, kteří se pak dokázali zbavit i závislosti na antidepresivech nejnovější řady a generace.
Pokud má nějaká ženská, chlap partnera gamblera vyššího stadia a v dluzích, také radím utéct a spálit mosty a nezničit si život.

Tragik (St, 11. 5. 2016 - 13:05)

Pro všechny:

prošel jsem sice hnusem, lhaním, recidivama atd. Ale jak jsem pochopil po náštěvách v PL mohl jsem dopadnout daleko hůř. A stále můžu pokud selžu.

Z tohoto důvodu nikoho nehodnotím - pouze stavím svoje zkušenosti k použiží pro ostatní.

Nemám patent na to jak nehrát. Proto kopíruju většinu toho co funguje druhým. A přidávám hodně ze sebe.

Nehcám si poradit. Rád přijmu vše a není pro mě nechám zase jít.

Chodím na skupiny, chodím se podívat i sem a pořád budu.

Vážněji, strukturovaně, prakticky lze diskutovat tady:

http://gambling.my-free-forum.com/

Martin 10 (St, 11. 5. 2016 - 12:05)

Zaznamenal jsem toho víc...Pokud jsi to zaznamenal, muzes to uvest, jinak to neni smeroplatny :-).

Luk napsal co napsal a je jedno kde, napsal lez a ja mu na to odpovedel a mmch si protirecis, pokud sem davno (no to jiste) nechodi, nemohu se s nim hadat, jak proste Watsone.

Nevim nic o rade lidi kteri odsud odesli vim cca o peti, mozna sesti, kterym to tu nevyhovovalo a proto si zalozili vlastni. Osobne nemam zajem, aby mne nekdo kadroval a musel napsat v presny cas prispevek na jine forum, jinak mne nejaky kadrujici gambler vyskrtne, no ty vole, diky. :-).

Ano k tomu (slovu troska) jsem se bez muceni priznal a trvam na tom, zrovna tak jsem tady vsechny, vcetne sebe nazval sraci, coz taky jsme, protoze jsme okradli blizke o spoustu casu prosezenych v hernach a o spoustu prohranych penez. A to, ze na diskuzi napise, jak jsou vsichni dobri bojovnici a drzi vlajku a pak si jde klidne do herny vylejt tlamu a nahazet prachy do bedny, tak u mne neni nic jineho nez troska, ale chapu, ze to muzes videt jinak.

HOWGH, mir v dusi ...

Reklama

Přidat komentář