Reklama

Gamblerství

Tragik (St, 11. 5. 2016 - 11:05)

Zaznamenal jsem toho víc než to co píšeš. Vem si jen to že se tu hádáš s LUKem který sem už dávno nechodí. Někdo sem kopíruje jeho příspěvky z durhého fora. to jsi postřehl? Přijde ti to normální? A to je to proč to tu řada lidí opustila.

K urážkám (kupříkladu) ..pokud kohokoli nazveš troskou bez ohledu na to co se mu stane - kdo jsi aby jsi ho soudil? Zamysli se. Suď jen sám sebe. To je vše co jsem ti k tomu chtěl říc.

Přejeu ti ať se držíš.

Tragik

Martin 10 (St, 11. 5. 2016 - 11:05)

Ahoj všem,

naučil jsem s...A jak se vyjadruji o lidech z druheho fora?

Ted uz v podstate nijak, pokud se do mne neobuji. Jinak Lemogovi jsem psal, ze si ho vazim za to co dokazal sam udelat se svoji zavislosti, Bikerovi jsem nabidl ze s nim zacnu podpurne znovu kdyz zrecnul,tusim, ze tys to udelal ted taky, pouze jepici jsem nazval, pokud se dobre pamatuji alkoholickou a gamblerskou troskou,coz podle meho nazoru prokazala mnoha recidivami, proc jem to udelal jsem tu taky mnohokrate vysvetloval.

Zda se ti to neuctive vuci lidem z druheho fora? Mne tedy nikoliv. To Luk mne tady obvinil nepravem, tak jsem mu to dal sezrat, pokud by to neudelal, nebyla by ani moje reakce.

AZ

Tragik (St, 11. 5. 2016 - 09:05)

Ahoj všem,

naučil jsem s na AG nehodnotit, neradit jen sdílet zkušenosti. Také tam jsou nějaká pravidla a jsou z nějakého důvodu.

Toxické řeči, osobní nadávky, vulgarity atd nepatří za mne k ničemu co komukoli pomůže abstinovat. Pokud si někdo myslí že je to něco co vás připraví na normální život a zocelí tak je mi ho fakt líto.

já osobně nikomu nepochlebuju. Snažím se podpořit to pozitivní a negativní stavět do opozice s mojí zkušeností.

Martine..nic proti tobě v podstatě nemám. Ale zamysli se nad tím že sám píšeš že nejsi povl protože jsi zůstal tady ale jak se vyjadřuješ o lidech z druheho fora. To je vše co ti k tomu řeknu.

Mirku, proto tibě taky nic nemám. Ty věříš že jsi to vše zvládl pomocí svojí metody. Já věřím že funguje ta moje.

Já tady gamblerství nepřeju nikomu z vás. Ani radkům a majitelům heren.

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Lemog (St, 11. 5. 2016 - 05:05)

Ahoj všem: dnes 241. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Mirek Brno (Út, 10. 5. 2016 - 22:05)

Martine, také nikdy nepůjdu na nějaké fórum co administruje nějaký anonym. A tak sem to cítil už na začátku, hned jak to fórum založil. Já už nepotřebuji žádné fórum ani počítání dní a podporu. Jen sem se snažil někomu pomoct. Ta nemoc je tak vážná, že není možné recidivující jen chválit. Protože udělají ještě jednu, dvě recidivy a jdou do blázince, léčebny. A vylezou z blázince a s velkou % pravděpodobností budou také recidivovat. A co pak? Beznaděj, exekuce, sebevražda, znovu do blázince do izolace před světem? Biker tam opakovaně recidivuje, je pár dní po kolapsu s gamblením, drogama a po 4tém dni abstinence řekne, že jde na pivko a hokej do hospody. Přitom už je předluženej jak myš a dluhy má možná už nesplatitelné. A nemůže si už dovolit žádnou recidivu. A ty lidi na fóru ho tím pochlebováním nezastaví.
Martine, podle stylu psaní budeš chytrej chlap, tak držím palce v další abstinenci a nenech se odradit nějakým labilním člověkem.
Pokud by se chtěl někdo sejít na živej pokec o abstinenci, sem pro. Do Brna a nebo kousek do Brna to máš nejen Ty, ale i David, Petr a možná i někdo další.

David (Út, 10. 5. 2016 - 22:05)

Martin 10: Jasné chlape:-)
Radek: Ty jsi co zač? Je jasné, že ty kokotiny tu píšeš ty. To je velká náhoda, že to jde hned po sobě a pod jinými nicky, neymyslíš? Že tě to baví, trapné, nemáš se čeho chytit.

Martin 10 (Út, 10. 5. 2016 - 21:05)

Davide, nehadam se, pouze se branim Lukovu nesmyslnemu vystriku, dela tady machra, obvinuje a utoci, chapu, ze se mu tady mnohe nemusi libit, ale ja jsem o nem nepsal a on me napadl, nenecham se peskovat od kohokoliv. Beru kriticke nazory na moji osobu, nemam s tim problem, ale bezduche napadani si libit nenecham.

Ano jsme na stejne lodi, ale kazdy na jine palube a rozhodne nejsem povl jenom proto, ze jsem zustal tady a nejdu na "jeho" forum TECKA

Petr Brno (Út, 10. 5. 2016 - 19:05)

928. den
Petře gratuluji, 3...Děkuji :)

radek (Út, 10. 5. 2016 - 16:05)

Koho psychopat LUK ten lemoga slouha a vocasek a super admin ruzove diskuze mysli tou pochybnou minulosti a kdo je na tom hur nez on obecni blb z pokojiku? asi toho mirka nebo martina nebo davida protoze me ten vyrovnany a urazlivy vseradil nesaha ani po kotníky.
Re: GAMBLERSTVÍ 2016
Příspěvek pro Admin Today at 2:55 pm
89. den bez gamblu

Ahoj přátelé, děkuji vám všem za názory. Já včera se zařekl, že na forum doktorky již nevstoupím - a udělal jsem dobře. Jsem vyrovnaný, nemám potřebu na někoho reagovat a nedejbože někomu něco dokazovat nebo vyvracet. Od toho tu nejsem. Jsem tu proto, abych abstinoval a tady jsem doma:-).

Jinak je pravda, že včera po třech měsících proběhlo u mě bažení. Je to jeden ze základních prvků závislosti. Za to že jsem se přiznal, že mám bažení mi byl panem dokonalým Mirkem Brno umyt řitní otvor, že to s abstinencí nemyslím vážně. Tohle je asi ta psychoterapeutická pomoc o které kluci z doktorky mluví. Very Happy Fakt nepotřebuji takové rady. A kor od lidí s pochybnou minulostí nebo od lidí, kteří jsou na tom mnohem hůře jako já... Bažení jsem přestál a dnes - opět naprostá pohoda, vyrovnanost, střízlivost. Dnes si již opět nedovedu představit, že bych měl jít hrát či vsázet. Včera se ovšem myšlenka vracela. Dnes je klid. Já za sebe tvrdím, že se to chce poučit z minulých chyb a nedovolit je opakovat.
Ale byla to včera pro mě zajímavá a nová zkušenost v jedné věci - dříve jsem měl bažení vždy, když byla hotovost k dispozici. Včera se moje závislost ozvala, ikdyž vědomě jsem věděl, že se k penězům nedostanu. Závislost byla vyhladovělá a zkoušela se nažrat aspoň takto Surprised

Biker: Je to fajn, že máš takový opatření... Může se stát, že časem šéf se stane benevolentnější a nebude trvat na pravidelném denním vyrovnání... V tom případě já bych to udělal následovně... Hned bych mu napsal SMS, dnes vyrovnáme tržbu. Už tímto krokem, by se bažení nemělo objevit, protože jsi mu sám řekl, že prachy dovezeš ještě dnes... Každý si hledá svoji cestu. Já sem nesčetněkrát recidivoval, než jsem skutečně udělal taková opatření, které zabrání všem těm relapsům.

AZ! LUK

Po Taky gambler (Út, 10. 5. 2016 - 14:05)

Jeste je web viz link v prispevku od Lemoga vyse

Taky gambler (Út, 10. 5. 2016 - 13:05)

Vypada to tady na STS CHvojkovice Brod

Taky gambler (Út, 10. 5. 2016 - 11:05)

Jsem tady spravne?

David (Út, 10. 5. 2016 - 10:05)

Se tu nehádejme, jsme na jendé lodi! Každý jsme svým způsobem v hajzlu, někdo víc, někdo míň...

Martin 10 (Út, 10. 5. 2016 - 10:05)

Pokud by to nebylo zcela jasne, tak ten prispevek vyse je urcen pro Luka jako odpoved ...

Martin 10 (Út, 10. 5. 2016 - 10:05)

Today at 9:43 pm
Tak jsem...Zkusim ti to napsat dvema zpusoby, vyber si.

Slunickove - drahy Luku, chapu tvoji rozjitrenou mysl, jsi abstinujici gambler a musim mit pro tvuj prchlivy prispevek pochopeni, vzdyt jsi preci v tizive zivotni situaci, proto se na tebe pranic nezlobim, byt jsi mne nepravdive narkl z utoku na tebe. Sice jsem o tobe nikde nikdy osklive nepsal, ale i tak se ti omlouvam, protoze na tebe musim brat ohled. Drzim ti palce v tvem dile, ktere je velike a obdivuhodne.

Jak zaslouzis- hele frajere, nikde jsem si te do huby nebral, jses mi volnej asi jako lonskej snih, vubec te neznam, nechci te znat, proste te mam na haku, takze v klidu bobku s tim obvinovanim, jo. Myslim si o tobe, ze jses stejnej srac jako my tady vsichni, s tim rozdilem, ze si o sobe myslis (muj dojem z tvych prispevku), ze ses velkej sef na tom TVOJEM foru, ovsem pokud si to poradne proctes, tak jses akorat Lemoguv vocas (nic proti Tobe Lemogu ), kdyz trapne opakujes jeho pozadavky na ostatni. Takze v klidu, a to jak ses pustil do Mirka, hahaha, jen potvrdilo tvoji obrovskou nejistotu a nervozitu.

Toz asi tak, a treba se poser je mi to zcela egal, zacal sis sam ....

Lemog (Út, 10. 5. 2016 - 05:05)

Ahoj všem: dnes 240. den bez gamblu

Diskuze abstinujících gamblerů zde:
http://gambling.my-free-forum.com/

Mirek Brno (Út, 10. 5. 2016 - 00:05)

Davide, Radek koukám jen zkopíroval LUKa starý text tady. Kde píše LUK o sobě.

No ty kráso, Luku. Snažím se občas něco napsat k tématu gamblerství, o kterém vím bohužel docela dost.
Občas je třeba i napsat nehezké věci, aby se lidé probrali. Za necelé tři roky abstinence sem neměl ani jedno bažení a gambl mám vymazaný z hlavy. A pořád na sobě intenzivně makám a nebojím se jít při různých rituálech do sebe. Nejsem na ničem závislý a mám svobodnou vůli. Nic nedlužím, ani žádné hypotéky, leasingy, dělám co mne baví. Přestože vlastním dům a docela velké úspory, sem méně a méně na peníze a majetky a žiju víc a víc skromně. A jsem daleko šťastnější. Myslím, že jsem na tohle fórum poslední dobou chodil moc často. Tak mrknu už jen občas a radši méně než více.:-)A zocelte se víc před provokatéry. Co je na tom, že sem píše spousta provokatérů. Nic. Nereagování na ně člověka zoceluje. V diskuzi jsou online stovky lidí celý den a gamblerství vyskakuje nahoře v trafiku.

David (Út, 10. 5. 2016 - 00:05)

Radku, ty jen mlžíš, píšeš tu pořád něco o dvou stovkách a že nic nedlužíš a pak že máš mini úvěr co splatíš do listopadu. Asi ses v tom taky pěkně vymáchal jako ostatní, je tak? A pak se druhým směješ. Ale jsi jako my. Gambler jako gambler. Gambling není pro pobavení! Nemůžu souhlasit. Můžu ti říct, že první koncept automatů byl pro pobavení. Hodila se tam mince a ty jsi mohl vyhrát doutník, panáka Whisky anebo nic. Už si to přesně nepamatuji, ale vzásadě jsi tam nic neprohrál. A dneska? Jsou to mašiny na vydělávání peněz a velké prd pro pobavení. Točí se v tom miliardy a asi to nebude jen ze vhozených několika desetikorun...

David (Po, 9. 5. 2016 - 23:05)

A kolik jsi tam nechal celkove a za jak dlouho? A ten mini úvěr je co?

David (Po, 9. 5. 2016 - 23:05)

Radku, řekni nám:
1. Jak dlouho jsi gamblil
2. Kolik jsi tam celkem nechal
3. Kolik dlužíš, kolik je ten tvůj mini dluh?

Reklama

Přidat komentář