Reklama

Gamblerství

Martin 10 (Ne, 1. 5. 2016 - 21:05)

Lemog dluhy neplatí a nemá nic. Je bezdomovec. No a co.

radek (Ne, 1. 5. 2016 - 21:05)

Abstinentko luk už píše mým jménem. Už mu v tom deckem pokoji hrablo. V Thajsku jsme byli na 14 dni s rodinou a nikdy sem nepsal ze prohrávam hodně. Naopak v lednu sem hraj naposledy a celkem sem prohrál 200kc. 3800minus, 4 plus. Na pobaveni foukacka. Nemám problémy s hazardem/ nepotřebují pomoct bavim se a uhanim neplatice lemoga zedníka.

Abstinentka (Ne, 1. 5. 2016 - 21:05)

Dobra snazila jsem se te pochopit a pomoci ale nechces. Nutit te nebudu

radek (Ne, 1. 5. 2016 - 20:05)

Kecy! Nechte me bejt!

Mam to pod kontrolu a v tajsku brzo budu!!

Abstinentka (Ne, 1. 5. 2016 - 20:05)

Radku

Muzes se po pravde sverit jak na tom jsi?
Psal si ze si uzivas v Thajsku a pak ze prohravas hodne tak v tom mam gulas

radek (Ne, 1. 5. 2016 - 18:05)

Už vas nechám... Přiznávám ze tady rejpu protože sam prohrávám tolik peněz. Už nemam odvahu s tim bojovat tak se snažím kopat kolem sebe.

Už me nikdo nemá rad.

radek (Ne, 1. 5. 2016 - 17:05)

Reyzy kolik si před 14 dny prohrál? 40000?

Reyzi (Ne, 1. 5. 2016 - 15:05)

Ahoj vsem,naramne jsem si uzil pálení carodejni,i listecek jsem si hodil...
Debata se tady rozjizdi uplne jiným směrem,osocovanim,napadanim....
Je jednoduche kopnout do leziciho....
Na někoho platí pozitivni povzbuzeni na někoho tvrdá ruka....ale na to se neznáme a ventilovat tady sve životy,pocity se ukazuje jako zbraň pro pochybne jedince,lecici si svá vlastní traumata....

Martin 10 (Ne, 1. 5. 2016 - 13:05)

Abstinentko, nikde nepisu, ze je to nemozne a samozrejme si to ani nemyslim, pouze vim, ze je to straslive tezke.

Muzu mluvit jenom za sebe a muzu rict, se vsi pokorou k mym predeslim recidivam, ze nedelam zadna opatreni, nosim hotovost, kreditky, nemel bych problem jit do herny na drink, pokyd by to bylo nezbytne nutne a vim, ze by se nic nestalo. Zadne bazeni, zadne pokouseni podvedomi, pojd to zkusit, proste nic. Jak jsem psal, nahradil jsem pocit nesmim za pocit nemusim, jde o zasadni predel, ktery vyplyva z me interni smlouvy vericiho cloveka. Uz jsem timto zpusobem dokazal 2 roky abstinovat, pouze jsem udelal zasadni chybu, ze jsem si to dal dozivotne. Ted to mam postavene jinak a tuto chybu jsem opravil, zadna jina tam neni.

LUK. (Ne, 1. 5. 2016 - 12:05)

Radku, prosím, už nic ošklivého o mě neříkej. Hrozně mě to zraňuje:-), jako o mě všechno víš! Asi začnu hned znovu hrát a pak se vrátím k mamince do pokojiku a postím si Fattyho. A ještě něco o mě řekneš, ublížím si, protože život pro mě ztrácí smysl a jsem na dně z tebe... BTW. Vsadím si, že nemáš otce. Mám pravdu, že? Tys nemohl vyrůstat v normální úplně rodině. Běž si napsat léky, sklidníš se, udělá ti to dobře. Už se takto nenič. Já vím, že si v životě nešťastný. Buď to skoncuj (nemáš ani na tohle) a nebo začni s životem něco dělat - běž na psychiatrii a nech si udělat screen palice. AZ!

Abstinentka (Ne, 1. 5. 2016 - 12:05)

Martine

Tvuj prispevek me vubec nijak neurazil ani ja se nedovoluji srovnavat s Lemogem natoz zit v pocitu ze se s nim vyrovnam.
Jen pak nechapu proc vlastne abstinujes kdyz vis ze stejne nikdo nevydrzi, cili ani ty. To by me na tvem miste dost demotivovalo a do boje bych se ani nepoustela.
Pro me existuji osoby co me motivuji ze to lze - treba Mirek Brno a Lemog. Nepovazuji se za nikterak vylecenou, nemoc mam do smrti ale presto verim ve stastnou (lepsi budoucnost) budoucnost.

Martin 10 (Ne, 1. 5. 2016 - 12:05)

Mirku, chapu tvoje rozdeleni nas gambleru do skupin, jedine co nechapu je abstinentka po boku lemoga, lemog bez debat, i kdyz ani on nema jistotu, ale tu nema nikdo. Takovych abstinentu jako je ona (a opet to neni nic osobniho) jsem videl spousty, nevydrzel nikdo!

Martin 10 (Ne, 1. 5. 2016 - 11:05)

Luku, budu reagovat pouze na tvoji vytku, ze nejsem o nic lepsi nez vy ostatni a na slova o historii jepice.

Rozhodne si nemyslim, ze jsem lepsi nebo horsi nez vy ostatni. Na souzeni a posuzovani se vubec nezname a jak znamo drtiva vetsina gambleru jsou i lhari, takze brat tady "uprimna" slova ostatnich za pravdu si opravdu netroufam. Patologicti hraci jsou sraci, kteri privadeji do nestesti svoje blizke a ano i ja JSEM SRAC. Okradl jsem rodinu o spoustu financnich prostredku, ktere nam nastesti nechybi, zatim a o spoustu casu, ktery jsem travil v hernach a ze ho sakra bylo.

Anonyme radku, ano ted abstinuji cca 3 mesice, ma za sebou i rocni abstinenci a nejdele jsem dokazal abstinovat dva roky. Jsem gamblet veteran a dovolim si tvrdit, ze o teto zavislosti vim mnohe! A proto jsem jepici napsal to, co jsem napsal.

Na nove zalozene, moderovane (cenzura je poraf cenzura i kdyz ji nazveme vzletne) chodit nebudu, alespon se zbavite nazorovych oponentu a muzete si barvit vade gamblersko abstinencni sny a projekce na ruzovo. Tady budu, v pripade ME potreby neco sdelit, prispivat dale.

P.S. stejne mam takovi pocit, ze oni vulgarni anonymove jdou jedna a tataz osoba a ze je to jeden z nas, ale mohu se samozrejme mylit...
AZ

Martin 10 (Ne, 1. 5. 2016 - 11:05)

Zdravim po magicke noci a po cca trech hodinkach spanku. Ja si to uzil dosyta, carodejka blafla, listecek jsem nepsal (nic proti, pokud to nekoho posili, ja to tak nemam).

K jepici, neznam ji, nevim o ni nic jineho nez tady sama napsala, vim tedy pouze to, ze ma problemy s patologickym hracstvim a s alkoholem a ze ma opakovane recidivy po velmi kratkych intervalech abstinence. Rozhodne jsem nemel v umyslu ji urazet. To co jsem napsal a ZAMERNE tvrdou formou, jsem psal proto, ze si myslim, ze placani po ramenou a ujistovani o tom, ze to tak ma byt a ze tedy proste zacne znova, ji vubec nepomuzou a ze je to pouze prodlouzena cesta (diky jejimu udajnemu majetku) do pekla. Zavislosti je jedno, jestli jsme moviti nebo chudi, ale samozrejme ty bohate ma radsi a dele si je pripravuje a vychutnava. Jepice, jsem dalek ti radit, pouze jsem se a vidim, ze jsem se bohuzel mylil, ze tu muzeme fungovat jako kvaziterapeuticka svepomocna skupina, kde muzeme svoje nazory sdelovat bez obav, protoze ten kdo je neunese, nema sanci uspet v drsnem svete okolo nas (samozrejme tim nemam na mysli vulgarni urazky od anonymnich, psychopatickych jedincu, ale i ty v realnem svete muzete potkat). Toliko na vysvetlenou k jepici

Lemog (Ne, 1. 5. 2016 - 11:05)

Asiate, uklidni se - praskne ti zilka

Luku pokud mi bude nabidnuta funkce pokladnika, prijimam ji

LUK. (Ne, 1. 5. 2016 - 10:05)

Lidi, já zde končím.
Pokud chce někdo rady, jak ven z gamblu - a pročte si diskuzi, dostane je! To je hlavní. Nicméně, já zde nebudu již denně přispívat. Máme-li být k sobě upřímní, musíme se svěřovat. Někteří toho ovšem zneužívají/využívají a proč bychom měli poslouchat na sebe nějaký urážky. A od těch nejzbabělejších jedinců, kteří nám nemohou nic dát, jen parazitovat. Občas sem napíšu - xxx. den bez gamblu, ale tím to pro mě končí...

Založil jsem vlastní diskuzi, kterou mohu moderovat, uzamknout, kdykoliv smazat kohokoliv. Pokud chcete se mnou v tom pokračovat, těším se na vás! Chci vás podporovat i cítit podporu od vás. Věřím, že můžeme dokázat velké věci, plánovat srazy, být přátelé. Nezlobte se, ale aktivní gamblery, provokatéry a pochybné lidi okamžitě mažu (hned jak se to naučím:-) moderovat):-). Nestojím o výměnu názorů, nestojím o urážky, nestojím o něčem se dohadovat. Chci naprostou důvěru. Nic víc... A kde se forum nachází?

http://gambling.my-free-forum.com/

Zaregistrujte se, a pojďte dál, "modří"... AZ!

Abstinentka (Ne, 1. 5. 2016 - 09:05)

110 dni bez hrani

Dobre rano vsem. Dnes by melo byt po obdobi temnoty tak snad i prispevky by mohly byt trochu svetlejsi a bez vulgarit.

Pokud se nemilim jsme tu vetsina na jedne lodi zavislosti tak se pojdme podporovat a ne urazet a hanit.

Kdyz jsem zacala prispivat na tuto diskuzi dostala jsem zde tvrde komentare (vetsinou pravdive) ale i nektere ktere kdybych byla trochu psychicky nevyrovnana me uplne semelou. Ano deprese z hrani byly ale jinak jsem v beznych situacich silna a jen tak neco me nerozhodi. Kazdy prozivame pokusy o abstinenci s jinym vychozim stupnem psychiky a po par recidivach se muze stat clovek hodne oslaben.
Nemam nic proti tvrdsim a pravdivym nazorum ale pokud je v nich vulgarita a zlomyslnost tak to povazuji za nemistne.

Jsem take pro nejakou diskuzi kde se bude moci regulavat kdo prispiva a kvalita prispevku.

Lidi nebudme zli. Dle svych zkusenosti, kdy jsem si sahla na sve dno, vim jak se ostatni mohou citit, co muzou prozivat atd. Vzdyt i vas to muselo poznamenat a nakopnout ke smysleni nad zivotem jinak, k vetsi pokore a jinym zivotnim hodnotam.

Listek vcera hozen do ohne ;)

Abstinenci zdar

pernikova (Ne, 1. 5. 2016 - 08:05)

Ahoj,jsem Alena,hrala jsem automaty 12let,k tomu alkohol,cigara a taky jsem pomalu skousrla vsecvhny drogy co slo.Pak jsem byla na leceni s gamlerstvi,fetovani a chlastani.A vysledek nic moc,krome chlastu(uz se nevalim po zemi na ulici kazdy den vozrala,dam si max 5-7piv),ale fetuju porad,hned po propusteni sem si dala strelu.A k tomu sem opet pridala asi prrd peti lety automaty,Lecit se nehodlam uz,ale nemam dalsi prachy,potrebuju,vratim slibuju,dekuji vsem ochotnym moc

MIrek Brno (Ne, 1. 5. 2016 - 08:05)

Luku, 80 dní - gratuluji Ti k výročí. Není to moc, ale přece. Antidepresiva samozřejmě berou i důchodci a děti do 18 let. Podle jediného státního orgánu v CR, dohlížejícího na reálné počty léků dodaných do českých lékáren, SÚKL: český Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL)bylo v roce 2015 dodáno 201 430 000 denních dávek antidepresiv.
Tím, že antidepresiva už mohou předepisovat i obvoďáci, jejich užívání se dramaticky rozrostlo.
Denní definovaná dávka představuje obvyklé terapeutické penzum léků používané k léčbě za jeden den.
I kdybych vycházel z toho, že v průměru každý uživatel vezme antidepresiva "jen" každý druhý den, vychází uvedené množství na 1 100 710 lidí. Mezi konzumenty je však řada lidí, kteří si vezmou denní dávku "jen" max 50 ročně a jsou na ní cyklicky závislí. Proto ty 3 mil. Ale i při 600 000 lidech by to bylo obrovské číslo v populaci.
Tragiku, jen můj pocit. Mám silnou intuici a resume stejně ukáže jen čas.
Včera jste se tady pustili do Martina, ale napsal 100% pravdu. Jepice potřebuje tvrdou ruku, protože se řítí do pekla. Nějaké plácání a další a další omluvy jí nepomůžou.
Lemogu, chápu, že Ty jako člověk co už padl z těch lidí tady ekonomicky nejhloub ( exekuce atd. ) a nějaký Radek Ti tady připomíná kdy začneš splácet dluhy. Jak jsi tady na začátku psal. Taky bych na Tvém místě na něho nadával.
Snažil sem se tady lidi motivovat, podpořit, protože sem si v gamblu zažil opravdu hodně a neznám osobně nikoho, kdo z toho dokázal po 20 letech hraní vyskočit ( bez insolvencí, bankrotů ) a nemá dluhy, exekuce, má nějaký slušný životná standart a bydlení, nemusí se finančně kontrolovat a omezovat jakkoliv. Kouknu sem cca za měsíc kdo abstinuje a kdo ne. Hezkou neděli přeju.

LUK. (Ne, 1. 5. 2016 - 08:05)

Přesně tak Tragiku... Taky to tak cítím. Sice jsme "modří", ale rád bych někam, kde si to budeme sami "moderovat", sami řídit, kdo bude přispívat a kdo ne. Rozhodně nestojím o názory aktivních hráčů, provokatérů a pod. Máme-li být silnější, máme-li se posunout někam dál, je třeba vymyslet jinou alternativu...Pokud někdo něco vymyslí, pište hromadnej mail, zde bych to neventiloval...

Reklama

Přidat komentář