Reklama

Gamblerství

LUK. (Ne, 1. 5. 2016 - 07:05)

80. den bez gamblu

3 miliony lidí na antidepresivech?:-) Mirku, kde bereš ty nesmysly:-). Kdyby jsi z obyvatel ČR vyizoloval děti a důchodce, tak podle toho co píšeš, by každý druhý produktivní člověk bral antidepresiva. Nesmysl. Antidepresiva užívá v ČR asi 600 tis. lidí (i to je dost), ale rozhodně ne 3 miliony. Antidepresiva užívá i FattyPillow a plno známých lidí, ženský, který se rozvádějí nebo prochází krizovou situací života. Pokud Jepici ji psycholog doporučil, tak ať je zatím určitě užívá...

Je mi líto, že tato diskuze není moderovaná a každý sem může psát a "kopat" do lidí. Aspoň jsem pochopil, proč byla zrušena diskuze na Stopzávislosti. Vidím, že to bylo to nejlepší, co mohli udělat. Pokud skutečně někdo bojuje proti hazardu a někdo vše ničí, nemá to význam. V určitých případech i cenzura je rozumná..

AZ!

Lemog (Ne, 1. 5. 2016 - 06:05)

Ahoj všem: dnes 231. den bez gamblu a cigaret

Turista z Asie je zly clovek , gambler nevyrovnany se svym osudem, pravdepodobne pod pantoflem a tady si hraje na neco , na co doma ani ve snu nepomysli, protoze by zrejme dostal od manzelkjy po ustech.To nema se zocelenim nic spolecneho, je to naprosto normalni provokater, ktery ma radost z nestesti druhych.
Schovany pod anonymitou diskuze, hmmmmmmmm, ocel ani nahodou.

Styd se, Asiate.

Mirek Brno (Ne, 1. 5. 2016 - 00:05)

Hele Jepice, už sem Ti psal, že na rozdíl od Bikera máš ještě docela dost majetku, rodinu a nemáš velké dluhy. Jsi ještě daleko od propasti. Ale je třeba bojovat. Martin má částečně pravdu: tady jsi na tréninkovém hřišti a už to Ti vadí. Venku, tam se nikdo s nikým nemazlí. Venku se nikdo s nikým nesere a gambleři jsou jen ovce co hazardníkům nosí pravidelně peníze. Pozor na ty antidepresiva, blbě se s nimi přestává! A vyměnit jednu závislost za druhou s tím, že budeš na práškách není dobré. V ČR je na antidepresivech skoro 3 miliony lidí!!! Šílené číslo. Utlumení, apatičtí, nebdělí! Jepice, nedělej ze sebe chudáčka, já sem recidivoval 20 let! Stálo mne to 31 mil. Korun kua a TY si hraješ na ublíženou. Jsou tady jen 2! lidi, kteří to mají v hlavě opravdu srovnané a drží se a cítím jejich léčení na 100%. Lemog a Abstinentka. Pak jsou tady další bojovníci, kteří se drží, ale mám trošku obavy ve stresových situacích: LUK, Martin, Tragig. Pak jsou tady ti co při větším vypětí nebo větší sumě hodně těžko odolají: Jepice, Reizy, David, Chiivan. Takže Jepice, koukej se kua vzpamatovat a nadšeně makej ať jsi silná jako Abstinentka. Poslala jsi ten dluh do herny po tom chlapíkovi nebo na účet a nebo jsi se na to vybodla s tím, že jsi v hloubi duše nechtěla svůj oblíbenej začouzenej, hnusnej pajzl definitivně opustit? Buďte rádi za Radka a podobné, kteří vás zocelují. Dnes sem organizoval přechod žhavých uhlíků v Brně. Šel z nich žár jak prase, 700 stupňů a i drobný nebo i starší ženský do nich vlezly, přešly je a transformovaly své strachy! Protože nejsou ufňukaný ovce.

David (So, 30. 4. 2016 - 23:04)

Na to Jepice nereaguj, pojď zpátky. Nech někdo definuje 100 % abstinenci... Buď se člověk snaží a něco se sebou dělá anebo hraje. Dle mého názoru to se píšou lidi co hrají a jen nadávají a nic se sebou nedělají.

Abstinentka (So, 30. 4. 2016 - 23:04)

Pro me je povl ten co srazi lidi na kolena a ne ten co se snazi s touto vaznou nemoci zuby nehty bojovat.
My co jsme nakazeni gamblerstvim vime co boj je a jak je tezky. Uz jen sebrat odvahu a prijit s kuzi na trh neni lehke a jeste xkrat tady priznat recidivu chce vazne odvahu.
Ocenuji tvoji otevrenost a poctivost v prispevcich.

Panove tohle si Jepice vazne nezaslouzila a myslim ze to snizi pocet lidi co mezi nas prijdou.

Abstinentka (So, 30. 4. 2016 - 23:04)

Jepice
Tohohle presne chteli rypalove docilit. Preci jim to zadostiucineni nedoprejes!
Nektere komentare a doporuceni se nesmi absolutne brat vazne. Zustan tady a bojuj!

jepice (So, 30. 4. 2016 - 23:04)

LUKU A ABTINENTKO dekuji moc za podporu jste bajecny... pokud na 100 procent neabstinujete jste povl a vyvrhel a to ja asi jsem, je mi to lito, loučim se.....

David (So, 30. 4. 2016 - 21:04)

Už vím Radku kdo jsi. Ty jsi ten co mlátí rukou do automatu a nadáva, že mu vzal peníze. Byl jsem stejný jako ty, ale za tento měsíc jsem prozřel a vidím, že je chyba hlavně ve mě. Je to můj přístup k věcem a u automatů se to naplno projevilo. Bohužel ve formě závislosti.

radek (So, 30. 4. 2016 - 17:04)

Martin abstinuje 3 měsíce a dělá tady ze sebe osla. Jepice na antidepresiva se vykasli. Ty te útlumi a dělají z lidi stroje. I ty nejnovější výrobky. Nemáš velké dluhy, tak prodej ten blbej byt a vyplatit dluhy a odjed na par měsíců do Thajska. Tam hazard není. A v teple a u more sportuj, medituj, sukej a vykasli se na prášky. A nebo jak ten Mirek co mu to vymazali z hlavy odjede do Peru a šamani ti sprotivi gambl i chlad a zachrání ti zbytek života.

Abstinentka (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

Luku, absolutne souhlasim s tvym prispevkem. Uz jsem na potencialni kritiku Jepice upozornovala rano. Specialne pro nekoho kdo na tom v posledni dny neni psychicky dobre muze byt tohle velmi zranujici.

Jepice - nedej se a z zechto rypalu si neber nic k srdci - oni ti v tvem boji za to absolutne nestoji.
Velmi ocenuji tvoji bojovnost. Recidiva byla ale vzdy jsi se snazila opet odrazit. Nekterym recidiva trva i roky. Fandim ti :)

Abstinentka (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

Pro anonyma
Tato diskuze je verejna a kazdy si tu muze prispivat - stejne jako ty, ktery jen hanis a spinis lidi. Neni to zde jen pro abstinujici a verim ze hodne aktivnich gambleru to tu sleduje (pravdepodobne i ty jsi aktivni gambler). Kazdy bojujeme a ze nekdo mel recidivu neznamena ze ho tu ukamenujeme.
Pro nekoho kdo ma spatnou psychiku tvuj argument muze byt hodne bolestny a demotivujici.
Vim ze kazdy ma pravo na svuj nazor, ale vse se da podat slusne. Ja ve slusnost, at uz jsou lide v jakekoliv fazi nastvanosti na cely svet, stale verim.

LUK. (So, 30. 4. 2016 - 16:04)

Pánové, trošku soda pro Jepici, nemyslíte?
Každý má to svý "hráčský dno" někde jinde. Je absolutně mylné, myslet si, že Biker to má jednodušší, protože je úplně v prdeli a někdo to má těžší, protože mu ještě nějaký majetek zbyl. Naopak si myslím, že Jepice udělal obrovský kus práce. Sice recidiva byla, ale vyhledala odbornou pomoc. Co může být jasnější důkaz, že to s abstinencí myslí vážně? Já ji určitě fandím a přeji, aby cestu našla. Jepice, vůbec bych se nedivil, kdyby jsi skutečně sem přestala chodit, protože, mně by to docela zraňovalo a je to docela hnůj to číst. Jak můžeš říct Martine 10 vzhledem k její historii? Historii máme všichni stejnou - ani ty nejsi o nic lepší...

chiivan (So, 30. 4. 2016 - 15:04)

Berni - dobrý plán, ale jsou to jenom berličky, já to řešil totálně profesionálně a stejně, když jsem moc chtěl obešel jsem to... Ty týdny plánování jak tomu zamezit, ale dobrý krok dopředu... Na meditaci se vyser, já byl před měsícem na terapii tmou, týden sám v naprosté tmě, týden potom jsem naházel 35 do té mrdky...

Lemogu 230 je super!!!!

Luku já tomu věřím, žádné lístky za tebe samo nic neudělají, nicméně to může být dobrá berlička, já taky hledám všechno co mi může jenom trochu pomoct.

Martine 10??? Souhlas na max....!

Tak AZ a Hara Krishna!!! :)
https://www.youtube.com/watch?v=CGWpqbd0yTs

Martin 10 (So, 30. 4. 2016 - 15:04)

Radek - fajn, to je ale v tomto pripade spis plus pro Bika, cim drive totiz gambler spadne na dno, tim lepe, pokud tedy ma posledni zbytky pudu sebezachovy. A to o te soudnosti, to je dost nepovedeny vtip, vzhledem k jeji historii.

A ted uz se pro dnesek loucim, AZ ...

radek (So, 30. 4. 2016 - 15:04)

Jepice na rozdíl od bikera ma velky majetek, rodinu, zázemí a soudnost.

Abstinentka (So, 30. 4. 2016 - 13:04)

Martine

Ja bych to takhle nevidela. Jepice uz navstivila a navstevuje odbornou pomoc. Ted ji bylo doporuceno resit to medikamenty tak bych to na jejim miste taky zkusila bez PL. Biker dle toho co psal, lita v tom az po usi a nic moc nedela pro nejakou pojistku. Proto chapu ze mu vetsina doporucila PL pokud se nepokusi to zastavit sam. Ono tady se vse vysvetlit neda ale po osobnich diskuzich s urcitymi osobami od tud mimo doktorku znam vice pozadi.
Urcite ale nepodcenuji tuto nemoc a vim co dokaze napachat. Rady jsou super ale realita muze byt jina. Vse je na kazdem z nas.
Neberu to jako spasu ale proc si jednou v roce nehodit listecek do ohne? Alespon napsanim svych hrichu, kterych se chci zbavit to uvidim cerne na bilem :)
Uzijte si teply slunecny den a magickou noc :)

Jo a omlouvam se Martine zapomela jsem ze jsi se prejmenoval tak napsani vice o sobe nebylo na miste

Martin 10 (So, 30. 4. 2016 - 12:04)

Je to na každém z nás, tak...Zvlastni je, ze kdyz zrecne Biker, posilame ho do lecebny, u nekterych jinych se jedna o opakovane recidivy a tem napisem, at spali listecek. To si tady teda asi delame prdel, ne. Oc je na tom Biker hur nez treba jepice? Podle meho nazoru je prave u jepice jedina moznost lecebna, gamblerska troska, riznuta vypitou troskou, co uz chces jepice vic, na co cekas, kam to chces nechat zajit? Jako sorry, za tu tvrdost vuci tobe, ale tobe fakt nepomuzou sladky recicky vo tom, ze stalo se,stalo,jedeme dal, vono to priste urcite vyjde.
Tech sanci uz jsi vystrilela moc a zbytecne trapis sama sebe. Udelat si v sobe poradek, tri mesice se nato pripravovat pod odbornym vedenim, to je cesta. Jak uz jsem psal Bikovi, netrvrdim, ze je jednoduchy se k tomu rozhodnout a je to samozrejme kazdyho vec, ale zkus si dat na papir pro a proti a vydlefek je jasnej.

Dneska Carodejky, super setkani s nejlepsima kamaradama a jejich rodinama, krasny pocasi, nalozeny flakoty, zivot je fajn,pojdme si ho uzit bez omezujicich zavislosti. Mejte se fajne...

Lemog (So, 30. 4. 2016 - 12:04)

Ahoj jepice, jsem rad ze jsi zpet, patris mezi nas, vim ze jsi bojovnice,

David (So, 30. 4. 2016 - 10:04)

Je to na každém z nás, tak bojujme.

LUK. (So, 30. 4. 2016 - 09:04)

Já rozhodně žádné lístečky pálit nebudu, nevěřím tomu:-). V době mého hraní jsem sliboval sobě, modlil se - nic nevedlo k abstinenci. Nevěřím tedy, že by mě lístečky něco mohly vyřešit, ale pokud to někomu pomáhá, proč ne... Mohl bych mít tisíc lístečků, mohl bych celý dny meditovat, vyhýbat se televizi, ale pokud bych nešel s kůží na trh, nesvěřil se, nic by mi nemohlo pomoct... A jinak antidepresiva - proč ne. Dnešní léky jsou na tak vysoké úrovni a jsou prakticky neškodné, pokud to není nějakej NEUROL a pod... Antidepresiva ti drží serotonin na optimální úrovni - zkrátka aby moc nepadal a netáhl tě do deprese. Za mě proč ne... ALe ještě jedna věc Jepice - antidepresiva neřeší problém gamblingu, ten je třeba řešit také. Zkus najít nějaká opatření, které nebyly dostatečné, aby příště více zabránily v tvé recidivě. Teď jsi ve stavu, kdyby jsi mohla definitivně se odstřihnout od té herny. Rozloučit se s majitelem, že tě již vícekrát u něj v herně neuvidí. To by byla myslím slušná pozice proto, aby jsi se tam už nikdy nechtěla ukázat... Nedávno zde jeden človíček napsal, že "pachatel se vrací na místo činu" - měl zatraceně pravdu:-)... AZ!

Reklama

Přidat komentář