Reklama

Gamblerství

Mirek Brno (Čt, 28. 4. 2016 - 19:04)

Hele Bikere, vidím to u Tebe jen na 3 možnosti:
A) léčebna a to hned - nejlepší varianta
b) vrátit se k rodičům ( i ve svém věku ) a bydlet nějaký čas u nich a makat na sobě každý den
c) gambl, exekuce, zbytek života na dně

Přeji Ti hodně světla síly v dalším životě

Abstinentka (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

Biku nestras. Kdyby to nebylo modre tak ani neverim ze jsi to ty. Snad nejsi poprve v zivote v Praze? Boze chran nas od hrichu.

Tragik (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Biku .. je to vše o tom v jaké společnosti se ty CHCEŠ pohybovat.

Pojd semnou dneska na skupinu na pavlák

MIrek Brno (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

No, Ty voe nestraš.:)
https://www.youtube.com/watch?v=yXv88UWjwms

Martin 10 (Čt, 28. 4. 2016 - 13:04)

Zdar Biku, uzivas neresti hlavniho mesta? Dokud jsou prachy, tak v poho. Dej ale bacha, abys neskoncil v Sherwoodu na lavicce pred Hlavakem...

Nebo si nezrecnul a odolavas?

BIKER (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

Zdravim vsechny,

Praha to je mazec,
Jsem uplne v hajzlu, gambl, drogy, chlast
Asi to byla cesta do pekel

Drz te se lidi!!!!!

Martin 10 (Čt, 28. 4. 2016 - 12:04)

prochazim a zdravim ...

Venku je nadherne...

Uzivejme zivota bez gamblu ...

;-)

David (Čt, 28. 4. 2016 - 11:04)

Zdar, teprve 7. den bez gamblu.

Abstinentka (Čt, 28. 4. 2016 - 07:04)

107 dni bez hrani

Dobre rano vsem a poklidny cely den

Abstinenci zdar

Lemog (Čt, 28. 4. 2016 - 06:04)

Ahoj všem: dnes 228. den bez gamblu a cigaret

Reyzi (St, 27. 4. 2016 - 23:04)

Ano jsem zase na zacatku,zase se treba naucit žít,nemít tu berlicku v podobě sracovny....clovek se nestane zavislym po měsíci hraní,tak jako se neuzdravi za dva...kdyz ted nebudu mit vetsi hotovost a nemam,nemam důvod tam vlezt...nemam bazeni,kdyz prijde ve vidine snadnych penez,dávám mu kontra zoufalymi rany....tak jako se mi vytvoril vzorec chovani v mem podvedomi,tak ted ucim sve vedomi novym rovnicím,rikam si je neustale,v každé volné chvili v hlave,tak,aby se uložili hluboko a vymazaly ty stare....snazim se vrátit k vecem,které me naplňují vnitřní radosti,proto si poridim dlatka,vůni dřeva a jeho dotyk miluji...proto tvorim doma nove veci a mam z nich radost....oprasil jsem kolo a sport....

David (St, 27. 4. 2016 - 23:04)

Mirku, tak to klobouk dolů! Jsi hodně silný člověk. Až mi bude nejhůř, resp. pokud zase budu chtít udělat tu špatnou věc, vzpomenu si na to, cos teď napsal.

MIrek Brno (St, 27. 4. 2016 - 23:04)

Davide, byl sem v kasinu za kámošem - hostem na oslavě. V kapse sem měl nějaké peníze a navíc mi jako kdysi velkému gamblerovi mohli půjčit statisíce. Seděl sem u kámoše u pokerového stolu a kecali jsme. Ale mě už ten gambl fakt nic neříká. V Praze sem byl ubytovanej v hotelu a blízko byla jen herna, tak jsme seděli vedle automatů a kecali u čaje. Jak sem psal musel bych být padlej na hlavu, abych tam dal Korunu. I té jedné Kačky by mi bylo líto. No a dělat servisáka u matů?:) Já si svůj život tvořím. Už 14 let nejsme ničí zaměstnanec. Natož nějakých hazardníků. Mám za sebou už přes 50 šamanských rituálů. Tvořím si svou realitu a jsem odpojený od systému. Nejsem na ničem destruktivním závislej. To není nějaké vychloubání nebo chvástání. Snažím se jen dokázat, že se z toho hnusu dá fakt dostat a být svobodný.

David (St, 27. 4. 2016 - 22:04)

Řešení je to jen na začátek, ale co potom? Musí si to člověk srovnat v hlavě.

Abstinentka (St, 27. 4. 2016 - 22:04)

Neber to jako utok je to jen ciste hypoteticka otazka ;)

Abstinentka (St, 27. 4. 2016 - 22:04)

Ahoj Reyzi
A co az jednou nejaky obnos bude? Premyslel jsi nad touto variantou?

Reyzi (St, 27. 4. 2016 - 22:04)

Ahoj vsem,za me,me pomáhá nemít u sebe vetsi obnos penez,nemam ani chut či pomysleni jít gamblit....

David (St, 27. 4. 2016 - 22:04)

A k tomu kleání se v blízkosti heren atd. Já jsem si myslel, že jsem byl v pohodě a pak najednou jdu městem, uvidím hernu, nastane bažení a hraju. Ale to byla jen moje zkreslená představa a snad i mnoha dalších. Já jsem se rozhodl hrát, šel jsem městem, uviděl jsem hernu a šel jsem hrát. Asi jiná situace by byla, kdybych v těch prostorech musel pracovat. Ale já jsem to plánoval a že jsem v dáli viděl hernu, tak to jenom umocnilo moje rozhodnutí. Ale Mirku, byl bys schopný něco podobného ustát, tzn. pracovat tam? Je to opravdu otázku jen z teoretického pohledu.

David (St, 27. 4. 2016 - 22:04)

Taky si myslím, že jde dosáhnout opět svobody, ale musí to být absolutní ignorací vůči hazardu. Nemyslím si, že na otázku, jestli se mlže gambler vyléčit, existuje jednoznačná odpověď. Nebudu psát, že by mohl si to Mirek ověřit tím, že by začal chodit na pivo do herny. K tomu by neměl důvod přeci. Ale.. co kdyby Mirek anebo jemu někdo podobný začal pracovat jako servisní technik výherních automatů? Berme v potaz to, že tento člověk pracuje třeba jako servisák kávovarů, vyhodí ho z práce pro nadbytečnost a dotyčný nutně hledá práci a v kraji, kde si nění z čeho moc vybírat, sem mu naskytne tato pozice a vezmou ho. Myslím, že i něco podobného se snad lidem mohlo stát. Jak by to dopadlo anebo nedopadlo?

Mirek Brno (St, 27. 4. 2016 - 19:04)

Biker má internet v mobilu co? Tak to tady určitě sleduje. Chlape, není ostuda jestli jsi měl recidivu. Já sem měl za 20 let závislosti recidiv nepočítaně. Už po dvou letech hraní sem se s tím snažil přestat. A 18 let cca s tím marně bojoval.
Teď jak to mám vymazáno z hlavy, tak se nepovažuji ani za abstinujícího gamblera. V říjnu budu mít tři roky co to mám vymazáno z hlavy a to už je docela dost. Byl jsem nemocnej a sem kompletně vyléčenej. Samozřejmě až čas ukáže výtky škarohlídů, že se gambl nedá vyléčit. Také sem dřív papouškoval tento názor a teď vím, že to jde. A jde dosáhnout opět svobody. Nosit po kapsách dost peněz, nemuset se nijak omezovat, neklepat se v blízkosti herny nebo sázkovky.

Reklama

Přidat komentář