Reklama

Gamblerství

Abstinentka (Po, 11. 4. 2016 - 21:04)

Reyzi

Vim ze to asi nebudes chtit slyset ale recidivi k tomu nasemu "problemu" patri. Neves hlavu hlavne si z toho vezmi ponauceni a zkus udelat opatreni aby k tomu nemohlo opet dojit. Nastol opet abstinenci jinak se rozjede kolotoc. Podivej Bike, taky se opet odrazil ode dna a je dnes silnejsi

Reyzi (Po, 11. 4. 2016 - 21:04)

Recidiva....
Po tydnu honeni v praci mi přišly do ruky penize,vetsi,přišlo to na me,to proklete co kdyby,zkusím.....nemam v sobe tu silu,jsem am sebou zhusen,nevazim si sebe....

BIKER (Po, 11. 4. 2016 - 20:04)

Jeste jednou ahoooj vsem.

Kdysi a mozna , tak ja to beru, startujeme oba na peti dnech a jdeme dotoho:-)

Super vyzva

Chiivan ,uzci se pridej, cloveku ti hodne pomaha, ver tomu

Jepice, ppkus nas ctes, budi rad kdyz se pridas zpet:-)

Abstinentka (Po, 11. 4. 2016 - 20:04)

Dobry vecer vsem

Biku viiiiiiiiiitej - jsem strasne rada ze jsi zpet a v plne polni a zbroji. Vse co jsme radili jsi udelal a zda se te vsichni podporili a vysli ti vstric se spravnymi opatrenimi. Dnes ikdyby jsi chtel tak nemas prostredky k recidive. Obavala jsem se nejhorsiho a v zaveru je to nejlepsi pro tebe s tvou cestu abstinence. Me jsi tak povzbudil ze mam usmev na tvari

Vitej Chiivan
Tady je kazdy vitany a jsi mezi svymi, zasvecenymi a jak presne podotykas kolegy v boji ;)
Zacatky jsou krusne ale pak prijde obdobi osvobozeni a klidu na dusi. Tve dluhy jsou nizke pri vysokem prijmu ale ikdyby byly vysoke tak jsou sekundarni. Primarni je nemoc F063 a k ze se musis postavit celem. Diagnoza je navzdy ale muzeme do smrti abstinovat.
Nebim zda jsi uz posbital nejake info na webech. Pokud ne pro zacatek procti od Dr Nespora Uz jsem prohral dost a tuto diskuzi od pocatku. Tragik urco poradi presne terminy AG v Praze a u Dr Nespora.
Zde se nam muzes sverit se svymi problemy, nekdy je kritika drsna ale v 99% pravdiva a k veci. Mize te to posunout dal. Hlavni je CHTIT.

Jepice vrat se k nam - Bike uz je zpet a plne sile a verim ze i ty jsi neztratila chut abstinovat a byt tu s nami. Me jako zene chybis dost - jina bohuzel odvahu nesebrala a dle webu (a mych zkusenosti z heren) je nas taky pozehnane.

Abstinenci zdar a s chuti do boje - zivot mame jen jeden a je skoda ho nechat ve stacovne

Lemog (Po, 11. 4. 2016 - 20:04)

Vitej chiivane,

uz vis , ze jsi gambler?
Jsi priporaven stat se abstinujicim gamblerem?
Ani Ag, ani lecebna ani tato diskuze aj. nejsou vsemocne, musis si hlavne uvedomit hloubku problemu, udelat opatreni, ktera zabrani recidive a zua soustavne prace sam na sobe malymi krucky vykrocit vstric trvale abstinenci.
Jestli to dokazes sam nebo za pomoci odborniku v oboru zavislosti - to je na tvem uvazeni, my jsme tady vesmes samolecitele, se skupinami AG ti porasdi Tragik, ten je pravidelne v Praze navstevuje.

Napis nam tady jak si myslis, ze bys mohl postupovat ve sve lecbe, co vis o zavislosti, ptej se, hlavne uz NIKDY NECHOD HRAT.

Hodne stesti

chiivan (Po, 11. 4. 2016 - 20:04)

Dobrý večer kolegové,
nevadí, když se k Vám přidám? Muž, 29 let, Praha, dříve lehce black jack, hodně poker, automaty poslední čtyři roky, ze začátku otočky po pěti korunách, zábava, dneska mě neuspokojí otočka menší než xstech korun. Vzhledem k celkem nadprůměrným příjmům se pořád pohybuju v dluzích v rozpětí 50k až 150k, ale už je to tak skoro pět let a hrozně mě to frustruje. Mé poslední selhání tento pátek a sobota, protočil jsem 35k najednou... To stejné se mi stalo cca před měsícem, kdy jsem byl rozhodnutý zúčastnit se schůzky AG, nicméně z toho sešlo a kvůli alkoholu (pro mě klasický spouštěč) jsem šel opět hrát... Rád bych se zúčastnil schůzky AG, má někdo zkušenost v Praze s Jugoslávskou ve čtvrtky? Přeji Vám (i sobě) trvalou abstinenci a děkuju, že jste vytvořili a jste členy této skupiny (trochu jsem si četl předchozích vláknech...)

kdysi a mozna (Po, 11. 4. 2016 - 19:04)

Super, Biker je zpatky s novym elanem a hlavne pravidly. Vis co, sice jsem psal, ze to nejak nehrotim s tim pocitanim dnu bez gamblu, tak smazu co jsem "nasbiral" a pojedu s tebou od zacatku a hecnem se, kdo to dyl vydrzi,co ty na to, ty mas pet, ja mam pet, ja rozhodne nebudu chtit prohrat, co ty? ;-)

Lemog (Po, 11. 4. 2016 - 19:04)

Biku vítej !!!

BIKER (Po, 11. 4. 2016 - 19:04)

Ahoj vsem,

Musim vsem podekovat za podporu. Protoze je to dnes 5 dni od velkeho selhani co jsem vlezl do sracovny a....

Lemogu, luku, abstinentko, jepice...jeste jednoi dekuji za podporu, dneska jsem si vse procetl zpetne a diky.

Bylo to peklo, ale snad me to posunulo, udelal jsem par opatreni ( pravda ,uu to melo bejt davno, ale kazdej si na to musi dojit sam)

1. Priznal jsem se v rodine a mam podporu, nic za mne nikdo platit nebude, a tal to ma bejt, ale budou me hlidat finance a to je to co potrebuji

2. Ma firme ,jsem to musel priznat, pac jsem zproneveril penize a majitel to pochopil, ma.spaltkovy kalendar a faktury vybyrat nebudu, drobnou hotovst musim uctovat kazdy den a to je to co jsem potreboval.

Posledni krok jsem udelal dnes a to je ,ze jsem se vratil sem a rikal jsem si ,ze me snad pochopite, uz jsem mohl bejt 72 dni bez gamblu a jsem 5,ale chci to zvladnout.

K tomu co se zde odehralo, nebudu komentovat nemodre zvasty, ale mrzi mne JEPICE ,ze nas opistila a treba pokid cte tyhle radky, tak treba se take vrati a budeme opet pevne jadro.

AZ

LUK. (Po, 11. 4. 2016 - 17:04)

Tragiku, já taky v poslední fázi hraní jsem valil na internetu. Automaty jsem v poslední fázi hraní vyměnil za kurzy. Jsem i sázkař a LIVE sázky mě málem zabily:-). Popravdě si myslím, že LIVE sázení chrlí v současné době neuvěřitelné množství patologických hráčů, kteří v anonymitě a z tepla domova si ničí rodiny a budoucnost. Jenže se o tom nemluví. Je to přeci na internetu!:-).Buďme rádi, že jsme poznali svoje špatné stránky a svoji nemoc "včas" a zachraňujeme si krk.

Abstinentka (Po, 11. 4. 2016 - 17:04)

Panove dekuji za objasneni, ted uz je mi to jasne ;)

Co se tyce spravy penez je to na nasem vnitrnim presvedceni. Verim ze ja mit momentalne velkou castku tak ji hned poslu na predcasnou splatku nejake pujcky. Ale vetsi hotovost u sebe radeji nenosim a vse platim kartou. Na karte nejaka hotovost zbyva ale vim ze splatky jsou priorita - to jsem ale vzdy takhle mela ;)

Tragik (Po, 11. 4. 2016 - 16:04)

LUKu.. to souhlasím.

Ta léčebna má mimo jiné i smysl že tohle tam vysvětlí a pomohou nastartovat.

Mě třeba hotovost nic moc bažení navyvolává protože jsem jel online. Nic méně ani já u sebe zatím moc nenosím.

Finanční opatření jsou ale různého druhu.. lze to i zajistit tak, že vám nikdo úvěr nedá aniž by se to "někdo jiný" nedozvěděl.

Tu osobu blízkou.. rodič, partner, kamarád... většina lidí ale potřebuje.

LUK. (Po, 11. 4. 2016 - 16:04)

60. den bez gamblu

Zdravím všechny! Navážu na Tragika - k tomu systému kroků, které je potřeba udělat pro (snad) trvalou abstinenci. Nyní řeknu, co sám považuji za úplně nejdůležitější. Já osobně i kdybych podstoupil PL, i kdybych si tisíckrát přiznal, že jsem gambler, asi bych zrecidivoval. Tyto kroky jsou samozřejmě nesmírně důležité, ale stejně tak je důležité někoho poprosit spravováním financí a v podstatě se dobrovolně zdát možnosti recidivovat. Disponuji pár stovkama a a zbytek peněz mi hlídá osoba, která ví pravý důvod, proč jsem ji o to požádal:-). Momentálně jsem psychicky na tom výborně, jsem rozhodnutý nehrát, ale kdyby mými rukami začalo proudit velké množství peněz, bažení by se objevovalo a riziko selhání by bylo velmi velké. Proč to vlastně píšu? Je to taková moje soukromá zpověď, která může snad někomu pomoci.

AZ!

Tragik (Po, 11. 4. 2016 - 15:04)

Jo abstinentko... Lemog pravdu má.

Úryvky nemají zvláštní význam.. jen pár vět co mě na prvním příspěvku zaujalo.

Ještě jsem tam zahlédl LUKa v postatě před Lemogem... :)

Lemog (Po, 11. 4. 2016 - 15:04)

Abstinentko - to je nostalgicke vzpominani na muj, tvuj a Tragikuv prvni prispevek - kazdy samozrejme v jine dobe, cemuz odpovida i cislovka na konci kazdeho odkazu

Tragiku, ja te nominuji na funkci kronikare :-)

Abstinentka (Po, 11. 4. 2016 - 15:04)

Ahoj Tragiku

Nejak jsem nepochopila tvuj prispevek ;) urcite je mysleny pozitivne jen nechapu ty konkretni vytazene uryvky.

Diky za upresneni :)

Tragik (Po, 11. 4. 2016 - 15:04)

Ještě pro pobavení "tvrdého jádra"

Dneska jsem si listoval a sestavil si malou historii.. zatím jen prvních lidí. Určitě pochopíte :)

LEMOG:
http://diskuse.doktorka.cz/gamblerstvi/archiv/4440/

"Vy gambleři, kterí tady brecite a je vam 20, 25 let , pokuste se casem presunout o 20 let do budoucna a pokusit se odhadnout vas samotne kde a co budete delat za 20 let...jste jeste mladi a muzete s tim neco delat, nejde uz vubec o prohrane penize, ty uz zpet zadny gambler neziska."

TRAGIK:
http://diskuse.doktorka.cz/gamblerstvi/archiv/4640/

"Lemogu, neber to zle že ti nefandím. Jen mám strach. A myslím že to za život nestojí. "

"Třeba Tě dostanu párkrát na AG nebo dokonce na řízenou skupinu přímo k panu Nešporovi. :)"

ABSTINENTKA:
http://diskuse.doktorka.cz/gamblerstvi/archiv/4820/

"Konecne po xletech hrani si dozu rici - jsi patologcky hrac a gambler."

"Mam dobrou praci, jsem Vysokoskolak v oboru finance a presto jsem si neumela poradit."

Tragik (Po, 11. 4. 2016 - 09:04)

Dobré pondělní ráno.. a krásný další abstinenční týden pro všechny kdo o to stojí.

Davide, Davide... nevím co si o tobě myslet. Jednou jsi takovej a jednou makovej. Nejdřív tady píšeš tak že se rozhodnu na tebe nereagovat a pojmu podezření, že jsi jen fake co se sem přišel bavit.

Posledních pár příspěvků opět cítím někoho kdo volá o pomoc.

Zvaž opravdu tu ustavní léčbu. Neřeš jaká je úspěšnost. Samozřejmě že ani ústavní léčba, ani AG, ani psycholog a samozřejmě ani nějaké forum není recept na abstineci.

Tvoje abstinence se musí skládat z celé řady kroků, opatření, změn v životě atd.

Znám ale pár lidí kterým právě toto nastartovat pomohli ty tři měsíce v klidu kdy se mohli věnovat sobě.

Požádat o pomoc není projev slabosti.. je to projev síly a odpovědnosti.

Drž se.

Abstinentka (Po, 11. 4. 2016 - 07:04)

90 dni bez hrani
Dobre rano vsem a abstinenci zdar

Lemog (Po, 11. 4. 2016 - 06:04)

Ahoj všem: dnes 211. den bez gamblu a cigaret

Reklama

Přidat komentář