Reklama

Gamblerství

Abstinentka (So, 2. 4. 2016 - 08:04)

81 dni bez hrani

Pekny vikend - mam byt slunecno tak se bude dat delat spousta veci venku

Abstinenci zdar

Lemog (So, 2. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj všem: dnes 202. den bez gamblu a cigaret

Muzu konstatovat, ze i z me strany byl vecer u kavy ve spolecnosti Abstiunentky vyhodnocen velmi pozitivne, jednoznacne nase pusobeni zde na doktorce ma smysl, drzme vlajku, budme inspiraci pro dalsi budouci prichozi.

Abstinentka (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Dobry vecer vsem

Dnes velice prijemne shledani s Lemogem. 5 hodin u kavy a stale by se melo o cem povidat. Ohromny clovek ;)

Abstinenci zdar

LUK. (Pá, 1. 4. 2016 - 19:04)

50. den bez gamblu

Zasloužený víkend! Dnes budu koukat na TV, číst, ráno dlouho spát a pak odjezd na chalupu:-). Takto sem dřív život neznal:-). AZ!

radek (Pá, 1. 4. 2016 - 18:04)

Majitel herny: herny většinou vlastní cigani, vekslaci, Albánci nebo podobná zacouzena verbez nebo pasaci s malým perem. Co si zač? Honis si ho když sem pises?

Abstinentka (Pá, 1. 4. 2016 - 16:04)

Biku delas spravne. Nase situace neni kratkodoba tak musime pomalu ale jiste

BIKER (Pá, 1. 4. 2016 - 15:04)

Tak vas zdravim, nejak to zde...Chlapce, o co tobe jde? Opravdu te nechapu, ale pokud chces abstinovat s nama, tak se pridej,ale da se to naspat normalne! Jinak ti preji pekny vikend v herne:-)

Chtel bych opet podekovat vsem za podporu, sice jsem s dluhu moc nkkam neposunul....no kdybych hral, tak to b Byl posun, ale hooodne dolu, ale od dubna jsem se rozhodnul, ze na brigadu budu chodit pouze 3x tydne a ne 5x, uz ti neslo a bylo na mne znat, ze by me to vycerpni asi dohnalo so sracovny a ro nechci riskovat!!! Nekdo me to tady radil, ale nevim kdo to psal, ale asi mirek brno, tak dwkuji za radu.

Vsem pekny vikend,ja jdu sice dneska na nocni,ale potom mam volno az so utery.

Abstinentka (Pá, 1. 4. 2016 - 14:04)

Jepice - nekteri tady jsou fakt ubozi ;) ale obcas se raky musim smat nad nekterymi prispevky. Posilam pozdravy

jepice (Pá, 1. 4. 2016 - 13:04)

Abstinetko, tak jsem se s chutí zasmála...

Abstinentka (Pá, 1. 4. 2016 - 13:04)

Tak vas zdravim, nejak to zde...Tak to mi je lito - mas zjevne po dovolene s rodinkou

Majitel herny (Pá, 1. 4. 2016 - 13:04)

Tak vas zdravim, nejak to zde slabne, je videt, ze se postupne vracite:) to je dobre
Jen pro info,dnes v noci u nas vyhral jeden pan 360 000kc, to je supa co!!!!
Jak jednoduche, pro spoustu z vas by to byla velka pomoc ve vasem boji.
Gamblu zdar

BIKER (Pá, 1. 4. 2016 - 11:04)

62 dni bez gamblu

AZ

Abstinentka (Pá, 1. 4. 2016 - 08:04)

80 dni bez hrani

Dobre ranko ve spolek

Na vsechny z vas myslim, fandim a preji hodne sil

Abstinenci zdar

jepice (Pá, 1. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj všem, dnes 27 dní bez a bez a též kulaté číslo.... 10 kilo dole....

U nás prší a přesto je mi dobře. NEHRAJU... Ráno se probouzím s čistou hlavou, hned po probuzení nemusím počítat vzniklé škody (dluhy). Je to tak osvobozující, že nemusím nikam rychle jet, abych napravila včerejší večer (zaplatit útratu u obsluhy), aby jim vyšel hárek...
Vúbec teď nechápu, jak jsem mohla tolik let žít ve stresu a soustavně dokola prožívat to samé... teď mám pocit, že jsem si to bažení dřív vyvolávala sama, myšlenkami na hru, kontakty s lidma, kteří byli na stejné vlně jako já (závislí)...
Přesně jak abstinentka a lemog, jsem začala určité věci vnímat úplně jinak, našla jsem ztracenou rovnováhu a jsem šťastná za to co mám...
Teď už vím, že pokud se vyvaruji alkoholu, bažení už nepřijde... chci se naučit bavit i bez alkoholu, i když mi to připadalo nemožné... alkohol mi vůbec nechybí, asi budu absolutní abstinent... jsem na světě jen jednou a chci svůj zbytek života žít v poklidu...

Lemog (Pá, 1. 4. 2016 - 06:04)

Ahoj všem: dnes 201. den bez gamblu a cigaret

David (Čt, 31. 3. 2016 - 22:03)

Ocenil bych nějaký typ, alespoň město, kde najdu nějakého slušného šamana. Asi bych to zkusil.

Mirek Brno (Čt, 31. 3. 2016 - 22:03)

Davide: Jde to i v ČR. Někdo to zvládne už za 3t Kč, když mu stačí jeden rituál.
Petře: všichni co nejsou ovce a bojují se závislostmi na čemkoliv si zaslouží jako bojovníci obdiv. Já sám sem byl už kousek od fáze v roce 2013, kdy sem se mohl dostat během pár dní do dluhů xx milionů a neřešitelného stavu a třeba i sebevraždy. Takže to beru s pokorou.

David (Čt, 31. 3. 2016 - 22:03)

By mě zajímalo, jestli je něco možného i v čr, ale google toho moc nenašel..

Petr Brno (Čt, 31. 3. 2016 - 21:03)

Pro: Mirek Brno
Četl jsem spoustu tvých příspěvků a: máš můj obdiv.

Petr Brno (Čt, 31. 3. 2016 - 21:03)

Pro: Mirek Brno
Četl jsem spoustu tvých příspěvků a: máš můj obdiv.

Reklama

Přidat komentář