Reklama

Gamblerství

jepice (Út, 5. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj všem dnes 31 dní bez a bez, ale vůbec to tak nemuselo být...
Včera mě tak vytocila moje drahá polovička, ze jsem si řekla, že na všechno seru a držela jsem v ruce flasku vína, že jí otevřu. Kdyby se tak stalo, asi víme vsichni, co by mohlo u mě následovat....
Normálně jsem se zastavila, flašku položila na bar, vzala petku vody a vypila jsem na ex asi půl litru vody. Pak jsem rychle myslela na dny, kdy jsem dávala do kupy peníze, noční prichody domů a majitele sráčovny co leží na pláži za moje prachy... USTALA JSEM TO, takže mám za sebou první vážnou krizi...... a to i díky vám Lemogu, Abstinetko, Biku, Luku, Tragiku, Reyzi a další

Abstinentka (Út, 5. 4. 2016 - 07:04)

84 dni bez hrani

Abstinenci zdar

Lemog (Út, 5. 4. 2016 - 05:04)

Ahoj všem: dnes 205. den bez gamblu a cigaret

Lemog (Po, 4. 4. 2016 - 22:04)

Biku, na Ostrave se rika taky šalina, vííííš

Abstinentka (Po, 4. 4. 2016 - 22:04)

Ahoj vsem

Jsem rada ze pevne jadro drzi.

Nekteri tu dlouho nebyli tak doufam,ze drzi vlajku a uzivaji nastavajiciho jara a krasneho pocasi.

Tragiku,

Mame jednu otazku. Jsou sezeni AG u Nespora kombinovane, nebo he to zvlast pro muze a zeny?

Abstinenci zdar - myslim na vsechny

BIKER (Po, 4. 4. 2016 - 21:04)

Lemogu, opravdu super vyuziti volneho casu,ale salina v Praze je fakt humorna:-)

AZ a jsem rad ,ze vas tu mam
:-)

Lemog (Po, 4. 4. 2016 - 21:04)

Tak si to tady pekne uzivame, to je fajn, je nas tady jen par ale stoji to za to.
Ja jsem si zase v nedeli udelal vylet po Praze.
Nejprve autem, v nedeli je slaby provoz tak takova okruzni jizda tunelem Blankou a kolem karlova mostu, narodniho divadla .....
Potom sup na salinu a smer Petrin, nasel jsem jeden poklad a pres kampu, karluzv most jsem si zahral na turistu.
Dnes jsem koupil dceri notebook a vubec me ty penize netrapi - kdybych hral - nekoupim nic
Na vikend vylet na Ostravu a za tyden budeme mit doma prirustek v podobe stenete

Drzme vlajku

BIKER (Po, 4. 4. 2016 - 09:04)

Jinak dneska 66 dni bez gamblu

BIKER (Po, 4. 4. 2016 - 09:04)

Ahoj vsem,

to byl krasny vikend, sice v patek na brigade, ale sobota nejake upravy na bytu a nedele kolo, teplo, pivko, proste parada...
Novx prac. tyden sice budu resit cetelem, ale jsem odpocatej a snad to nejak ukecamm a behrm mesice vydelam a doolatim a to uz potom budu z nejhorsiho venku.

Talk zravim pevne jadro, lemog, abstinentka, jepice

Prkny den vsem a AZ

Abstinentka (Po, 4. 4. 2016 - 09:04)

Tak to je krasny Jepice - a jeste delas radost ostatnim kteri nevedi ;)

jepice (Po, 4. 4. 2016 - 08:04)

Zítra to je měsíc, co jsem mezi vás přišla. Tak moc mi ten měsíc otevřel oči... teď už nemrham penězi ve sracovne, včera jsem šla a za peníze, které by už minulý mesic nebyly jsem koupila dítěti vysněné sportovní boty (3 tisice). A je mi jedno, že třeba z nich do příštího roku vyroste ). Za úspěchy ve škole si je prostě zaslouží. Do sráčovny jsem odnesla tolik peněz, ze bych si mohla koupi celej sportovní butik, kdybych nebyla gamblerka. Celou dobu jsem to měla v plánu, že kdyz vydržím nehrat mesic, půjdu a koupim je... To byla má oslava měsíce bez a bez...

Abstinentka (Po, 4. 4. 2016 - 07:04)

83 dni bez hrani

Jepice mas skoro mesic tak to nejak oslav treba dobrou vecou ;)

Jako pro vsechny ostatni gamblery ani ja ve sracovne neznala hodnotu penez, byl to jen prostredek ke hre a uspokojeni me zavislosti. Dnes se tezko vydelavaji a za par chvil v hernach dlouha cesta ke splaceni. Tak to mame vsichni. Uz nechci vic plytvat penezi a podporovat tyhle instituce.

Doufam ze vsichni drzite vlajku

Abstinenci zdar

jepice (Po, 4. 4. 2016 - 07:04)

Ahojky dnes 30 dní bez a bez...

Luku mám to podobně jako ty... (Letos se chci stabilizovat. Nehrát, abstinovat, finančně se lehce zmátořit a opět někam v životě směřovat)... to je i moje krédo, nechci se bezhlavě nekam honit, pujdu pomalými kroky vzhůru a už nikomu neprispeju ani korunu...
Reyzi já zase vnímám ráno zpěv ptáků a teď jak se posunul čas a ještě neni tolik světla, vždy mi to připomene ranní návrat ze sráčovny, když jsem šla pěšky a nenechala si ani 3 stovky na taxíka a slyšela jak ptaci zpívají a já šla s 0 v kapse domu.... fuj to už nechci zažít... tím chci říct, že už ty ptáčky vnímám jinak ( přichází mé oblíbené jaro a já si to zpívání užívám)

Lemog (Po, 4. 4. 2016 - 06:04)

Ahoj všem: dnes 204. den bez gamblu a cigaret

LUK. (Ne, 3. 4. 2016 - 19:04)

52. den bez gamblu

Zdravím. Reyzi to vystihl. To je pro mě myšlenka dne: "Je absurdní,jak se těžce vydělávají a přece bylo pro mě tak lehké,bez rozmyslu,je vyhodit". Toto nás všechny spojuje.

Letos se chci stabilizovat. Nehrát, abstinovat, finančně se lehce zmátořit a opět někam v životě směřovat. Příští rok koupit nové kolo, stan, spacák a jezdit na výlety po okolí. Sice mi bylo líto, že první krásný jarní dny netrávím tak, jak bych chtěl, ale za rok snad již budu. A podobných motivací mám více, ale nechám si je raději pro sebe:-).

A ten deník hráčské kariéry, který mi má připomenout průběh a vše, co mi hazard vzal a jsem zase nenapsal. Snad příští víkend:-)

AZ!

Reyzi (Ne, 3. 4. 2016 - 18:04)

Ahoj vsem,pry byl pekny vikend?!Byl jsem zavreny v praci,je potreba vydelat nejakou korunu....
Je absurdní,jak se těžce vydelavaji a přece bylo pro me tak lehké,bez rozmyslu,je vyhodit.....bazeni na me prichazi,snadný vydelek,ale vzdycky se nad tím usmeji,tak ironicky,a pošlu ho do prdele...nechci zažít to rano,kdy clovek ví,ze je v totalnich srackach,ze neni žádný únik,....nehrat je jediná cesta....je dlouha,trnita,ale jediná...
Nedostal jsem se na kolo,neudělal jsem nic doma,jsem unaveny,ale po dlouhé době jsem si vsiml krásného rána,z oparu a smogu vykreslovalo slunce neskutecne panorama...

jepice (Ne, 3. 4. 2016 - 09:04)

Ahoj všem 29 dní bez a bez...

Kdepak jsou naši kluci? Asi jezdí v přírodě na kole... hezký deníku

Abstinentka (Ne, 3. 4. 2016 - 08:04)

82 dni bez hrani

Pekny den vsem a abstinenci zdar

Lemog (Ne, 3. 4. 2016 - 07:04)

Ahoj všem: dnes 203. den bez gamblu a cigaret

jepice (So, 2. 4. 2016 - 10:04)

Abstinentko, tady člověk vidí že i když se k tobě ve sracovne chovají hezky, není to upřímné... teď je teprve vidět, že my jsme jim byli jen zdrojem příjmů... o nás jim vůbec nikdy nešlo, jen je zajímají naše konta a peníze...
SMUTNÉ... znovu mě to utvrdilo, že už nikdy nechci byt pro někoho jen zdroj peněz...

Hezký den všem, my budeme delat dnes pro deti oheň, budou první buřty, sejde se nás pet rodin tak bude dobře

Reklama

Přidat komentář