Reklama

Gamblerství

David (St, 30. 3. 2016 - 14:03)

To jsou názory....Prodat a prohrát ne? Ty vole...

Petr (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

Abstinentko, přijde velká ekonomická krize a nemovitosti výrazně klesnou na ceně. Není lepší dum prodat než jeho cena klesne, vyplatit hypo a dluhy. Byt bez dluhu, jít do podnájmu a z vydelanych peněz začít ZIT. Cestovat, nebýt pod stresem dluhu? Na bali je fajn a v asii hazard zakazany.

David (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

čemu říkáš malý dluh luku?

Petr (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

Bikere a kolik davas měsíčně na splátky a kolik dělá ročně úrok z tech 750k? Jestli jde vůbec dolu jistina. RPSN 15? z 750 je 110 jen na úroky ročně. Nemáš možnost si někde půjčit na menší úrok nebo něco prodat at se to hned dolu a nesplacis to 10 let?

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

Luku velmi pekne napsane.
Z meho pohledu nejvetsi prinos je uklidneni psychiky kdy nektere chvile byly az infarktove - zdravi mame jen jedno. Nic nenahradi ten klid na dusi a mysli kdy clovek neresi jen hazard a kolotoc penez. Ano dluhy jsou a take stresuji, nebyt ale abstinence byly by vetsi a vetsi. To je dulezite si uvedomit. Vrchol byl dosazen ted jen dotahnout cestu zpet dolu na bezdluznost. Nepozastavit to, vrchol by narustal a situace by jednou mohla byt fin neresetilna.

Abstinenci zdar

LUK. (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

48. den bez gamblu

Ahoj spolubojvníci! Sice jsem chtěl nějak rekapitulovat, až budu mít aspoň půl rok abstinence, ale Bike mě donutil už teď... Co se pro mě změnilo za ten měsíc a půl co nehraji? Zas tak moc ne. Ztráty finanční jsou obrovské, bažení se sem tam objevuje, že je pro mě gambl minulost si neřeknu NIKDY... Něco se ovšem změnilo... Deprese, výčitky po prohře jsou pryč. Jak nehraji, nezažívám ty stavy, kdy sem neviděl smysl života. Škoda jsou obrovské co jsem nadělal a možná nikdy už takový kapitál nezbuduji. Chodím klidně spát. Nepřemýšlím už nad gamblem, protože vím, že tudy cesta nevede. Dluh mám sice malý, ale jeho umoření je pomalé... Je to málo nebo dost? My gambleři chceme všechno strašně rychle a hned:-) Rozhodně abstinence má smysl a je to lepší než v době hraní. Chce to čas. Věřím, že po dvou-třech letech abstinence, budou nový koníčky, zájmy, nalezneme novej klid a smysl života. Teď je to všechno ještě moc čerstvý a nelze věřit, že za dva měsíce nehraní se něco zásadně změní. Je tu naděje na lepší život, ta tu dřív nebyla..

AZ!

Tragik (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

Bikere... s prací musíš zvolnit dřív nebo později. Protože to vypětí tě zažene zpět do sráčovny a do stavů že to stejně němá smysl.

Nemá smysl se ničit. Splácíš přeci co můžeš. Nemůže být cílem se uplně odrovnat.

Měl jsem možnost služebně postoupit a splácet víc ale za cenu víkendů. Já se na to vykašlal. Abstinence je na prvním místě. Zase bych se honil jak u toho sázení abych měl víc víc víc.. musí se ale taky žít.

To je možná i to co se ti snaží přítelkyně naznačit :)

Tím ale nechci z lehčovat tvoji situaci a tvou odpovědnost k možnému potomkovi chápu.

Drž se.. taky mám spousty závazků včetně dětí. Ty částky zas tak podstatné nejsou.

David (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

Od začátku hraní, cca necelých 10 let zpět jsem dlužil a pořád tak kolem 50 000,ale až poslední cca půl rok jsem si půjčil dalších 200 000 a nechal to tam.

David (St, 30. 3. 2016 - 13:03)

Tak já jsem na tom asi o dost líp, 274 000 (banka)

BIKER (St, 30. 3. 2016 - 12:03)

Ahoj,
tak se snazim vykopat z baraku a jit do prace, musim...
Davide, ja dluzim hodne, cca 600tis a k tomu tak 150tis, co ty?

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 10:03)

Davide jake ty mas vlastne skore a kolik splacis?

David (St, 30. 3. 2016 - 08:03)

Kolik zplácíš bikere a na jak dlouho?

David (St, 30. 3. 2016 - 08:03)

Nehroší je, když ten začarovaný kruh na chvíli přerušíte a začnete nakupovat za peníze, co nahrajete ve sráčovně. To ani člověk nemá tušení, jak rychle tam ty peníze zpět nahází + ty svoje.

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 07:03)

Jepice - ano tohle presne jsem delala taky. Kdyz se mi neco libilo, rekla jsem si "to zas tolik nepotrebujes musis setrit" a pak jsem nechala vse ve sracovne a nemela nic. Klasicky gamblersky kruh.

Abstinentka (St, 30. 3. 2016 - 07:03)

78 dni bez hrani

Ahoj vsem

Biku neklesej na mysli. Ja bych take dite chtela a ver ze vek uz nemam nejnizsi a ve sve dluhove situaci si to absolutne nemohu dovolit. Min dalsi 3 roky nebudu moct jestli se nestane zazrak, a to jak vsichni dobre vime se nestane.

Abstinenci zdar

jepice (St, 30. 3. 2016 - 07:03)

Ahoj 26 dni bez a bez....

Biku, jsem na tebe pyšná, že jsi zahnal baženi... hodně lidí se do sráčovny vrací pro svou špatnou finanční situaci, ale pak jsouna tom ještě hůř. Já sama vím, jak vidina rychlého zisku oslepuje a zatemnuje mozek...
Já treba videla boty za 3 litry, které jsem měla u sebe... můj mozek mi řekl, koupíš si boty a nezbyde ti nic... jdi do sráčovny a udělej z těch 3 litrů 6... budeš mít boty i 3 litry stále u sebe.. A JAK TO BYLO DOOPRAVDY? NEMĚLA JSEM ANI BOTY, ANI SVÉ 3 LITRY A JEŠTĚ JSEM MĚLA SEKERU U OBSLUHY.
Jsem šťastná, že abstinuji. Včera jsem jela autem kolem mé sráčovny, ale az po 150 metrech jsem si to uvědomila... prostě už na sracovnu nemyslím a za to jsem ráda... dříve bych cumela kdo tam má auto atd...
Abstinenci zdar...

Lemog (St, 30. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 199. den bez gamblu a cigaret

Lemog

BIKER (St, 30. 3. 2016 - 02:03)

60. Den bez gamblu

Biker, se zase dostal do tezke depky, sice jsem vybalacoval banku a dluh na firme, ale cetelem mam stale jednu splatku po splatnosti a opet ji proste nezaplatim...nedam to.

Aby toho nevylo malo, tak jeste problem doma, ta moje by chtela dite atd..., ja totalne zadluzenej a s pracovnim tempem cca 65 hod tydne a 24 hod o vikendech proste nemam sanci.

Dnesni vecer jsem stravil v hospode a doufal jsem ,ze se upiju , nepovedlo se.
Co z toho, ze nehraju, stejne mam hovno a vyhled smer budoucnost...hovno

Tak tedka uz jen aby sem napsal ten borec co ma tu hernu a jeste me nalozil a bude hotovo.

Vsem gratuluji k uspechum

A to jsem si riakl, jak me bude fajn po skoro dvou mesicich bez hrani, ach jo.
Jdu se pokusit usnout, ono asi po deseti povech tol nebude problem a zitra uvidim.

AZ a at se vam vsem dari

David (Út, 29. 3. 2016 - 22:03)

Jestli to není prdel s tím Nešporem, tak pojedu s váma :-)

Abstinentka (Út, 29. 3. 2016 - 18:03)

Tak vida - no uteklo to ;)
Ted dalsi meta - sraz v lete na Dr. Nesporovi

Reklama

Přidat komentář