Reklama

Gamblerství

BIKER (Út, 29. 3. 2016 - 17:03)

Abstinentko, take gartuluji:-)

Lemog (Út, 29. 3. 2016 - 16:03)

Abtinentko, rika se , ze PL je na 3 mesice ale je to fakticky na 11 tydnu a to mas pokud se nepletu prave dnes, tak gratulka :-)

Abstinentka (Út, 29. 3. 2016 - 12:03)

Jepice docela to utika. Za chvili to budou 3 mesice a to je jak vyjit z PL ;)

BIKER (Út, 29. 3. 2016 - 09:03)

59. Den bez gamblu

Pekny den vsem
Lemogu, jeste dva dny a je tam 200 dni, to uz je opravdu cislo:-)

AZz

jepice (Út, 29. 3. 2016 - 07:03)

Abstinetko tobě musí být fajn, už dva měsíce a kousek bez toho hnusnyho hazardu.... kéž bych už byla aspoň na tvé metě... o Lemogovi ani nemluvím... ten už je v abstinenci profik..

Abstinentka (Út, 29. 3. 2016 - 07:03)

77 dni bez hrani

Dobre rano vsem a abstinenci zdar

jepice (Út, 29. 3. 2016 - 07:03)

Dobré ráno všem...
25 dní bez hraní a alkoholu...

Lemog (Út, 29. 3. 2016 - 06:03)

Ahoj všem: dnes 198. den bez gamblku a cigaret

Lemog

David (Út, 29. 3. 2016 - 00:03)

Díky Mirku! Já se snažím ty peníze nevnímat. Je to těžké, protože zvyk je železná košile. Ale mám pocit, že dokážu se od peněz po psychické stránce odprostit, ale chce to svůj čas. Musím vklidu dýchat.

Mirek Brno (Po, 28. 3. 2016 - 23:03)

Jak napsal Lemog: zachránit si život, to je to jediné a cenné o co jde. Mrtvých gamblerů jsou po světě miliony... Ti co to nezvládli a neukočírovali. Nějaké dluhy, nějaké dvě práce, stresy se splácením.. Dokud člověk může pracovat a dýchat, tak je v pohodě. Někdy je ten sešup dolů tak rychlej, že je sebevražda vysvobozením. Tak neřešte co jste prohráli a co jste za to mohli mít. Mě už vůbec není líto těch prohraných peněz. Žiju a mám se fajn. A Lemog také ví, že štěstí a naplnění života najde člověk jen uvnitř sebe a nemusí vůbec nic vlastnit.

David (Po, 28. 3. 2016 - 22:03)

Omlouvám se, ujelo mi to, ale jak píšeš, žít bez jídla...:-))) Nenutí mně nikdo tomu věřit, ale na světě jsou nějaké fyzikální principy a on je vyvrací. Možná kdyby řekl, že pije vodu z rybníka, ve které jsou řasy, tak bych to možná žral, ale takto :-)))))))
Ano souhlasim, na kazdeho plati neco trochu jineho co se v lecbe tyce.

Lemog (Po, 28. 3. 2016 - 22:03)

Davide......tvuj nazor....pry ultramagor....neberu tiho..........nuti te nekdo to taky praktikovat...........nebo tomu aspon verit?

Jak rikam, je tezke tomu uverit .....

Lemog (Po, 28. 3. 2016 - 22:03)

Davide - ikdyz mame vsichni stejnou diagnozu, na kazdeho z nas plati neco trochu jineho co se saamolecby tyce.

Ten Lada tam vysvetluje svoji metodu a je mozne, ze to nekoho dalsiho muze oslovit pripadne castecne motivovat.....tento Lada se kamaradi s Petrem Starecem, ktery se zivi pranou - tito lide nic nejedi a mam takovy pocit , ze tento lada by chtel taky docilit teto metody stravovani ............je temer nemozne uverit, ze lze "nejist"., zivit se vesmirnou energii.........ale vim, ze to jde..........

David (Po, 28. 3. 2016 - 22:03)

Teď čumím na video na youtue Peter Starec - Život bez jedla. Ten člověk prý nic nejí, že má v sobě jakousi skrytou energii a z toho žije.Ultramagor,mrkněte.:-)))

David (Po, 28. 3. 2016 - 22:03)

Nešpora uznávám,ale ten druhý odkaz...ten člověk akorát přestal pít pivo,které pil jen o víkendu,pak přestal kouřit-OK,ale přestal jíst jako normální člověk a vypadá jak chvíli před smrtí...si pomohl..

David (Po, 28. 3. 2016 - 22:03)

ten druhý link jem neviděl, kouknu. Názor mám na to, jak se zbavit závislosti jeden. Člověk musí dojít k jakémusi stavu, kdy ví, že už dál nepojede - musí spadnout na dno. Každý to dno máme někde jinde...

Lemog (Po, 28. 3. 2016 - 21:03)

Marku, tady mas dva odkazy, mrkni na to, jestli ti to neco rekne

https://www.youtube.com/watch?v=umzVo7XH0_Q

https://www.youtube.com/watch?v=VyUldtFjn4A

David (Po, 28. 3. 2016 - 21:03)

Jasně,jak píše Lemog. ODŘÍZNOUT SE OD PENĚZ.To jsem nenapsal,jelikož se to v mém případě špatně realizuje.Ale troufnu si říct,že tato jediná metoda funguje.

Lemog (Po, 28. 3. 2016 - 21:03)

Ahoj Marku,

jestli se chces pokusit sam o abstinenci, musis na zacatek vymyslet a hlavne prakticky zrealizovat nekolik zakladnich opatreni, ktere zabrani recidive.
Zajisti, aby az budes mit vyplatu, jsi nemel penize u sebe, pozadej nekoho komu veris a muzes se sverit s tim, ze mas problem s hranim, aby ti hlidal penize (nejlepe asi rodice ale to je na uvazeni kazdeho soudruha).
Nebudes-li mit pristup k penezum - nepujdes hrat - neprohrajes...jednoducha rovnice.

No, a teprve potom, co zvladnes zakladni prvni kroky, muzes zacit na sobe pracovat tak, abys dokazal po zbytek zivota plnohodnotne zit i se svoji zavislosti.

Pokud bys nedokazal sam nastartovat abstinenci, musis vyhledat odbornou pomoc, nastoupit lecbu do PL.
My jsme tady spolek netovych abstinentu samolecitelu, muzeme ti predat sve zkusenosti a je na tobe, zda jsio jiz vyzraly nato, abys zacal trvale abstinovat.

Ze jsi tady bna foru znamena, ze si uvedomujes , ze neco neni v poradku.
Zjistil jsi ze jsi GAMBLER.
Stoupni si pred zrcadlo a rekni to sam sobe a to tak abys tomu uveril.
Pokud uveris, ze se to stalo a ty jsi gambler, muzes s tim zacit neco delat.
Cti tuto diskuzi nejlepe od zacatku, najdi v techtio pribezich sam sebe, zacni na sobe praktikovat zbusob lecby, kterou docilis sebepoznavani a odstartujes "ZNOVU NORMALNI ZIVOT.

Rozluc se s prohranymi penezi, jsi mlady, zachran si zivot - o nioc jineho tady totiz nejde

Hodne sily, zacatky jsou tezke ale neni nemozne svou zavislost dostat pod kontrolu, tak pojd do toho, stoji to za to

David (Po, 28. 3. 2016 - 21:03)

Zdar Marku, jen zapřemýšlej,kolikrát ti ta mašina vůbec něco dala.Já jsem si myslel,že jsem mnohokrát třeba to mohl vybrat,ale byl to blud, zákonitě jsem ve většinech případů z toho nic vybrat nešlo,protože mě to sjelo.Já už se v tom jebu 10 roků.Čím dřív přestaneš,tím líp.Tečka.Každá rada drahá, ale u hodně lidí pomohlo to, že si museli pořádně nadrat rypák,aby nehráli.

Reklama

Přidat komentář