Reklama

Holky a nahota doma

Max (Út, 1. 4. 2014 - 21:04)

Když jsem jednou usnula...a kolik je tvemu brachovy a to mate spolecny pokoj to spis naha ze ti fotil tu dole

Terka (Út, 1. 4. 2014 - 21:04)

Když jsem jednou usnula odkrytá tak jsem zjistila že mi brácha fotil kundičku ale měl štěstí že jsem mu ten foťák nerozbila,byla jsem tam bez hlavy,tak jsem mu to nechala,asi si při tom prohání šulína.Pipi jako pipi.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 19:04)

To jsem netušila že to...Simono a kolik vas tam je v te parte holek a kluku kolik vam tak je vsichni uz kolem 20 jak tobe rad bych byl ve vasi parte v lete a byt cely den nahy

Max (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

To jsem netušila že to...jo presne klin pekne cerny mam rad a kor u 22 lety holky sam jsem sice oholeny ale zarostly holky mam rad nebo oholene jemi to osobne jedno

Simona (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

To jsem netušila že to způsobí takový rozruch mezi čtenáři a černý klín to je přece příroda.

Honza (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

to co si napsala me moc...Taky bych se přidal.

Max (Út, 1. 4. 2014 - 18:04)

Jsme parta 12ti lidí a v...to co si napsala me moc zaujalo rad bych se kvam pridal s nahotou vazne problem nemam akorat zadnou velkou kladu nemam bezny prumer za to nemzu chtel bych mit poradnyho macka

raubíř (Út, 1. 4. 2014 - 16:04)

No že by poštěvák, který donese psaní, tuhnul před poštěvákem, jež zpoza černého lesíku jen nestydatě vykukuje, čekajíce nestydaté dobrodružství, to by zasloužilo zapsat jako nestydatou story. Ale je to pěkné - asi zajdu na poštu, ešivá neberou brigádníky...

Hot secretary (Út, 1. 4. 2014 - 15:04)

Jsme parta 12ti lidí a v...Jasně, přeci si odvážná holka a nebudeš zbytečné vyhazovat stovky oknem.Ale zapomněla si dodat,že ti poštou ranní přišlo psaní až Himalájí a pošťák nebyl nikdo jiný než věrný kamarád Messnera-postman Yetti.Chlupatý elegán v bermudách si posunul zrcadlovky na čelo a lámanou angličtinou poprosil o autogram.Takovou samičku v Himalájích nepotkal.Moc mu byl sympatický černý zarostlý klín.Odvážná nudity woman jen stačila podepsat srdečné pozdravy pro Reinholda,obrátila oči v sloup a omdlela.Pohotový gentleman z Nepálu zachytil Simonku v nesnázích do své široké náruče a pokusil se oslovit pískající rozjařenou společnost povzbuzující odvážnou mladou ženu se slovy please help me.Zděšení místních nudistů mu neposkytlo zbytečné otálení,opatrně opřel exhibionistku o zídku,protože se k měnu proklatě rychle letící kasička a pár adamitů,kterým se podařil překonat počáteční šok se ho vydalo pronásledovat...

Jan (Út, 1. 4. 2014 - 15:04)

Jsme parta 12ti lidí a v...Černý klín, ty se neholíš?

Pro Veruš (Út, 1. 4. 2014 - 15:04)

Asi mu stál protože se pak rozešel jak kdyby byl vycpaný.

roman (Út, 1. 4. 2014 - 13:04)

Jsme parta 12ti lidí a v...pěkne.....

Simona pro Maxe (Út, 1. 4. 2014 - 08:04)

Jsme parta 12ti lidí a v létě hrajeme různé svlikaci hry na zahradě u bazénu až jsou všichni nazí tak celý den chodíme tak a kdo se oblíkne před stanovenou dobou tak platí do kasičky stovku a na konci léta se to vybere a jde se do hospody to propít.Mi se stal takový případ že přišel pošták a donesl mi doporučený dopis a zrovna jsem byla nahá,všichni čekali že se obleču a půjdu k brance ale spletli se.Šla jsem nahá pošták čuměl jak puk říkám tak kde to mám podepsat podepsala jsem to a šla zpátky.Všichni mi zatleskali pošták tam stál asi ještě půl minuty a neveřil co viděl na šichtě,nahou babu 22let s krásně černým klínem a trojkama kozama.

Max (Po, 31. 3. 2014 - 20:03)

Před nějakým kamarádem...ja taky s nahotou nemam problem a kdyz si kupuji treba obleceni a skousim tak si ani moc nezakryvam v kabince nebo se normal svliknu i kdyz tam jsou lidi prijde mi to lidsky nekdo se diva nejak podivne a zeny ty se vetsinou pousmeji a nekdy jsem aji zazil ze mi rekli ze vy se teda nestidite ja vazne a stim se udelat pred nejakou kamnoskou nebo cizi holkou to mam na to odvahu jsem normal kluk a co kazdy to dela nekdo v soukromi a nekdo ma rad spolecnost

Lucka (Po, 31. 3. 2014 - 20:03)

Před nějakým kamarádem nikdy, ani nevím jestli bych na to měla odvahu, před někým se udělat už mi příjde dost osobní. Před svým bývalým klukem jsem to jednou dělala a to mi nijak nevadilo. Ale jinak s nahotou před více lidma problém nemám, to už jsem párkrát zažila, ale ne že bych se schválně vystavovala, vždycky to nějak vyplynulo ze situace.

Max (Po, 31. 3. 2014 - 19:03)

Maxi, čistě ze zvědavosti,...A muzu vedet Lucko tebe nikdo nevidel jak si to delas sama nebo te to nekdy nelakalo pred nejakym klukem nebo kamosem se predvest

Max (Po, 31. 3. 2014 - 18:03)

Maxi, čistě ze zvědavosti,...Akorat jednou a pred pritelkyni normal ale dost me to laka si to zopakovat uplne cizi holka je moc fajn aji me to celkem vzrusuje kdyz se diva ja osobne stim problem nemam a s nahotou taky ne momentalne jsem delsi dobu sam jsem jeste celkem mlady a tak bych uvital nejake vzruseni

Lucka (Po, 31. 3. 2014 - 18:03)

Maxi, čistě ze zvědavosti, ty už sis před nějakou holkou honil? Ale ne třeba před přítelkyní, ale před nějakou cizí?

Max (Po, 31. 3. 2014 - 18:03)

jo to chapu ale potesilo me...tak kdyby mela jina holka zajem tak bysme se mohly domluvit

Max (Po, 31. 3. 2014 - 18:03)

Maxi dík za zájem, ale...jo to chapu ale potesilo me to ze by ses podivala ja vazne bych to udelal ale radeji mam osobni spolecnost vedle sebe nejakou holku nebo zenu

Reklama

Přidat komentář