Reklama

Idealní velikost penisu pro Ženy

ben (Pá, 2. 9. 2005 - 16:09)

Mám takovou otázku na chlapi. Jak si ho měříte??? Když si přiložím měřidlo zezhora ta tak 15, ale měřeno na straně, nebo zespoda tak 17. Je to zpusobeno tim, že místo nazívané kořenem penisu nelze přesně určit. Můžu si položit měřidlo až k tříslu z boku a to celé nazvat penisem, ale těžko to celé skončí v partnerce, jelikož zezhora pokud přiložím měřidli na břicho, ta je to ta až o 2cm méně. Někteří tady považují 16 za průměr, ale 18 už za nadprůměr a asi to každý "měříme " jinak.

katae (St, 11. 5. 2005 - 14:05)

Já považuji, mluvím za sebe, délku kolem 25až 30 cm a průměr kolem 6 až 8 cm!Ostře řezaný žalud s jasně červenou barvou a pěkně napnutá předkožka!To je můj ideál!

xxl (St, 11. 5. 2005 - 08:05)

no tych 5 cm v klude vyzera dost smiesne, nie? v pozore sa uz radis do vyssej triedy, co ale s tou sirkou?

Drak (St, 11. 5. 2005 - 08:05)

Taky prispeji svou troskou do mlyna..Mam ho 18/5 a holkam se to libi.Kazda z mych partnerek dosahla orgasmu pri sexu.(Bylo jich asi 15 zatim)Mozna to dela i to ze ho mam jemne zakriveneho dolu a tim nejak drazdi vase nadobicko holky :-)Oragasmu zdar

Klacek (Út, 10. 5. 2005 - 15:05)

Idealne veliky je Klacek, ktery uspokoji zenu. Amen

teen (Út, 10. 5. 2005 - 13:05)

ahoj nevím jestli sem mám lízt ale myslím že muj penis je malý ja mi 14 a měří mi okolo 13-14 ale kluci říkali že ho mají mnohem většího tak nevím .byl bych vděčnej za odpověd

T. (So, 8. 1. 2005 - 12:01)

je to fakt.jako jsou ruzne velikosti muzske jsou zenske..zenska co ji ma kratsi a uzsi musi mit milence co ho ma take mensiho.a naopak..cetla jsem ze cesky prumer je tech 16,17cm.pokud to zenskou boli je to spatne..pokud ji chlap neciti je to spatne..osobne jsem zazila oboji..proste TO musi DOKLAPNOUT!!jak na dylku tak na sirku.takze hledat a pak drzet,dokud neomrzi..

Ev (Pá, 7. 1. 2005 - 13:01)

Snoopy, jasně máš pravdu.Pochva je opravdu přizpůsobivá všemi směry - jsem toho důkazem. Přítel je 19+ a zezačátku opravdu nemohl "přirážet". Časem jsem se mu ale přizpůsobila a je to hooodně fajn. Takže nezoufejte,všechno jde, když se chce a je trpělivost ;-)

Snoopy (Čt, 6. 1. 2005 - 13:01)

Ahojky, dlouho jsem váhal jestli se mám svěřit se svým trápením, ale po tom, co jsem si přečetl všechny příspěvky na téma velikost penisu,tak jsem se rozhodl, že ano. Mým problémem je nadměrná velikost penisu. V erekci ho mám 25/6,5cm a především ta tloušťka vadila všem mým partnerkám. Je mi 24 roků. Dokud jsem byl panic a ve škole po tělocviku jsme se sprchovali, tak jsem byl "šťastný", že mám tak veliký penis, kluci mi záviděli a já se cítil moc dobře. Samozřejmě, že se někteří kluci svěřili holkám jakého ho mám. Bylo mi 15-16let a začínalo mi vadit, že se mi spolužačky dívaly do rozkroku a i cizí holky ze školy se chichotaly, když mě potkaly na chodbě. Pak mi asi nejdrzejší holka ze třídy napsala dopis, že by chtěla vidět na vlastní oči, jestli ho mám takového, jak se o mě říká. Sešli jsme se po vyučování a já jí zalhal a řekl jí, že ho mám průměrného, že si kluci dělali srandu. Byla neodbytná, že ho chce i tak vidět, tak jsem se vymluvil, že moc spěchám a že svůj penis neukazuju na potkání. Čas běžel dál a moji spolužáci si v 17letech začali povídat zážitky z milování a já byl stále panic. Začal jsem chodit s jednou holkou, byli jsme spolu dva měsíce a vystačili jsme si s líbáním, hlazením a mazlením a bylo nám krásně. Jenže Pak jí to přestalo stačit a naznačila mi, že by se se mnou chtěla milovat. Když mezi námi došlo k intimnostem, tak byla překvapená mou velikostí a ke styku mezi námi nedošlo. Udělala mi to rukou a já ji jazykem a prstama, chodili jsme spolu ještě dalších 14 dní a pak jsme se rozešli. Další mé vztahy byly podobné, i když jsem se snažil vybírat holky trochu baculatější u nichž jsem předpokládal větší vaginu. Začalo mě to trápit hodně a navštívil jsem psycholožku a svěřil jsem se ji se svým problémem. Řekla mi, že mám žít normálně a nemám myslet na to co mi příroda nadělila, že i vztahy bez klasického sexu mají svou cenu a že důležitější je ve vztahu láska.Pak jsem v 21 letech začal chodit s holkou o tři roky starší a s ní jsem přišel o panictví. Nebylo to jednoduché, ale přede mnou chodila s klukem, který měl penis kolem 20/5cm, tak ji to zas tak moc nepřekvapilo. Měli jsme dlouhou předehru a použili jsme pro jistotu lubrikační gel, a dělali jsme to na koníčka, kdy opatrně dosedala na můj penis a sama si náš první styk řídila. Později jsme vyzkoušeli i další polohy a bylo to fajn. Po roce a půl jsme se rozešli, ale byl to jiný důvod, než sex. Tak bych chtěl všem říct, že na velikosti penisu sice záleží, ale každá velikost penisu je vlastně normální a existuje pro ni protějšek. Netrapte se tím jaký penis máte a už vůbec ne tím, že ho máte malý. Pochva je přizpůsobivá na šířku a její délka se pohybuje mezi 8-12cm, takže nemusíte mít strach, že ho máte příliš malý. A pokud narazíte na partnerku, které vaše velikost nevyhovuje, tak máte přece jazyk a prsty :-) Trošku závidím těm, kteří sem píší a mají penis 15/4cm a zdá se jim malý. Raději bych měl ten průměr. Všem kteří mají penis nadměrný bych pak přál, aby nalezli tu svou, které bude jejich velikost vyhovovat. Mějte se hezky a myslete hlavou, ne penisem. Snoopy

ráďa (Po, 22. 11. 2004 - 17:11)

Na té velikosti i shodě něco je.Většinou mám problém, že když se partnerka vzruší, pochva se rozšíři a pak souloží nemůžů dosáhnout orgasmu.A to se stalo u více žen, pouze u jedné, která ji měla příjemně malou, tak jsem ejakuloval tam, kde to příroda chtěla.

Kačenka (Po, 22. 11. 2004 - 14:11)

Já bych po pravdě řekla, že na velikosti nezáleží, ale na tom jak mi tam padne a dokáže mě uspokojit! Dřív mě nikdo uspokojit nedokázal a musela jsem se vždycky dodělat rukou, tak jsem si myslela, že se prostě jinak než rukou neudělám! A teď mám nejlepšího človíčka na světě a mám nádherný orgasmy! Takže věřte mi, ty dvě krásný věcičky do sebe musí pasovat jak už tady někdo přede mnou napsal!Jinak se přiklánim k názoru - lepší menší než velkej, opravdu to hrozně bolí a nic si neužiju, ale nejlepší je tak někde uprostřed!Kačenka

Rony (Po, 22. 11. 2004 - 14:11)

Vyvozovat závěry na základě toho, zda ženská má nebo nemá orgasmus, pěknej kec. Můj přítel má podle mě ideální velikost /asi 15 na 4-5, řekla bych/ a přímo při styku taky orgasmus nemám. A to jsem zažila i něco obrovskýho /doteď nenajdu jiný přirováníní než had:o)))/ a to bylo něco příšernýho. Asi neexistujou měřítka. Ale řekla bych, že 15-17 na dýlku vede...a u mě čím širší, tím líp:o) Mějte se.

Mirka (Po, 22. 11. 2004 - 10:11)

možná je to divné, ale mě velikost partnera trápila do té doby, než jsem zjistila, že mám ráda bolest. Teď si přítel kápne kapku tabaska na kořen svého penisu a pořádně do mě zajede. Jemu to nevadí, mě to vzrušivě pálí a prokrvuje. Ale asi to není běžný způsob, nevím...

Rebeka (Pá, 1. 10. 2004 - 22:10)

Tiez som si myslela, ze na tom nezalezi. Dolezite je to vzrusenie a vsetko kolo toho. Az raz... Prisiel milenec, dlzku ozaj neviem, nebolo to kedy odmerat, ale ten priemer bol fascinujuci. Nikdy nanho nezabudnem. Cakam na delsieho....

mensi (Pá, 1. 10. 2004 - 22:10)

Urcite zaleží na velikostech obou.Ja jsem 15let zenaty a nikdy moje zena nemela pri styku orgasmus.Vzruší se a pak uz mě necítí a ji taky moc ne.Mám ho 12/4cm.Tak ji vzdy dodelam jazykem.Ted mam pul roku milenku.Ta je baječně úzká a má multiorgasmy po pulminutě téměř nepřetržitě.Mačká mi ho tam až to bolí.Oba jsme nikdy nezažili nic lepšího.Takže,musíte se k sobě najít.

Milansson (Čt, 30. 9. 2004 - 00:09)

Znám dobrej fór: Přijde chlap v Paříži do bordelu a bordelmamá říká: "Prosím vás chtěl bych nějakou s velkejma prsama a malou lasturkou, ale diskrétně!" Ona ho usadí a za chvíli se z amplionu ozve: "Ten pán s velkejma rukama a malým čuráčkem prosím na čtyřku..." :-))) A vo vo vo tom to celý je.... :-)))

Sissi (St, 29. 9. 2004 - 23:09)

Můj partner má 15cm a já jsem naprosto spokojená. S většími se mi to nelíbilo, nebylo to ono, mám radši menší :o)

Milansson (St, 29. 9. 2004 - 16:09)

Pokud je partner na Teba moc velký a natrhává Tě tak tam to technikou asi nedoženeš. Někde jsem četl že žena může "trénovat" a postupně se roztahovat.. No nevím.Pokud to funguje tak to asi není za týden.

iliška (St, 29. 9. 2004 - 12:09)

Co bych za dala za těch 17 cm..Mám doma 20cm a je to děs. Vždy při styku mě maličko natrhne a to používáme i gel.Jsem z toho nešťastná, proto mě řeči typu

H. (St, 29. 9. 2004 - 10:09)

Zažila jsem miniaturní i obry, ideální je 16-19, současný přítel má 17 a jsem plně spokojena. A důležité to je, proste bych nebyla s někým, kdo ho má jak tužku.

Reklama

Přidat komentář