Reklama

Incest

hve (So, 29. 12. 2018 - 15:12)

dřív na venkově se lidi brali obvykle v rámci vesnice, občas někdo z vesnice sousední, nebo nejbližšího městečka. To znamená, lidi v dané oblasti byli zcela příbuzní, ale fungovalo to bez problémů. Přitom svatbám mezi bratranci a sestřenicemi nic nebránilo, ani katolická církev (světská vrchnost toto neřešila vůbec).

Návštěvník (Po, 17. 12. 2018 - 02:12)

Vztah bratr sestra a syn matka protizákonné jsou. A to jsou zrovna ty vztahy které stále fungují díky blízkosti v jaké tyto osoby spolu žijí. Proto jsou drženy v naprosté tajnosti, aby se v tom nikdo nešťoural. Navíc tam, kde je matka rozvedená nebo ovdověná a syn jedináček jsou přímo ideální podmínky pro intimní vztah. Ale pokud jsou v rodině ještě další děti, tak je to dost ošemetné, protože se mohou cítit odstrčené a zbytečně žárlit. Není možné, aby matka milovala ostatní děti stejnou láskou jako syna, se kterým intimně žije. Tak to prostě je a je třeba se mít na pozoru, aby nikomu neublížili.

anonym (Ne, 23. 12. 2018 - 23:12)

by me zajimalo kolik lidi ta predstava vzrusuje ...

sardanapal* (St, 12. 12. 2018 - 18:12)

Co oči nevidí , to srdce nebolí ...

Návštěvník (Út, 11. 12. 2018 - 21:12)

Já jich znám několik, ale oni se nechlubí, že jsou bratranec a sestřenice. Co je komu do toho? Prozradí to jen nejlepším přátelům, ke kterým mají důvěru. Jinak na blízkém východě je to naprosto normální, bratranci a sestřenice se tam berou běžně, takových párů je v některých zemích i většina.

Jeden (Po, 3. 12. 2018 - 16:12)

Moje bývalá přítelkyně, která je po rozvodu sama se neustále navštěvuje s jejím o dva roky mladším bratrem (mají oba přes 40), který nikdy nežil s ženskou. Dost často u ní přespává, slaví spolu i svátky (což je pochopitelné). Myslím si, že tam je i víc....

luci (Út, 4. 12. 2018 - 10:12)

Zřejmě ano ,takových je víc . K mojí sousedce také chodí bratr , obvykle když je soused na směně. Někdy je to pokračování z mládí , je to o té staré lásce která nerezaví. Ale přej jim to a bude ti přáno.

darek (Ne, 2. 12. 2018 - 12:12)

Při souloži s přítelkyní si často představuji incestní situace. Nejčastěji třeba, že je to ségra po letech, s níž jsem jel jako náhradník na dovolenou k moři místo švagra nebo že jsem puberťák a ojedu svou matku. Když si představuji matku, nemohu se udělat a většinou mi klesne, ale u představ se ségrou to je rajcovní hodně a vrchol je hodně silný.

Láďa (Út, 27. 11. 2018 - 18:11)

koukal sem s mamou na můj fotr šílenec kde šukal bratr se sestrou a říkala že je to zvrácenost asi nemá cenu si to s ní představovat když řekla tohle :D

Chápu (Čt, 22. 11. 2018 - 20:11)

A rozumím všem co tady píší. Jistý vědecký výzkum dospěl k překvapivým závěrům, že nejtrvanlivější partnerské vztahy jsou
1. bratr se sestrou
2. matka se synem
1. bratranec se sestřenicí
Bohužel tento výzkum nebyl populární a do současného prostředí se nehodil. Přitom tyto vztahy nebyly v minulosti výjimkou. Za to teď se kolem toho dělá humbuk kvůli plození dětí, přitom dítě je snadné si adoptovat, nebo vytvořit z dárcovských pohlavních buněk. V budoucnu bude možné i mít dítě s příbuznými bez rizika poškození, pokud se trochu upraví genetický kód. Zákony tak brání lidskému štěstí. Podívejte se kolik manželství se rozvádí? Skoro dvě třetiny. A přitom rodinný příslušník je někdo, kdo je nám velmi blízký, daleko bližší než někdo cizí s kým se musíme poznávat a sžívat.

Eva (Út, 11. 12. 2018 - 16:12)

To je zajímavý, bratranec se sestřenicí zakázaní nejsou, a já přesto neznám žádný takový pár, ty ano?

luci (Čt, 22. 11. 2018 - 23:11)

V něčem máš sice pravdu , ale ta genetika je velice ošidná a pokud se nenajde skutečné inženýrské řešení tohoto problému, určitě bych pokrevním příbuzným nedoporučovala plodit děti.

Honza (Út, 20. 11. 2018 - 22:11)

Bude mi 30 matce 50 a bydlim ted na cas u ni .. mame spolu takovej docela dobrej vztah skoro jako kamaradi , kolikrat se za ni zastavim i v praci na cigo atd.. s otcem uz se davno rozvedli a tak o resi po svem ... s jejim soucasnym partnerem si docela rozumime a popravde na nej svym zpusobem i žarlím ... hlavne kdyz je rec o sexu a vubec debata o matce ... bydlim s ni sam a kdyz ma neco mamka za lubem tak mi narovinu v cas rekne at se vratim treba az vecer ze si s nim chce ... dal sem ji do loznice vebkamaru takze zas tak o moc neprichazim :) asi je to uchylny ale matka me hodne vzrusuje a mě dela dobre sledovat jak si to užívá ,nikdy sem si nic nedovolil spis ji jen tak provokuju a ona me , o vikendu u nas spala pritelkyne a matka mi rano az Terka odesla , taktne oznamila ze nemohla spat prez to vzdychani ... a škodolibě se pousmála . Nejvic co sem si kdy dovolil tak se vedle ní asi metr od ní vymočit tak aby bylo vše vydět .. aspon sem se oto snazil :) jinak me taky jak tu nekdo psal vyrusila pri masturbaci ale opet se jen pousmala omluvila se odesla .. umyslne v pc nemazu historii tak nevim jestli vi ze me pritahujou zensky jako je ona , nestydíme se pred sebou chodit ve spodnim pradle samozrejme hlavne v lete mě jeji zadek a nožky často nenechaj chladným,škoda že už nejsem malej a nemuzu se s ní pomazlit jako kluk :) sahat jí kam se mi zlíbí :) sem na ní pyšnej na svoje roky je stale atraktivní , udrzovana v praci uspesna a oblibena , lhal bych kdybych tvrdil ze me nepritahuje jako ženská , je mi jasny ze nejsem zdaleka jedinej chlap co by rád neco prozil se svojí maminou ...

darek (Po, 26. 11. 2018 - 10:11)

Trochu zvláštní šmírovat mámu webkou a ve 30....Takovou povídku ti nikdo nesežere.

Jindra (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

Ahoj . Rád bych si pokecal ,...Hele,nemyslíš,že to stačí napsat jednou a nemusíš 4-krát?No,ale i tak je dost nepravděpodobné,že s tebou o tom bude nějaká mamina diskutovat,natož po telefonu.Nevím,jak jsi starý,ale očekáváš nereálné věci.Žádná taková to s tebou probírat nebude,i kdyby provozovala incest.

balon (So, 27. 10. 2018 - 17:10)

Rád bych si pokecal o tématu Máma a syn , tel 722 738 533

Andy (So, 27. 10. 2018 - 10:10)

Před několika lety jsem...sama s nadrzenym synem k mori ? pokud to neni vymyslene tak to ani jinak dopadnout nemohlo ,taky bych po par sklenickach dostal chut se pritulit a pak uz bych pokoj nedal ..

eskimo (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

asi eskymacka pusa nevim :) a je to brané jako něco sexuálního ? :D

Dan (Pá, 26. 10. 2018 - 07:10)

Nejde věřit nikomu.tak jasne ze se tezko dozvime jak to je ... podle me pravdivejch prispevku je tak desetina..

Qa (Pá, 26. 10. 2018 - 07:10)

By mě zajímalo kolik si...Nejde věřit nikomu.

Reklama

Přidat komentář