Reklama

Incest

Steve (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Karle, kolik ti je roků a už máš Základku za ssebou že napíšeš toliko chyb v pouhé 1 větě? Tvl. to je z ČJ za 4-.

Oprava: ČtrnácTky ... masturbUjí .... Chybí čárka za slova sex, osmi, let ... Z toho (Z koho čeho trumpeto! - 2.pád)

Návštěvník (Po, 12. 8. 2002 - 13:08)

Je prokazanym faktem, ze v nelterych primitivnejsich spolecenstvich, napr. pralesnich kmenu, dochazi k pohlavnim stykum mezi pokrevnimi pribuznymi. Bylo tomu tak i v predkrestanke Evrope. Nejvetsim tabu je styk matky se synem. Zakaz samotneho pohlavniho akt nevychazi z jinych duvodu nez spolecensko-kulturnich. Tak jako spolecnost prekonala jina tabu v oblasti sexu, napr. homosexualitu, lze ve vzdalenejsi budoucnosti ocekavat i uvolneni tolerance v oblasti incestu, s vyjimkou telesne nezralych osob (deti). Problemem je v pripade otehotneni vysoka pravdepodobnost tezkych genetickych vad plodu, kdy se dosud letalni geny i nezadoucich vlastnosti plodu stanou dominantnimi (slechteni noveho druhu). Antikoncerpce tento problem v principu temer vyresila.

bohumil (Pá, 9. 4. 2021 - 15:04)

souhlas i některé státy v Evropě k tomu zaujmuly jiný postoj

Otakar (Ne, 29. 12. 2019 - 10:12)

Když je sex dobrovolný chtějí to oba tak proč ne ale pouze s gumou

Návštěvník (Út, 26. 3. 2002 - 14:03)

nepritahuje me predstava sexu s vlastnim otcem, ale soulozila jsem se svym tchanem a bylo to fajn...to ale neni tak uplne incest...taky to bylo pod vlivem alkoholu a atmosfery...na horach...pak uz cilene, kdyz byla prilezitost

Milan (Pá, 29. 7. 2022 - 20:07)

Podľa mňa je to normálne veď tak čo každý potrebuje sex

Jarda (Ne, 29. 12. 2019 - 10:12)

Tak tohle dokáže pouze ta nejnej kurva.

Návštěvník (Ne, 24. 3. 2002 - 22:03)

Stala se mi taková velmi trapná věc. Manželka to přešla smíchem já zpočátku vykulenýma očima a pak taktéž smích. Nocovali jsme s manželkou u mé matky a protože jsme přišli všichni tři částečně pod vlivem alkoholu a pozdě, rozhodli jsme se přespat všichni na matčině letišti, poněvadž otec byl v lázních. Nevím jak , ale stalo se mi , že jsem se svým sexuálním projevem projevil, ale bohužel, omylem na nepravou osobu. Prostě jsem nejdříve hladil a pak jsem se převalil, na

Anonym (Út, 5. 9. 2023 - 01:09)

Stala se mi taková velmi trapná věc.( 24.3.2002)   odpověď na první příspěvek je: překulení na tchyňi a následně její penetrace není incest. Až na to že to je tchyně, je to naprosto cizí baba.  Trapná věc je když přefikneš manželku svého dobrého spolužáka, jako se to stalo mně. čau 

Prcář (Po, 22. 5. 2023 - 11:05)

Prcat tchýňi není žádný incest. Můžeš ji klidně hladit, píchat a stejně je to pořád stará baba. To je lepší chodit sbírat houby.

Anonym (St, 27. 9. 2023 - 12:09)

hihi-tady to žije! jen tak dál :))

Anonym (So, 23. 9. 2023 - 22:09)

Dříve jsem taky šukal manželku i dceru, kterou jsme zaučovali. Erotické hry s dcerou byly od jejích 3 let a první pohlavní styk byl v necelých 13 letech. Dnes je to milující máma se dvěma dětmi.

Karel (So, 26. 1. 2019 - 13:01)

A cobilo dal

Marie (So, 29. 12. 2018 - 11:12)

me se stalo neci podobneho

Reklama

Přidat komentář