Reklama

Incest

jana (Pá, 7. 11. 2003 - 21:11)

Urcite ti drzim palce nevlastni otec me zneuzival a vim co to je!!Vykasli se na toho blbecka mas svoje starosti je zakomplexovanej a potrebuje si neco dokazat mozna osobne by neotevrel pusu!!!Musis ale najit odvahu a nekomu to rict.Zdravim a drzim palce.

Návštěvník (Pá, 21. 5. 2021 - 11:05)

Fakt? Jsou různí hovada

samanta (Pá, 7. 11. 2003 - 21:11)

Každej mame neco a nekdo to rekne a nekdo ne.Kašlu na to že jsem ciganka a mam podle vas co??Tady šlo o jinou vec a ne o me..Kamil je rasista ok ale tim že cte rubriku incest nam určite chce rict vic ne??Snažim se to rešit a diky za rady chodi k psycholožce a ona me dava silu.Jeste jednou dik

Tereza (Pá, 7. 11. 2003 - 16:11)

Vždyt´ona za to nemůže, že je ciganka, a že rodiče šoustají před ní, a že bratr jí nutil k sexu. A že ted´ona sama to chce? Podle mne souvisí to s psychikou. Také se stává, že když žena byla jednou znásilněna, chce to znovu nebo je z ní masochistka. Každopádně potřebuje spíš pomoc a pochopení, ale tady?

Lída (So, 12. 12. 2020 - 14:12)

To šukání je taky jako droga i když je to s bráchou , mě to povídej já jsem nadrzená pořád.

Pavla (Ne, 13. 12. 2020 - 07:12)

Kolik vam je, od kolika sukate

shahnaz (Pá, 7. 11. 2003 - 13:11)

no ne, ze bych se chtel nejak kamila zastavat, ale dle prvniho prispevku samanty lze usuzovat, jakou inteligenci tato divka oplyva, a pokud sama pise, ze chce sex s brachou a diva se, jak to jeji matka dela s otcem, tak uz tady je patrne, co to bude za familii, sama pise, ze sex s brachou chce, tak asi zadnou pomoc linky bezpeci ci neceho podobneho nevyhledaa ze je ciganka, je to osloveni jako kazde jine, pouzivalo se, pouziva bude se pouzivat

Tereza (Čt, 6. 11. 2003 - 18:11)

No, já bych neřekla, že jseš gentleman, Kamile, jseš sprostej ubohej rasista, Samanta má problemy, ale bylo chybou, že zrovna šla sem se vypovídat, mezi perverzní chuligany. No, kdo souštá vlastní matku nebo zamyšlí to? Jste snad všichni cigoši? Anebo když to dela Čechaček je to v pořadku?

Petr (Po, 22. 5. 2023 - 07:05)

Přesně tak nejsem ROM ale mám mezi nimi dost kamarádů a na pár znich nedám dopustit. U Čecha to je stejný problém jako u Roma, já sex z vlastní matkou měl od 16 do 19 a sice je to už 14 let zpět ale na mámu je mi blbý se i podívat a jsem rád že to je zamnou uz

katae (Čt, 6. 11. 2003 - 11:11)

Samanto, ještě jsem našla číslo na Linku bezpečí pro děti a mládež, je to 800 155 555, je to linka zdarma, měla by ses dovolat i z telefonního automatu bez peněz. Nemusíš jim vůbec říct své jméno, jen jim povyprávíš, co Tě trápí a oni Ti poradí, věř mi.

katae (Čt, 6. 11. 2003 - 11:11)

Samanto, myslím, že máš problém, který Tvůj život ovlivňuje daleko víc, než si připouštíš. Podle toho, co jsi napsala, tak jsi obětí sexuálního zneužívání dítěte v rodině. Já sama nejsem oprávněná Ti radit co máš dělat, ale měla by ses určitě obrátit na nějakého psychologa, kterému můžeš důvěřovat. Je lepší si nechat někoho doporučit a také se Ti jistě bude mluvit lépe se ženou-psycholožkou.Pedagogicko-psychologické poradny jsou zdarma a diskrétní.

Lida (St, 5. 11. 2003 - 21:11)

Kamile, je uplne jedno, jak jsi nazval Samantu. Taky se jednalo o uplne jine tema, nez o rasu a nikdo se Te neprosil, aby jsi se vyjadroval k jejimu puvodu. Jses mimo.

Kamil (St, 5. 11. 2003 - 09:11)

Ty jsi pitomoučká. Tím že jsem tě nazval cigoškou, nejsem žádnej rasista. Cikáni jste byli vždy, tak proč najednou romové? A už se k takové kravině nehodlám vyjadřovat.

samanta (Út, 4. 11. 2003 - 20:11)

Diky moc za vaši podporu jen jsem potrebovala se sverit..vim ze jsem jen uboha ciganka ale svuj život žiju.Je tu spousta rasistu ale to neni toto tema..Nechci už dal o sobe psat myslela jsem že toto tema bude pro lidi co maji co rict!!!Takže držim palce kamile ale najdi si jinou obet posmechu.

Radka (Út, 4. 11. 2003 - 11:11)

No, tak tady jsou teda pekny hulvati. Protoze nekdo verejne rekne, ze je rom, tak je jako horsi, jo? No, ste asi dost primitivni, Samanta to psat nemusela, ale proste je to tak a ona je natolik uprimna, ze vam to tu napsala. Ale vy jste asi nadlidi, co? Ja si naopak myslim, ze prave proto, ze to Samanta klidne prizna, tak to svedci o necem, ale spise v dobrem smyslu. A prave ty vase narazky vypovidaj akorat tak o vas. Sorry, ze nepisu k tematu, ale nedalo mi to se ozvat.

Kamil (Út, 4. 11. 2003 - 07:11)

Já neurážím. To, že jste cigoši je známá a jasná věc. Přečti si svoje výplody a možná dospěješ k poznání, kdo tady koho (a nejen mně) uráží.Howg k cigošům a cigoškám.

Vivi (Po, 3. 11. 2003 - 19:11)

No tak už se vykašlete na ty spory a zpět k tématu!Samanto, jak je starý ten tvůj brácha??A to, že to vaši dělají před váma, jak se na to díváš?Vadí ti to nebo jsi na zvyklá a připadá ti to normální?A co ty a vztahy s jinými muži?Promiň tolik otázek, nechci vyzvídat, ale spíš jen proto, abych tě líp pochopila a taky i ostatní by to lepši poradili třeba co s tím.

Matěj (Po, 3. 11. 2003 - 19:11)

hihi-tady to žije! jen tak dál :))

samanta (Po, 3. 11. 2003 - 17:11)

Souhlasim s ivou nemusis se ponižovat a odpovidat ale i tak mam naskok ja mam jmeno..Ale nechapu proč vubec otviraš tuhle rubriku když nemaš co rict jen uražet..NEBO MAS???

iva (Po, 3. 11. 2003 - 13:11)

Ale Kamile, nevis, ze se nesmis nechat vykolejit...snizujes sam sebe a tys urcite gentleman...primitiva nejvice odzbrojis slusnym jednanim a ne, ze budes nahravat na smec...ale to je jen teorie diplomacie a ja ji take do pismene nezvladam :))) skoda...

Reklama

Přidat komentář