Reklama

Incest

pepa (Út, 25. 4. 2017 - 12:04)

Jak jsem minule psal, mama opilá padne na zem a chrápe rozvalený. Doma pod košilku nenosí nic, chlupatou kundu vystaví celou bez studu, když neví o sobě. I mě to dráždilo, pár razy jsem se nad ní udělal, ale připadalo mi to blbé prefiknúť mamku. Má už hodne nad 50. Vždy jsem ji tehdy svlékl do naha, a bavil se nad blbým pohledem, když se probrala, a chtěla se stydlivě něčím přikrýt. Sama ses přede mnou svlékala, řekl jsem jí. A nedala sis říct, aby si přestala. Jednou se něco stane, uvidíš. Kdyby si nechlastala, ved studu už nemáš. A to ještě neví, že tyto její orgie nahrávám na video a foto.

kluk (Po, 24. 4. 2017 - 21:04)

si teda tvoje dcera pomohla,...Vymýšlí si to úchyl. Na podobné diskusi "Svádění synem" si hraje na matku, která chce šukat s vlastním synem, aby byl na ní hodný.

Kdy už toto admin pobere a vymaže, to netuším.

to (Po, 24. 4. 2017 - 21:04)

tohle není k smíchu ,...si teda tvoje dcera pomohla, žes ji vzala k vám, chudáci její děti v čem žijí, pokud si to ovšem nevymýšlí všechno nějaký úchyl.

mima (Po, 24. 4. 2017 - 07:04)

A to vás pravidelně...tohle není k smíchu , bojím se , že je to trestní on je totižto v podmínce a bojím se , že se dcera prokecne

??? (Po, 24. 4. 2017 - 00:04)

A to vás pravidelně střídá a nebo si před tím hodíte korunou? Obě vás nejednou píchat nemůže, to musí jedině jednu po druhé?

Filip (Po, 23. 7. 2018 - 03:07)

Ne kazdy pro to má pochopení ale kdyz bydlí kluk s mamkou sám a denně ji vydí jak to mamce sekne :) tak se neni cemu divit ze obcas si predstaví jak by mamku klátil :) jen proste nedokazu za ni prijit a říct ze bych potreboval pomoct... :) asi nejlepsi je ale to kazda mamka neudela ... proste spolu mluvit zacit mluvit o citlyvych vecech a postupne rozvist debatu az k sexu ,kdo co má v posteli nejradeji , oba se treba schodnou ze by to mohli vyzkouset spolu v tajnosti ... s cimz asi bude souhlasit tak jedna z 1000 ,zatimco klobouk dolu pred zenskejma ktery uz se synem neco meli .. nadruhou stranu je jasný ze si to nechaj sami pro sebe , podle mě si navzájem vyhovet a uspokojit ji tak jak chlap ženskou má , je daleko lepsi nez oddelene masturbovat. A pro syna to take asi neni nic neprijemneho kdyz muze v 18 pytlovat hubenou rajcovní 40 , mit spolu vztah stale jako matka syn a vazit si jí , ovsem v posteli jí dát pěkně za uši a brát ji jen jako korist , proste zenskou co chces ošukat a zazit s ní krásné orgasmy , kdyz bych měl uz konecne svojí rodinu po pár letech tak stejně sem tam za mamkou zajít a pokecat si se vsim vsudy , a dát si s ní číslo :) to by asi zadnou manzelku nenapadlo ze ji muz zahejbá s matkou :)

Miroslav Tajč (Pá, 19. 5. 2023 - 01:05)

Filipe dávám ti za pravdu , souhlasím s tebou, já osobně sem to nepoznal , já měl hooky vždy cizí, ale u tohoto co jsi psal tak souhlasím s tebou.

mima (Ne, 23. 4. 2017 - 21:04)

není , když on to jednou...mne hlavně zajímá , jestli by to mohlo být trestné , s dcerou nejsme lesby , dělá to jenom on

jarek (Ne, 23. 4. 2017 - 14:04)

Ale jé!není , když on to jednou dělá s matkou a pak s dcerou , i když jsou v jedné posteli, incest by to byl , kdyby to ženské dělali spolu

!!! (Ne, 23. 4. 2017 - 11:04)

Ale jé!

Karla (Ne, 23. 4. 2017 - 09:04)

No podle mě když je matka s dcerou tak o incestu nemůže být řeč.V případě otce je to na rozbití hlavy a vězení.

Blééé (Ne, 23. 4. 2017 - 09:04)

Jó když to dělají matka s cerou tak to incest není? Co to kecáte to je stejnej incest jako se synem! To si zase upravujete jak se vám to hodí. Když neco dělá muž tak je to protizákoné a ženo je to v pořádku podle vás! Není tohle tak troch sebestřednost? Myslím, že už tu vaši nadřazenost přeháníte. Vy můžete vše a muži nesmějí nic To jste jak rozuřené vosy a hned jsme podle vás úchyláci! Tohle už by jsme si od vás neměli nechat líbit! Slepice bláznivý!

Xy (So, 21. 7. 2018 - 13:07)

znám, a moc, moc pěkné...nejkrásnější je , vystříkat se do maminky

že jo? (So, 21. 7. 2018 - 13:07)

I se snachou je to božské...znám, a moc, moc pěkné...

pro ferdu (So, 22. 4. 2017 - 12:04)

jestli to dělaj jenom oni...tohle incest není , obě jsou ženské, je to jen jistý druh prostituce

Petr balon (Pá, 20. 7. 2018 - 21:07)

Rad bych si o incestu apod., rad pokecal s nejakou zenou , slecnou. Tel 722 738 533.

ahoj (Pá, 20. 7. 2018 - 20:07)

čus je incest eskymackej polibek s mamou ?

ferda (Út, 11. 4. 2017 - 20:04)

on je v podstatě hodnej , o...jestli to dělaj jenom oni dva , incest to není , když to děláte společne , asi to incest je , i když to by musela ona dělat něco tobě , nebo ty jí

luci (St, 11. 7. 2018 - 21:07)

Rád si povídám o...Šuká celá rodina? A co otec? Neprotáhne také sestru?

Honza (St, 11. 7. 2018 - 17:07)

Rád si povídám o incestu.ozvi se mám zkušenost se sestrou ale i matkou.je mi 28. 703647416

Reklama

Přidat komentář