Reklama

Incest

Milan (Čt, 2. 10. 2014 - 15:10)

Já jsem měl v osmnácti opakovaný pohlavní styk s o dva roky starší sestřenicí. Že bych byl na to zrovinka hrdej to ne, ale z druhé strany je to zajímavá zkušenost. Ovšem nejsem si zcela jist, zda se sex se sestřenicí dle právního systému považuje za incest? Nicméně na sestru bych nevlezl to už je opravdu silný kafe...

Oni nemusí lhát (Čt, 2. 10. 2014 - 15:10)

Lidi vy mate ale bujnou... u cikánů je to běžná věc, že spolu sourozenci souloží :-)

Miriam (Čt, 2. 10. 2014 - 08:10)

Mám podobnou zkušenost, jako Helena. Akorát to trvalo jen dva roky. Dnes bych se rozhodla úplně stejně, ať si říká kdo chce co.

trapas (Čt, 2. 10. 2014 - 03:10)

Lidi vy mate ale bujnou fantazii :-)

Helena (Čt, 2. 10. 2014 - 00:10)

Já jsem s bratrem souložila od 14 let až do 18. Vždy o víkendu, jak jsme se vrátili z internátu. Pátky a soboty byly naše. Lízání, kouření, anál, prostě všechno. Nelituji toho. Do života jsem vstoupila zkušená. Nelituji toho, naopak, užili jsme si i legraci.
Já se zakuckala,když jsem polykala bráchovo sperma. Brácha se mi vystříkal do análu a pak se zhrozil, že si nedal pozor.
ANÁL JE SUPER, JEN KDO POŘÁDNĚ MAŽE, TEN JEDE.

Dominika (St, 1. 10. 2014 - 12:10)

Já s tchánem šukám už pět let a le vždy s ochranou.Je to vynikající člověk ve všem ne jen v sexu.Jeho syn můj manžel ale nic ani netuší.

Dana (Po, 29. 9. 2014 - 15:09)

Stalo se mi skoro to samé co...I kdyby Ti pekáč svým pérem vymastil,když se pojistíš proti početí tak se nic neděje.

Petra (Čt, 25. 9. 2014 - 19:09)

Barčo ! Incest to není neměli jste spolu sex a ruční práce ty jsou v rejstříku povoleny.My jsme s bratránkem taky spolu si hráli s pohlavím prsty a jak nám bylo fajn ale to už je dááááávno teď když si na to vzpomeneme tak máme s toho srandu.

Barča (St, 24. 9. 2014 - 16:09)

Stalo se mi skoro to samé co Davidovi a nejsem cikánka prostě chtíč po sexu byl mocnější.Přišla jsem s oslavy trošku ovíněná a brácha už spal.Bylo to v létě a to spí vždycky nahý i já ale každý máme svůj pokoj vešla jsem k němu do pokoje i když tam byla tma brácha spal na zádech odkrytý, sedla jsem si na židli vedle gauče a prohlížela si ten jeho klacek (17x5)v klidu jak mu visí dolů mezi nohy dodala jsem si odvahy a chytla ho rukou a vytáhla ho nahoru to už jsem cítila i já že vlhnu mezi nohama tak jsem mu ho chvilku hladila a zároveň cítila že mu tvrdne a začala se stahovat předkožka v tom brachova ruka v podvědomí spánku sáhla ne ptáka a chytla mou ruku jak mu ho držím už plně v pozoru a plně procitnul se slovy "co děláš" a já nevím kde se to ve mě vzalo říkám "hraju si" a pokračovala jsem v"hraní"ve chvilce v něm zaškubalo a bráchvo břich bylo až po krk celé mokré v tom jsem mu ho pustila a utekla k sobě do pokoje a zamknula jsem se. V posteli jsem se dodělala sama vibrátorem.Ráno když jsme se potkali v koupelně me brácha říká "ségra nebylo to špatné ale posral jsem to že jsem se udělal jinak jsme pokračovali dále" Tak to bylo moje štěstí v jeho neštěstí že to tak dopadlo.Více krát jsem už to nezkoušela i když příležitosti byly.Ale incest to byl jen na 50%.

xxx (Út, 23. 9. 2014 - 23:09)

Jo když svrbí pitka horší než by pata odbírala tak je to Libore

Libor2 (Út, 23. 9. 2014 - 18:09)

Bože můj, to je síla... jsme národ úchyláků. Až do nedávna jsem věděl, že tohle dělají jen cikáni, ale oni už i češi...

David (Út, 23. 9. 2014 - 16:09)

Sestra přišla po nějaké party a strašně byla akční sahala mi pod peřinu lehla si ke mě,šuškala mi do ucha ať si to rozdáme spolu ale i když bych si dal říct protože je segra samice ale odolal jsem tak napůl ona mi vyhonila a já ji vyprstil a polízal je to incest já myslím že né.

Eda (Po, 15. 9. 2014 - 17:09)

Mám to stejné a vůbec to...Kdyby píchal mámu,nebo ségru,tak je to incest.Ale i taťka dceru,ale pokud mu podrží dobrovolně a neoplodní ji,tak v pohodě.

Fera (St, 10. 9. 2014 - 18:09)

Pokud budeš dávat pozor aby vás nikdo nenačapal, bude dobře tobě i tchýni a budeš mít krásný život !!Jen nezanedbávat svou manželku !!!! To je základ!!

Věra (St, 10. 9. 2014 - 13:09)

Libore mám ten případ...Mám to stejné a vůbec to neřeším,jako bych nevěděla.Je lepší,když uspokojuje mou matku,než kdyby chodil jinam.Mne nezanedbává a to je hlavní.Incest by to byl,kdyby souložil se svojí matkou,takhle je to pouze nevěra,mnou tolerovaná.

Dana (Út, 9. 9. 2014 - 11:09)

Já jsem přišel za svou...Libore mám ten případ doma.Můj muž potajnu píchá moji matku která je vdova už patnáct let otec zemřel při důlním neštěstí,ale držím hubu protože si nechci nechat rozbít mamželství,mě taky nezanedbává a matka mám strašně ráda tak ji to promíjím.Incest to není to je hlavní.

Mirek (Po, 8. 9. 2014 - 14:09)

Já jsem přišel za svou...Je dobré si užít s pěknou a náruživou tchyní,ale incestu ses nedopustil a nedopouštíš.Užívej dál,ale s rozumem,nezblbni.Pamatuj:co oči nevidí,to srdce neželí a lidé nezávidí.Na závist pozor!

Libor2 (Po, 8. 9. 2014 - 14:09)

Já jsem přišel za svou...Až na to, že tohle není incest, protože nejste s tchýní pokrevně příbuzní. Tohle je jen ubohost největšího kalibru nebo tvá vysněná představa. Ale nezoufej, i já jsem snil o tom, že si to jednou rozdám se svojí tetou...to věkem přejde.

Libor (Po, 8. 9. 2014 - 13:09)

Já jsem přišel za svou holkou domů ale byl pryč ze se vrátí až za dvě hoďky říkala jeji matka ať na ní počkám doma.Sedli jsme si ku krbu a popíjeli vínko ona je v županu a dělala si na nohou pedikůru Když zvedla nohu na druhou na koleno otevřel se mi krásný pohled do mezinoží krásně zarostlá a pootevřená lasturka v momentě mi stál a boule na riflích nešla přehlídnout a ona jenom řekla však si rozepni poklopec ať se ti tam nezlomí,já červený jak rak ale už nebyl čas couvnout odložila manikůru a udělala to sama v tom vyskočil ze slipů můj gentlemam a se slovy tak to teda Hance (dceři) závidím zmizel v její puse.To co následovalo dál nebudu ani popisovat protože bylo vše,jen když jsem ho s ní vytáhl chtěla ať ji celou postříkám což její dcera nesnášela,tak jsem si nad ní stoupl a bylo toho všude dost od hlavy až po pipinu.Pak vzala mobil a zavolala dceři kde je a kdy přijde když zjistila že je ještě na cestě autobusem stodvacet kiláku od domova tak mě vzala do sprchy a tam jsme si to dali ještě jednou.Teď jsem vzorný manžel ale za tchýňkou odčas zajdu když je žena na cestách ona to mooooc ráda.

Standa (Út, 2. 9. 2014 - 15:09)

A to já jsem zase jednou...Tak to nejsi první ani poslední,kdo opíchal mámu kámoše,ale incest to opravdu není.

Reklama

Přidat komentář