Reklama

inkontinence?

anonym (Pá, 20. 1. 2017 - 22:01)

Taky jsem po porodu trpěla...No ano, samo se to fakt nespraví, děkuji za odkaz!

Sára (Čt, 19. 1. 2017 - 10:01)

Taky jsem po porodu trpěla lehkou inkontinencí, pořád jsem si říkala, že ono se to nějak spraví, když měl syn půl roku chtěla jsem začít chodit cvičit, ale při každém větším poskočení jsem měla problém. K doktorovi jsem se styděla jít, tak jsem zkusila hledat info na netu a začala jsem cvičit. Opravdu poctivě denně cvičím toto cvičení https://www.dentimedshop.cz/cs/posilovani-panevniho-dna-proti-inkontinenci-a-pro-zvyseni-sexualnich-prozitku.html. Po 6 týdnech vidím zlepšení a 15 minut denně si určitě každý najde. Samo se to málokdy spraví.

anonym (St, 18. 1. 2017 - 22:01)

Na www.dermaestet.cz nabízejí i omlazení genitálu, nemáte s tím někdo zkušenost? :)

anonym (St, 18. 1. 2017 - 22:01)

Já trpím spíše už větší inkontinencí zdá se mi, ale jsem půl roku po porodu, tak ještě doufám, že se to změní, občas si zacvičím, ale upřímně na to nemám moc času.

anonym (St, 18. 1. 2017 - 22:01)

Cvičit člověk může vlastně když sedí a něco dělá, nebo v autobuse, v práci, když stojí a čeká na bus nebo někde ve frontě atp.

anonym (Út, 17. 1. 2017 - 23:01)

To je pěkné videjko, týjo ale 20 minut cvičit to bych asi nedala tolik.

anonym (Út, 17. 1. 2017 - 22:01)

Cvičím na pánevní dno takové cviky z rehabilitace a na kontrole na gynekologii jsem ještě nebyla, cítím se docela dobře, ale jak se už psalo, chce to pravidelnost.

anonym (Út, 17. 1. 2017 - 22:01)

...Děkuji! Cvičíte, pomáhá to?

Mamina (Út, 17. 1. 2017 - 09:01)

A ty cviky někdo znáte?...https://www.youtube.com/watch?v=1bBVDtYHeBo

anonym (Po, 16. 1. 2017 - 23:01)

A ty cviky někdo znáte? popište prosím.

anonym (Po, 16. 1. 2017 - 23:01)

Na inkontinenci lehkou je to cvíčo poporodní dobré, ale chce to fakt cvičit pravidelně a poctivě.

anonym (Po, 16. 1. 2017 - 23:01)

https://www.dermaestet.cz/co2-laser-zakroky/laserova-lecba-lehke-az-stredni-inkontinence/42/nezní to špatně, šla bych do toho ale až po druhém dítěti případném.

anonym (Pá, 13. 1. 2017 - 23:01)

Koukali jste někdo na tu kliniku Dermaestet v Brně? Nebo neznáte jí někdo? Píšou tady, že dělají právě i operaci při lehkém úniku moči za 15 tisíc Kč ten zákrok. Myslíte že by to pomohlo? Neuvažuji teĎ, ale třeba časem po druhém dítěti, tedy pokud nějaké bude.

Dana (Pá, 13. 1. 2017 - 22:01)

Já musím říct, že jsem po porodu měla lehký únik moči a doteď když se třeba hodně směju, tak si musím dávat velký pozor, nebo při běhu, ale je to tak o 80% lepší, cvičím na pánevní dno sestavu cviků, ale víckrát než 2-3x týdně se nedonutím, resp. na to zapomínám a večer pak už jsem unavená a nemám náladu na cvičení.

anonym (Pá, 13. 1. 2017 - 22:01)

No myslela jsem to tak, že se gyndař podívá a zjistí, jak hodně uvolněné to pánevní dno mám nebo ne.

Jana (Čt, 12. 1. 2017 - 22:01)

gynda vám v ničem nepomůže

Jana (Čt, 12. 1. 2017 - 22:01)

Není to jen pánev ale i vejcovody ,střeva. po porodu se vám těle vše promíchá, není to na tom správném místě takže něco tlačí na něco a to má důsledek. cviky hodně pomohli hlavně cviky na gym míči to (mě) pomohlo k tomu aby se vnitřnosti v těle pohybovali až dokud se nedostali zpět na správné místo,rozhozená menstruace (tělo neví po těch měsících pauzy kdy vylučovat tak to dělá náhodně) no hnus, pleny jsem nosila až po 4měsících trápení a dnes lituji toho že jsem si je nevzala už týden po porodu :-) není se za co po porodu stydět.

anonym (Čt, 12. 1. 2017 - 21:01)

Cvičím od cca 3. měsíce po porodu už poctivě 6 měsíců a je to znát, je to lepší, uvidím co mi řekne na gyndě na preventivní prohlídce, jestli to nějak pozná.

anonym (Čt, 12. 1. 2017 - 21:01)

No já at dělala co dělala...A co může trvat až rok - jakože to pánevní no se dá do pořádku až rok po porodu třeba?

Jana (St, 11. 1. 2017 - 23:01)

No já at dělala co dělala mě to po rorodu to trvalo 6měsíců, dr mě řekl že to může trvat až rok

Reklama

Přidat komentář