Reklama

Iveta Bartošová

A máme ho! (Čt, 18. 8. 2011 - 19:08)

http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/157597/martucci-po-rozchodu-uradoval-v-ivetine- vile-co-tam-hledal.html

Cenerentola (Čt, 18. 8. 2011 - 19:08)

Nejvice me "pobavil" SKUTECNY pokus o sebevrazdu. Kdyz se nekdo bude chtit rozloucit se svetem, tak si k tomu nikoho nebude volat (chuva), ale zamkne se v koupelne, pred dvere strci nejakou skrinku a pak to do sebe nahazi jak zakon kaze. No jo Ivet... Co nam prychystas priste?

Renda (Čt, 18. 8. 2011 - 19:08)

Hrábě ji prodal Blesku za prachy, tak budou u každého jejího prdu. Nevydělávají ani jeden, mamá v Itálii zavírá kohoutek, tak se tumlujou, aby zase vydělávali. Hrábě koupí hotel a prachy se jim jen pohrnou. Vymyšlené je to dobře, ale to by ta blbka musela být normální a ne furt kolabovat s nervama.

:-)) (Čt, 18. 8. 2011 - 17:08)

"Poté, co opustila nemocnici a ukrývala se na neznámém místě, Blesk přistihl zpěvačku na večeři. "

Jak to ti z Blesku vyšťourali? Vždyť se ukrývá ne neznámém místě?
Na těch fotkách je zase odulá. Takže opět kamarád chlast?

Karel (Čt, 18. 8. 2011 - 14:08)

Je to smutné. Byla to opravdu krasavice a měla spoustu hezkých písniček. Nějak to holka nezvládla. A ten obezní Arturek je také chudák. Kdyby měl normální rodiče, mohl to být fajn kluk. Teď se o něj budou soudit. Asi ho dostane vyrovnanější Láďa Štaidl, což také není žádná výhra.

je to tak (Čt, 18. 8. 2011 - 12:08)

Ivetka pomalu odkvétá,...to je i můj názor, jinak bude v 50 letech stará nikým nemilovaná troska

Martucci (Čt, 18. 8. 2011 - 11:08)

Iveta je tak blbá, že si ji dám jako přítele na facebook. Jediné co na ni vidím, je výhoda hlubokého kouření. Má ráda žalud až na mandlích. A moje sperma ve svém žaludku.

! (Čt, 18. 8. 2011 - 11:08)

Tu až dýl, teď bude dělat subretu!!

Jarda (Čt, 18. 8. 2011 - 10:08)

Ano, je ve Slaném v penziónu a chce znovu zpívat. Martucci tam chce koupit hotel, tak může Iveta dělat bordelmamá.

Bořek (Čt, 18. 8. 2011 - 09:08)

Arizonská pěnice nikam neodjela, bydlí tady někde v penzionu a zkouší zpívat v nějaké stodole. Je to v Plesku v diskuzích. Ono jí stejně nic jiného nezbyde, než zabrat. Je otázkou, jak dlouho jí to vydrží, než přijde další kolaps, sebevražda a pod. líbeznosti, co má na repertoáru.

Irma (Čt, 18. 8. 2011 - 09:08)

Ivetka pomalu odkvétá, stárne a moc toho nenazpívá. Ona pro mně nikdy nebyla extra zpěvačka, v soutěži Superstar se našlo mnoho zajímavěji zabarvených hlasů, podle mně to byla vždy pěvecká tuctovka. Máme dost lepších zpěvaček. Jenže ze sebe dělala víc. Co se inteligance týče, dost mizerné, byť už je dost stará, její projev je infantilní, jak od puberťačky. neudržela si žádný vztah, její kariera je za zenitem, došlo na prášky a chlast a to ve spojení s tím, že Ivetka je jednoduchá slepička kdysi vyústilo až v její tvrzení, že byla unesena a bludy o mimozemských civilazacích. Něco je tím, že je hloupá, něco snahou se zviditelnit za každou cenu, třeba cenu trapností a shazování sebe samé. I výběr jejích partnerů byl občas mimo mísu.
Každopádně by se měla zklidnit, přiznat si některé věci, že není taková hvězda, na kterou si hraje, začít pracovat, makat taky na sobě, přestat chlastat a brát oprášky a začít se starat o Artura a docílit, aby ten hoch nebyl nešťastný a neměl mindráky a zdravotní potíže co nevidět-je na svůj věk obludně otylý a s tím se dá taky leccos podniknout, jen to chce kus zodpovědnosti a taky se začít starat a ne jen žvanit a křísit vyhaslou popularitu nejblbějším způsobem.

Helena (Čt, 18. 8. 2011 - 03:08)

Mě by docela zajímalo, jak vznikají fotky uveřejňované třeba v Blesku. Na jedné se např. Bartošová válí s nějakým tím Italem ve vířivce, oba se cení do objektivu, evidentně vědí, že je někdo fotí. Kdo je fotí? Redaktor Blesku je s nimi v Itálii ve vířivce? Nebo jsou to soukromé fotky? Kdo je do toho Blesku pošle?

! (Čt, 18. 8. 2011 - 00:08)

Je to jen slepice bláznivá a nevím co na ní kdo vidí! Že se o ní ještě někdo vůbec zajímá, mě je úplně u prdele!

Vieno (St, 17. 8. 2011 - 18:08)

No to jsi mě moc nepomohla, zrovna ten odkaz je takový strohý.Jinak ten tvůj první popis tak sedí na větší část populace naší republiky. No tak to potěš koště.To je tu sám labilní jedinec.A já myslela,že to znamená alkoholik, jako Bartoška. Ale i tak díky za ochotu.

Vien (St, 17. 8. 2011 - 16:08)

stačí zadat do vyhledávače a najdeš všechno... já jen namátkou vybrala toto
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/labilni

Vien (St, 17. 8. 2011 - 16:08)

Prosím tě, co znamená...labilní je nestálá...jinými slovy se dá říct,že je to psychicky nevyrovnaná osoba,která na stejnou situaci může pokaždé reagovat jinak,podle svého momentálního rozpoložení...

Vieno (St, 17. 8. 2011 - 16:08)

Bartošová je psychicky...Prosím tě, co znamená přesně labilní.Můžeš to definovat.Jak se to vyznačuje a trošku mě to popsat, stále to každý používá a já jsem se o tom nikde nedočetla co to vlastně je.A jaký je rozdíl mezi labilním a tím kdo není labilní.A jak se to dá léčit a vůbec, něco co to vlastně je.

Vien (St, 17. 8. 2011 - 15:08)

Bartošová je psychicky labilní a nevyzrálá osoba. Potřebuje být středem pozornosti a upozorňuje na sebe jakýmkoliv způsobem,většinou nevhodným s ohledem na její věk. V podstatě je to chudinka. Líto je mi jejího syna,který nemůže vůbec nic změnit.

SS (St, 17. 8. 2011 - 13:08)

Nesmíte všemu věřit. I vtěch špatných je trochu dobra.

ss (St, 17. 8. 2011 - 12:08)

A takovej Roman Štolpa, ten je taky jetej co .Věčně ožralej i v práci, nevěra nemanželský dítě. Se neumí postarat sám o sebe a pořídí si další nemanželský děcko., chudák jeho děti a manželka.Věčně zpitej pod obraz, zanedbanej a takových umělců máme spousty.Pa pardon, komediantů.

Reklama

Přidat komentář