Reklama

Iveta Bartošová

Ivuska1 (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Komentar O. Hoppnera je naprosto presnym popsanim situace. Naprosto souhlasim. Kdyz procitam nazory nekterych ctenaru, tak se musim smat, ze se najdou taci,kteri Bartosovou stale obhajuji a to i za cenu lhani a prekrucovani faktu. Tahle smecka pisalku je schopna z lidi,kteri pomahali a pomahaji Bartosove ,udelat nejvetsi hajzly a z nevdecne a vypocitave ,nemakajici Bartosove udelat svetici ! Me osobne je lito kazdeho kdo ji kdy pomohl, protoze jeji dik a postoj k temto lidem snad hovori za vse. Tak tem co si tady nalhavaji, jaka je Bartosova chudinka a jak ji vsichni ti hajzlove nici, temto pisalkum preji, aby jednou zazili jake to je, kdyz nekomu pomuzete a vrati se vam za to akorat velky nevdek. No za dobrotu...

E44 (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Pokud by se od Bartošky nikomu za pomoc nedostalo vděku, to by bylo ještě snad snesitelné. Jenže od ní se každému za pomoc dostane nevděku, urážek, pomluv, zloby a nepřáteství. To by bylo moc i na svatýho

Dobrotka (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Kde je ta hranice, za co si muze IB sama, za co muze bulvar a neustale pronasledovani a za co muzou jeji partneri? IB neni schopna snest jakoukoli neprizen osudu a jakoukoli psychickou zatez. Kde je hranice mezi rozmazlenosti a dusevni nemoci? Jeji zavislost na partnerech je uz notoricky znama. Zkuseny psychiatr uz by si ji mel vzit do parady a vysvetlit ji, ze ani partner ani syn nejsou zadny majetek. Vzdyt si jenom vemte, co vsechno - v zajmu kariery - ji dokazal nakukat Pomeje a ted i hrabe. Oni to dokazali do ni nakukat, protoze si to nechala libit. Drive jsem nemohla pochopit, jak se mohla pred mnoha lety nechat jedna dospela zena tak ovlivnit tim svym unoscem, kdyz ji nakukal cosi o mimozemstanech a jak jsou na ni napojeni a jak ji dokaze pred nimi ochranit. Dnes uz tomu verim, ze IB si necha nakukat cokoli! Uz tenkrat se melo s ni zacit neco delat - to ji mel jeste Staidl. Ale ten byl jenom rad, ze se toho problemoveho stvoreni zbavil. Sice ji nejdrive musel udelat dite [chudak Artur], ale presto dal od ni ruce pryc. (

Z dnešního Bles (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Ital Domenico si prostě za zvuku kakofonických fanfár odváží zpátky do Itálie pověst darebáka, který v Čechách zlomil srdce citlivé zpěvačce Ivetě, která je skoro dokonalá, akorát trochu pije, a tak.

Tak nějak by vypadalo Dantovo peklo, pokud by mělo mediální podobu.

Rézi (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Iveta je trapka největší,nechá se vydržovat, ale jak dlouho to hrabátko vydrží? V Itálii má vždycky hlavní slovo matka a nevěřím, že se k ní nedoneslo, co je Martuciho "dívka" zač. Také má máti prst na financích. Tohle špatně skončí a to nechci být špatný prorok.

Peo (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

a kdyby jenom Bartoška, ono skoro každá celebrita si to užíva tak 6 do roka někde u moře.To nám pracujícím se o tom může jenom zdát. My máme dovolenou jenom 4 týdny a tu si ještě málem vybereme když jsme nemocní a doma ,aby jsme neohrozili chod domacností.A oni když mají pszchické kolapsy tak se jezdí bavit k moři odreagovat viz Mahulena, Darinka atd....
Jo umělcům se žije jinak.

Elita (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Přátelé, přestaňte to tady řešit, stejně nic nevyřešíte...Běžte si raděj užívat posledních dvou dnů léta...Ivet už zase někde válí šunky, nejspíš s Domenicem, kdo jiný by ji ještě ten alkohol, stravu, složenky a dovolenou platil...heja, heja

1Paternoster (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

...ta už bude zpívat jen MEZI PLOTY

K. (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Za sexuální služby...Podle Super.cz DM napsal na svém FB, že jsou i IB na tajném místě a že vše fingovali. Nekonečná telenovela pokračuje, už jsem se bál, že skončí

rasputinuvpenis (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Za sexuální služby Bartošové Ital platí inkaso a zapózuje pro novináře s ústřižkem...
Novinářům by IB "dala" i za hrnek instantní teplé polívky...

Iveto, živíš se jako prostitutka, jsi si toho vědoma?

M007 (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Nepochopím, že se o téhle kreatuře pořád píše. Kdo je na tuto psychicky labilní alkoholičku ještě zvědavý! V mládí jsem její zpěv miloval, ale když ji dnes vidím mluvit a nedejbože zpívat, tak na mě jsou mrákoty. Každý člověk pozná, že je to dezorientovaná lidská troska, která je absolutně mimo realitu. První, co bych udělal, tak bych jí odebral syna a dal je k otci.Co tahle troska může dát svému synovi...skandály, opilecké žvásty a každou chvíli jiného chlapa... To je tedy terno. Člověk se mu ani nediví, že je tak neuroticky vyžranej...

Kdepak, (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Asi aby nepropásli Plechovou...Kobru 11

Pea P. (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Že je Bartošová psychycky nemocná, je jedna věc, ale kdo a proč jí neustále platí dovolené a odpočinek po dovolené? Měla by jít makat (do dolů nejlépe) a na hroucení by nebyl čas. Je to výsměch těm co musí denně stávat do práce a o dovolené si mohou tak nechat zdát...

zena (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

A co Madonna, ta vas nezajima? Pry dovadela na plazi s 24 letym milencem, a Blesk byl u toho.

Jano a Elvisi (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

zeptej se v Blesku, možná někoho hledej na post písálka.Je to možný ,ale hlavně to neřeš to není tvoje starost.
No na to,že bude Ivetě kolik jí je tak vypadá skvěle narozdíl od jiných.Podle mě je krásná ženská furt a milá je taky, nezdála se mě, že by byla nějaká jiná. A na to že má nějaký problémy se teda udržuje dost dobře jak v kondici tak i vyzáží.

Bonpari (Út, 16. 8. 2011 - 21:08)

Já teda děkuji Blesku za exkluzivní rozhovor, že Iveta se cítí dobře! Já snad tu informaci zapiju! Ona si v tom svém chorém mozku i myslí, že ji národ zbožňuje a chce ji všemožně pomoci, ale je skromná, žádnou pomoc nepotřebuje...

Ares (Út, 16. 8. 2011 - 20:08)

Bóže, tohle je ale trapárna. Na AHA už visí článek, že se zdejchla s hrabětem a vše bylo nahrané, aby naše přetížená diva mohla v klidu odjet válet šunky...

Sla3 (Út, 16. 8. 2011 - 20:08)

BOHUŽEL, TEĎ POJEDU NA...Dobrý, jen někomu řekni,ať Ti to kopíruje na pokračování. Bylo by škoda o něco přijít...

Koudy (Út, 16. 8. 2011 - 20:08)

A co metráček Artur???...A co Jan Tleskač?

KTEREJ (Út, 16. 8. 2011 - 20:08)

BOHUŽEL, TEĎ POJEDU NA DOVOLENOU A NEBUDU NA INTERNETU, MYSLÍTE, ŽE NĚKDE BUDE POTOM K SEHNÁNÍ TEN PŘÍBĚH CELÝ?

Reklama

Přidat komentář