Reklama

jen jedno varle

Lukas (Čt, 7. 4. 2016 - 00:04)

Ja mam taky jedno a tech...Ahoj, jak si o ne prisel? Plastiku nemas nebo neuvazoval si nad ni? Taky mam jen jedno. Kdyztak se mi prosim ozvi na mail : [email protected] muzem pokecat tam :-)

Tony (So, 2. 4. 2016 - 03:04)

Ja mam taky jedno a tech...To jenom úchylačky na vláknu: Líbí se mi kastrovaní muži píšou, že je potřeba odejmout obě, že jsou prý jednokulčáci hnusní, agresivní a nepříjemní.

Dle mne blbost. Znám jednoho a je naprosto pohodový. I s jedním varletem má dva statné syny. Zato jeho žena je pěkná xantipa.

Tony (Pá, 1. 4. 2016 - 23:04)

Mě zase při obřízce...Tvoje chyba. Neměl ses nechat vopižlávat.

med (Pá, 1. 4. 2016 - 23:04)

ja nemam vubecJa mam taky jedno a tech holek jsem mel taky dost a zadne to nijak nevadilo,nektere se jen na okamzik podivily,ale pak uz to braly normalne a pekne si se mnou uzivaly jako s kazdym jinym chlapem.Je nas pry asi tak v česku kolem 20 000,tak alespon nektere holky maji co jina nikdy nepozna nejakou zvlastnost =D)))

med (Pá, 1. 4. 2016 - 23:04)

ja nemam vubecJa mam taky jedno a tech holek jsem mel taky dost a zadne to nijak nevadilo,nektere se jen na okamzik podivily,ale pak uz to braly normalne a pekne si se mnou uzivaly jako s kazdym jinym chlapem.Je nas pry asi tak v česku kolem 20 000,tak alespon nektere holky maji cojina nikdy nepozna =D)))

Mike (Pá, 27. 9. 2013 - 13:09)

Tome nic si z toho nedělej i...Mě zase při obřízce omylem vykastrovali to byl taky šok!

Milena (Čt, 26. 9. 2013 - 17:09)

Tome nic si z toho nedělej i s jedním varletem se dá žít a nikdop si toho ani nevšimne,zo mi věř.Už jsem to tu psala,že sestry kluk měl také od mala jedno varle,ale operativně mu ho snesli do šourku,tak má dvě,ale jsou na tom lidi hůř.Navíc při tom zákroku aniž by někdo něco řekl udělali malému úplnou obřízku,to byl pro sestru trochu šok.

tom (St, 25. 9. 2013 - 23:09)

Teď zrovna ležím na...pardon, ještě doplním detail. Jizvu mám v pravo (pravé varle) dole od pupíku, do "výbavy" ani neškrábli. Pokud se vám cokoliv na varlatech (ať už vašich nebo vašich chlapc(c)ů milé dámy) nezdá jděte na urologii ať máte klid.

tom (St, 25. 9. 2013 - 22:09)

Danielo nemáš...Teď zrovna ležím na urologii a nechce se mi spát. Včera mi vzali jedno varle, měl jsem na něm asi 1cm velký tvrdý úkaz (nádor)
operace proběhla cca. v poledne a dnes ráno jsem se budil se stopořeným jako téměř každý den předtím. Jediný rozdíl? Víc místa v trenkách :)
P.S. Je mi 34 a operace z pohledu mě jako pacienta pohoda už od včera lítám vesele za sestřičkama ;-)

Milan (St, 11. 9. 2013 - 19:09)

Najdu na této diskusi...Mám rovněj pouze jedno varle již od narození. Máme s ženou syna, který má obě varlata. Myslel jsem si že by to mohlo být dědičné ale zřejmě ne. Jinak při souloži žádný problém spíš naopak jsem stále při chuti.

Marek (Út, 23. 7. 2013 - 14:07)

Měl jsem dvě normální varlata, ale asi před 20ti roky se mi pravé začalo postupně zmenšovat. Dnes ho mám asi jako třešeň a levé jako slepičí vejce. Nijak mi to nevadí, ale je to zajímavé. U doktora jsem s tím nebyl, ale když jsem byl na urologii, doktor to nějak pojmenoval, ale nijak se nad tím nepozastavil. Neví někdo čím to je ? Nyní mi je 65 let a opravdu mi to nijak nevadí a vadit už nebude.

Milana (Po, 22. 7. 2013 - 16:07)

Danielo nemáš zač,tatínkové to nesou hůř,ale hlavu si z toho nedělej,plodnej bude i s jedním varlátkem a také si myslím,že ho čeká operace,aby se pokusili to druhé varlátko dát dolu do šourku,před samotným zákrokem si zjisti,co vše mu budou dělat,jak jsem psala sestry klučík přišel při tom i o kapucku na pindíkovi.

Daniela (Ne, 21. 7. 2013 - 22:07)

Danielo moje mladší sestra...Děkuji za odpověď. Já si stejně myslím, že ho poženou na operaci, aby se aspoň podívali, jestli tam opravdu není někde schované v břišní dutině. To že nebude plodnej se nebojím, já z toho ani tak hlavu nemám, ale tatínek to nese hůř :-).

Milena (Čt, 18. 7. 2013 - 21:07)

Věřte, že doktor věděl co dělá a proč to dělá. Lepší vše vyřešit najednou když už je na kudle.

Petr (Čt, 18. 7. 2013 - 10:07)

Já zase byl na obřízce a zároveň mě vykastrovali což mě také překvapilo. Holt jsem se měl zeptat předem :-(

Milena (St, 17. 7. 2013 - 15:07)

Danielo moje mladší sestra měla tento problém
u svého chlapečka.Také mu po narození zjistili,že má jen jedno varlátko a to druhé,že nemá sestouplé a je schované v jakoby v bříšní dutině.Pokud by se mu nevyvinulo a měl jedno i s tím jsou většinou chlapci plodní.U nás se čekalo a protože samovolně nesestouplo,musel mezi 2 a 3 rokem na operativní snesení varlátka do šourku,což nebylo nic složitého.Zároveň,ale malému při tomto zákroku udělali obřízku celé předkožky aniž by jsme to čekali.Trochu nás to překvapilo.Vím,že jsme nebyli první také už jsem to četla v jednom časopise,proto pokud by jste měli jít na nějakou operaci dobře se zeptej co vše mu budou dělat.

Daniela (Út, 16. 7. 2013 - 20:07)

Dobrý den, narodil se mi syn a vypadá to, že s jedním varlátkem. V jednom roce jdeme na kontrolní utz, ale myslím si, že se to druhé neobjeví, paní doktorka říkala něco v tom smyslu, že to druhé varle se nejpíš nevyvinulo. Zajímalo by mě, co ho čeká nebo se to neřeší? Předem děkuji za odpověď.

juk (St, 30. 12. 2015 - 12:12)

...muj manzel ma take jedno...ja nemam vubec

doktor (Pá, 7. 6. 2013 - 10:06)

Dobrý den mám je jedno...Mohlo se jednat o kryptorchismus. Takových mužů je asi 2-3%. Někteří nemají varlata žádná. Samozřejmě to není poznat protože při ztrátě obou se vkládá implantát.

Karin (Ne, 28. 4. 2013 - 12:04)

Může mít muž s 1 varletem...Ahj Petře,

můj muž má také jedno varle, kvůli úrazu na motorce. Na plodnost to nemá vliv, hned po prvním pokusu jsem otěhotněla a máme půlroční miminko. Co se týká sexu, myslím si že má mnohem větší chuť než muži s dvěma zdravýma :-)

Reklama

Přidat komentář