Reklama

jen jedno varle

Jirka (St, 29. 8. 2007 - 16:08)

Ano, jsme obětí přírody. Žiju takhle 30 let, mám ženu, dítě a další je na cestě.
Jinak nám "postiženým" chci vkázat, že partnerka, která tuto skutečnost není schopna přijmout a rozejde se s vámi, pak není ještě zralá, tedy jde ještě o dítě.

Ichwill (Po, 5. 3. 2007 - 09:03)

Ano je to pravda má jenom jednu kouli a tu druhou má vejpůl na klíčkách.

Tepich (Po, 5. 3. 2007 - 09:03)

Ano bohužel musím potvrdit, že ten chudák, invalida, je obětí šikany a hnusných posměšků i od takových debilů jako je helda!!!

Thunder (Po, 5. 3. 2007 - 08:03)

Mám spolužáka má jedno varle, jeho bratr se narodil naopak se třmemi. Nidy jsem o něčem takovém neslyšel, je to straščně zajímavé, ale je obětí šikany, chudák....

Zuzana (Ne, 4. 2. 2007 - 11:02)

Nějakou příčinu to mít přece musí. To tě bolí pořád, nebo jen při sexu? Asi tam budou nějaké změny po tom zánětu. Nech si udělat spermiogram jestli jsi vůbec plodný. Otázka je, jestli je šance na zlepšení když 6 let se nic nemění a jestli by nebylo lepší uvažovat i o tom druhém a pak akorát místo léků na bolest brát hormony. Něměl bys ty bolesti čímž by se zlepšil určitě i sex. Těžké rozhodování...

Tonda (Ne, 4. 2. 2007 - 05:02)

Ahojky já jsem před 6léty taky přišel po zánětu o jedno varle a dodnes mám v operovaném místě bolesti a taky v tom co mi zbylo.Sexu jsem si už 6let neužil-nejde to když to bolí.Máte někdo pod.problém-je nějaké řešení-léky od bolesti na mě vyskoušeli doktoři snad všechny nyní beru morfin.

Magdaléna (St, 1. 11. 2006 - 11:11)

viki,chápu tě,že se bojíš,ale když už je to 15 let,tak je v pořádku.Kritických je prvních 5 let,neboj.

viki (St, 1. 11. 2006 - 10:11)

ahojky čtu tady a koukám abych zjistila jak se mám připravit na možné následky nebo co mě vlastně čeká můj muž 43 má taky jedno varle přišel o něj kvůli rakovině v tříslech už před 15 roky říkali že je to zhoubný prodělal procedůru s ozařováním a zatím se to zastavilo ale jak na dlouho? bojím se že o něho přídu jak se taková nemoc drží dlouho nebo myslíte že už to zmizelo? vyléčil se?kéž by jsem na dně a pokaždé kdy se tam drží že ho to bolí mám větší a větší strach že se to probudilo poradíte mi jak to zvládnout co to vlastně je jak se to dá zmírnit on mi nic neřekne a nechává si to pro sebe a já se tím trápím děkuju 1.vsb"seznam.cz

bezkulka (So, 3. 6. 2006 - 17:06)

Já mam jizvu taky akorát varle žádný! No, aspoň mě nikdo nemůže kopnout do koulí. A píchám bez problémů, jupí!!!

Petr (St, 25. 1. 2006 - 01:01)

Je to asi pro ženu trochu šok, mít najednou kluka s jedním varletem. Nemusí to ale znamenat nic pro váš vztah a to jak v rovině sexuální, tak rodinné. Varlata jsou párovým orgánem, stejně jako mnoho dalších v lidském těle. Disfunkce nebo absence jednoho je suplována tím druhým. V praxi to samozřejmě není tak jednoduché. Vzhledem k věku tvého přítele a povaze jizvy, bych neviděl problém v rakovině. Spíše se jednalo o úraz, nebo kýlu, popřípadě varletní torzi, při které muselo být postižené varle akutně odstraněno. Bohužel se to stává i ve velmi útlém věku. V případě torze, čili překroucení a zaškrcení semenného provazce dochází do několika hodin k odumření varlete a je nutná okamžitá operace. Disfunkce jednoho varlete může totiž způsobit poškození varlete druhého, a chlapec by se stal neplodným, proto se to poškozené eliminuje!Muži si ale bohatě vystačí jen s jedním varletem!

Marťan (So, 21. 1. 2006 - 01:01)

Já mám tři,jedno bych mu půjčil.

Jakub Harazim (Čt, 19. 5. 2022 - 19:05)

Kolik to šmakuje? Opravdu by se mi hodila

Denisa (Pá, 20. 1. 2006 - 23:01)

Verunko, dej mu cas, ja jsem se taky nikdy nesverovala se svymi zdrav. problemy hned po seznameni. Jak uz tu bylo psano jedno varle rozhodne neznamena nemoznost mit deti. A na to, ze mu bylo odstraneno kvuli rakovine taky ne. Pri rakovine varlete se odebiraji i uzliny z trisla, tudiz by nemel jizvu na pytliku ale v trislech a to poradnou. Navic rakovinou varlete onemocni ve vetsine pripadu muzi od 25-35 let, takze ten tvuj je mladsi. Vypada to spis na kylu, ci mohl mit nejaky uraz a varle si rozdrtil, proto mu bylo odebrano a proto ta mala jizvicka.

Beruna (Pá, 20. 1. 2006 - 06:01)

Verunko,myslím,že by jste spolu o tom měli mluvit.

Coufal (Čt, 19. 1. 2006 - 15:01)

"Karle máš jedno varle" to byla říkanka našich dětských let.A ten spolužák má 5 dětí.

Martin (Čt, 19. 1. 2006 - 02:01)

Podle mne jde o hovno. Bud to má vrozené nebo je po operaci kvůli rakovině. Každopádně to nemá žádný vliv na plodnost nebo sexuální výkonnost. I když je pravda že lidé s rakovinou varlete někdy musí podstoupit radioterapii a to by mohlo mít na plodnost negativní vliv.P.S Hitler měl taky jedno varle.

Verunka (St, 18. 1. 2006 - 20:01)

Ahoj a moc díky za odpovědi. Příteli bude 21 let. Tak snad to jedno bude na všechno stačit :-). Radši ale o tom s ním mluvit nebudu. Mé dřívější kluky jsem tam byla zvyklá hladit, no teď si to taky odpustím. Dík Verča.

Emil (St, 18. 1. 2006 - 15:01)

Také mám jen jedno varle a nijak mi to nevadí, dítě mám také. Protézu bych si dát nenechal, divně to nevypadá a motá se mi tam toho méně.

Jeane (St, 18. 1. 2006 - 13:01)

Memu bratrovi museli lekari vzit jedno varle, kdyz mu byly dva mesice. Uskripla mu ho kyla. Pak lekari rekli, az se dokonci jeho fyzicky vyvoj, dostane nahradu, ale jen aby to nevypadalo divne. Takze vyrustal uplne normalne jen s jednim. V 17 letech byl na male operaci, do pytliku mu dali umele varle. Ted je mu 28 let, ma dve deti, treti na ceste. Na "funkci" to opravdu nema vliv:))

xx (St, 18. 1. 2006 - 12:01)

no aj s jednym vajcom je mozne mat deti

Reklama

Přidat komentář