Reklama

jen jedno varle

xxx (Čt, 30. 12. 2010 - 09:12)

...muj manzel ma take jedno varle a ejakuluje take velmi rychle...honzo zkus to podat sve pritelkyni trochu s humorem,a pokud te ma opravdu rada,bude te mit rada i s jednim varletem..pro me to nebyl problem a vypada to roztomile,jen jedno varlatko..co se tyce rychle ejakulace,zkus to s kondomem,s manzelem uz tohle praktikujeme leta at ma delsi vydrz....

HONZA (Čt, 30. 12. 2010 - 08:12)

Zdravim Vás mám jeden problém a nevím co dělat... od mala mám jen jedno varle a nevím jak to řešit až budu mít přítelkyni,jestli jí to říct před sexem nebo až to zjistí... a ještě se chci zeptat jak souložit,jelikož když sem měl sex,tak sem ejakuloval asi za 2 minuty,je to normální vůbec?? nevím co dělat

Wosk Sarkon (So, 11. 12. 2010 - 20:12)

zdravím, potřeboval bych rychlou odpověď... může se varle otočit kolem své osy? blbá otázka do anatomie, omlouvám se že s tím otravuju:) pravděpodobně je tím myšlena otočka o 360 stupňů kolem vertikální osy...

Ondřej (St, 20. 10. 2010 - 19:10)

Ano bohužel musím potvrdit,...Také mám jedno varle o to druhé jsem přišel v mých 5 letech kvůli překroucení.Mohu jen říci že je to velice bolestivé.

Jakub (Ne, 6. 6. 2010 - 22:06)

Ahoj chci se zeptat,jak se pozná rakovina varle?Děkuju

Ilča (So, 13. 3. 2010 - 11:03)

Dobry den,mam takovy zvlastni...Ahoj můj manžel měl před rokem jedno varle úplně tvrdé,nakonec šel na urologii a měl to rakovinu varlete.Už je zdraví bohužel má jen jedno,ale na nic to nemá vliv.Rači si jdi k doktoroj,třeba to nic není,ale nic se nemá zanedbat.

Vinc (Pá, 12. 3. 2010 - 22:03)

Dobry den,mam takovy zvlastni dotaz: mam dve varlata-normalni velikosti a pak nad pravou varli takovou malou kulicku,kdyz zmacknu tak je citliva,sama od sebe ale nijak vedet nedava....nevite co by to mohlo byt? jsem z toho posledni dobou nervozni a tak prosim o radu,dekuji:)

Dominik (Čt, 11. 3. 2010 - 16:03)

Dobry den chtel bych se naneco zeptat jedno varle mam normalne vetsi a to druhe male jak mimino jako malemu my ho sundavaly protoze nesestoupilo pri vyronu semene mne velmy boli je mi 15 let jestli je treba nejaka operace je mozno aby o tom rodice nevedeli? dekuji odpovezte na [email protected]

Dominik (Čt, 11. 3. 2010 - 16:03)

Dobry den chtel bych se naneco zeptat jedno varle mam normalne vetsi a to druhe male jak mimino jako malemu my ho sundavaly protoze nesestoupilo pri vyronu semene mne velmy boli je mi 15 let jestli je treba nejaka operace je mozno aby o tom rodice nevedeli? dekuji odpovezte na [email protected]

roman (Ne, 7. 3. 2010 - 21:03)

mám jedno a píchat můžu ostošest! orgasmus naprosto v pořádku a přítelkyně si taky nestěžuje. ničemu to nevadí takže šuku zdar!

. (Pá, 29. 3. 2013 - 19:03)

Tak napíše mi sem nějaký...Bez obav Petře, i s jedním varletem se dá žít spokojený život. Co mají říkat lidi po amputaci ruky nebo nohy, ti jsou na tom mnohem hůř.

Radek (Pá, 29. 3. 2013 - 14:03)

Lide toho namelou,ja mam od 13.let taky jedno varle uraz - kolo naraz na ram kola pootoceni varlete a ucpan pruchod a varle odumrelo, je mi 45 let,mam 2 deti a muzu se klidne milovat 2x denne,cas na 1.milovani vydrz az 2.hodiny.Jako muz s 1.varletem mam vetsi vykon a vetsi chut se milovat.

marek (Pá, 9. 10. 2009 - 23:10)

Ahojte, je mi 22 mám 1 varle a už jsem měl párkrát sex a říkám že na funkci to vůbec nemá vliv. Orgasmus byl výborný , žádné problémy takže nebojte se. já jsem měl v břichu u matky dvě varlata, ale jedno tam zůstalo, takže jsem si také myslel v pubertě, že nejsem plodný ale hned po sexu či masturbaci se to ujasnilo , takže ještě jednou je to jedno jestli máte jedno nebo dvě varlata , je to úplně to stejné:)).

asdf (Út, 29. 9. 2009 - 18:09)

Ahoj, musím se svěřit s něčím...Smula no

Bearnsdorf (St, 12. 8. 2009 - 06:08)

Jednou jsem poslouchal v radiu vypraveni veterinare, ze kamarad, ktery si koupil vystavniho psa jej nebude moci vystavovat, protoze mu chybi jedno varle. Tak nasli nekde sklenenou kulicku, voperovali a postupne jak rostl, tak tu kulicku vymenovali a vesele chodili na vystavy.
Jednou jako prisedici za nim pribehl rozhodci a rika: pojd sem, to jsi jeste nevidel, svetova rarita. Pes a ma 3 kulicky. Tak se byl podivat a byl to ten 'jeho' sverenec.
Tak uplne vazne rika, dobre , takovy pes na vystavy chodit nemuze. Odoperujeme mu jedno varle a bude to v poradku. Psa vzali, odoperovali sklenenou kulicku, aby zbylo misto pro sestouple varle.
Jen tak na odlehceni a je to pry pravda.

Yossarian (Út, 11. 8. 2009 - 21:08)

Nazdárek JEDNOKULÁCI! tak co vy mrzáci jedni-šoustáte?!?

Default User Image
Anonym (Pá, 12. 4. 2024 - 04:04)

Pro yossariana. Mi máme jen jedno varle. To je pravda. Ale tebe mne je moc líto , protože podle toho co jsi sem napsal  tak jsi bez varlat a jen závidís  že nám to jde a tobě ne

Dave (Po, 19. 4. 2021 - 04:04)

To víš, že my jednokuláci šoustáme, nejsme žádní nadržení šulíni jako ty pako, máme už několik dětí. Taky bys chtěl stříkat? Tak se snaž a něčum jak šulin.

Anonym (Po, 10. 8. 2020 - 13:08)

Asi si něco kompenzuješ co?

M (Út, 11. 8. 2009 - 20:08)

Honzo, myslím, že pro holku není důležité počet varlat. Můj otec má pouze jedno a zplodil dvojčata a syna. Na funkci rostlináře tedy počet nemá vliv. Hodně zdaru.

Reklama

Přidat komentář