Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

...Pointa článku je klamání lidí Satanem, což je pravda, proto to nezamlouvej jinými postavami. Nebo popíráš snad jeho působení na tomto světě?

Eduard Nud (Po, 29. 1. 2018 - 15:01)

V nelibosti jsi takto k němu...Ach ta češtin.

Jirko (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

ty jsi takovej druhej Superman. Ten byl taky přes mimozemšťany, Jehovu a Lucku Jaksejmenuje. Taky schovával za my víme a zbytek světa byl ničemný

To snad ne (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

HejkalovéDivoženkyVodníciBludičkyNymfyVílyElfovéSkřítkovéMořské pannyVícehlaví draciBohovéAnděléDémoniSatanRu mburakDžin v lampě AladinaSněhurkaKarkulkaJirko, dokážeš z toho seznamu vybrat, zda na nějakou postavu věříš? Proč zrovna na tuto a ne na nějakou jinou? Dokážeš mi vysvětlit, podle čeho si vybíráš z těch postav?

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Jirko, ty věříš i na...To tam je taky? Já hlavně poukazuju na to, že jste ovládání médii a pravda je vám zastírána.

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Jen ze solidních zdrojů...Bohužel to tak vypadá :-(

To snad ne (So, 18. 2. 2017 - 23:02)

Jirko, ty věříš i na bludičky i vodníky i džina v Aladinově lampě?

Cínec (So, 18. 2. 2017 - 22:02)

Jen ze solidních zdrojů amerických Breitbart news.

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 22:02)

Jirko, ty jsi zmagořil. Kdo...A také se pochlub z jakých zdrojů informací čerpáš. Jistě z veřejnoprávních že. Pak se ti nedivím, protože tam se pravdu těžko dozvíš. Promiň mi tu upřímnost, ale lidé jako ty jsou velmi velmi naivní, až z toho naskakuje husí kůže. Zapomínáte, že ďáblova nejlepší schopnost je přesvědčovat o tom, že neexistuje.

Cínec (So, 18. 2. 2017 - 22:02)

Chemtrails nejsou bláboly, prezident Zeman by to měl zastavit. Práškují nás američanné ,aby jsme byli povolnější.

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 22:02)

Jirko, ty jsi zmagořil. Kdo...Konspiracím věřit naopak donutili tebe. Dokonce natolik, že si toho už ani nejsi vědom.Ale napiš konečně s čím nesouhlasíš, ať můžeme vyvracet mýty. Remcat naprázdno umí každý.

To snad ne (So, 18. 2. 2017 - 22:02)

Jirko, ty jsi zmagořil. Kdo věří konspiracím, nemá to v hlavě v pořádku.

Touha (So, 18. 2. 2017 - 22:02)

Jaké stěžejní atributy...Těžká otázka

D (So, 18. 2. 2017 - 22:02)

Píšeš tu jen bláboly....Jaké stěžejní atributy či skutky, které novozákonní evangelia přisuzují Ježíši, postrádaly všechny mýtické či kultovní figury známé před 1. stoletím n.l.?Vazbu na židovského boha Jahveho a judaistickou tradici? Prokletí fíkovníku? Nebo jsem ještě na něco podstatného zapomněl?

Slůvě (So, 18. 2. 2017 - 21:02)

I vytvořil Hospodin Bůh...Existuje Bible a pak její výklad,který,ale není umožněn nevždělaným.Stejně jako fyzika je popisována rovnicemi,je jejich výklad jen neumělý popis vztahů které vyjadřují,poněkud nepřesný a matoucí,jiný než originál a originál je zase jiný než ty rovnice,podobně je to i z Biblí,vyžaduje fundovaný výklad vzdělanců v bibli a tím je církev.Bez pozitivistického výkladu to nejde a různé pasáže mají různou vypovídající hodnoutu.Bible není navíc historická kniha.Potom tenhle přístup je americký přístup k tamním kolikráít dost kontroverzním církvím,které šíří často podivné upravené doslovné výklady Bible,takže tady ty církve téměř nejsou a katolická církev není zdaleka tak radikální ve výkladech.

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 21:02)

Ono nejde o to, jestli věřit tomu článku, jde o to, že to člověk vidí i kolem sebe. Článek jenom popisuje skutečnost v jaké žijeme. A vaše údivy zase dokazují jak vzdáleni už od pravdy lidé jsou. Jsou lapeni osidly klamu. My co došli pravdě to vidíme jasně, nemůžem za to.

Touha (So, 18. 2. 2017 - 21:02)

Já tam mám problém jen se skloňováním přídavného jména Satanův. Jinak zajímavé, další pohled na svět

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 21:02)

Po tom co jste se tak důrazně proti tomu ohradili, bych se ani nedivil kdybyste za stěžejní zdroj informací považovali tn.cz. Potom bych chápal vaše rozčarování.

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 21:02)

Jirko - tam se nedá věřit...Chápu tě, zjištění v čem žiješ je neuvěřitelné. To je tím, že v tomto žiješ celý život a už ti to připadá normální. Buď prosím konkrétní, jinak to nemá smysl co píšeš. Rád ti odpovím.

Jirka (So, 18. 2. 2017 - 21:02)

člověk sedící u...Ty seš jeden z mnoha, co konzumuje "pravdu" přes média, a ještě jí tady tak hájí. Takové sluhy potřebují. Před takovými bible varovala. Sloužíš ďáblu a ani o tom nevíš!

Reklama

Přidat komentář