Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Steve (Čt, 2. 2. 2017 - 09:02)

Je potřeba uvěřit v..."V Něm Bůh odpustil lidem všechny hříchy" Tak prej že neodpustil .... ba dokonce že ani smrt Ježíše krista nesmyla všechny hříhy. Tony tvrdí že Dědičný prý nic nesmylo .... Přitom taková hloupost (banalita) - Adam že si vzal jablko ze stromu a jednou neuposlechl zákazu. :-D Připadá mi to trošku absurdní. Spíš to vyhovuje jen církvi aby mohla to a to ... a bylo se na co vymluvit.

pohádková víla (Čt, 2. 2. 2017 - 09:02)

Doporučuji Hernu na...Dědoedo,vyrůstali jsme na pohádkách a už jim nevěříme, i když je v nich někdy moudro a vítězí dobro nad zlem. Ale to doopravdy v pohádkách. Viď.

Eduard Nud (Čt, 2. 2. 2017 - 09:02)

Doporučuji Hernu na Alíkovi. Tam jsou také pěkné pohádky.

křesťan (Po, 30. 1. 2017 - 19:01)

Je potřeba uvěřit v Ježíše Krista. V Něm Bůh odpustil lidem všechny hříchy. To odpuštění ovšem lidem není platné, dokud ho osobně nepřijmou. Bůh lidi nezachrání proti jejich vůli. Je třeba pokleknout před Bohem, vyznat mu hříchy, co vím, co jsem proti Němu udělal, litovat jich. Pak přijmout od Něj odpuštění hříchu. Uvěřit v Ježíše Krista, přijmout ho do svého srdce jako Spasitele a Pána. Pak už jen dát se pokřtít a žít jako ten, kdo zemřel starému člověku a následovat Krista, jako nové stvoření, Boží dítě. Každý má šanci, ne každý ji ale přijme. Spasení je zdarma, ale následování Ježíše svou cenu má. Opustit své vlastní zájmy a žít pro Boha. To je to nejlepší, co člověk může mít. Lidi bez Boha žijí v prázdnotě, je na nich Boží hněv a žijí pod vládou Satana, knížete tohoto světa. Přejít to Božího království je věc rozhodnutí, protože Bůh svůj krok už učinil v Kristu Ježíši. Bůh lidem nebude připomínat jejich dřívější hříchy. Zato Satan a jeho démoni na lidi zapisují každý hřích, díky tomu lidi utlačují a vládnou nad nimi. Lidi pak žijí v otroctví hříchu a Satanovi.

Steve (Po, 30. 1. 2017 - 17:01)

Myslím to video "Drahí piči a pičky ..." :-D

Steve (Po, 30. 1. 2017 - 17:01)

Kdo máte Facebook, to si poslechněte .... budete se válet smíchy.https://www.facebook.com/SvedkoviaLiehovoviStandup/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

sardanapal* (Po, 30. 1. 2017 - 15:01)

Právě jsem si na Alíku...Sud kulatý , rys tu pijetu je kára , ten to ryje .

Eduard Nud (Po, 30. 1. 2017 - 14:01)

Právě jsem si na Alíku přečetl pohádku Jak se Honza učil latinsky. Nesmějte se, tam se člověk alespoň něčemu přiučí, a když ne, některé pravdy si připomene. Dvě věty tam byly důležité, stěžejní. Komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí. Je lépe být poctivý pracovitý sedlák, než učený pán, kterému se v hlavě všechno plete. A to je zase moje finále. Doufám.

Steve (Ne, 29. 1. 2017 - 17:01)

Tohle doopravdy nefunguje....To mu asi nerozmluví nikdo .... :-) Asi plní nějakou povinnost vůči své církvi ale nic to nepřináší. To může klidně i křičet v lese - efekt se dostavý tentýž nulový.

sardanapal* (So, 28. 1. 2017 - 21:01)

dobře vybalancovat vztahy k...A jak k tomu přijde Duch svatý aby mu to nebylo líto ?

Je třeba (So, 28. 1. 2017 - 21:01)

Je velmi důležité, mít...dobře vybalancovat vztahy k Pánu Bohu a Pánu Ježíši. Doporučuji se ze dvou třetin obracet na Pána Boha, a ze zbývající třetiny na Pána Ježíše.

Apoštol (So, 28. 1. 2017 - 21:01)

Je velmi důležité, mít živý vztah s Bohem! Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého Jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v Něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Amen. Ale je třeba, nespoléhat se pouze na Pána Boha, že On za nás všechno udělá! musíme se snažit i my sami. Pán Ježíš říká:,,Člověče, přičiň se, a Pán Bůh Ti pomůže!" Také zdravím Mimu. Přeji všem požehnanou neděli.

Velvyslanec (So, 28. 1. 2017 - 19:01)

Chceš navázat vztah s Bohem ? Stačí když Ho o to poprosíš aby se Ti dal poznat klidně slovy ,, existuješ-li Bože dej se mi prosím poznat ". Cesta k Bohu vede jen skrze Ježíše, on o sobě říká : ,,Já jsem ta cesta, pravda i život, NIKDO nepřichází k Bohu Otci než-li skrze mne'' Dále je řečeno že Bůh miloval tak svět, že dal Syna svého jediného aby žádný kdo v Něj věří nezahynul ale měl život věčný. Hodně lidí v životě strádá kvůli tomu že neznají Boha, nevěří v Něj, žijí v hříchu skrze který satan lidi ničí jakkoliv a vůbec nemusejí věřit na nějaký hřích nebo to co dělají že je nějak špatné, jenže tento svět má Bohem daný řád jak život funguje a musí fungovat a je to právě hřích skrze nejvíce lidi trpí a vůbec si to neuv?domují. Bůh to může u kohokoliv z Vás změnit, vyznáte-li mu své hříchy tak On Vám je odpustí a cokoliv vás svazuje,trápí Bůh vás osvobodí.

Steve (So, 28. 1. 2017 - 17:01)

Spousta práce, představ si! :-D Úklid společných prostor na baráku, poté úklid doma, poté si navařit oběd, až potom opět relax u kafíčka a počítače. :-D Nejdřív práce, až poté teprve zábava.

Eduard Nud (So, 28. 1. 2017 - 17:01)

Steve, co je to? Alou do postele! Co budeš dělat ve dne?

Steve (So, 28. 1. 2017 - 00:01)

mein Gott !no toto !?uber alles!

Touha (Pá, 27. 1. 2017 - 19:01)

mein Gott !no toto !?Nezlob, Sarde, nebo tě praštím

sardanapal* (Pá, 27. 1. 2017 - 19:01)

Já sice nezakoupila, ale na... mein Gott !no toto !?

Touha (Pá, 27. 1. 2017 - 19:01)

Já sice nezakoupila, ale na tento paskvil mě navedli přátelé překladatelé. Jo a to je ještě ta Vlkova recenze nepečlivá. Ani si neověřil z jakého jazyka je vlastně překládáno. Uvádí snad z angličtiny a ona je to italština. Sorry jestli to nikoho nezajímá.

sardanapal* (Pá, 27. 1. 2017 - 18:01)

Pokud jste si někdo zakoupil...No ti co zakoupili si snad zrecenzují sami :-)

Reklama

Přidat komentář