Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Touha (Pá, 27. 1. 2017 - 17:01)

Pokud jste si někdo zakoupil knihu z nakladatelství Omega "Jméno boží je milosrdenství", jedná se o velmi nekvalitní překlad, který rozebírají teologové i lingvisté. Zde recenze kardinála Vlka http://www.kardinal.cz/index.php?cmd=article&articleID=895

Steve (Pá, 27. 1. 2017 - 16:01)

Teď nebudeš vědět o co se...No, mazálista je rychlejší nežli co mám čas na počítač - inu co se dá dělat. Snad příště.A nevím proč to tady bezduše maže .... žádnej smysl ani systém v tom není. Hlavně ani žádnej důvod proč mazat.

Eduard Nud (Pá, 27. 1. 2017 - 13:01)

Nevadí, Jeníčku, pochopila jsem. Jsem tvá navěky.Proboha. Toho jsem se bál nejvíc.

Tony (Pá, 27. 1. 2017 - 12:01)

Teď nebudeš vědět o co se jedná, protože mazálista to tam vymazal.

Tony (Pá, 27. 1. 2017 - 01:01)

@SteveKdyby byla Tina rozumově v pořádku, tak by jí muselo trknout, že jsem tam před 7 roky psal jako Observer. Tehdy jsem na tu věc neměl dnešní názor a dělal jsem si z ní pouze srandu(pokud je to ona, ta originální. Možná, že je originální, pak si ale p

Touha (Čt, 26. 1. 2017 - 22:01)

No, snad už to bylo finále

Tony (Čt, 26. 1. 2017 - 22:01)

No fajn ... Lépe kdybys o...Já mám hlavně z té hory příspěvků co tu vychrlil ve své hlavě guláš.

Steve (Čt, 26. 1. 2017 - 20:01)

No fajn ... Lépe kdybys o hodně ubral. Nikoho to nezajímá :-) Nebo mi nevěříš? Inu ověř si to sám.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

Věřím, že to pro vás bude přínosem k rozvoji. Duch má vystoupit tak vysoko, aby se ve vesmíru nudil.A tak jako není konce ani začátku, není ani loučení.Já musím jinam.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

To co jsem psal nebylo proto abych se předváděl, ani mířeno na vás co jste tady, ale na společnost celkově. Jen jste si to špatně vyložili. Má slova to opravdu nebyla. Jako člověk jsem měl trochu jiný styl psaní.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

Koho jse se dotknul svým přístupem, vězte že nic osobního to být nemohlo. Mám vás všechny rád. Protože vím, že nikdo nejste zlý, jen nebdělí.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

Já už mám ve svém věku...Jestli te to trochu potěší, měl jsem te za mladou holku kolem dvaceti let.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

Já už mám ve svém věku...Špatně chapes spravedlnost. Máš poslouchat své svědomí. Např. ne vždy musí být špatné, že muž zmláti ženu. Protože nemůžeš vědět co mu způsobila. To pochopíte později. Příčina a následek.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

Mnoho z vás se naoko tváří že jsou hodní a laskaví a obětaví. Ve skutečnosti ale plni hněvu, přetvářky, závisti a zášťi. Vám podobné oklamete, nás ne.

Touha (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

To je mi líto. Ale opravdu...Já už mám ve svém věku zvolněno víc, než bych chtěla. Ty nebereš spravedlnost do svých rukou, nepomáháš slabým a potřebným konkretním činem? Mno, nevim

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 18:01)

Tvoje interpretace...To co se ti stalo je znamení, sbys zvolnila. Máš v sobě ještě mnoho zvířecího pudu a ten musíš vytěsnit.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 17:01)

Tvoje interpretace...To je mi líto. Ale opravdu si nemysli že ty spasíš svět. Tvym problémem je to, že se považuješ za člověka.Diskuze mezi námi má naopak velký význam, protože ty si vnitru plná hněvu a nenávisti :-(

Touha (Čt, 26. 1. 2017 - 17:01)

No právě, jako LIDÉ. A to...Tvoje interpretace prospěchu, člověka, a spravedlnosti se míjí s výkladem mým. Nemělo by to moc význam rozvíjet mezi námi dvěma diskuzi na toto témaA ku svému prospěchu jsem si právě v tom rozpoložení ze tvé manipulace uřízla kus ukazováčku, když jsem krájela pomeranč.

Jan (Čt, 26. 1. 2017 - 17:01)

Ano dělám to pro sebe a...No právě, jako LIDÉ. A to je ten problém. A pokud vzteky pukáš, tak máš problém jen ty. Čeká te mnoho práce. Brát spravedlnost do svých rukou, to nedělej. Nikdo se jí nevyhne. Vše dobré tedy děláš hlavně kvůli svému prospěchu?

mima (Čt, 26. 1. 2017 - 17:01)

"pořadek na svém...:-) :-) jednou vyhazují odpadky, pak zas vymetám prach, někdy to potřebuje pořádnou sprchu hlavně od farizejstvi :-)

Reklama

Přidat komentář