Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Ježíšek (Ne, 25. 9. 2016 - 16:09)

Bdí nad námi a bude bdít,dá-li bůh i nadále.

Touha (Ne, 25. 9. 2016 - 16:09)

"co se s nimi v těch...Ne, nemá smysl o tom psát, je to beznaděj. Mámě dianostikovali chorobu až po třiceti letech po tom, co se jí začala rozvíjet. Jen proto, že s nevešla do diagnostických tabulekDva roky před smrtí jí konečně dali kyslíkový přístroj, dvacet hodin denně. napojená na desatimetrovou šňůru vařila, pekla a když s na pár hodin odpojila a okopávala jahody.Bolestmi trpěla celé roky, když už nemohla dál, řekla si samam, že chce do nemocnice. na recovery ne na smrt. Tam jim v noci spadla s z postele, několik hodin tam ležela zaklíněná do postelové konstrukce. Když končněráno zdrav personál přišel měla zlomenou ruku. A zřejmě poraněný mozek, to neřešili, během několika hodin byla na úrovni dítěze, přstala mít bolesti, přestala nás poznávat, když tak na pár vteřin. Za tři týdny.co v Krči byla, si na mě ani jednou neudělal lékař čas, abychom spolu lidsky promluvili. Chodili jsme za ní dvakrát denně, děti, vnoučata....poslední večer , když jí vylétl tlak, jsem nepochopila, že v noci zemře. Lékařka nobo lékař opět neměli čas, aby mi vysvětlili , co to znamená....její poslední slova byla ta, která řkla paní na pokoji: Asi tady byla Elinka, Elinka se na mě zlobí, že jsem ji nepoznalaDál už psát nemůžu

Hrůza běs děs (Ne, 25. 9. 2016 - 16:09)

Ježíš má za sebou euthanazii,dostal instatnt karmu od Piláta,vzal ji na sebe za druhé.Nepřeje euthanazii dalším.

Tom (Ne, 25. 9. 2016 - 16:09)

Hmmm, snažím se být..."co se s nimi v těch nemocnicích dělo a ni nechci psát."Právě proto si myslím, že by člověk o těchto věcech měl psát a diskutovat, jako určitý přetlakový ventil. Mám za sebou něco podobného.

Touha (Ne, 25. 9. 2016 - 12:09)

Jenom taková otázka....Hmmm, snažím se být smířlivá ktěm, co mají jiný názor nejde o život. A většina přispívahícíh ani nevnímá, co píšu a to ani tehdy, kdy bychom mohli zabrousit do ppodložené historieNechc za tebou naeutanazii. Za poslední rok a půl mi semřeli dva blízcí, co se s nimi v těch nemocnicích dělo a ni nechci psát. Je to jedna z vin, které si nesu

Touha (Ne, 25. 9. 2016 - 12:09)

Jenom taková otázka....Hmmm, snažím se být smířlivá ktěm, co mají jiný názor nejde o život. A většina přispívahícíh ani nevnímá, co píšu a to ani tehdy, kdy bychom mohli zabrousit do ppodložené historieNechc za tebou naeutanazii. Za poslední rok a půl mi semřeli dva blízcí, co se s nimi v těch nemocnicích dělo a ni nechci psát. Je to jedna z vin, které si nesu

Touha (Ne, 25. 9. 2016 - 12:09)

Jenom taková otázka....To bylo na mě nebo už blbnu?

rose (Ne, 25. 9. 2016 - 08:09)

JK je bezesporu Bozi syn, viz Lukas 1:34 Marie však andělovi řekla: „Jak se to má stát, když nemám styk+ s mužem?“ 35 Anděl jí odpověděl a řekl: „Přijde na tebe svatý duch+ a zastíní tě moc Nejvyššího. Proto také to, co se narodí, se bude nazývat svaté,+ Boží Syn.+

rose (Ne, 25. 9. 2016 - 08:09)

Jméno (či snad titul) „Slovo“ (Jan 1:1) určuje, jak se zdá, úlohu, kterou měl Boží prvorozený Syn po tom, co byli stvořeni další inteligentní tvorové. Podobné vyjádření je použito ve 2. Mojžíšově 4:16, kde Jehova říká Mojžíšovi o jeho bratru Áronovi: „A bude za tebe mluvit k lidu; a stane se, že ti bude sloužit jako ústa a ty mu budeš sloužit jako Bůh.“ Áron sloužil Mojžíšovi jako ústa, protože byl mluvčím hlavního Božího zástupce na zemi. Podobné to bylo v případě Slova čili Logose, který se stal Ježíšem Kristem. Je zřejmé, že Jehova používal svého Syna, aby předával informace a pokyny dalším příslušníkům Boží rodiny duchovních synů, a právě tak ho používal k předávání poselství lidem na zemi. Aby Ježíš ukázal, že je Boží Slovo neboli mluvčí, řekl svým židovským posluchačům: „Co vyučuji, není moje, ale patří tomu, kdo mě poslal. Jestliže někdo touží konat Jeho vůli, pozná, zda to učení je od Boha

Tom (Ne, 25. 9. 2016 - 08:09)

Ne, není. jsme na...Jenom taková otázka. Opravdu si myslíš, že smyslem této diskuze je zrovna "upravovat si své pravdy" ? :-) Myslím, že to je možné na exaktních tématech a ne na tom, zda bezhlavě věřím nějakým zázrakům, zjevením atd. Mimo téma - nechceš navštívit téma o eutanazii? Nějak to nikoho moc nezajímá, což mě překvapuje.

To je ale hnusn (So, 24. 9. 2016 - 23:09)

...Nabízet je zde bez jakéhokoli explicitního varování je vrchol nevkusu!

Trpěl jako ježí (So, 24. 9. 2016 - 23:09)

http://www.liveleak.com/view?i=fd0_1468492499

Dr.Cvock (So, 24. 9. 2016 - 18:09)

jinak ad Apostol ("Api").RESPECT ... no doubt.

zajímavé .. (So, 24. 9. 2016 - 18:09)

Trojjediný Bůh ve Starém zákoněhttp://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=12088

Dr.Cvock (So, 24. 9. 2016 - 18:09)

Jehova oplodnil vajíčko...Růža by měla napsat na rovinu, zda je nováček (ve studiu Písma).. a nebo už "starý Matador" ...

Dr.Cvock (So, 24. 9. 2016 - 18:09)

re: Prenesl neco /neime jesli dnk/ z JK do Marie ne "přenesl něco" ... JK se prostě mocí DS do Marie - VTĚLIL. Lidsky vzato by asi najednou "neměl být na Nebi přítomen" (po dobu, cco dlel na Zemi..) Jenže i andělé (či démoni) dokážou být zřejmě na více místech zároveň, takže třeba mohl dál být zároveň i na NEbi.. (pro Boha to plaí 100% , Bůh může být "všude a nikde", je všudypřítomný ..)tohle je už spekulace, zda Ježíš po dobu své pozemské pouti byl i na Nebi.. , ale za tu "inkarnaci" myslím myslím by "katolíci dali krk". Prostě ono: "a Slovo se stalo tělem .." .

Růžo (So, 24. 9. 2016 - 18:09)

rodice JK byli z Davida...Jehova oplodnil vajíčko Marie svým spermatem in vitro v laboratorním skle?A ve vaší bibli je to tak psáno?Růžo, ty tak plácáš.Radši se nic nesnaž vysvětlovat, raději jen kopíruj ze Strašné lži, to ještě zvládáš.

Dr.Cvock (So, 24. 9. 2016 - 18:09)

Jinak svědci jsou většinou...OK.. j8 to taky nemyslel zle. Onen po4et "fachidiotů" neuvěřitelně rychle roste i mezi ostatními křesťany. Prostě se musejí věnovat práci(či se stále dál vzdělávat, hlavně IT, že .., tam je to nutnost..), a ne tomu, co se třeba dělo před a po bitvě u Vaterloo.. (stala se tam jedna dost klíčová událost .., jež zřejmě vytvarovala náš dnešek..)Nojo, jenže to je právě úskalí ...Zároveň do toho přicházejí skuteční cvoci "Aštarem Šaranem a mimoušema oplývající" ... takže výsledek je, že i velmi poctivý a studovaný a jinak lidskysuper křesťan vše to, o čem zrovna nečetl v novinách plus ofiko portály či neslyšel v TV prostě odmítne jako "konspirace". Což je dost najivní přístup ...Samozřejmě, chce to umět rozlišit info a desinfo ..Bohužel tenhle přístup se začíná prosazovat všude, kde působí "zodpovědní lidé" (myšleno kladně.). Na druhé straně zase vzrůstá skupina, jež nekriticky přebírá úplně všechno .. Protoje možno tuhle dobu nazvat "bábelem", velkým zmatením (informačním).

rose (So, 24. 9. 2016 - 16:09)

rodice JK byli z Davida Abrahama atd, ale pioceti Marie bylo bez muzskeho prispeni, podle Bible Buh zpusobil ze panna otehotnela, dnes tomu rikame in vitro. Prenesl neco /neime jesli dnk/ z JK do Marie a ona porodila jeho syna, kterym si postupne vzpomel, ze byl s Bohem v nebi, jak rostl. Ze cteni Bible to vypliva takhle...

Steve (So, 24. 9. 2016 - 15:09)

Samozřejmě že NEBYL .... kdo tu zase tvrdí blábol o opaku?

Reklama

Přidat komentář