Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Hedvika (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Můžeš mi sem skopírovat, kde přesně jsem si brala do huby jeho rodinu? Když už mi za to nadáváš?

Hedvika (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Helenko to tě ani potkat nemůže. Naštěstí. Do jeho rodiny se nijak nederu. Jeho žena je fakt fajn holka, jeho dcery též. Co dodat? Podle čeho hádáš, že je slušný? Podle typu vyjadřování? Víš, co to je falešnost? Nebo jej taky znáš osobně? To Ti nevadí, že se vás tu snaží opít vlastní fikcí a teda koukám, že se mu daří!

Helena (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

samozřejmě že náš to nezajímá primitivko !!!Jirka vypadá narozdíl od tebe slušně co se týče projevu narozdíl od tebe, která si ještě bereš do huby jeho rodinu !!! Každej kdo si přečte od začátku jak se do něj dereš si musí myslet svoje. Tebe mít doma bych teda nechtěla káčo blbá !!!

Hedvika (Út, 13. 1. 2009 - 13:01)

Jde o komplexní pohled na člověka, který si vymyslel vlastní náboženství... Takových moc není a určitě ne na této diskuzi. Když už jsem tu na něj natrefila, tak to píšu prostě těm, které by jeho myšlenky zaujaly. Jen nevím, proč sem nenapsal žádný z těch textu, ze kterých vychází, když to prý nejsou jen smyšlenky. Hm, asi je teprv bude muset vymyslet nebo věříte, že umí sanskrt? To teda neumí...

spokojený (Út, 13. 1. 2009 - 12:01)

A co je nám do toho?Proč ho tu rozebíráš?Pleteš si téma!!!!!I kdyby to byla 100krát pravda tady o tvé drby či informace týkající se Jirky osobního života nikoho nezajímají!!!!

Hedvika (Út, 13. 1. 2009 - 11:01)

Teda můžu se zeptat, jak jsem se strašně dotkla Jirkovi rodiny? Jen jsem napsala, že jej žena drží zkrátka a to je čistá pravda. S ním by se jinak ani žít nedalo. A to, že když doma nemůže, tak si užívá svou dominanci jinde, je zcela normální psychologický efekt. Má to tak každý člověk, bohužel u něj to má téměř chorobný charakter. Řeknu vám, asi 10 let jsme byli s Jirkou kolegové. Znám jej dobře.

Mandy (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Ježíš Kristus přeci pořád JE a nemusím o něm přečíst ani písmenko. Jo to jako by jste před sebou měli krásný, šťavnatý jablko a hádali se o tom, jaký to jablko je a čím vším bylo hnojený než dozrálo.Kecáte, čtete a hádáte se o jablko jaký je, namísto aby jste si do něj kousli a ochutnali ho.

Addam (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Největší člověk jaký kdy žil nebyl jenom kristus zapoměli jste na Hitlera

Patrick (Út, 13. 1. 2009 - 10:01)

Heduš neni normalní to je snad vidět ne ? Vždyt je chudák. Měla by jít do ustavu

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Otočme list............Ježíš Kristus byl největší člověk jaký kdy žil,nejznámější osobnost!

spokojený (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Tedy myslím,že jsme chtěli debatovat o Pánu,a štourat se někomu v rodině to nezlobte se na mě ,je neúcta a zášt nejvyššího kalibru.

Luki (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Hedviko ,už tím ukazuješ své iq,že se hned s problémem s jiným ,narážíš do jehovistů!Já jich znám dost,mají své zásady,ale jsou to normální lidi,a úplně v pohodě.Jsi zaujatá,a to není hezká vlastnost.

Helena (Út, 13. 1. 2009 - 09:01)

Ja bych se na ni vysrala je to provokace nic víc. Sama neneškrábala nic kloudnýho jenom tady prudí kráva. Bych ji hnala něco takovýho říct o mé rodině potkat ji osobně špínu trapnou. Tohle neni žádná služebnice boží ale boží kráva

Jirka (Út, 13. 1. 2009 - 08:01)

Hedvika:_Ze jsi o ní nepsala ? Tak se vrat o pár odstavců výše drahá sestro ! Měla bys usměrnit své emoce a chovat se profesionálně jako jiní věřící a služebnice boží pokud jsi přesvědčena o jeho existenci ! Samozřejmě že na internetu odkazy nenajdeš ale najdeš je v národním písemnictví historických textů v Indii či v Turecku pokud máš vůbec zájem studovat ¨ písmo svaté až do jádra. Ale pochybuji sestro že je tvoje lenost natolik chabá, že by tě do těch míst pravda boží zavála. Tam, lze číct vše o Kristově životě i mládí a i jiných proroků. myslím si, že ale uplně věřící nejsi , protože takto agresivně by nejednala žádná služebnice natož svůj hněv mířila na rodinu a mluvila o ní způsobem jak ty o mé ženě ! I kdyby jí 10 lidí tvrdilo že Bůh zkrátka není. Víš jak by se taková sestra zachovala ? V klidu a vyrovnaně by dotyčnému oznámila " Budiž synu. Budu se modliti za tvou duši a spásu."Naše debata drahá sestro, není rovnocenná a tvoje zášt nám brání. Tudíž nemá smysl dále pokračovat. Bud s bohem sestro

Hedvika (Po, 12. 1. 2009 - 19:01)

O tvé rodině jsem napsala jenom pravdu a právě proto se tak vztekáš, že? Jo a k tomu, kdo je líný si něco vyhledat... Narozdíl od tebe čtu publikace hodnotné, publikace předních vědců, biblistů, takže žádné slátaniny typu von Daniken... Diskutovat s tebou nemá cenu. Je to jako diskutovat s Jehovistou. Milý zlatý zamysli se nad sebou... Není někdy příliš velké sebevědomí na škodu?

Hedvika (Po, 12. 1. 2009 - 19:01)

Je hezké, že tu ze mě chceš udělat semetriku... Aspoň budu více podobná Matce Boží ve tvém podání-od tebe to beru jako poklonu. Kdo z nás dvou je fanatik a fantastik je jasné asi úplně všem, po přečtení tvých teorii, je kterým žádného autora napsat nemůžeš-už vůbec ne uznávaného, protože prostě neexistuje. Milý zlatý, taháš si z prstu bludy a ještě máš drzost je prezentovat a učit ve škole děti.

Jirka (Po, 12. 1. 2009 - 16:01)

Ten přízpevěk výše byl adresován tobe ! A mimochodem rodina a společnost je v jiné rubrice

Hedvika (Po, 12. 1. 2009 - 16:01)

Hedvika..víš co jsi tak líná si něco zjistit sama tak si nech svoje fanaticfantastic a hlavně se neser do soukromí ostatních ok ? Přečti se cos psala o MOJÍ RODINĚ a zamysli se nad sebou. Takto se věřící lidé k druhým nechovaj. Ukazuješ jak nejsi schopna najít argumenty a tak vyhledáváš jak bys našla terč v mé manželce a v mé reinkarnaci. ! Nechtěla bys ještě rozebrat mé děti drahá sestro ?

Hedvika (Po, 12. 1. 2009 - 09:01)

A ještě větší pýcha, když si myslíš, že nás mateš? Čím prosím Tě? Těmi bludy? To skutečně ne. Bůh s námi, kdo proti nám?

Hedvika (Po, 12. 1. 2009 - 08:01)

To jsem si myslela, že člověk s takto ujetýmí názory může být v naší vlasti jenom jeden. Můžeš nám dat zde odkaz na ty strašně vědecké publikace, ze kterých čerpáš? Jo, a taky jsi zapoměl seznámit zde diskutující, že jsi už v poslední reinkarnaci z 12 a tudíž téměř dokonalá bytost. Jaká to pýcha... Krom toho nikoho nenapadám, jen jsem v údivu z lidské hlouposti. Zamysli se nad Pascalem

Reklama

Přidat komentář