Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jirka (Po, 12. 1. 2009 - 08:01)

Jinak je zajímavé, že právě věřící zde napadají ostatní za jejich názor. Pokud jste opravdu věřící, tak by jste měli volit jiná slova a taktiku a chovat se opravdu jako věřící a nenechat se cizím pohledem na boha zmást jak vám správně náleží a přísluší v bázni boží.

Jirka (Po, 12. 1. 2009 - 08:01)

Hedvika: Mě zas celkem udivuje kdo vám dává odvahu tady mluvit a vzívat boha jako jak fanatici. Věda tyhle doklady podložila stačí se jen o tom více informovat vážení věřící. Pokud Vám nedošlo tak žijeme ve dvacátém století. Nechápu co s tím má mít společného mé manželství to mi jaksi nedochází. měla bys předevšim řešit svou rodinu a netahat do toho mojí do které ti vůbec nic není vážená sestro ! :-)

Mare (Ne, 11. 1. 2009 - 21:01)

Oskareto,Snakopírovala jsem sem text z naprosto jiného důvodu. Nemám v úmyslu tady diskutovat, jestli má schizofrenii nebo je jí to říká opravdu ďábel. Chtěla jsem jen ukázat, jak dnes vnitřně trpí mladé dívky, pro Jirku a naše dilema,....co je důležitější a podstatnější, zda nakrmit mysl a polemizovat o literární činnosti, zda žil Kristus takto nebo jinak....A nebo uzdravit naši duši a naplnit její potřeby.Podívej se na předchozí příspěvky.

Oskareta (Ne, 11. 1. 2009 - 19:01)

Mare, jestli si opravdu myslíš, že ta schizofrenička, která psala ten zkopírovaný text, je posedlá ďáblem, tak se prober. Ona slečna má očividně schizofrenii nebo nějakou jinou těžší duševní chorobu. Je mi jí líto, protože trpí a měla by se léčit. Na psychiatrii. Ne u žádného exorcisty. A ty si uvědom, že žijeme v 21. století a přestaň sem kopírovat bludy, kterým dneska už nikdo nevěří.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 15:01)

A proč?Fujtajbl ještě jednou....hihi

O JOJ (So, 10. 1. 2009 - 23:01)

Nemůže,to byl jakýsi pokus o humor a tak nějak se malinko napovedl.TRAPAS

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 22:01)

Tvá reakce je mi záhadná,můžeš konkrétizovat-anonyme-15:25:26

Návštěvník (So, 10. 1. 2009 - 15:01)

fujtajbl

Mare (So, 10. 1. 2009 - 13:01)

Nakopíruju sem, to co jsem kopírovala na téma Jahve JHVH. Tam sice z trochu jiných důvodů, protože se tam začal prezentovat Satanista, ale myslím že velmi mladá dívka, která tyto věty napsala na jiných stránkách, dobře pro Jirku vystihuje, co je důležité v životě člověka.Vnitřní uzdravení, pokoj, láska a síla k životu. /Kterou může brát i ta manipulující manželka, pokud je to Jirko pravda./.............................................Pro varování, aby snad někdo nechtěl koketovat se Satanismem, okopíruju tady příspěvek z jiného webu, dívky, která propadla jen démonům skrze okultismus, manipulaci rodičů a pod.Člověk zapojený do Satanismu dopadá daleko hůře, samozřejmě až po nějakých letech..........................................Jsem neskutečně zlý člověk, ani nevím, jestli se člověkem mohu nazývat. Jsem prolezlá zlem a špatností, jsem ďáblova služka a konkubína a nemám žádnou šanci se z toho vymanit. Nedostanu se ven, nikdy. A budu lidem kolem sebe ubližovat a trápit je, dokud sama budu existovat. Nevím, co jsem si myslela, život se mnou není k žití. Nenávidím se! Nenávidím se tak strašně moc! Ze zrcadla se na mě dívá cizí tvář, neznám ji, neznám sebe, žádné já už není. Děkuji a omlouvám se všem, kteří se mi neúnavně snažili pomáhat. Já už nemůžu, nechci. Nezvládnu to. Obávám se, že jsem na konci. Tak strašně se nenávidím. Nenávidím ty myšlenky, které mám v hlavě, nenávidím myšlenky, které mi tam ďábel nutí. Já se z toho zblázním! Tak strašně jsem si přála dostat se k Ježíši tak blízko, aby mě mohl vzít za ruku, ale vím, že se to nikdy nestane. Hrozně se bojím. Jsem zlomená. Co to dělám? Strašně to bolí, já to nevydržím. Už nemůžu ... ...................Myslím, že nikdo nemá ani tušení, kdo vlastně jsem - kromě mě. Nedokážu slovy popsat, jak špatná jsem, ani ten úvodní příspěvek to zcela nevystihuje. Je to velmi těžko sdělitelné. Proč mě nikdo nevidí? Neustále v hlavě slyším ty zvuky, ten šepot, ty hlasy, ten smích a blázním z toho. Ani nevím, jestli ještě chci pomoc, protože při každém pokusu o ni se Stín ještě více rozlítí a ubližuje. Svým hlasem mě k sobě volá a to vábení je velmi silné. Nevím, zda má smysl odolávat, stejně mě jednou spolkne. Oddalováním jen budu déle ubližovat. Bojím se, strašně se bojím. Nedokážu ten strach vydržet. Já už nemůžu, nemůžu, nemůžu. Svět se změnil, všechno je tak jiné, cizí a já (my všichni) jsme jen loutkami v naaranžovaném divadle. Ale proč to nikdo nevidí? Nevím, kde jsem, kdo jsem, jsem cizinec ve vlastním bytí. Jsem tak unavená ... ...........................Jak vysvětlit, kdo jsem? Jak říct svým milovaným, že jim moje žití ubližuje? Jak dát najevo, že světu škodím více svým životem než smrtí? Chtěla bych si pořezat i obličej, aby i na první pohled bylo znát, kdo jsem - vyslanec temnoty, zrůda, zlo. Mám pocit, že ať udělám cokoli, vždy tím někomu ublížím. Ale já už nejsem svým pánem. Svět není světem, jen hrou za mlhavou oponou, lidé nejsou lidé, jen odevzdanými loutkami, já nejsem já, jen bezduché nic. Jak to, že nikdo nevidí? Jak to, že nikdo neslyší? Všechno je tak hrozně cizí, nerozumím světu, nerozumím lidem v něm, jsem v tom neznámém kraji sama, bojím se. Přesto všem děkuji, všem, kteří obětovali svůj čas a námahu člověku, který si to nezaslouží. Omlouvám se. Vzdávám to, prohrála jsem. Chtěla bych jít ...

Hedvika (So, 10. 1. 2009 - 12:01)

neděje, ale je-li Bůh a nevěřím v něj, je to má zhouba. Chápeš? Ježíš mi dál v životě strašně moc. Nedá se to popsat na pár řádků, to se musí prožít. Zároveň je tento prožitek obrovským darem a ne každý člověk ho chce přijmout. K víře jsem též došla sama a s křesťany jsem se poznala až po více než roce.

Hedvika (So, 10. 1. 2009 - 12:01)

Jirko a nejsi náhodou příjmením Raic? Takového pošuka jsem už jednou poznala. Doma si nemůže bez svolení manželky ani prdnout a tak opruzuje všude jinde... Jirko, ať tak či onak. Tvé názory jsou zcestné. Nepodložené žádnými historickými ani vědeckými fakty. Kde bereš tu odvahu, takto mluvit. Mi osobně se líbil názor Pascala- je-li Bůh a věřím v něj, je to pro mne dobře. Není-li a věřím, nic se

JMK (So, 10. 1. 2009 - 11:01)

Nejkrásnější je vědět, že Ježíš je Syn Boží, že na sebe vzal mé hříchy a zemřel pro mě, abych i já měla přístup do Božího království. Já to vím, přeji to i vám.

Granvin (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

Ideální je vědět, že Ježíš žil a věřit, že byl synem Božím a že skrze Krista vede spása.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 21:01)

more zdar

Jirka (Pá, 9. 1. 2009 - 16:01)

PS: sice nás to naučilo vědomostem to ano proč jsme ale jako lidstvo museli zaplatit životem a vším co nam bylo drahé když jsme chtěli jít volnou cestou a odejit od té síly ?

Jirka (Pá, 9. 1. 2009 - 16:01)

Také souhlasím, že nejsme z rodu opic ale vyšší existence. Jme obrazem něčeho co k nam chodilo pravidelně a učilo nás znát písmo a jiné znalosti včetne "matematiky". Dávalo nám to rozkazy co kde a jak máme postavit atd. To, že nejsme z opic a nemůžeme být z opic,doložila vědecky Esther Goodová. Jak já "řikám to něco" bylo neskutečně nevyzpytatelné. Když nastaly hromadné vzpoury a lidé chtěli odejít od tohoto "jedinného božstva" následoval trest. Jenže ale takových rozměrů že si to dovedeme představit sotva. Byl to masakr. Zeny nemohli rodit po několik let, byli otráveny vody všude a lidé byli nuceni hledat ukryt. Následovalo zaplavení měst , zničilo to domovy tisícům lidí. A k tomuto se lidi vyjadřují jako bůh. Pokud to byl bůh proč to na Zemi dělo takové hrozné škody ? Není nikde důkaz o nějaké dobré věci co by toto "ono" vykonalo, ale jsou za to důkazy že toto "ono" plenilo a škodilo kde se dalo. Následky škod lze číst ve všech světa koutech. Pokud to byl skutečně hněv boží odkud přišel ? Od milujícího boha co miluje své děti ?

Jirka (Pá, 9. 1. 2009 - 15:01)

Natura: to že využíval jogínské techniky s ovládáním těla je bezpochyb. O tom jsem už psal. Tam museli zavládnout síly vůle.

spokojený (Pá, 9. 1. 2009 - 14:01)

Bůh stvořil člověka ke svému obrazu. Člověk je více než jen vyšší vyvinuté zvíře nebo vylepšená opice. Pokud svůj původ vidí někdo v opicích, neberu mu to. Já osobně vidím svůj původ a původ všech lidí v Bohu. Je to více než otázka pohledu. Pominula doba, kdy se našinec vehementně holedbal ateismem. Pokud možno s přívlastkem vědecký, protože to znělo patřičně hrdě. Ale je to právě věda, která prokazuje ateismu (neznabožství, popírání Boha) medvědí službu. Stačí odcitovat opravdové vědce, kteří skrze vědecké poznání přišli k víře nebo ji ani přes své učení neztratili.

spokojený (Pá, 9. 1. 2009 - 14:01)

Co je tedy víra? Je to dar, je to milost. Dar, který dává Bůh a na který člověk odpoví ano. A navíc je to postoj. Víra není filozofický nebo světový názor, víra je styl života, víra je uskutečněná odpověď na Boží výzvu. Víra je přijetí Božího Syna Ježíše Krista do našeho života. Víra je krok do tajemství, je to intimita s Bohem, je to kvas nového života. Víra je něco, co přesahuje definici víry. Víra není póza, víra není

Mandy (Pá, 9. 1. 2009 - 13:01)

trochu vyvinutější duše- na tu dobu zázrak.jsi blbá Naturo.Víra-už v tom slově je pochybnost.jsi blbá jak štoudev Naturo.Víra není vědění, přesvědčení. Víra je jen tušení a doufání.jsi blbá Naturo jak dvě štoudve.Vím, že nic nevíš, Naturo.

Reklama

Přidat komentář