Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

♥Kubrt&#9 (Ne, 11. 10. 2009 - 00:10)

A ještě jeden dotaz: "PROTI KOMU MAJÍ KRÁLOVÉ ZEMĚ BOJOVAT - PROTI NEVIDITELNÝM DUCHOVNÍM TVORŮM V NEBESÍCH NEBO PROTI VIDIDETELNÝM UFONŮM ?

Roman (Ne, 11. 10. 2009 - 00:10)

Ilono, jsi ty vůbec ty? Kateřina, Ilona, ta pravá? Pak tedy si nejsme vůbec podobní. Naopak podporuji myšlení a to svobodné, ne dogma. Učení vro je smýšlené navenek krásné. Jsou tak zaujatí že položí třeba i život odmítáním krve. Podporuji zdravý rozum na základě Písem. Přeji ti, abys konečně našla pravdu založenou na Bibli ne vro, ale až pak. Jenomže ty a Kubrt to nechtějí.

Ilona (Ne, 11. 10. 2009 - 00:10)

Kubrte, ne Albedor ani zájemce Hronek, mi nic neříká.
Na tu stránku jsem se dívala a na Orioňáky taky nevěřím, se mnou je to těžký.
Ale už jdu spát.
Dobrou a polepši se!

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 23:10)

Ilonko,
říká ti něco Albedor a zájemce Robin Hronek ?
http://www.volny.cz/robinx/ufo/webs/earthsave/index.htm
Skutečně vymysleli počítače lidé nebo nám to "spadlo z nebe". :)

Ilona (So, 10. 10. 2009 - 23:10)

Chci ti Romane poslat překlad té písně, ale nejde to.
Já ti něco povím hochu zlatý, zdá se mi, že si jsme v něčem podobní.
Oba nemáme rádi lidi, kteří nejsou ochotni přemýšlet. Bohužel ty si to myslíš o mně a já o tobě, co kdybychom na sebe nereagovali. Ušetřil by sis čas a energii, kterou by jsi mohl věnovat něčemu užitečnějšímu.

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 23:10)

A VÍTE CO JE NA TOM NEJHORŠÍ ?
Že sami přivoláváte Jehovův hněv a dokazujete tak, že lidé si nejsou schopni sami vládnout. Což v konečném součtu bude daleko horší. Protože přivoláním Jehovovy vlády budeme pod jeho dozorem. I kdyby se nám podařilo ukončit veškeré války na zemi pořád tu budou mezi námi nepoctivci kvůli, kterým přijde Armageddon. TAKŽE Z TÉTO DISKUSE POZNÁVÁM, ŽE JE NEVYHNUTELNÝ. JAK JINAK (jsou lidé, které Bůh STVOŘIL pouze ke zničení ???).

Roman (So, 10. 10. 2009 - 23:10)

Kubrte, jestli vážně hledáš pravdu, prosím čti knihu Efezanům s klidným srdcem. Děkuji.

Roman (So, 10. 10. 2009 - 23:10)

Ilono, jsem neslyšící, mě píseň Jacksona nezajímá, ale že podpoříš Kubrtovi tomu rozumím. Jako SJ jste zajedno, ovšem sloužíte Bohu Jahvemu dle rady vro ne Písem.
Jste zanícení v jedno díky lžím byť nevědomě vro. Když na shromáždění jsem se ptal jedné milé sestry ohledně jdnoho bratra, který je nešťastný, a ona zprvu pěkně o něm mluvila, a když jsem řekl, že on není mezi námi, tak řekla, že působí potíže. Nyní působím potíže, mluví o mně jen to špatné. Jak jste SJ ubozí. Prosím čtěte Bibli nezávisle na učení od nikoho, porozumíte trochu jinak. Když trochu jinak, najdete poklad, v tom vám pomůže Duch svatý, jako mně pomohl. Prosím, věřte mi! Bůh vám dá pokoj a poznání!

Ilona (So, 10. 10. 2009 - 22:10)

Chtěla bych podpořit Kubrta, pěkné texty vybral.

Před chvílí jsem se dívala na http://www.youtube.com/watch?v=4FZcAzZOyOg

a napadlo mne, jestli, kdyby nebyl Jackson vychováván jako SJ, jestli by si vůbec uvědomoval, že něco se světem není v pořádku.
Je to jedna z nejdojímavějších písní vůbec a svého času měla velký ohlas.

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 22:10)

...pokračování

ROZBOR VERŠŮ 2. Tesaloničanům 1:6-9

Přitom se bere v úvahu, že je od Boha (JEHOVY) spravedlivé, aby oplatil soužení těm (SATANŮV NIČEMNÝ SYSTÉM VĚCÍ), kteří vám (SJ)působí soužení(POSMĚCH, PRONÁSLEDOVÁNÍ, LHOSTEJNOST A NEVRAŽIVOST), ale vám (NÁM SJ), kteří trpíte soužení (MNĚ PŮSOBÍ SOUŽENÍ TŘEBA ROMAN:(), úlevou spolu s námi při zjevení Pána Ježíše (ARCHANDĚLA MICHAELA - NE ANDĚLA !) z nebe s jeho mocnými anděly v planoucím ohni, až uvede pomstu na ty, kteří NEZNAJÍ Boha (JEHOVU), a na ty, kteří NEPOSLOUCHAJÍ dobrou zprávu o našem Pánu Ježíši (BIBLICKÉM JEŽÍŠI, NE VYMYŠLENÝM JEŽÍŠI "KRISTOVCŮ").

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 22:10)

CHÁPU, já ano, ALE VY NE:
(pár textů o vás)

Povstávají z nich ti muži, kteří lstivě vnikají do domácností a odvádějí jako své zajatkyně slabé ženy zatížené hříchy, které jsou vedeny různými žádostmi, jež se stále učí, a přece NEJSOU nikdy SCHOPNÉ dospět k PŘESNÉMU POZNÁNÍ PRAVDY.(2. Timoteovi 3:6,7)

Nastane totiž časové období, kdy NESNESOU ZDRAVÉ UČENÍ, ale budou si shromažďovat učitele ve shodě se svými vlastními žádostmi, aby jim LECHTALI UŠI; a ODVRÁTÍ uši od PRAVDY, zatímco se obrátí k FALEŠNÝM HISTORKÁM. (2. Timoteovi 4:3,4)

... jak vám říkavali: "V posledním čase budou posměvači, kteří budou postupovat podle svých vlastních žádostí za bezbožnými věcmi." To jsou ti, kteří PŮSOBÍ ODDĚLOVÁNÍ, živočišní lidé, kteří nemají duchovní smyšlení. (Juda 18,19)

Také vás budou chtivě vykořisťovat PODVODNÝMI slovy. Ale pokud jde o ně, soud z dávna nepostupuje pomalu a jejich zničení nedříme (2. Petra 2:3)

... pokračuje

milka (So, 10. 10. 2009 - 21:10)

1. Korintským, 2
7. Ale mluvíme tajemnou moudrost Boží, tu skrytou moudrost, kterou Bůh předurčil před věky k naší slávě,
8. kterou nikdo z vládců tohoto věku nepoznal, neboť kdyby ji poznali, neukřižovali by Pána slávy.
9. Ale jak je napsáno: "Co oko nevidělo, ani ucho neslyšelo, ani na lidské srdce nevstoupilo, to připravil Bůh těm, kteří ho milují."
10. Nám to však Bůh zjevil skrze svého Ducha. Duch totiž zkoumá všechny věci, i Boží hlubokosti.
11. Vždyť kdo z lidí zná nitro člověka, než duch člověka, který je v něm? Tak ani Boží věci nezná nikdo jiný než Duch Boží.
12. My jsme ovšem nepřijali ducha světa, ale Ducha, který je z Boha, abychom věděli, co nám bylo od Boha darováno.
13. O tom také mluvíme (ne slovy, jimž učí lidská moudrost, ale slovy, jimž vyučuje Duch Svatý), když spojujeme duchovní věci s duchovními.
14. Ale tělesný člověk nepřijímá věci Božího Ducha, neboť jsou mu bláznovstvím, a nemůže je poznat, protože musí být posuzovány duchovně.

CHÁPEŠ KUBRTE?

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 20:10)

Kubrte, vymaž na chvíli...Víš co Romane,
mně osobně je to jedno. Klidně si jim dej jména jako třeba Pat a Mat. A je to...:)

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 19:10)

žijou lepším životem,životem...A to už tu bylo taky mnohokrát řečeno: ŽÁDNÝ ŽIVOT PO SMRTI NENÍ. A když tak se vztahuje pouze na 144.000 pravých křesťanů, kteří budou povzneseni do nebeského království. JUinak žádná část našeho těla nepřežívá, když zemřeme. Lazar, když ho JK vzkřísil neřekl: "Pane, byl jsem v nebi proč mě voláš zpátky." Ale nemluvil o ničem, protože byl v podobném stavu jako když člověk spí ! Vzhledem k tomu by mě zajímalo jak jsou SJ přichystáni na vzkříšení mrtvých. To je bude křísit Pán už oblečené nebo mají nachyystané nějaké speciální oblečení ? Asi to tu bude jako v hororu, když vstávají zombie.:)Naštěstí by jim nemělo odpadávat maso od těla, ale měli by vypadat jako normální lidi.

Roman (So, 10. 10. 2009 - 19:10)

Kubrte, vymaž na chvíli vytrénovanou vtloukanou nauku od vro a čti celou Bibli. Tak alespoň Hebrejcům se srovnáním se Žalmem, co jsem ti ukázal. Mimochodem, jméno Jahve nosí jak Otec tak Syn. Má právo či ne? Mí dva synové mají stejné jméno po mně. Máš námitek?

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 19:10)

Kubrte, tvůj problém je, že...Pomóóóc lidičky,
zachraňte mně. Romane to samé tvrdím o tobě. Že nedokážeš pochopit, že JK NENÍ JEHOVA !!! Tolik biblických textů jsem tady předložil. Vysvětli mi prosím Jana 17:3 A mimochodem, když to vemu podle toho co je v Bibli: OBA DVA - JEHOVA i JK - se podíleli na stvoření ! Znovu opakuji JK by bez JEHOVY BOHA neexistoval. I když... mám stejně pocit, že by vesmír e všechno v něm existovali i bez JEHOVY A bez JK. Ale mezi lidmi by byl pěkný chaos - TAK JAKO MEZI NEANDRTÁLCEMI.:)Stejně je to zvláštní, že i ti neandrtálci začli vzývat Boha, kdykoli uhodil blesk. Já díky vzdělanosti v naší společnosti jsem už tu potřebu neměl... Dokud se neobjevili SJ.:)TEĎ UŽ TO BERU JAKO POVINNOST, ABYCH NEBYL ZAHUBEN SPOLU S NIČEMNÝMI. Objevením Noemovy archy a splňování biblických proroctví se ukazuje, že Bible není zas tak úplně výmyslem lidí. Jen kdyby tu nebyly tolik těch různých náboženských skupin. Pokud existuje jeden STVOŘITEL tak by měla být jen jedna víra. Maximálně dvě (když budu počítat tu satanovu).Proč jsou v každé části světa různá naboženství. Proč není jen to druhé, co by přímo vzývalo satana. JK SICE VAROVAL, ŽE I SATAN SE BUDE PROMĚŇOVAT V ANDĚLA SVĚTLA, ALE JAK K TOMU PŘIJDOU TI UPŘÍMNĚ VĚŘÍCÍ. Přesto i je Bůh odsuzuje..."nedejte se zavést na scestí"... Každopadně vím co mně osobně přitahuje na víře SJ. Především jsou to ty obrázky jak by měl vypadat ráj. A co víc - tyto obrázky vycházejí z biblických proroctví. Skutečně by jsem se do takového světa chtěl dostat.:)

Jožko (So, 10. 10. 2009 - 19:10)

žijou lepším životem,životem po smrti.A předhání se kdo se bude víc líbit Bohu.

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 18:10)

hele ,nestarej se a pojď...Fakt super,:)
a myslíš si, že když VYHRAJEME VE FOTBALE, TAK BUDEME ZACHRÁNĚNI ? Proč jen tak málo lidí se věnuje tomu k čemu se schyluje dle Božího proroctví ? A proč ještě z toho mála co se o to zajímají se ještě musí odlišovat v názorech na JEHOVU a JK ?

Roman (So, 10. 10. 2009 - 18:10)

Kubrte, tvůj problém je, že nemůžeš pochopit to co jsem jasně psal. Před chvíli jsem citoval biblické verše ohledně postavení Krista, o kterém potvrdil sám Bůh Otec slovy ap. Pavla, že to je on, milovaný Syn, Pán, který založil zemi a nebesa jeho vlastní rukou? A že sám Bůh Otec přiznal, že Ježíš je Jahve a poukázal na Žalm 102 kap.
Proto nemůžeš nikdy pochopit, dle Slova hřích zůstává v těch, kteří odmítli vyslyšet slova Boha Otce. On nikdy neřekl, že Pán je anděl či archanděl, akorát vro, kterého následuješ...

♥Kubrt&#9 (So, 10. 10. 2009 - 17:10)

Ksakru (omlouvám se za klení)...,
a vy se mi divíte, že pak nevěřím v Jehovu Boha jako STVOŘITELE. Cožpak by STVOŘITEL připustil, aby bylo tolik falešných vír, aby různé naboženství vedli války ve jménu Krista. A proč jediní SJ se vyhýbají válkám ? (když nepočítám jiné náboženství, které nemají s křesťanstvím nic společného zato mají jiné falešné nauky)Mimochodem Milko, stále mi vrtá hlavou, proč by měli být kvůli mně nešťastni ženy i muži jak jsi to uvedla asi před 2 měsíci. A proč jste mě stále nepřesvědčili ? Někde se stala chyba, protože svým způsobem máte pravdu. A přece... jsem stále přesvědčen, že ji mají i SJ a jedině toto náboženství přežije Jehovovy soudy. Možná je to tím, že u vás nevidím úctu k Božímu jménu JEHOVA. Stále si stojíte za tím, že Bohem je JK. A přitom je menším než je JEHOVA (Jan 14:28)A nejvíc mě štve ten pocit bezmoci, když se trápím... chtěl bych vám pomoci, ale nevím jak... vše je marnost; po čtvrt roce mého přesvědčování jste nedokázali přijmout ani ty základní Boží věci. Jsme stále tam kde jsme byli na začátku. Nezlobte se na mně SJ, ale za tím rozhodně STVOŘITEL nestojí. Klíčem k těmto záležitostem je JEHOVA, ale ten zrovna se nemá k tomu, aby celou záležitost OSVĚTLIL. Zůstali tu pouze nedokonalí lidé s "JEHO" slovem. Kdy už se konečně objeví Bůh STVOŘITEL, aby lidem řekl ta a ta víra je špatná, pravdu mají jen oni ? VŽDYŤ PŘECE NECHCE, ABY BYL KDOKOLI ZAHUBEN NEBO CHCE ? Proč JK řekl, nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč ??? Odmítám nést ZODPOVĚDNOST za ty ničemné, kterým ani nechci kázat. Jejich krev má podle Bible přijít na mou hlavu, ale co by se změnilo ? STEJNĚ BY MI NEUVĚŘILI !!! Když mi nechtějí věřit ani v této diskusi.:( A přece, kdyby jste nekázali já osobně by jsem PRAVDU nepoznal. Víc zamotané to vážně nemohlo být. A kde je vlastně JEHOVA, když není daleko od nikoho z nás ? Od tady těch je asi hodně vzdálen. MŮŽE MI TO NĚKDO VYSVĚTLIT ???

Reklama

Přidat komentář