Reklama

kakání partnerky

Jarek (Pá, 10. 7. 2009 - 17:07)

Je jí 21 let. Příjde mně to divné a i se mi zhnusila.

Janča (St, 8. 7. 2009 - 18:07)

Jarku, a kolik let ma ta tvoje přítelkyně, že si nakadila do kalhot.

Martin 35 (St, 8. 7. 2009 - 08:07)

Bořku, je vidět že jste si se ženou hodně blízcí. A to je dobře. Zůstaňte takoví. Od jistého věku je nejrůznější společná intimita právě o té vzájemné blízkosti a důvěře. Přeju to všem

jára (St, 8. 7. 2009 - 04:07)

někdo má rád holky,jiný vdolky,pokud to neděláte před davem lidí...,spěte v klidu!

Bořek (St, 8. 7. 2009 - 02:07)

S partnerkou chodíváme na pěší výlety a samozřejmě se stává, že se to doma po ránu nestihne nebo nepovede. Občas se přirozeně stane, že to přijde na oba zároveň. Nekadíme bezprostředně vedle sebe, ale obyčejně na dohled i na doslech. Je to takové naše polotabu, moc o tom nemluvíme, Jednou jsme si ale říkali, že nás oba trochu vzrušuje, že prožíváme ten příjemný pocit vyprázdnění - navíc v přírodě - oba zároveň, že se slyšíme vzdychat při tlačení, někdy i vidíme výraz obličeje, že je to trochu jako společný orgasmus, který spolu často míváme. Doma ale zásadně respektujeme soukromí toho druhého. Tak já nevím, je to úchylka?

mjhr (Út, 7. 7. 2009 - 14:07)

to Patricie... tebe by chtel mit doma... ale opravdu! :-)

AL (Út, 7. 7. 2009 - 06:07)

Patricie nikoho neodsuzuji, je to každého věc, ale já raději seru sám, nemusí o tom nikdo vědět. Myslím si, že je to moje soukromí. Já jsem v tomto směru dost stydlivý, ale u ostatních lidí mi to je jedno.

jára (Ne, 5. 7. 2009 - 22:07)

souhlas

Patricie (Ne, 5. 7. 2009 - 17:07)

Z kakání se dělá zbytečné tabu. Děláme to všichni a nic na tom není, nedávno jsem četla, že pro víc než polovinu je obrovský problém jít na velkou před vlastním partnerem. Měla jsem kdysi partnera, u kterého si vůbec nevzpomínám, že by šel přede mnou na velkou a to ani, když jsme byli nepřetržitě spolu třeba několik dní. Se současným přítelem žádný problém není. Oba patříme k lidem, kteří chodí na velkou víckrát za den. A abych řešila, jestli se před ním stydím... to ani náhodou! Když přítel kadí, klidně si nechá otevřené dveře na WC, já zrovna tak a klidně se přitom spolu bavíme. Přítel třeba prohodí "to se mi povedlo pořádný hovno" nebo něco v tom smyslu. Ale nemyslím si, že by ho to nějak vzrušovalo. Má možnost mne pozorovat a nějak zvlášť ho to nezajímá. Kdyby chtěl ukázat moje hovno, klidně mu ho ukážu. Tady na této diskuzi se ukazuje, jak jsou lidi netolerantní. Proč by někdo neměl mít rád kakání partnerky nebo partnera? Je to jenom na dohodě dvou lidí. Pěkná diskuze je taky na Lidech s názvem "Na záchodě"

Návštěvník (So, 4. 7. 2009 - 08:07)

Tak sis pohonil péro u pohádky járo .....hihi

jára (So, 4. 7. 2009 - 06:07)

Já byl před časem v Intersparu,tam to přepadlo jednu lepou děvu v odd. ovoce a zeleniny,tak volila menší zlo,čapla si za pytle s burákama a udělala pořádnou klobásu.Pak si došla za velitelkou wc pro lopatku a svůj vzorek odnesla "na dámské".To byla frajerka!

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2009 - 17:07)

jarek je honič

Jarek (Pá, 3. 7. 2009 - 16:07)

Aspoň, že to stihla za ten keř. Nikdy mne nenapadlo, abych někoho sledoval při sraní, ale teď jsem byl docela zaskočen. Šel jsem s přítelkyní po městě a začala říkat, že potřebuje na WC, a tak jsme se snažili najít hajzlk. Dostali jsme tip, tak jsme se vydali tím směrem a zachvíli přítelkyně zastavila, říkla, že si musí uprdnout, že ji to snad roztrhne. Tak si prdla, ale tím začala kadit, no prostě se podělala na ulici. No nevím co si mám o ní myslet, ale snažím se to pochopit. Trpas to je, ale trochu mne to i vzrušilo jak se jí to začalo hromadit pod džínama a jima pak prosakovat.

dasa (Čt, 2. 7. 2009 - 11:07)

asi to nestihla, chudinka. :)))

Krígor (Čt, 2. 7. 2009 - 11:07)

Pepo, to byla ňáká káča pitomá! Proč se nešla vysrat do toho vobchod'áku? Teda myslim jako na hajzl v tom vobchod'áku....

jára (St, 1. 7. 2009 - 21:07)

ale přežil jsi to,ne?

pepa (St, 1. 7. 2009 - 19:07)

Je to již nějakej rok. Ale procházel jsem právě za nějakým obchoďákem to se ví, že ne přímo v centru. Holčina tam seděla v křoví a kadila ani si mě nevšimla jak měla na spěch. Kdyby si samozřejmě hned nasadila se studu kalhoty tak si do nich nasrala, je to tak. Takže kadila dál. Šel jsem kolem ní tak těsně, že mi to málem zůstalo na nohavici.

Fulham (Út, 30. 6. 2009 - 21:06)

Ahoj,já si myslim,že na tom neni nic divnýho,i já občas když se vyseru(vykadím,vykakám),tak nejprve než spláchnu, zavolám přítelkyni aby to viděla a porovnala kdy jsem měl největší hovno:)

jára (Ne, 5. 7. 2009 - 00:07)

kamaráde,to seš vedle,ten hlupáček z ochranky nevěděl,jak velet.Interspar St.Město u Uh.,asi před rokem.Ale ty seš asi z Aše,tak jindy,čau.

Moje milá kakal (Ne, 28. 6. 2009 - 17:06)

Zvedla se, prdla si a posrala si záda. Vrtěla se na prkýnku ta moje mladá. Poháněná průjmem prděla jak píča. Moje milá kakala.

Reklama

Přidat komentář