Reklama

Kandaulismus

... (So, 8. 12. 2007 - 12:12)

Ohledne toho,jestli to cloveka vzrusuje i po orgasmu to u me funguje tak,ze pote co se udelam pri pohledu na moji zenu soulozici s jinym,tak potom docela zarlim a proto doporucuji,to vydrzet a nedocilit orgasmu za pritomnosti toho muze,ale az pote co odejde a jste s manzelkou uz sami.Ale ono je to dost tezke pri tom bozskym pohledu se neudelat...

... (So, 8. 12. 2007 - 12:12)

Ohledne toho,jestli to cloveka vzrusuje i po orgasmu to u me funguje tak,ze pote co se udelam pri pohledu na moji zenu soulozici s jinym,tak potom docela zarlim a proto doporucuji,to vydrzet a nedocilit orgasmu za pritomnosti toho muze,ale az pote co odejde a jste s manzelkou uz sami.Ale ono je to dost tezke pri tom bozskym pohledu se neudelat...

zuzka (So, 24. 11. 2007 - 20:11)

myslim,ze mas pravdu...najst toho spravneho "partaka" co pochopi svoju rolu,je naozaj dost tazke!:-(((

mj (Út, 20. 11. 2007 - 01:11)

Nějak, až na pár detailů, se v tom příběhu vidíme. A ... nenašli parťáka :)

Peter (Ne, 18. 11. 2007 - 12:11)

Zuzka,mas pravdu,mna ta predstava strasne vzrusi ale az do momentu kym sa nevystriekam,potom pri pomysleni na to strasne ziarlim..

Pedro (So, 17. 11. 2007 - 19:11)

Ahoj, asi před 8 roky jsem jel vlakem s manželkou na zámek Hluboká.Já seděl zády k mladíkovi, který seděl někde na kraji vagonu.My seděli někde v půlce a má žena k němu čelem.Měla krátké šaty a krajkové bílé tanga.Nohy měla trochu od sebe,asi proto,že bylo dost horko.V duchu mi bylo nepříjemné,že ten mlaďas na rozkrok mé ženy asi dobře vidí.Nechtěl jsem dělat žárlivé scény a tak jsem tiše trpěl.Jenomže....Po chvíli přemýšlení jsem se začal vžívat do pozice toho mladíka a začalo mě to dost silně vzrušovat.Dokonce jsem ženě roztáhl nohy a začal jsem jí dráždit nejprve přez kalhotky,pak jsem jí je poodtáhl stranou a začal jí tvrdě prstovat.To už mi bylo jasné,že čumí.Žena měla celou dobu zavřené oči a také byla silně vzrušená.Od toho dne se se mnou tahle "úchylka" táhne.Donedávna jsem ani nevěděl,že to má jméno.

zuzka (So, 17. 11. 2007 - 14:11)

myslim si,ze kym si chlap naozaj nie je isty,nemali by to skusat...ako jednu radu pre vas pani,vzrusuje vas predstava vidiet partnerku s inym muzom aj po orgazme? ked nie,tak do toho nechodte!my mame za sebou zopar takychto akcii a zatial nas to oboch velmi vzrusuje...

heda (So, 17. 11. 2007 - 05:11)

aby sa to uplne nerozpadlo musi v tom zagrat dolezitu ulohu zena, ja moje predstavy a fantazie mojho muza chapem ako nemoc nie psychicku deviaciu alebo cokolvek ani ako uchylkupretoze i mne sa paci spusta odvaznych veci ale ako nieco co ho robi slabym a bezmocnym takze ked sa to stane mame niekoho tretieho tak sa s nim velmi otvorene porozpravam a vysvetli ze ak nastane cokolvek ideme si obaja nie uzit ale prezit krasny vecer insiparcia ktoreho nam posluzi na urcitu dobu pokial jeho chut a fantazia si nebude vynucovat dasiu novu skusenost ..a po ho opet ubezpecim ze pre mna to bolo telesne tak ako prenho ..a ze ho mam stale rada.....to je moja rada :-)ale raz s tym prestaneme :-)))

heda (So, 17. 11. 2007 - 05:11)

aby sa to uplne nerozpadlo musi v tom zagrat dolezitu ulohu zena, ja moje predstavy a fantazie mojho muza chapem ako nemoc nie psychicku deviaciu alebo cokolvek ani ako uchylkupretoze i mne sa paci spusta odvaznych veci ale ako nieco co ho robi slabym a bezmocnym takze ked sa to stane mame niekoho tretieho tak sa s nim velmi otvorene porozpravam a vysvetli ze ak nastane cokolvek ideme si obaja nie uzit ale prezit krasny vecer insiparcia ktoreho nam posluzi na urcitu dobu pokial jeho chut a fantazia si nebude vynucovat dasiu novu skusenost ..a po ho opet ubezpecim ze pre mna to bolo telesne tak ako prenho ..a ze ho mam stale rada.....to je moja rada :-)ale raz s tym prestaneme :-)))

Marek (So, 17. 11. 2007 - 04:11)

Opakuji vyzvy pro Grema a ted i pro tebe Tome: napiste vas pribeh, co se semlelo.
Taky zastavam nazor ze by to spis melo zustat na urovni vzrusujicich predstav ale pritom me real laka jako lakal vas.
Napiste, co se stalo.

Tom (Pá, 16. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj všichni,
měl jsem velkou touhu to vyzkoušet, dlouho jsem byl jen teoretik a internetový kandaulista. Nakonec jsem se odhodlal k reálu a chci vás varovat, představy mohou být opravdu vzrušující, ale realitu nemusíte zvládnout a zničí vám to život. Už bych to nikdy neudělal.

petr (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Zdravím všechny realný kandíky.
Nejdříve si vyzkoušejte doma s manželkou takovou hru-při milování se ji opatrně zeptejte jestli by jí nevadila představa že se miluje s někým jinym-pochopitelně musi cítit,že je to vaše velké přání.Když bude pěkně rozdělaná je to pro vás snažší.Prostě z ní vyndáte ptáka přikrejete horní polovinu těla třeba peřinou.:-) a pak se zeptate jesli "HO" chce mužete si HO i pojmenovat.Př.muže ted Pepa? Uvidíte jak budete vzrušení a když řekne,že jo, krásně si to užijete. Tak to vyzkoušejte je to super aspon pro nas... S pozdravem Petr.

Marek (St, 14. 11. 2007 - 01:11)

Ahoj Greme, napis svuj pribeh.

Grem (Út, 13. 11. 2007 - 21:11)

Pánové kandaulisté, jsem jedním z Vás.... žil jsem normální život, než jsem to nechal zajít daleko.... Nenechte se zklamat skutečností...tak jako já...je těžké nést vše v sobě. Život je jen jeden a jen jedny děti mohou vzejít z nás... Jen tak Vaši předkové přežili v evoluci. Oplodňujte, ale nesdílejte partnerky...jinak budete poslední svého druhu. Kandaulistické emoce jsou zvrácené...vedoucí do zkázy.

TomTom (Út, 13. 11. 2007 - 13:11)

Ahoj Emo! Také moc držím palce. Myslím, že možné je všechno prožívám možná něco podobného. Jen se chci zeptat, po jak dlouhém odloučení se pokoušíte vrátit k sobě? Ať vám to dobře dopadne, bylo by to super!

tinto (Út, 13. 11. 2007 - 08:11)

Ja myslim, ze obecne by pocatecni ledy mohla prolomit nejaka hra, napr neco na zpusob clovece nezlob se, kde by byly na nekterejch polich ruzny ukoly pro tu zenu, seslo by se par chlapu, vytahla se hra a hralo by se "o ni". Pokud by se tady seslo par zajimavejch tipu, ukolu na jednotlivy policka, tu hru udelam a pak dam ke stazeni.. co vy na to? samozrejme by to muselo byt aspon na hodinku a ukoly by musely pritvrzovat..

Návštěvník (Út, 13. 11. 2007 - 03:11)

Blbka dasa pokorna uz se nasrala i sem. Padej soustat arabaky a negry a neser se kam nepatris kravo.

Návštěvník (Út, 13. 11. 2007 - 00:11)

....to be continued....hlavně tam přihoď nějakého řádně narvaného Araba....jinak nečtu....

Marek (Út, 13. 11. 2007 - 00:11)

sejkspire radsi uz ani nepokracuj, je to trapny. Tohle posli nekam nejakym pubertakum.

adam (Po, 12. 11. 2007 - 18:11)

Mam taky problem,ked si honim vtaka,velmi ma vzrusuje predstava ako moju kocku sukaju viaceri muzi,strasne rad by som to videl ako prehlta ich semeno,ako jej striekaju do kundy,ale za normalnych okolnosti som ziarlivy ako pes.Tak som kandaulista alebo nie?Myslim ze moja kocka by na nejakej akcii ma podviedla.

Reklama

Přidat komentář