Reklama

Kandaulismus

šejkspír (Po, 12. 11. 2007 - 17:11)

Naše dovolená začínala zvláštně. Na ten tuniský hotel jsme dorazili až kolem druhé v noci...autobus z letiště nás s ostatními turisty rozvážel do hotelů a u toho našeho vystoupilo celkem pět lidí...já, moje žena a trojice kamarádů mužského pohlaví od 20 do 25 let věku. Moje žena je 25 letá brunetka (říkejme jí Nikol) s postavou modelky, mezerou mezi ňadry i stehny ale především je velmi předvádivá. Ten večer, co jsme odlétali měla na sobě jen uplé triko bez ramínek přes které jí trčely její pevné bradavky a minisukni těsně pod zadeček samozřejmě bez kalhotek. Líbí se mi to, často slýchám i od známých, že se obléká jako děvka, ale tohle jí kritizovat nebudu, je úžasné sledovat jak vzrušuje ostatní chlapy. Ale zpět na dovolenou...ubytovali nás v čistém a krásném pokoji s velkou terasou oddělenou od teras sousedních pokojů jen bílým kameným zábradlím. Hned jak to spatřila, svlékla se a vyběhla ven vychutnat si teplo mořského vánku na holém těle. Jako vždy jí vůbec nevadilo, že by ji někdo z okolních pokojů mohl sledovat... k tomu jsme z přítmí vedlejšího pokoje uslyšeli hlasy těch tří kluků, co přijeli současně s námi. Nikol to ale zpět do pokoje nezahnalo, přestože jsem jí pobízel. Řekla jen "ale miláčku, jsme přece na dovolené...budeme si užívat život!!!" a zavolala "Hej kluci, nemáte sebou něco ostřejšího?" Dva z nich přišli vyšli na terasu a úplně stuhli, když zjistili, že ten dívčí hlas, co je volal patří téhle nahé samičce, která si teď tak necudně lehá na společné zábradlí....to be continued

RSblack (Ne, 11. 11. 2007 - 10:11)

FOX ahoj, velmi sa mi páčia tvoje príspevky a mam pocit, že si to naozaj vychutvate....rad by som s vami popisal , prípadne stretko na kave....ak by ste mali chut tak rsblack"azet.sk

Rsblack (Ne, 11. 11. 2007 - 10:11)

ahoj, velmi sa mi páčia tvoje príspevky a mam pocit, že si to naozaj vychutvate....rad by som s vami popisal , prípadne stretko na kave....ak by ste mali chut tak rsblack"azet.sk

doktorka (Ne, 11. 11. 2007 - 09:11)

Mohu se zeptat, kolik vám je let a kolik Ti bylo, když jsi zjistil, že jsi kandaulista?

Geo (Pá, 9. 11. 2007 - 21:11)

pro on, fmgf"centrum.cz

on (Pá, 9. 11. 2007 - 15:11)

... pro Geo, mám zájem se s Vámi sejít.

Geo (Pá, 9. 11. 2007 - 13:11)

Ahoj všem. Přítelkyni se moje touha líbí a chce sex s jiným mužem. Problém je najít muže, který je zdravý,na úrovni, je normální a se kterým si "padne do oka". Přes inz. jsme našli dva. S jedním si přítelkyně dopisovala a přitahoval ji. Bohužel na setkaní nepřišel a na tel. nereaguje. Se druhým jsme se sešli. Nebyl sice její typ ale byl sympatický. Na prvním setkání nebylo nic, ale domluvili jsme se na další, do kina. Zvolili jsme kino které je asi 70 km od místa našeho setkání. Jeli jsme našim vozem on vzadu a dobře jsme se bavili. Cestou zpět (v průběhu kona nic nebylo) jsem zastavil na benzince. K mému údivu a hlavně vzrušení jsem při pohledu do vozu viděl jak je přítelkyně otočena na zadní sedadlo a líbá se s ním. Po odjezdu z benzinky se mne ptala, jest-li jsem něco viděl a jest li mi to nevadilo. Po odpovědi "určitě ne" se zeptala, zda chci, aby pokračovala. Odpověď byla zřejmá. Odepnula si pás a přelezla na zadní sedadlo, kde se po zbytek cesty důkladněji seznamovala s novým přítelem. Při pohledu do zpětného zrcátka nebo ohlédnutí na zadní sedadlo, ale i při pouhém pomyšlení na to co se tam děje jsem byl vzrušený na max. K souloži sice nedošlo, pouze k orálu, bez vyvrcholení. Partnerka si to chtěla nechat na další setkání. Bohužel už další nebylo. Z další korespondence (sms, mail) kterou s ním parterka vedla, dostala pocit, že to nebude ten pravý. Nezbývá než dál hledat.

JJ (St, 7. 11. 2007 - 14:11)

Díky to samé i tobě

Citlivka (St, 7. 11. 2007 - 14:11)

Emo, držím palce, dobře vše zvaž, hlavně kvůli sobě. My ženy máme trochu tendenci k sebeobětování. Polož si otázku, zda by návrat byl nejlepší pro tebe. Ale odpovědět si musíš sama.
JJ: Tady to, až na výjimky, bya vždycky slušná diskuse, tedy ve srovnání s jinými na doktorce. Hodně štěstí tobě i tvé partnerce!

JJ (St, 7. 11. 2007 - 13:11)

Díky za komentáře a upozornění, ale už jsem to myslím psal, dokud se to nezkusí, tak je otázka případných reakcí stejně a jen v rovinách domněnek. Každopádně se mi líbí, že už se nezapojují lidé, kteří dokáží jen nadávat, kritizovat a osočovat. Teda doufám, že jsem to právě nezakřikl.

Ema (St, 7. 11. 2007 - 13:11)

Ahoj Citlivko.Pravdu díš.Nikdo nebo spíše málokdo tu ví,co to vlastně chce.Až si ale nabijou čumáček,potom bude pozdě.
Jen jedno ti musím napsat,nějak se mi poslední dobou můj ex přibližuje a cítím veliký zájem.Jsem na vážkách.Zatím to nechávám uležet,ta bolest byla dosti velká.Ale je to pro mne nyní veliké přemýšlení:-)Opět se ozvu.A děti pro ně by to bylo to nejlepší.Chybami se člověk učí co?

Citlivka (St, 7. 11. 2007 - 13:11)

Ahoj Emo, jak se ti vede? Je milé, po těch týdnech, že jsi se ozvala. Občas sem mrknu očkem, jak ta diskuse pokračuje. Točí se to stále kolem obecnějšího problému. Pokud je muž opravdu kandaulista a nemá za partnerku exibicionistku (pamatuješ, shodli jsme se, že tohle spojení je pro oba ideální) má honičky partnerka. Pokud si muž na kandaulistu jen hraje, z mnoha důvodů, má problémy při realizaci svých představ sám. Nemohu se zbavit dojmu, že stejně jako před časem, že sem chodí spíš pánové, kteří si chtějí zpestřit již skomírající manželský sex. No a koledují si o malér. Opatruj se, Emo :-))

fox (St, 7. 11. 2007 - 07:11)

nebola to poviedka stalo sa to naozaj ked sme
pracovali a zili v toronte

Ema (St, 7. 11. 2007 - 07:11)

Na swingers párty chodějí ti silní jedinci,co to ustojí a mají v tom jasno a nějaké zkušenosti.Určitě není dobré když nevím o své partnerce zda to chce či ne ji tam tahat.
Podívejte,psala jsem již tady v začátcích jak to dokáže zahýbat se vztahem.Je věc každého aby si sám promyslil jak to ustojí on a nebo jeho partner.
My jsme se rozvedli a to máme spolu dvě děti.Kvůli jeho !úchylce" kterou neustál pak sám.Žena je schopna to udělat pro muže kterého miluje,ale on to nemusí rozchodit.Tak to je a bude.Moje zkušenost.

fox (St, 7. 11. 2007 - 07:11)

preco potom chodia ludia na swingers party

Jenda (St, 7. 11. 2007 - 00:11)

Ano tohle uz se tady JJ taky probiralo. Ono je jedna vec o tom snit a vzrusovat se predstavama a jina vec je manzelku/pritelkyni videt, jak vzdycha pod nekym jinym nebo ma v puse ciziho curaka. A jak to jednou vidis, tak ti tu scenu uz nikdo nikdy z hlavy nevymaze takze si bud zatracene jistej, ze budes schopen tohle rozdejchat.
Nejhorsi na tom je ze i kdyz si to plno chlapu v urovni teorie mysli tak realita je pak jina a chudak zena jeste nekonec odnese to ze udelala, co po ni ten jeji chtel.
Bacha na to!

Ema (Út, 6. 11. 2007 - 23:11)

JJ-dej ji přečíst tuhle diskusi a budeš konečně vědět zda to chce či ne.Ale varuju tě.Pokud to nezvládneš můžeš váš vztah hned po akci zabalit.

Ivčo (Út, 6. 11. 2007 - 22:11)

Nechápem načo sem píše fox poviedky. Toto má byť diskuzné fórum a nie literárny krúžok.

JJ (Út, 6. 11. 2007 - 12:11)

Už dlouho přemlouvám tu svou, aby něco takového taky udělala, ale pracuje v ženském kolektivu, takže nemá vůbec příležitost, navíc má i obavu, jestli ji jen tak nezkouším. Už jsem jí několikrát řekl, že ne, zatím máme jen ústně rozjednanou trojku s kámošem, ale až bude čas, proto závidím a moc rád čtu zážitky všech ostatních. To vzrušení je maximální, hlavně když si představím, jako že to byla ta moje. A pro všechny kritiky: není to vůbec o tom, že bych jí opovrhoval, ponižoval nebo cokoliv jiného. Nenutím ji, jen přemlouvám a myslím, že by se jí to líbilo, protože jsem jí xkrát řekl, že jestli by měla pocit, že ji do něčeho tlačím, co jí není po chuti, tak ať jednoznačně řekně ne a tím to zhasne.

fox (Út, 6. 11. 2007 - 08:11)

jej reakcia bola presne taka asi aku by mala kazda zena.suverejne ze sa nestalo to co hovorim.no ked som zasiel do podrobnosti prekvapenim scervenela a zaroven zbledla.Nenechal som ju v tych vycitkach a hned som to vybalil ze je to v poriadku.ostala prekvapena ked som jej povedal ze som bol vzrusenim bez seba.na otazku ci sa jej to pacilo odpovedala ze hej,ale cakal som ze to bude take iskrive hej.asi po troch tyzdnoch sme boli na jednej oslave trosicka sa tam popilo ako na kazdej oslave no a doma som zacal nahadzovat temu, chcel som niejake tie podrobnosti.velmi sa jej otom nechcelo no asi zistila ze cakam len na to tak opatrne zacala.boli to sice len odpovede na moje otazky ale aj tak.ako k tomu doslo?tancovali no a on zistil ze nosi podvazky a na chodbe ked si isli zafajcit tak sa jej to opital a ze by dal vsetko na svete keby ju v nich mohol vydiet a tak dalej.ukazala mu najprv len okraj pancuch a ze sa jej pacilo aky je nadrzany.bavili sa dalej o tychto veciach no a ze jej povedal ze sa mu pacia zeny co maju vyholene muslicky. M.sa usmiala ze aj ona ju ma.no a za nedlho jej ju lizal tak divoko ze sa musela drzat stola v tej miestnosti.asi po 10 minutach ju zacal obrabat a v kratkych prestavkach jej lizal muslicku ze mala orgazmus po ktorom chcela prestat no on do nej prirazal a po chvili prisiel druhy.po nom vraj dostala akysi amok zurivosti a chcela aby ju mrdal najdivokejsie ako vie .s tejto odpovede som bol hotovy no tvaril som sa normalne.ze keby tam stalo 10 chlapov tak by si to s nimi rozdala, bolo jej vraj vsetko jedno.mal vraj dobru vydrz asi tym alkoholom alebo kto vie.ked to zacalo prichadzat na nu 3x.tak myslele ze sa zblazni a ze zacne kricat na plne hrdlo.najvacsi sok som zazil ked mi povedala ze ju nakoniec opichal do zadnej dierky.a tam sa jej aj vystriekal.ked som ja niekedy naznacoval M. aby sme skusili an. sex tak bola absolutne proti a ze nech na to zabudnem.nevie ci sa jej ten an. sex pacil ale ze jej to bolo uz jedno.ze sa citila ako v drogovom opojeni.no a bodka na zaver minule som ju odhalil ako si cita o swingers

Reklama

Přidat komentář