Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Zklidni hormon (Po, 4. 7. 2011 - 00:07)

Ty idiote, to je právě to,...Koukni se, na koho jsem reagoval. Tys mne bezdůvodně napadlo ty kokote.

pro Zklidni hor (Ne, 3. 7. 2011 - 23:07)

Ty idiote, to je právě to, co jsem řek já zas jinýmu retardovi (že se píše zklidni a ne sklidni). Tak co tady o tom pořád poučuješ ty mě, zhovadilče?

marta (Ne, 3. 7. 2011 - 11:07)

zdravim ja za sebe mohu rici ze se mne od teto pani nevyplnilo nic a tak za sebe nedoporucuji vyhozene penize ani v jednom se netrefila

Alena (So, 2. 7. 2011 - 22:07)

Dobrý den, chtěla bych se s vámy podělit o skušenost z jednou kartářkou... Je tomu zhruba rok a půl, co jsem s ní hovořila po telefonu a musím říct ze se my vše splnilo až na pár maličkostí, třeba že se netrefila v datech a v čase ale vychází to od ní dobře, tedy aspon mě... Jmenuje se Walika (není to ta slovenská astroložka) její číslo je 737935103, za skoušku to myslím stojí... S pozdravem Alena

Zklidni hormon (So, 2. 7. 2011 - 22:07)

Sedíš si na očích,...Ty pičo, píše se zklidnit se. Tak si to zapiš za uši a drž hubu, kreténe.

9m9 (So, 2. 7. 2011 - 22:07)

Před mnoha lety jsem chodila ke kartářce a chtěla znát svůj osud. Za poslední léta jsem však vzala život do svých rukou a začala jsem programovat svou mysl na to, co jsem potřebovala změnit a ono to funguje docela dost dobře, jen u něčeho to šlo rychle a jiné věci chtěly více času. Všem však doporučuji tyhle věci začít praktikovat namísto pátrání po osudu. Také existují k programování života v různých oblastech zajímavé a příjemné nahrávky a já jich s úspěchem využívám. Koukněte do e-shopu na www.regenclub.xf.cz a můžete zkusit. Cena velmi příznivá

pro Zklidni hor (So, 2. 7. 2011 - 07:07)

Sedíš si na očích, debile? Právě to ti řikám.

Tygr (Pá, 1. 7. 2011 - 23:07)

Běžte se Hoši pověsit za koule na Faccebook!

Zklidni hormon (Pá, 1. 7. 2011 - 23:07)

píše se sklidni se s, když...Píše se zklidnit, stáhni ocas mezi nohy a drž hubu.

janek (Pá, 1. 7. 2011 - 22:07)

tak to tedy jo, jestli chceš...3 vysoké školy? To snad ne, něco tak ubohýho se hned tak nevidí - ten pravopis - vrať školný, chytrolíne

Z (Pá, 1. 7. 2011 - 22:07)

Píše se zklidni se se z, milej zlatej!

XY (Pá, 1. 7. 2011 - 20:07)

Věro přesně tak dělá ee...Sodoma Gomora - do komory si vlez ty a prober se

XY (Pá, 1. 7. 2011 - 20:07)

Ty už musíš docela zuřit,...píše se sklidni se s, když už chceš někoho poučovat

Radek (Pá, 1. 7. 2011 - 15:07)

Mohla by nosit větší výstřihy. Jediná ne-tlustá, ne-stará a ne-šeredná tam.

čaf (Pá, 1. 7. 2011 - 15:07)

Jaký máte názor na Annie,...kdyby jeste hrala na bubinek, byla by dokonalá

dalibora (Pá, 1. 7. 2011 - 14:07)

Je mi to moc líto, ale Anie lže. Dnes tvrdila, že neví, kdy bude příště vysílat. Přitom na stránkách to už dávno má.
http://anie.wbs.cz/Ezo-TV.html

milé Uffo, (Pá, 1. 7. 2011 - 14:07)

Jaký máte názor na Annie,...afektovaná, neupřímná, sebestředná.....jen JÁ, jen JÁ, jsem princezna tváá...lalala

totoo (Pá, 1. 7. 2011 - 14:07)

Jaký máte názor na Annie,...neotravuj a přečti si toto i podobná témata

Uffo (Pá, 1. 7. 2011 - 10:07)

Jaký máte názor na Annie, co je nyní v Ezu?
Já jsem z ní velmi rozpolcená. Dík.

Tygr (Čt, 30. 6. 2011 - 18:06)

tak jsem si přečetla vzkaz od Vlaďky. No a taková individua nám budou sloužit v politice a diplomacii? Jo snobské zlatokopky, to tu někdo napsal a já bych jen doplnila- ať jde uklízet hnůj do kravína a nedělá za sebe primadonu. Na její školy a kariéru poctivý člověk, co si musí vydělat rukama na živobytí s prominutím z vysoka sere!

Reklama

Přidat komentář