Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

bankerka-cz (St, 29. 6. 2011 - 14:06)

Můžete mi někdo napsat...Dokáží skutečně předpovědět spoustu možností, čili v momentě, kdy nevíš kudy kam ti vyjmenují všechny možnosti, které se ti v dané situaci nabízí. Tím ale nepředpovídají, že se něco stoprocentně stane, ta volba v posledku je vždy na člověku samém a možnosti má člověk vždy minimálně dvě.
Každopádně mohou podpořit člověka k určité cestě. Nedoporučuji ale chodit k nim jen tak ze zvědavosti. A upozornuju, že chodit si pro předpovědi ke kartářce je návykové, člověk se může postupem času odanučit vidět možnosti volby ve vlastním životě a nechá se tak vodit za ručičku a ta ručička ho, v případě, že je schopen chodit sám, nikoli o berlích - přeneseně, skutečně povede do kola, až to po čase může celý jeho život úplně rozhodit 8-)

Jana (St, 29. 6. 2011 - 08:06)

Jano určitě jsou...Každý má právo volby.Sto lidí,sto chutí.Myslím že pracovat s lidmi je to nejtěžší.Já jsem dělnice ve fabrice.Mám měsíční plat,mám v postatě příjem zajištěný.Jen přemýšlím proč někteří píšou že kartářky jsou drahé,vždyť pokud není spokojený s cenou,ať hledá dál.Kartářky neobhajuji ale také nikdo z Vás nechodí do práce jen kvuli docházce,ale také výdělku.Tak proto jsem zastankyní názoru " žíj a nechej žít "

Vlk (Út, 28. 6. 2011 - 22:06)

Tak co, bylas to Ty, Ino? :)

super IQ test!! (Út, 28. 6. 2011 - 20:06)

http://cz.iq-test.eu/#664986

ina1963 (Út, 28. 6. 2011 - 19:06)

Souhlasím s Radkem.Já také...Jano určitě jsou kartářky, které nám pasují a sedí nám to co řeknou.Jen ji najít.Píšu jen své zkušenosti.

ina1963 (Út, 28. 6. 2011 - 19:06)

tak to nevim toto tvrdi kazdy...Nevím na koho jste natrefila, ale já mám taky zkušenost. Moje dcera si pozvala domu paní, která se taky zajímá o písmo atd., měla jsem možnost poslouchat, ta paní vytáhla z mé dcery spoustu informací a potom ji radila, řekla jsem mé dceři,že zaplatila za informace, které už ji zdělila, já říkám těm lidem, aby mi nic neříkali jen položili otázku, ale každý má své zkušenosti a nikomu nevnucuji to co umím.Přei moc hezký den.

Jana (Út, 28. 6. 2011 - 16:06)

Dobrou kartářku najít je...Souhlasím s Radkem.Já také hledala chvíli pokud jsem nebyla naprosto spokojena.Našla jsem formou internetu a nelituji v žádném případě.Hezký den

R.M. (Po, 27. 6. 2011 - 16:06)

tak to nevim toto tvrdi kazdy...Dobrou kartářku najít je věru umění.Radek Majer

marta (Ne, 26. 6. 2011 - 13:06)

Taky se zabývám...tak to nevim toto tvrdi kazdy kdo se tim zabyva ja to zkusila a je to blbost vyhozene penize tak ze radci kartarku nez tenhle nesmysl ano naucene fraze nic jineho

Vlk (Ne, 26. 6. 2011 - 00:06)

Myslíš ina1963? Mně taky. Jednou jsem něco v podobným stylu náhodou zaslechnul v čajovně U Joudyho... takový jako matematický řeči, ale o duchovnu. Nebyl jsem 100 určit, jestli to má hlavu a patu, ale znělo to přesvědčivě a dobře se to poslouchalo, jak to ta ženská ze sebe sypala s takovou lehkostí, jako by si mazala chleba na máslo.

Tygr (So, 25. 6. 2011 - 15:06)

Ta ženská je mi povědomá...

Stiprocentní pr (So, 25. 6. 2011 - 13:06)

Těch 90 je popdvodnic. Proto je nutné hledat.

hovňajzzzz (So, 25. 6. 2011 - 13:06)

Taky se zabývám...Věřím že ze sta kartářek je deset které umí nejenom vykládat nesmysle ale i karty ))))))

ina1963 (So, 25. 6. 2011 - 12:06)

Taky se zabývám automatickou kresbou čaker, které vypovídají o člověku a jeho problémech, které memůže nebo o nich neví zpracovat, potom následuje automatické písmo, kde se ptá na různé otázky a lidi kolem sebe v souvislosti, že ho něco trápí stím konkrétním člověkem a neví proč se to děje. Vidím i různé situace, konkrétně když se hledá nějaký člověk, různí jasnovidci tvrdí v televizi, že je v zahraničí a to jsou lidé známí, že se o to zajímají, ale mi třeba přišla informace, že je mrtvý a je někde v lese, nedokážu určit asi kde, ale vidím ten les a potom se to ukáže, že je to pravda. A tak se ujišťuji, že ty informace mám správné. Jsou to velmi zajímavé věci a moc mě to baví pomáhat lidem, když nevědí kudy kam, protože i já potřebuji ten svůj mozek přeprogramovat a vím, že to není jednoduché.hodně čerpám ze svých životních zkušeností a nebylo jich málo.

ina1963 (So, 25. 6. 2011 - 12:06)

Můžete mi někdo napsat...kartářky mám taky za sebou, ale zjistila jsem , že jsou to vlastně naše myšlenky a naše přání, už záleží jen na nás jestli se nám splní nebo né. To co si vyšleme, tím myslím přání do vesmíru tak se nám splní, některé bohužel trvá déle, protože si ho takzvaně musíme zasloužit a to znamená změnit program v naši hlavě, která nám slouží jako počítač co tam uložíme tak se to děje.Jednoduchší přání se nám plní rychleji, musí se zadávat v pozitívu.Někdy, ale si nevíme rady a tak i ty informace od kartářky můžou být dobré. Z vlastní zkušenosti vím, že když mi něco řekla kartářka a mi se to nelíbilo, tak jsem si řekla ne takhle to nechci a změnila jsem si myšlenku na to co chci.Není to jednoduché, ale funguje to.

Jana (So, 25. 6. 2011 - 07:06)

To je strašné jak se tady lidi věčně napadají. K čemu to je. Byla jsem spokojená s tímto pánem, taky se nepředvádí na akcích!

www.vykladkaretonline.estranky.cz

Janičce (Pá, 24. 6. 2011 - 16:06)

Proč urážíš. Vycukáš...s Tebe "boží světlo" přímo sálá! Nechceš esoteriku přece jen nechat odborníkům?

Věrča (Pá, 24. 6. 2011 - 10:06)

já mám paní Otrubcovou z Lanškrouna. Výborná kartářka, vše ji vychází. Ona se taky nikam nechodí předvádět na festivaly. To dobří jasnovidní lidi nemusejí. Lidi si je najdou sami.

Tygr (Pá, 24. 6. 2011 - 10:06)

Je pravda, že jsem ani já Plamínka nikde na komerčních ezoterických akcích nepotkala.
Dobří věštci skutečně reklamu neptřebují

Alena (Pá, 24. 6. 2011 - 09:06)

tak to jako má mít váhu?...včera jsem se objednávala u něj s dcerou. 23 srpen dámy!s tím,že pokud někdo se omluví dříve,prozvoní mne.

Reklama

Přidat komentář