Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

Katka (Po, 20. 6. 2011 - 12:06)

Kartářku jsem eště nezkoušela, přecejen nechci utrácet tisíce za něco, co může a nemusí fungovat. Nedávno jsem si nechala vyvěštit z kávové sedliny na www.3vestby.cz . Je to docela promakaný a sedí to!

odpověď (So, 18. 6. 2011 - 22:06)

Civilizace se sice pohnula...Hele ty nemíchej hrušky s jabkama :)))) Lidi hřešili a hřešit budou,..jsou to lidi a ne hračky na baterky :)))) Ježiš obětoval svůj život proto,že lidi miloval a dal jím víru,to je v pořádku.Hezkou noc Spermommane :)))

když (So, 18. 6. 2011 - 15:06)

Vážně ? To mě fakt mrzí....myslíš. Jenže to není datum konce světa, tak se netěš.

Superman (So, 18. 6. 2011 - 11:06)

Karty Ti blbečku...Civilizace se sice pohnula vpřed, ale chování řeznického psa ji zůstalo. Ale Ježíš nás učil o lásce k bližnímu, aby jsme již dále nehřešili. Jenže lidstvo je nepoučitelné. Tak že vzkaz od Boha je: "Čiňte pokání nebo všichni zahynete." Zdáááárec. ? ? ?

odpověď (So, 18. 6. 2011 - 11:06)

Vážně ? To mě fakt mrzí....Karty Ti blbečku vzkazují,že od dob Májů a Inků se civilizace pohla vpřed.Proto se nedrží předpovědi přimitivného národa.Nazdáááár :))))

Superman (So, 18. 6. 2011 - 11:06)

Tebe má plné zuby celá...Vážně ? To mě fakt mrzí. Ser na city, láska VÍTĚZÍ. ? ? ? Už jsem tu dávno nemusel psát, protože bych se věnoval Lucce. Ale tak tu budu psát až do konce světa, který se už blíží (myslím, že 21.12.2012) Copak na to asi říkají karty ? ? ? ?

Superman (So, 18. 6. 2011 - 10:06)

Dobrý den, nevíte prosím...Jehova Bůh ji už asi měl plné zuby, protože neustále porušovala Boží přikázání, aby se nevěnovala spiritismu, tak ji odstranil ze země. A to udělá i se všemi zbývajícími lidmi, kteří porušují Boží zákony. ?

Lialola (So, 18. 6. 2011 - 10:06)

Dobrý den, nevíte prosím někdo, kde se "ztratila" kartářka Julie Malíková? Už delší dobu (několi měsíců) má na telefonu jenom schránku s odkazovačem, nejde zastihnout ani u sebe doma.. Děkuji.

čároškaa (Pá, 17. 6. 2011 - 19:06)

Od Mesalindy mi nevyšlo vůbec nic,nedopručuji.

Yvetta (Pá, 17. 6. 2011 - 17:06)

Paní Helenka má krásné karty a krásná slova, ale za tři roky mi od ni nevyšlo nic, naopak vše se odvinulo opačně. A pak věřte kartářům. Dost jsem narazila a nikdy víc!

Lucie (Pá, 17. 6. 2011 - 17:06)

Prosím, je tady někdo, kdo...Dobrý den,pravidelně navštěvuji paní Helenu Slivkovou-Praha 4 Chodov.
Mužu všem vřele doporučit!!!Je to úžasná žena a vždy mi móc pomůže a ještě mi vše vychází,tak jak její krásné ,vlastnoručně malované karty ukážou.

Superman (Pá, 17. 6. 2011 - 14:06)

??? MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ???

gkj (St, 15. 6. 2011 - 23:06)

chacháááá!

MARTHA K. (St, 15. 6. 2011 - 00:06)

Výklad karet a další esoterické služby.Spolehlivost,zkušenosti a dobré reference
mobil: 720 302 696

Jana (Út, 14. 6. 2011 - 22:06)

Já si teda nemůžu vynachválit vykladtarotu.webnode.cz paní Martinu. Stojí to za to

Uraniq (Po, 13. 6. 2011 - 16:06)

Dobrý den, ráda bych všem nabídla pomoc najít odpovědi na Vaše otázky. Pracuji s Waiteho tarotem a v případě zájmu, se budu snažit co nejlépe pomoci. Základní výklad dělám zdarma,pokud bude klient spokojený můžeme se domluvit na symbolickém poplatku. Samozřejmě po předchozí domluvě. Více informací a možné konzultace pište na [email protected] k otázce napište aspoň základní souvislosti, které se s danou problematikou pojí, jméno a datum narození.

docent okurka (Po, 13. 6. 2011 - 10:06)

Chceš tam tu moji okurku??Slyšel jsem že si i na kluky,ale já nemusím mít vše ))))) Díky za nabídku ))))))

docent okurka (Ne, 12. 6. 2011 - 23:06)

Vlastíku tebe to pořád baví,vychvalovat sám sebe ? )))))))))) Jednou Ti jebne v té prázdné hlavě )))))))

tak koukám, (So, 11. 6. 2011 - 18:06)

To se velice pleteš. Pan...že vám jedny stránky na Plamínkovu oslavu nestačí.Museli jste se usadit i tady.

Deny (So, 11. 6. 2011 - 11:06)

právě se po internetu šíří spam v podobě ,,Věštkyně" hledá 12 žen......Buďte opatrní, je to ten nejhorší vir co existuje.Ze začátku se nic neděje,ale pomaličku vám to sežere pc.!!!!! Má kamarádka musela dát své pc na opravu.posílá se to na soukromé mejly-a když něco dostanete od kamarádky-tak to otevřete nebo přímo stáhnete.

Reklama

Přidat komentář