Reklama

Kartářky,jasnovidci a spol.

02.06.2011 22:18 (Po, 6. 6. 2011 - 15:06)

NEJVĚTŠÍ KUNDA pod Sluncem se zde ozvala a chce dávat rady a učit lidi žít. Prosím Tě skoč ještě jednou hlavou do baráku, ať se tvůj jaternicový mozek narovná!

04.06.2011 9:08 (Po, 6. 6. 2011 - 15:06)

SANDRO jdi do prdele a nesděluj nám zde svoji reklamu, stejně umíš velký hovno!!

Mirek (So, 4. 6. 2011 - 20:06)

Zdena Weinrichová,Pavla Lorencová.Top kartářky.

Leny (So, 4. 6. 2011 - 18:06)

Plamínek byl vymazán z...Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,těch co psali na ezo ohledně pana Plamínka,zda vám někdo odpověděl? Mně tedy ne a to jsem tam psala ve vší slušnosti dvakrát. A tak jsem zkusila napsat přímo, [email protected],tak kdo by jste chtěl pana Plamínka podpořit tak se přidejte. Třeba někdo už odpoví,že.

hmm (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

Sandru říkáš? No comment.

janett (So, 4. 6. 2011 - 09:06)

Prosím o nejakou kartářku...Doporučuji kartářku Sandru. Jsem s ní moc spokojená a nechávám si vykládat už jen od ní. Její email: [email protected]

Zdena (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

A co treba zalahnut a ist spat?

To by bolo síce (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

no treba trochu zohľadniť aj praktické hľadisko.

Nezosmiešňuj se (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

My - Spolok pravých numerológov sme spravili počítačovú simuláciu všetkých možných faktorov a jednoznačne ako významné faktory z toho vyšli tie skorej spomínané veličiny.
Samozrejme, málokedy sa dajú dosť presne zistiť.
Preto majú najlepší numerológovia z nášho spolku vytrénovanú schopnosť tieto parametre odhadnúť z tvaru pľuvanca analyzovanej osoby.

Re: Tý káčo (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

zabudla si na teplotu, tlak a rosný bod!

Nie, ich vplyv je veľmi malý, až zanedbateľný.

Ja robím správn (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

dělam rozbor datumu narození.

To je nesprávny spôsob.
Treba poznať presný čas počatia, zemepisnú výšku a šírku, nadmorskú výšku a vlhkosť vzduchu v mieste počatia - to sú tie správne parametre do numerologickej analýzy.

pro abi (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

dělam rozbor datumu... no tak ty zrovna možná jo, ale jinak jsi jen nula. Ani náhodou!!! Jen kecy a snaha být zajímavá. O kvalitě ve tvém přpadě se mluvit nedá ani v nejmenším.

katka (So, 4. 6. 2011 - 00:06)

dobren mužete mě dát na ni... 602 221 113

abi (Pá, 3. 6. 2011 - 23:06)

dělam rozbor datumu narození a kolikrát se lidi díví co všechno v tom datumu je. každy člověk prochazí nějakou vibraci a těch vibraci je devět a každa vibrace něco znamena a vypočítam tarotovou kartu ,který znam nazpamět a už vím co se bude dít a nebo co se dělo, a nepotřebují ani karty a mřížka v numerologii mi řekne o člověku take dost .já,jen co tady čtu na netu jakou špatnou zkušenost měly lidi s kartařkou že jim v podstate nic neřekla a vzala si dost peněz.ja bych o datumu narození a číslech mohla mluvit hodiny.

hm (Pá, 3. 6. 2011 - 09:06)

Je velmi ošemetné také...hezky napsané, souhlasím.
Ale proč tak škaredý nick?

Dagmar Sedlákov (Pá, 3. 6. 2011 - 08:06)

Byla jsem u kartářky...dobren mužete mě dát na ni kontakt?Děkuji Dáda

ojetina (Pá, 3. 6. 2011 - 08:06)

Je velmi ošemetné také považovat osoby, které pracují s energií univerza za škůdce.
Zásadně záleží na schopnostech dotyčného pracovat s nejvyššími a nejčistšími formami Boží energie, což dnes umí velmi málo jasnovidců. V Čechách jich jsou možná desítky- někteří jsou nám známí ,ale část z těchto vyspělých lidí žije v ústranní a o jejich schopnostech ví jen velmi málo zasvěcených. Obojí není dobře ani špatně- každý z nich zde plní své poslání určitým způsobem pro dobro všech.

napiš (Pá, 3. 6. 2011 - 05:06)

Věštění všeobecně je...o tom víc, rozepiš to trochu, ať můžeš varovat začátečníky

hm (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

né všichni se zapletou s...http://youtu.be/wln3Xr7zGrs

podívej se toto video

hm (Čt, 2. 6. 2011 - 22:06)

Věštění všeobecně je...né všichni se zapletou s astrálama. To by ta víra v Boha a v anděly byla též mystifikace. Jak by se nám žilo, vidět za vším satana? Myslím, že jsi jen jeden z mnoha, pro kterého ezoterika nebyla vhodná. Když vidím, kolik lidí tzv. "ujelo", s výkřiky "jé, ono to funguje", a co s tím provádí,brrr. Jinak to nemůže dopadnout než jako u Tebe. Držím palce i ostatním, aby se jim to povedlo jako Tobě. Ezoterika vyžaduje umění vypnout-zapnout. Hlavně zůstat nohama na zemi a mít v sobě uklizeno. Pokud jsi v harmonii a svítíš, žádný astrál na Tebe nemůže, a jen tak si platný pomáhat ostatním. Je to na širší povídání.

Reklama

Přidat komentář