Reklama

Kdo bude prezident ČR?

luci (Pá, 2. 2. 2018 - 21:02)

Jsem osoba samostatně...A je to pořád stejná písnička.Lumpenproletariát celého světa se neustále domáhá lidských práv,ale že má ke společnosti také povinnosti o tom už mlčí.Konečně s tímto přístupem má Česká republika bohaté zkušenosti od většiny romského etnika.

V každém případ (Pá, 2. 2. 2018 - 21:02)

Ale co bude za 30 let ?...je rozumné jejich příjezd zastavit. Proč si vyrábět problémy, které vůbec být nemusejí? Bohužel u moci jsou politici, kteří z nějakého neznámého důvodu chtějí přísun migrantů podporovat. Faktem je, že v Itálii je předvolební situace dobrá a doufejme, že vznik antimigrantské vlády nezhatí nějaké osobní rozepře mezi vzniklou Čtyřkoalicí a Pěti hvězdičkami. Součet jejich preferencí je 65%. Je to otřes, jak se migranti rozlézají po celé Itálii. Škodí i cestovnímu ruchu. Není nic pěkného koukat na migranty, kteří se poflakují a zevlují v italských městech, zejména na Jihu.

Nigel (Pá, 2. 2. 2018 - 21:02)

Hovado blbé.Těší mne, Nigel.

D (Pá, 2. 2. 2018 - 21:02)

Ale co bude za 30 let ?...S výjimkou některých balkánských zemí a Ruska je podíl muslimského obyvatelstva v jakékoli evropské zemi pod 10 %, a to zpravidla hodně pod 10 %. Navíc ne každý člověk, narozený muslimským rodičům, má zájem o praktikování islámu. Nějaké islámské politické strany v západní Evropě možná existují, ale žádnou konkrétní neznám, a jejich vliv asi bude nepatrný až malý. A pokud by už muslimové o něco usilovali v oblasti svého tradičního práva, byla by to maximálně jistě jen omezená svoboda pro ně samotné držet se dobrovolně některých principů svého tradičního práva v oblasti civilní a rodinné. V tom bych ale neviděl nic tak katastrofálního - jednalo by se pouze o uplatnění větší smluvní svobody.

Čekají nás volb (Pá, 2. 2. 2018 - 20:02)

Ale co bude za 30 let ?...A v Bruseli už mají staženou prdel. Protimigrantské strany totiž zřetelně vedou a Itálie by mohla být první velkou zemí, kde skončí vlezdoprdelkovský přístup k migrantům.

Dejme tomu (Pá, 2. 2. 2018 - 20:02)

Šaría je tradiční...Ale co bude za 30 let ? Muslimské obyvatelstvo se rychleji množí a v zemích jako je Holandsko, Švédsko, Francie i Británie bude převládat. Jistě se časem objeví i čistě muslimské strany, jež budou mít v programu zavedení práva Šária

D (Pá, 2. 2. 2018 - 20:02)

Všichni akceptují právo...Šaría je tradiční muslimské právo. V moderní době je i ve většině zemí s převahou muslimského obyvatelstva trestní odvětví této právní tradice nahrazeno západními právními systémy inspirovanými normativními právními akty.

Tradiční náboženské právní normy se více udržují ve sféře rodinného a civilního práva, ale i zde je, zejména pak muslimům žijícím na Západě, možnost řídit se takovými normami radikálně omezena či zcela eliminována sekulárními právními systémy.

A prakticky žádní muslimové na Západě, s výjimkou nemnoha džihádistických fanatiků, nemíní dokonce ani své rodinné a civilní, nábožensky inspirované normy chování vnucovat většinové nemuslimské populaci.

D (Pá, 2. 2. 2018 - 20:02)

Prodejem kebabu nebo...Hovado blbé.

Jarda (Pá, 2. 2. 2018 - 19:02)

Tak dnes jsem četl : "Původně e volil Antizeman, ale nakonec se to zvrhlo a zvolili jsme AntiDrahoše" Tak nějak,,,

Pro muslimy dem (Pá, 2. 2. 2018 - 18:02)

Jsem osoba samostatně...Všichni akceptují právo Šária. A to i v muslimských enklávách v Evropě. Na evropské zákony nejsou zvědaví.

Konkrétně jak (Pá, 2. 2. 2018 - 18:02)

Jsem osoba samostatně...Prodejem kebabu nebo utíráním prdelí nelegálním migrantům ??

D (Pá, 2. 2. 2018 - 17:02)

Jakou činností se živíte....Jsem osoba samostatně výdělečně činná.

Jinak Saudská Arábie i jiné země kolem Perského zálivu nejsou příliš demokratické, a dochází v nich i ke strašlivému porušování lidských práv. A podobně jako je tomu i u jiných zemí, ne každý chce k nim, a ne každého chtějí oni. Podle mého je proto normální, že někteří z uprchlíků i ekonomických migrantů končí též v Evropě, Turecku či Izraeli.

D (Pá, 2. 2. 2018 - 17:02)

Moc jsem dosud nepřemýšlel nad tím, jak by měla být nastavena imigrační politika země jako je ČR pro lidi z různých světových regionů a různých zemí.

Jedna věc jsou mezinárodní smlouvy, které dávají ČR různá práva (například na ostrahu hranic, na deportace některých cizích občanů) a povinnosti (například dodržování práv dětí a mládeže, respektování mezinárodních zatykačů, respektování volného pohybu a jiných práv občanů členských zemí EEA a Švýcarska),

jiná věc jsou přání českých voličů a politiků přijímat jen lidi bezproblémové, kulturně blízké, mladé, zdravé a kvalifikované,

a ještě jinou věcí je praktický nezájem téměř kohokoli z ciziny se usadit v relativně chudé a k cizincům obecně relativně hostilní České republice.

Mimo věci, které musí ČR dělat z titulu svého signatářství různých mezinárodních smluv, záleží jen na občanech ČR a její politické reprezentaci, jak si příslušná pravidla nastaví. Já nejsem občan ČR, a nechci zde proto v této záležitosti nikomu radit a nikoho poučovat.

Nicméně osobně bych preferoval, kdyby byla všude v Evropě i jiných demokratických zemích nastavena příslušná pravidla humanisticky, nerasisticky a světonázorově tolerantně. Šanci by měli dostat lidé z jakékoli země, ale tolerance a podpory by se pak měli dočkat především ti, kteří chtějí být pro své hostitelské země přínosem, a nikoli je jen zatěžovat pobíráním sociálních dávek a pomoci, nebo dokonce kriminální a teroristickou činností.

Dotaz na DÉČKO (Pá, 2. 2. 2018 - 17:02)

Jakou činností se živíte. Už tu někdo vyslovil podezření, že jste též příjemce soc. dávek a nic neděláte. Migranti mohou odejít do bohatých muslimských zemí. Tam by s jazykem ani s prací neměli problém. Saudská Arábie nebo Kuvajt mají nedostatek pracovních sil. A vozí si tam na práci Filipínce nebo Indy. Jistě by radši brali bratry ve víře. Ale ti raději lezou do Evropy.

ale Horáček (Pá, 2. 2. 2018 - 17:02)

Horáček není dobrý na...mluvil velice rozumně po volbách a u mě získal body.

Pepa (Pá, 2. 2. 2018 - 17:02)

Horáček není dobrý na prezidenta,ale za to že kandidoval za demokratickou stranu si ho vážím,protože on měl dost energie a erudice ukázat člověka z lidu co nezblbl tou propagandou Soukupa a Číny...

pepa (Pá, 2. 2. 2018 - 17:02)

Hájek 1:03:00 "Je to všechno tak hloupé malé a ubohé(že nenechají vládnout Babiše,měli by sme konečně stabilní vládu...), neumím pochopit asi jako když M.Topolánek ,že bude bojovat za svobodu a když prezident Klaus řekl že nebude podepisovat Lisabonskou smlouvu...tak ji Topolánek přinutil parlament a donutil ho ji podepsat...
Bla bla bla"

https://www.youtube.com/watch?v=SYxQrT9DT-c

Pepa (Pá, 2. 2. 2018 - 16:02)

Kdo si tohle nechal ujít a nemá dnes chuť na večeři a chce si ji udělat tak ať si pustí todle,jestli neviděl Ovčíček,Soukup,Hájek a musím uznat ,že docela hrdinný Horáček,že tam šel do kotle.

https://www.youtube.com/watch?v=SYxQrT9DT-c

Hmm (Pá, 2. 2. 2018 - 16:02)

Horáček je samolibý.On si to představuje jako fortuna a hlasy lidí ,že by tipoval co chtějí a různě podle toho dělal výkon prezidentury.
Prý na otázku D.Drtinové z DVTV zda on umí co Zeman poslouchat a nemilosrdně tnout do oponenta,prý umí a jestli umí to co neumí Drahoš jen vyprávět teze a nediskutovat o nich,prý také umí.
Pan Horáček zřejmě umí vše a co neumí to dožene...víme jak fortunou...

pepa (Pá, 2. 2. 2018 - 16:02)

Já si myslím,že Horáček by byl patrně také vítač a že se těší na další prezidentské volby...

Reklama

Přidat komentář