Reklama

Kdo bude prezident ČR?

Had na 3 (Čt, 1. 2. 2018 - 23:02)

"Politická lekce Miloše Zemana"
Miloš Zeman a Václav Havel při sestavování vlády v roce 1996.

https://www.facebook.com/zpravy1/videos/10156199163594479/

Ivan (Čt, 1. 2. 2018 - 23:02)

JULIAN ASSANGE, ROZHOVOR PRO RT, ČESKÝ PŘEKLAD
https://youtu.be/xIMYG_czA7s

Tony (Čt, 1. 2. 2018 - 22:02)

Jj, už je to tak. Ani se to...Déčkovo příspěvky může považovat za rozumné pouze člověk nesoudný.

D (Čt, 1. 2. 2018 - 22:02)

Jj, už je to tak. Ani se to...Já a chválit se? Samochvála přece smrdí ;)

Martina (Čt, 1. 2. 2018 - 20:02)

Že by moje maličkost...Jj, už je to tak. Ani se to netýkalo obsahu tvých příspěvků, ty jsou většinou rozumné, ale jak to podáváš.
Teď na rychlo si nemohu vzpomenout...

Ano, jednou mi přišlo upozornění, že ses pochválil za nějaký brilantní názor či rozbor, už nevím, ale zasmála jsem se. A přátelé také. Potom si z tebe dělali legraci, ale ty jsi to vzdal.
Já si třeba ještě vzpomenu na lepší perličky, teď málo času.
Ale tvé názory respektuji, oceňuji, ale myslím, že by se hodily na jinou diskusi a pod jménem. Zatím...

D (Čt, 1. 2. 2018 - 20:02)

Zdravím D, jen tu krátce...Že by moje maličkost soustřeďovala kolem sebe tolik humoruchtivé pozornosti?

Mně ta pozornost přijde dost často celkem žlučovitá. A snahu o výsměch bych velmi často přisoudil spíše obecnější touze po zirelevantnění mých příspěvků.

Martina (Čt, 1. 2. 2018 - 20:02)

Když i já jako soukromý...Zdravím D, jen tu krátce napíšu. Měl bys zauvažovat o třetí možnosti.
Že se sem lidi chodí pobavit, to snad víš. Tak ber v úvahu, že hodně lidí si z tebe dělá obyčejnou legraci - abych psala slušně. Sama jich pár znám.
Měj se.

sardanapal* (Čt, 1. 2. 2018 - 19:02)

Před sedumdesati pěty lety...v Bitvě o Stalingrad .

sardanapal* (Čt, 1. 2. 2018 - 19:02)

Před sedumdesati pěty lety , kapitulovala německá vojska , armád střed , pod vedením g.Pauluse

D (Čt, 1. 2. 2018 - 19:02)

A taky hraje samozřejmě roli, že mnozí lidé chtějí v hloubi duše věřit tomu, že v jejich Kojetíně nebo Klatovech se žije líp než v Londýně nebo Göteborgu. Kremlboty nebo tvúrci poplašných zpráv přeposílaných přes Facebook jim podobná přání prezentují jako realitu. Proto v podobných médiích a mediálních obsazích odmítají vidět práci Putinem placených lidí, a považují tato média a mediální obsahy jednoduše za zdroje či příklady pravdy, a jejich původem či důvodem jejich existence se odmítají zabývat.

co to meleš??? (Čt, 1. 2. 2018 - 19:02)

Když i já jako soukromý...Jaká studená válka? Kdo tady válčí a proti komu? Nehraj ty počítačové hry, už ti z toho hrabe....

sardanapal* (Čt, 1. 2. 2018 - 19:02)

Normálně bych čekal , že se to po zepár obdivných a negativních komentářů uzavře ...
Nemilé D , opravdu se myslíš ...
Většina obyvatel tohoto státu nejsou idioti a ty si skutečně Óbršulin ...
To , že lidé nechtějí chápat tvé fantasmagorie přisuď pouze svým abstraktním a lidu této Země většinou negativním výlevům a své choré mysli .
Ano Abdul má krámek s kořením , ale za rohem jeho dva fakani zapalují policejní auto ...

René (Čt, 1. 2. 2018 - 19:02)

JFX Doležal napíše do Reflexu článek, kde napadá Zemana a jeho voliče a když mu lidi za tu sprostotu začnou hromadne nadávat, tak nap?še článek, o tom jak jsou lidi sprostí a jak mu nadávají a lidi se ho začnou zastávat a urážet ty, co nadávali. To nevymyslíš. Jestli tohle není rozesírání národa na zakázku, tak nevim.

D (Čt, 1. 2. 2018 - 18:02)

Když i já jako soukromý cizí občan můžu ovlivňovat politické klima v ČR nebo USA svou účastí na různých veřejných diskusích a sociálních sítích, vlády to přes své různé agentury dělat nebudou?

A pokud už to dělají vlády, má to dělat třeba papuánská vláda, spíše než vláda země, která má na určitém vývoji politického klimatu v ČR nebo USA přirozený zájem?

Nevím, jak jasněji to ještě vyjádřit.

Nevěřím ovšem, že může být příliš moc lidí tak hloupých, aby něco tak jednoduchého a evidentního nechápali. Problém bude spíše v tom, že to chápat nechtějí.

Když jsem zde na Doktorce začal uvádět na pravou míru různé nesmysly o imigraci, islamismu či terorismu, zpočátku jsem nemohl věřit svým očím. Bylo mi přisuzováno, že žiju ze sociálních dávek, že jsem v blázinci, že jsem důchodce Standa z Jihlavy, že jsem za své "kecy" placený, a bůhvíco jiného.

Teprve později jsem pochopil, že za tím vším není primárně ani nedostatek inteligence se mnou diskutující veřejnosti, a dokonce ani ne snaha mě za každou cenu nas*at. Podstatné naopak bylo, že lidé vesměs nechtěli vnímat mou argumentaci jako relevantní, protože akceptovat ji by bylo z určitých důvodů pro ně příliš bolestné.

To samé se děje i nyní. Lidé nechtějí akceptovat, že je opět studená válka, a že v této studené válce jsou jejich malicherné starosti a stížnosti nepodstatné, a typicky proto ani nebudou účinně vyslyšeny. A proto si i volí takové politiky, kteří jim tuto hořkou pravdu neříkají.

. (Čt, 1. 2. 2018 - 18:02)

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/214443-nemecko-odlozilo-slucovani-rodin-bezencu-debata-v-parlamentu-se-vyhrotila/

c (Čt, 1. 2. 2018 - 17:02)

https://www.youtube.com/watch?v=8aJRepFqz0g

c (Čt, 1. 2. 2018 - 17:02)

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Ruský_agent

Švejk ruský agent
https://www.youtube.com/watch?v=26nZvks-jpw

c (Čt, 1. 2. 2018 - 17:02)

Kdyby to celé nebylo tak tragické, bylo by to úsměvné.
Déčko, ty být na vnitru tak půl národa sedí za "proruskou špionáž". Trochu mě připomínáš toho policajta z Putimi ..

Od teba by se Goebels fakt mohl uučit.

c (Čt, 1. 2. 2018 - 17:02)

Myslím si, že Zeman sem "přitáhne" další vlnu Ukrajinců! Už teď je pro lidi obtížné, najít zubaře, mezi normálními českými doktory!

Koukám, ty jsi schopný Zemanovi připsat i "2.světovou". A z Aurory asi taky střílel Zeman.

D (Čt, 1. 2. 2018 - 16:02)

Takže zvolení Tumpa a...To jako že se Rusi nenabourali do špatně zajištěné emailové schránky Clintonové, kterou dotyčná provozovala v rozporu s bezpečnostními předpisy? A že ji pak v souvislosti s tím nezpůsobili pořádnou ostudu?

A pokud jde o Brexit, jako že Rusi nevytvářeli různé kreativní obsahy na sociálních sítích, které měly pomoci (a také pomohly) britské veřejnosti se rozhodnout z ruského hlediska žádoucím směrem?

A v době českých prezidentských voleb snad Aeronet nebo Parlamentní listy vůbec nefungovaly? A kreativní texty a obrázky dehonestující Drahoše byly všechny záležitostí amatérské lidové tvořivosti, a nikdo dobře organizovaný a dobře finančně fundovaný se na jejich tvorbě nepodílel?

Když se dnes může podobných kampaní účastnit prakticky kdokoli, kdo má přístup na internet, mají snad průměrně inteligentní lidé věřit tomu, že osoby, agentury a média financovaná ruskou vládou při nich zůstávají se založenýma rukama, jako kdyby bylo Rusku jedno, jak různé volby nebo referenda v západních zemích dopadnou?

Kdyby to celé nebylo tak tragické, bylo by to úsměvné.

Reklama

Přidat komentář