Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Otakar (Ne, 17. 11. 2013 - 08:11)

líbí se mi bedweting

Jarda (Ne, 17. 11. 2013 - 01:11)

naposled jsem se počúral včera v noci v taxíku s kámošem, když jsme šli domu a ja to v hospode nestih, najednou to na me přišlo a ja to nedržel...

Ja se pocuram (So, 16. 11. 2013 - 14:11)

pokazde,kdyz letim letadlem.To je cesta na letiste(2-3 hodiny)odbaveni(1-2)potom let 2-3hod)a 2-5 hod cesta do cile.Vzdy mam pro jistotu plinky a snazim se si dojit na wc,ale v cili jsem z tech drobnych ukrupnuti uplne durch.Takze se mi to stalo naposledy 7 listopadu.No a co!Pokakani je uplne nejhorsi a take takovi,kteri to o sobe vedi,ale zadnou plenku si nevezmou a potom jsou po nich promacene a smrdute sedacky v dopravnich prostredcich.Hlavne ze maji znackove hadry,kabliky do usi a maturitu,pritom jsou to jen a pouze dvounoha prasata!

mik (So, 16. 11. 2013 - 14:11)

co to je to neznam?Jitka
tak si to vygogli najdes na tohle tema nespocetne mnozstvi odkazu bohuzel casto jen odkazy na placene servry jde o situaci kdy holka zena potrebuje strasne curat a nema kde jasne ze nejlepsi female desperation je to amatarske opravdove ne to co najdes prostrednictvim hraneho natoceni
http://www.dailymotion.com/video/xriosn_bre
anna-trying-to-hold-it_redband
http://www.dailymotion.com/PeeYoungGirls#video=xridlk
http://www.dailymotion.com/video/xp4buw_jayne-pisses-her-work-suit_redband
takove klasicke female desperation je v situaci kdy zena potrebuje cim dal urgentneji asi njelepsi vudea byly na dailymotion v podani snuppy bohuze tahle hholka uz videa nema zbylo jedno takove nejslabsi
http://www.dailymotion.com/video/xqu5oj_snuppa-desperate-by-the-river_redband
ale zustal amatersky sestrih jejich videji
http://www.tube8.com/amateur/piss-snuppa-wet-herself/193295/
i na pissblog.com obcas je neco na tema female desperation ale hodne se tam taky pokazili ,,,proste je to o zadrzovani moceni o problemu si nekam dojit o pohybech u toho o tom boji saze se nepocurat kazdy jiste zazil situci kdy se mu chtelo a nebylo kde spousta zen zadrzuje a chodi curat na posledni chvilku a pak staci treba zacpa ve meste na dalnici a je z toho klasicke female desperation pri cestovani se stava taky hhodne takovych situaci v buse treba,,,

Lin (St, 13. 11. 2013 - 23:11)

Ahoj, pokud by někdo z diskutérů měl zájem o mailovou korespondenci na téma female desperation, napište mi na [email protected]. Zdůrazňuji však, že mne zajímá pouze toto téma, nikoli nošení plínek, počůrávání se do postele, pití moči apod. Díky.

Otakar (St, 23. 10. 2013 - 14:10)

Bylo to před dvema týdny, spal u mne přítel a stala se mi mi mokrá nehoda...

táta (St, 23. 10. 2013 - 14:10)

mám kluka kterému je 16 let a byl s kamarádama na mejdanu kde se patřične zlil a domu přišel v plenkama v kalhotech, co jsem zjistil až ráno když se probudil a byl počúranej, zeptal jsem se ho proč má tu plinku a řekl mi, že se mu to líbí, tak jsem mu koupil balení s kalhotkama a ted je nosí taky do školy.

ja (St, 23. 10. 2013 - 14:10)

pred chvilkou.Probudil jsem se otevrel notebook a protoze mam na sobe jeste nocni plinky,tak,kdyz se mi chtelo-ale jen trosku,tak jsem to neresil a pocural jsem plinky.Za chvili pujdou do pracky a ja se osprchuji a nasadim si nove.Mam nove krasne zlute a pruhledne gumove kalhotky.A moc krasne se nosi a chrani me pred ostudou a taky me troche vzrusuji.Jsou super

Petr (Út, 22. 10. 2013 - 19:10)

Asi před rokem jsem měl super vzrušující doprovázení kamarádek z pařby. Jedna holka si trochu smíchy cvrnkla, no nic moc, ale měla v rozkroku flek velký asi jako slepičí vejce. Druhá kamarádka si dělala srandu, ale pak řekla, že jí v tom nenechá samotnou a že si úmyslně trochu učůrne, že se jí stejně dost chce a při běžné chůzi ten flek stejně není vidět. Tak to nejdříve trvalo, než se první flek objevil, jenže ona to po cvrnknutí nedokázala zasatavit a počůrala se celá. Jak to viděla ta první kamarádka, začala se strašně smát a počůrala se celá taky. No a poslední holka, co jen na všechno zírala, tak nás s klukama ty 2 počůrané holky přemluvily, ať ji zlechtáme. Skoro už se zdálo, že to udrží, ale když už jsme byli lechtáním unavení a chtěli toho nechat, tak jsme zjistili, že má zadek celej mokrej, ono prostě nebylo vůbec vidět, že je taky počůraná, jak u toho lechtání seděla a chvílema ležela. Já nevím, ale z čeho mají holky svěrače?

Jaroslav (St, 9. 10. 2013 - 10:10)

Celkom pozorne som si prešiel terajšie aj tie predchádzajúce články s témou " Kdy jste se naposledy počúrali?" a poniektoré príspevky sú celkom zaujímavé. Mik, maš celkom zmyseľný prístup k veci, čo sa mňa týka, som zastánca plienok, bedwettingu, piss boy sexu. Plienky používam predovšetkým vtedy, ked sa vrátim domou tak viacej namazaný a v prípade nočnej nehody sa zabráni mokrej matraci, inak som proti pretečeniu poistený tak, že na pôvodnej matraci mám hrubý igelit 2x2 m, zvrchu a zospodu, na ňom 2 cm savú podložku a na nej plachtu, takže v prípade bedwettingu, pissboysexu nič nebráni rozkoši...
Zdravím.

mik (Út, 8. 10. 2013 - 18:10)

Ja si nemyslím, že se to...No ja zase tu postel chapu ale spis v pripade ze je to spojene se sexem pocurat se pri milovani a mazleni je zajimave spestreni sexiku a a je velice jednoduche dat prostradlo na nej igelit a dalsi prosteradlo a pak se jen to mokre i s igelitem stahne a je to v suchu ) plenky jsou uz urcitym fetisem a tak nejak jim rozumim tam kde proste je skutecna inkontinence tam kde neni je to zase sexualni hra v smyslu Aduld baby,,,aspon takto to vidim ja Female desperation je o zadrzovani a pak vice ci mene svevolnem pocurani

mirečekpacholič (Po, 7. 10. 2013 - 11:10)

No nejak se nam to tady...Ja si nemyslím, že se to dostalo do stránek ABDL miku, jenom nechápu, jak se nekdo múže schvalne počúrat do postele při plnem vedomí, rozumím tomu, že je nekdo pod plyvem návykový látky a má zmysly nejak přeházaný a jednoduše se počúra, budiž, alebo když se mu to líbí, udelá to nekde v parku na lavičce a při holkách je to jednodušší néžli u kluka, ale počúrat se v posteli jenom tak protože ji to naučila kamarádka se mi nezdá docela normální. Proto ja jsem zastánce plinek a když odpovídám na dotaz: kdy ste se...: tak na nej odpovím a neopomenu zdelit, že si dávam na noc plinku, ja spím docela tvrde a hlavne když to nekdy ve společnosti propísknu, se bežne počúram ve spánku, proto tá plinka vše spotřebuje a madrac zústane neporušená, nemusím při návteve otevírat zbytečne okna..

mik (Po, 7. 10. 2013 - 04:10)

No nejak se nam to tady stocilo k plenkovemu svetu a ABDL myslim ze puvodni zamer byl skutecne pocurani se ale pak nejbliz tomu je pak podle meho female desperation...nekdo mozna namitne ze obhajuju to co se libi mi ale kdyz ono to je opravdu nejbliz tomu nechtenemu pocurani se

mirečekpacholíč (Čt, 3. 10. 2013 - 22:10)

Já se musím Lucky...Irča, jseš pekne sčuňatelá, chápu že se nekdy múže stát, že se človek v dospelosti múže počúrat a neví co se stalo, znám takový případy a stalo se to taky mne, zrovna spal u mne kamarád a bylo mi ráno nepříjemný být vedle nej v mokrých slipech a jiste jemu také v trenkách na zadku, naštestí jen mávl rukou jakože nic se nedeje, ale tentýž den mi přinesl plinky s kalhotkama, (od tý doby je kupuji) a když u mne zustane přes noc, tak si jednorázovku dám a sme oba klidní. Madrace se vysušila a postupne se vyčistila, (do tý doby jsem spal v obyváku na rostahovacím gauči nebo nafukovacím lehátku)v plince... A taková plinka má přece tolika výhod.

Irča (Čt, 3. 10. 2013 - 21:10)

Myslím,že Lucka je chlap se...Já se musím Lucky zastat.Já čůrám v posteli už 4 měsíce,naučila mě to tak trošku kamoška a nějake wet videa. Libi se mi to a ano je to to trošku citit protože se to vsakuje ale co mam nejradši je když se k ránu vzbudim a pustim do kalhotek ve kterých jsem se počůrala než jsem šal spát do postele,teče mi to horke po zadku a to mě vzrušuje,bydlim sama takže stim nikoho neobtěžuji a je to pohodlny.

Hajdalák (Čt, 26. 9. 2013 - 22:09)

Myslím,že Lucka je chlap se...To jeden taky myslel... a něco se mu stalo. Potom šel druhej, ten nemyslel a šláp do toho.

pajorenies (Po, 16. 9. 2013 - 18:09)

Myslím,že Lucka je chlap se zalibou v bed wettingu ale možna se jen mýlím :)

ríšo (Po, 16. 9. 2013 - 15:09)

... proto když jedu nekam ven na vetší cestu, vemu si plinku, ne vždy se dá nekde zastavit a odskočit se vyčúrat, třeba mne potká kolóna a musí se jet pomalu.
nekdy taková plinka má svou výhodu, třeba při cestní kontróle,:prominte páni policisty, šel jsem trolinka rýchleji, potřebuji se nekde přebalit, jsem počúranej a pokakanej... policisté nedelají prútahy a pustej mne hned.

Mirek (Po, 16. 9. 2013 - 14:09)

O tom honění jsem nepsala...Lucko ozvi se mi na mail mirosmiro zavináč centrum.cz to, co děláš je fantastické a rád bych vyměnil zkušenosti. Dělám to někdy taky ;-)

Věrka (Ne, 15. 9. 2013 - 16:09)

Ahoj,

zahrajem si na pravdu,...No já se přiznám že čas od času to taky nestihnu a trochu se počurám při dobíhání ale myslím si že u ženské po dvou dětech to zas není až taková katastrofa. Na dlouhé cesty autem nebo autobusem si nestydím vzít i plenku. Je to lepší než pak zůstat někde počuraná na odiv všem. Nedávno se ale čurací nehoda stala i mému manžovi. Byli jsme na velkém nákupu tenkrát s námi zrovna byla i moje mamka. Při návratu jsme se zasekli v koloně. Manžel na to byl špatně ale v autě to ještě vydržel. Dokonce domů ještě došel v pořádku. Nicméně z wc vylezl s pořádným flekem v rozkroku. Musely jsme se s mamkou i trochu smát když se nám provinile přiznával že se trochu počural při stahování kalhot. V té chvíly byl jako malý hošík když provede něco nepatřičného. Musely jsme ho pak uklidňovat že na tom až tak nic není a každému se to občas stane jsme jenom lidi...

Reklama

Přidat komentář