Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Michaela (St, 3. 2. 2016 - 17:02)

Už jsem to udělala. Domluvila jsem se s mámou že vyperu prádlo. Předtím jsem schválně nějakou chvíli nešla na záchod a před praním jsem se zamkla v koupelně, stoupla jsem si do vany a počurala jsem se. Bylo to takové nezvyklé jesnak proto že jsem čurala ve stoje a jednak že jsem čurala v džínách. Potom jsem počurané džíny, kalhotky a ponožky opláchla sprchou a dala do pračky.

Lukáš (St, 3. 2. 2016 - 12:02)

Hezké video. Já sám se taky rád počůrávám, ale do postele ne. Nejraději džíny a pod nima elasťáky nebo punčochy. Přivedlo mě k tomu moje první počůrání v pozdějším věku. Asi ve 13 letech jsem se počůral do džínů ve škole. Samozřejmě to byl trapas, ale docela mě to vzrušilo.
Doma jsem to pak zkoušel, když jsem byl sám, kalhoty jsem tajně vypral a dával na topení a ony přes noc uschnuly. Pak jezdili rodiče na chatu o víkendech a to bylo ještě lepší. Teď bydlím sám, tak to problém není.
Hodně štěstí!

igelit-nylon-bo (Čt, 18. 7. 2013 - 19:07)

Ja opravdu nevim,proc maji vsichni takovy odpor k plenkam a gumovym kalhotkam.Pritom se pocuravaji-sice obcas-na verejnosti,v autobuse,ve vytahu,v aute na ucpane dalnici,nebo ve meste.Stoji Vam to za tu ostudu,kdyz ty plenky,ktere by Vas ochranily nejsou pod oblecenim vubec videt.A do tech velkych plenek-detskych osusek(90x95cm)se da pocurat i dvakrat-davam si 2.Gumove kalhotky se daji objednat pres internet z Nemecka,z Anglie i v Trebici je sije pani na zakazku.Delam ridice pro agenturu a pokud by ridic ktery prisel po me nahlasil mokrou sedacku,tak tam mam zakaz do konce zivota.
Proto si nasazuji plenky a gumove kalhotky at je Zima,nebo horko-proste pro jistotu a ani se s tim moc netajim.Nechlubim se kazdemu na potkani,ale kdyz mi neco obcas pri ohnuti vykoukne,tak to neresim,ani ty,kteri si toho vsimnou-to uz je potom jejich problem.Mam pritelkyni,ta to vse o me vi,obcas me prebali a sex spolu mame krasny.Fandim vsem plenkarum a plenkarkam!

Pavel (Čt, 18. 7. 2013 - 16:07)

Jen dodatek minulému příspěvku, mám rád tuto tématiku, ale minulý vzkaz jsem pojal jako vzkaz Magdě, tak jsem to tam nezmiňoval. Když jsem jako správce hřiště běžel s klíčemi od WC odemknout těm roztleskávačkám, měl jsem samozřejmě sto chutí tam ten klíč zalomit:-) Narovinu ale říkám, že u té gymnstaky mě to nechává skoro chladným. Ona je to hezká holka, ale ten její přístup, kdy si z toho nic nedělá prostě ubírá ne vzrušení. Ona to nikdy nenechá dojít tak daleko, že by křížila nohy, to už se před tím stokrát vyčůrá, ikdyby byla na podiu. Občasné úniky při cvičení bere jako normální věc, protože prý kvůli zvýšené pohyblivosti mají gymnastky trochu zdegenerované pánevní dno a prostě jim to tolik nedrží. Co mě ale vzrušilo a ona na moji zálibu tak přišla, bylo jak jsme byli jednou na koupališti a chtělo se jí. Nějak jsme se začali bavit o této věci až došlo na to, že normální holce když se zmáčně na naplněný měchýř, tak je ucukne, ale nic se nestane. A u této gymnastky vždy došlo k úniku, ona mi normálně řekla, zmáčkni mi břicho a v tu chvíli stříknutí, hned jsem s rukou ucuknul a zase nic. Připadal jsem si, jako když ždímám houbu na školní tabuli. V tu chvíli na mě poznala vzrušení a musel jsem s pravdou ven.

Pavel (Čt, 18. 7. 2013 - 16:07)

Magdo, možná můžeš být ráda, že jsi měchýři ulevila. Mám jednu kamarádku, kterou po podobném předržování další 3 dny neskutečně bolel měchýř, navíc pak další 3 týdny byl hyperaktivní. Alkohol je diuretický a zároveň zmírňuje bolest jako analgetika, takže pokud má někdo hodně upito, nemusí cítit, že se mu chce. Většinou se člověk počůrá, hlavně holky, které mají kratší močovou trubici a nemají tak silné svěrače. Pokud má ale žena svěrače dost silné, může dojít i k poškození měchýře. A věř mi, že počůrání není zase tak ojedinělé. Někdy se to stane smíchy, strachy, nebo prostě jen nedoběhnutím. Znám holku, profesionální gymnastku a při jejích trénincích se to občas stane a není sama. Sama se dobrovolně přizná, nic si z toho nedělá. Jednou jsem se na ní byl podívat, zrovna si cvrnkla, pak se zastavila, šáhla mezi nohy a řekla sakra, zase jsem si krupla a cvičila dál. Jednou jsme takhle šli z vinárny a řekla já to domů nedonesu, normálně přičapla na trávník a pustila to, jakoby se nic nedělo. Čůrání / počůrání je prostě normální věc, není nutné se kvůli tomu stresovat. Nedávno jsem byl svědkem roztomilé události na fotbalovém zápasu, kde byly roztleskávačky a bylo dost zima a ony velmi spoře oděny. Po skončení utíkaly do šatny a omylem tam zůstaly zamčené sprchy a WC, tak jsem tam přiběhl a vidím 5 holek s překříženýma nohama, z toho 2 se zoufale držely v rozkroku. Hned jsem zmizel, aby měly soukromí, ale vůbec bych se nedivil, kdyby to nějaká taky nedonesla.

gab.ka (Út, 2. 2. 2016 - 09:02)

Jsem v této diskuzi nová,...pro inspiraci koukni zde http://fantasti.cc/watch/10720020/2-girls-wet-jeans-with-lot-of-fun/

gab.ka (Út, 2. 2. 2016 - 09:02)

Jsem v této diskuzi nová,...já mam výhodu ,že bydlím sama ,ale když jsem měla přítele toleroval to :)) já se hodně počůrávám do postele :) v jeansech je to úžasné to se nedá popsat

Michaela (Út, 2. 2. 2016 - 04:02)

Jsem v této diskuzi nová, ale zaujalo mně že může být příjemné se počurat, přemýšlím o tom že bych to zkusila. Ráda nosím džíny tak bych se mohla počurat v džínách. Bydlím ale s rodiči a nevím jestli by to šlo udělat aby na to nepřišli. Když to udělám jednou to by nemusel být problém, ale kdyby se mně to líbilo a chtěla bych se počurávat častěji tak nevím co by tomu rodiče řekli.

tom (Ne, 31. 1. 2016 - 14:01)

Tak jak to tady čtu tak z toho uchcávám :-)

tatka (So, 30. 1. 2016 - 15:01)

tak další krásný piss...z toho co tady čtu jsem uplně hotovej. tohle miluju jen mi chybí protějšek. ta moje na to není. když je chut tak to dělám stejně. učurávám třeba celi odpolko pak to pustim třeba všechno a pak zase učurávám. tern pocit v kalhotech no super.

gab.ka (So, 30. 1. 2016 - 11:01)

čauky co kutíte ??? :) já mam volno a užívam si pissing naplno mam kalhotky a rifle a čůram do nich už od včerejšiho večera vždycky ve vaně ve stoje mužu říct,že ten chladivý pocit a vůně je opravdu cool

gab.ka (So, 16. 1. 2016 - 09:01)

...tak další krásný piss pátek doma :)) natáhla jsem si uplně durch mokré kalhotky na které jsem se vyčůrala 12 krát ve vaně ta vůně a mokrost mě uplně brala natáhla jsem si na to rifle a lehla si pod peřinu s plným močákem... a to bylo něco večer s notáskem na klině a filmy a u toho upouštět dle potřeby nemusim řikat jak to bylo rajcovni pod peřinou tepličko pod zadkem horke jezírko a ja v v 12. nebi ..do rána jsem to pustila ještě 3krát a ted tu běhám snidam celá mokrá

mik (St, 13. 1. 2016 - 02:01)

Proto sem píšu, jsem v...ahoj Sabco kdyz by jsi sla treba na xchat tak by jsi se tam dozvedela ze je plno muzu co takove situace upne zboznuji a vzrusuje je to ,, proc je asi tolik stranek na tema female desperation ,,, a jinak takovou situaci uz prozilo hodne holek i stasich zen ,,nekdy i umyslne ,,,ve dvou,,,,jinak plmy mechyr a eroticka aktivita je zajimave tema k ruznym nazorum... umela by jsi si predstavit v te chvili mazleni a hratky,,, jeste nez to vytrysklo ?

Sabina (St, 13. 1. 2016 - 01:01)

Proto sem píšu, jsem v šoku. dneska jsem přijela z večírku v taxí ku se mi chtělo strašně čůrat, když jsem před domem platila, myslela jsem tak dobrý, to už ustojím, výtah pořád dobrý, ale když jsem odmykala byt tak jsem se normálně su učůrla a pak to pustila vůbec se to nedalo zastavit. V životě se mito nestalo. Jěště aazvonila sousedka, že můj kocour tady řve a já proti ní stála pod sukni v pochcaných punčocháčích. Takže dobře, patřím do pohcánků a jdu spát...-.Stalo se vám něco podobného?

mik (Pá, 5. 7. 2013 - 06:07)

Mně se to stálo právě...Magdo zkus se tady podivat asi 4 roky zpatky kde jedna VS popisuje jak jezdi s plnym mechyrem busem z Holic do Brna a jak si to pak uzije a kdyz zajdes na chat tak zjistis kolik je holek co je zadrzovani vzrusuje a kolika muzum se libi a vzrusi je kdyz se holka pocura taky Mudr Igor zde pred 4 lety pise jak funguje mechyr i sverac a kolik kdo vydrzi i dalsi holky tam popisuji to trenovani no a pocit kdy telo neovladnes ? pro mnohe muze tento pocit byt velikym vzrusenim a uspokojenim a u submisivnich se to jeste zesili tim ze ho vlastne ovlada druhy a ruku na srdce kdyz ti to teklo do tech bot nebyl v tu chvili ten pocit vlastne prijemny ta uleva po tom zoufalem zadrzovani ?

Viktor (Po, 11. 1. 2016 - 21:01)

Sem se počůral když sem usnul venku na lavce opitý jak důstojník. Pak mě odváželi sanitků :D Tam mě moseli sestry vyslékat a ty kalhoty ani nepřehodili, aby uschly a daly mi je hned do kabele. Měl sem 4.5 promile :D

Mirek (St, 6. 1. 2016 - 19:01)

Naposledy jako, že jsem to fakt nevydržel v 7. třídě, asi 13 let. Chtělo se mě na cestě ze školy, při odemykání vchodu v paneláku jsem to měl na krajíčku, tak jsem se rozhodnul, že pojedu ta dvě patra výtahem. Cestou nahoru jsem to prostě nezvládnul a počůral se do kalhot. Rychle jsem zajel do bytu a pak ještě vytřel tu louži ve výtahu, kdyby se s ním vraceli rodiče :-)
Mnohem horší to bylo jednou pro mého kámoše, ten jednou potřeboval při cestě ze školního výletu a celou cestu v autobuse se zoufale držel rukou mezi nohama. Když jsme konečně dojeli před školu, tak nás učitelka nenechla jít, ale chtěla nás spočítat a seřadit. Pak jsem jenom- a nejenom já- viděl, jak jeho čůrání teče nohavicema ven na chodník. Chudák se počůral pár metrů od záchodu a to úplně a ještě před třema třídama. Navíc nám bylo tak 12-13 let.

gab.ka (St, 6. 1. 2016 - 09:01)

Dlouho jsem tady na diskuzi...http://www.xvideos.com/video11210145/hd_bedwetting_in_pink_panty

gab.ka (St, 6. 1. 2016 - 08:01)

Dlouho jsem tady na diskuzi...ajuj ja taky kdyz se vycuram do kalhotek tak si je uz nechacam a den nebo dva curam jen pres ne pres den na zachode a v noci v posteli jinak s igelitem mas pravdu taky jsem zkousela a bya jsem celou noc uplne v louzi mela mokre vlasy tricko vsechno curam totiz i petkrat za vecer do rana... matrace to pobere a pres den jakž tkž uschne

Klára (Út, 5. 1. 2016 - 17:01)

Ahoj jsem se dnes rozhodla se vyčůrat ráno a pak jít na záchod až když to bude těsně před počůráním. Snad se nepočůrám, zatím jsem to vydržela, ale už se mi trochu chce tak uvidim. :)

Reklama

Přidat komentář