Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Lucie. V (Ne, 3. 1. 2016 - 23:01)

Dlouho jsem tady na diskuzi nebyla, snad dva nebo tři roky a zase jsem sem zavítala a to koukám co je tady příspěvků. Chci abyste o mně také věděli že existuju. Já se počurávám v posteli, ale ne proto že by mně to nějak sexuálně vzrušovalo, je to pro mně pouze příjemné a líbí se mně to. Když jsem s tím začínala tak to bylo z lenosti v noci vstát a jít na záchod, tak jsem se počurala v posteli. V létě když jsou horka tak jsem spala nahá, to jsem čurala rovnou do postele, jinak spím v oblečení, často jdu spát v tom co mám zrovna na sobě, když mám džíny jdu spát v džínách a v posteli se v nich počurám. Schválně před spaním nechodím na záchod aby se mně potom chtělo. Jeden čas jsem si dávala pod prostěradlo igelit, ale to jsem pak ležela v louři a byla jsem mokrá celá, tak jsem si igelit přestala dávat a nechávám to téct do madrace. Když se vyspím a jdu do práce tak se osprchuji, když do práce nejdu tak si někdy nechávám počurané oblečení na sobě. Někdy se počurám i venku když jdu domů, ale jen když už je tma aby to lidi neviděli. Tak taková jsem já.

peefreak (Po, 28. 12. 2015 - 15:12)

no jo to patří k...řekla kámošce at se taky jde vyčůrat ke mě do postele...

A kámošku to taky vzrušilo?

Lucka (St, 23. 12. 2015 - 22:12)

Mě se líbí ten pocit mít špinavé oblečení, Nejdříve si vemu projímadlo a úplně se přeseru , pak si v tom sedim a piju minerálky do tý doby než se mi uvolní svěrače a pak mám krásně hnédo mokrobílé kalhotky a potom si i kalhoty ušpinim na zadku a chodím po městě a pláču a jsem zvědavá na reakce lidí

leoš (Út, 22. 12. 2015 - 23:12)

s tou prochcanou matraci ty...citi to nebylo :)) ale jinak byla pod ni krasně louže a ty vlasy tričko zadek všechno mokré mě šileně vyrajcovaly no ..matrace je ok

No a co jsi ude (Po, 21. 12. 2015 - 14:12)

Me se kdysi pocurala do...s tou prochcanou matraci ty sikulo? Novou ti asi urcitete nekoupila-vid.Tak ti to tam asi pekne smrdi dodnes.
Ja neverim ani sam sobe a vsude,kde spim mam pod prosteradlem jeste jedno igelitove a davam ho i tam,kam si lehne moje damska navsteva.A mam jistotu a klid.Taky od tech blbek,ktere si to neumi spocitat a nahodou to dostanou-to bych ji nejradeji okamzite zabil.
Zil jsem s jednou podobnou-docela hezka i chytra,ale nenavidela to,ze nosim plenky a igelitove kalhotky-dokonce na ne zarlila.Ja si je ale nasazoval pro jistotu a pro obcasnou mokrou nehodu uz davno pred tim,nez jsme se poznali.Potom jsme byli na navsteve u moji pribuzne.Vecer jsme neco popili a ona byla rano zechcana komplet i s gaucem.Tak co je lepsi?Samozrejme,ze uz k te moji tete nikdy pro tu ostudu nejela,ale moje plinky ji vadily stale stejne.Takze jsem si nechal plenky a ji se zbavil.A dnes mam sbalene takove cestovni zavazadlo,kde je krome detske ksmetiky a kremu proti opruzani i nekolik plen,gumove kalhotky a igelitove prosteradlo,kdybych mel nekde prenocovat.Myslete si o me co chcete,mozna podle vas nejsem normalni,ale jsem vzdy a vsude v klidu a pohode.A o tom to je.

leos (Po, 21. 12. 2015 - 10:12)

Me se kdysi pocurala do postele opila kamoska to tak ze spala vedle me taky me to rajcovalo mela mokre kalhotky tricko vlasy i celou postel pritahl jsem si ji do naruce hned mi stal ta vlhkost a to vse rano jsme se hnedpomilovali

mik (Ne, 20. 12. 2015 - 04:12)

Muzu za sebe rict ze...milovavni s holkou ktera se u toho pocura patri k silnym prozitkum pro oba a je fakt hodne vzrusujici ,,,jasne ne pro kazdeho ,,jako ostatne vsechno ,,ale pro ty co vi,,,nebo zkusit chteji,,,skoda jen ze holky maji malou odvahu tuhle orientaci ci touhu nebo zvedavost priznat,,pricemz s pocuranim se ma podle meho vetsina holek zkusenost nechci odhadovat procente ale myslim ze bude dost velke procento holek co se nekdy v zivote pocuraly ,, nemyslim predskolni vek pochopitelne

marian (So, 19. 12. 2015 - 20:12)

Muzu za sebe rict ze predstava ze mi holka cura do postele to hrejive curani me silne vzrusuje

misan (Ne, 13. 12. 2015 - 13:12)

Ahoj.. Ja uz tyden premyslim ze se taky pocuram mam tu krasnou tena lady maxi vlozku a nekolik naturella vlozek normal s kridelky tak si rikam kdy ja je nalepim do kalhotek ale nevim zda do kratasku bo do klasickych kalhotek a asi to do nich pustim ale obavam se aby to neproteklo.. Ale chtel bych sehnat plenku a curat jen do plenky kdyz bych byl doma libi se mi ten pocit curat kde koliv ..ale jinak me vzrusuje vlozka v kalhotkach kdyz se pres ni cura rad bych kamaradku co by rada curala do plenky vlozky a obcas mi dala par vlozek na procurani

mik (Ne, 13. 12. 2015 - 03:12)

Mam pocit ze se tahle diskuze dostala do takoveho virtualniho sveta vzdycky budou lidi co si vymysleji neskutecne veci a ty predstavy je pak vzrusuji na druhou stranu nechtene pocurani zazilo mnoho zen i asi muzu a zaroven jen dost muzu i zen ktere vzrusuje pocuravani se i prime curani najit nekoho na real se da ale je to v prve rade o duvere a malokdy se to hned otevrene prizna,,, i kdyz treba na lide.cz byvala mistnost piss a chodili tam lidi s kteryma real domluvit sel ale to byla i trosku vyjimka .... dnes z chatu lide.cz udelali paskvil a nesmysl postradajici logiku chatu,, na xchatu anonymita funguje a je pak na lidech zda s ni vystoupi nakolik rikaji pravdu nakolik se zaiskri jsou vzajemne zympatie a takova stejna vlna ze to ale neni vymysl dokazuji treba starnky pissblog.com ale neni nad amaterske pojeti a skutecne nehrane situace zamereni a touhy

Atlas (So, 12. 12. 2015 - 21:12)

Nevím, jestli se ti to...Ahoj Stydlivko. Můj mail je:
[email protected]
A můžeš zažít cestu rájem. Tak napiš.

gab.ka (So, 12. 12. 2015 - 15:12)

gab.ka jojo ... ale nabyl...asi moc ne :/ nemam ani fotky na amaterech

verca (So, 12. 12. 2015 - 12:12)

Ja se rada pocuravam ale nedavno se mi to stalo primo pred sefem ze me poradne zjebal ze sem neprinesla sokumenty az jsem se tak pocurala jak jeste nikdy sice rval jak nevim co ale mam ostudu a ani cigarko me neuklidnilo sukne boty silonky kalhotky tricko vsechno mokry

wett (Pá, 11. 12. 2015 - 14:12)

ten pocit když se ráno...gab.ka jojo ... ale nabyl jsem docela dojmu, že se s tím předvést nechceš, co?

gab.ka (Pá, 11. 12. 2015 - 09:12)

co si pamatuju, měla jsi tu...ten pocit když se ráno vzbudím a pustím to plným proudem do kalhotek a pak mě to hřeje voní a v posteli čvachtá při každém pohybu tk jsem skoro hotová proto to dělám poctivě na těch fotkach to je výsledek několika chcaní od večera do rána :))

H (Po, 7. 12. 2015 - 10:12)

Nevím, jestli se ti to...Ahoj Stydlivá,

pokud to opravdu myslíš vážně, tak napiš na pocuralasesZAVNÁČseznam.cz

wett (Po, 7. 12. 2015 - 09:12)

ale par příspěvku zpět tu...co si pamatuju, měla jsi tu dvě fotky a obě mám stažené :-) vypadá to, že to děláš vskutku poctivě, líbí se mi to ;) ale fotka postele není uplně ono jako když se ta celá situace skutečně vidí ;)

gab.ka (Ne, 6. 12. 2015 - 16:12)

gab.ka nechtěla by ses mi...ale par příspěvku zpět tu mám odkaz na fotku mé postele rano tk koukni a řekni nazor :) počůrávám se takhle 3 týdně :)

gab.ka (Ne, 6. 12. 2015 - 16:12)

gab.ka nechtěla by ses mi...to opravdu nechtela :) moje pocuravani je jen moje vasen a jezirko pod zadkem v posteli je moje slabost

mik (Ne, 6. 12. 2015 - 06:12)

Nevím, jestli se ti to...I ja mam hodne zkusenosto v tech smerech seznameni se na chatu neni problem a pak uz je to jen a jen o duvere vzajemnych sympatiich a stejne vlne je rozhodne dost holek co je laka zadrzovani curani a pocurani se zkus xchat a uvidis ,,,

Reklama

Přidat komentář