Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (Čt, 19. 11. 2015 - 14:11)

Nejsem si jistá, jestli bych...Tak mel jsem za to ze te to prave laka na te verejnosti ...jinak jde zazit na verejnosti jen takovy adrenalin kdy to budes mit uz fakt na krajicku vetsinou ee nestane ze se hned pocuras cela ale napred par krat ucurnes a pak uz to nejde zastavit,, ale od ucurnuti do uplneho pocurani se je casovy prostor kde se presunes tam kde potrebujes ,,ja jsem to takto ve dvou absolvoval ona zadrzovala a ja to jistil ) stihli jsme to do soukromi pak...

Mili (Út, 17. 11. 2015 - 18:11)

Já vím, do té vložky to...vis ja to pocurani na verejnosti zazil nekolikrat,mel jsem vnitrni stany u dzinu uplne mokre a mozna i ponozky.To se hodne napijes a jdes mezi lidi do mesta.Chce se ti postupne vic a vic, tak uz podvedome zacnes hledat, kam si odskocis,ale to odkladane moceni nezastavis a potom se jen zastavi,trochu nahrbis a uz to tece.A ne jen par kapek,ale vytece ti cely mocovy mechyr.A pak si s tim delej co chces.Bud si sedni na namesti na lavicku a dej nohy od sebe,nebo postranimi ulickami upaluj domu.Pro si ja davam pleny a igelitove kalhotky-pak mam jistotu kdykoliv a kdekoliv.Nikdo to nevidi a nezadelavam si na ostudu.Ale pokud chces,tak si to zkus,je to tvuj boj.

wett (Út, 17. 11. 2015 - 14:11)

bývalý to zkoušel ale...to je možný, ale dokud to nevyzkouším, tak nemůžu mít na to názor

Stydlivá (Po, 16. 11. 2015 - 15:11)

tak si priprav a naplanuj...Nejsem si jistá, jestli bych takovou situaci naplánovala a při mém štěstí by se mi to určitě ještě stalo někde přímo na veřejnosti.

Stydlivá (Po, 16. 11. 2015 - 15:11)

počůrat se je úplně jiné...Já vím, do té vložky to bylo fajn, ale určitě to není takové, jako rovnou do kalhot.

mik (Po, 16. 11. 2015 - 01:11)

Jde mi o obojí, ale to...tak si priprav a naplanuj takovou situaci kdy proste nebudes mit moznost si nekde dojit a proste se pocuras jinak pokud pises o tom ze te laka oboji tedy aby i nekdo videl ta mrkni na nejake female desperation tam najdes ispirace az az ,,

gab.ka (Ne, 15. 11. 2015 - 22:11)

počůrat se je úplně jiné dokud to nezkusíš nezažiješ ten pocit takže je to jen na tobě :)

Stydlivá (Ne, 15. 11. 2015 - 22:11)

a ty stydlivko jde ti o...Jde mi o obojí, ale to prostě nedám.

Pedofil (Ne, 15. 11. 2015 - 20:11)

jsem tu dobre?

Pedofil (Ne, 15. 11. 2015 - 20:11)

jsem tu dobre?

Mili (Ne, 15. 11. 2015 - 19:11)

No párkrát jsem si zkusila...a ty stydlivko jde ti o pocurani,nebo aby se toho nekdo vsiml-nebo o oboji?Ja ty plenky nosim 24 hodin denne a kdyz se mi zacne moc chtit a stihnu to na zachod,tak je to v poho.A kdyz to nestihnu,tak se pocuram do plinek.Nic na tom neni,jen musis curat pomalu a chce to jeste igelitove kalhotky pro jistotu.Ono je hezke byt odvazna a ukazat se ze jsi jako pocurana,ale v zivote je to slozitejsi a dost lidi se na tobe vyradi-pomluvy atd.O me to uz vi za x let hodne lidi,ze si davam plenky a gumove kalhotky,vsechno susim viditelne na balkone,takze nejsem uz pro drbny zajimaci, ale ty jsi mladounka a na tobe by si asi smlsly.Drzim palce a rad poradim i pomohu.

Stydlivá (Ne, 15. 11. 2015 - 18:11)

a proc to nezkusis do...No párkrát jsem si zkusila nalít trochu vody do kalhot a bylo to příjemné, dokonce jsem s trochu mokrýma kalhotama šla i vynést koš, sice večer, ale na mě úspěch, ale asi nemám odvahu to zkusit pustit do oblečení.

gab.ka (Ne, 15. 11. 2015 - 16:11)

gab.ka : no rád bych si...bývalý to zkoušel ale stejně měl výhrady .)

mik (Ne, 15. 11. 2015 - 01:11)

DNES JSEM SE Počurala při...proc by to mel byt zdravotni problem pri silnem orgasmu se kolikar zena pocura a kdyz si dopravas hratky s plnym mechyrem tak se to stane jeste snadneji je to super

Lucka (Ne, 15. 11. 2015 - 00:11)

DNES JSEM SE Počurala při hrátkách a nevím proč a čím to je prosím poraďte mi čím to je jemi v tom trapně a nevím jak to řešit není to nějaký zdravotní problém děkuji Vám za Vaše názory Děkují

wett (So, 14. 11. 2015 - 17:11)

gab.ka : no rád bych si zkusil vedle tebe přespat ;)

gab.ka (So, 14. 11. 2015 - 08:11)

Tak Včera jsem měla další zážitek,šla jsem z oslavy kámošky a měla dvě piva ejhle problém.Po cestě se mi začalo tak šileně chtít,že jsem zvažovala zda si neodskočit někde do křoví,ale tím,že byla již tma zvolila jsem svou oblíbenou počůravací taktiku a alespon budu mít změnu,sedla jsem si na dřevěnou lavičku a pustila to naplno přes rifle...Ihned můj známý pocit horkého jezírka na zadku a pak už to jen teklo.. Domů jsem to došla krásně mokrá a viděl můj zadek jen jeden člověk takže score 1.0:) a ano ,v těch ryflích jsem spala a před spaním to do nich pustila ještě jednou ;)

mik (St, 11. 11. 2015 - 18:11)

Do vložky jsem to zkoušela,...a proc to nezkusis do normalnich kalhotek nebo klidne i do jeansu at uz schvalne nebo proste pockat az to nevydrzis je to super prozitek pak a kdyz u toho nejsi sama ta jeste vetsi

mik (St, 11. 11. 2015 - 17:11)

to jsem zkoušela do...ano je to super hlave ve dvou je to i s orgasmem parada ,,

wett (St, 4. 11. 2015 - 21:11)

...Ahoj gab.ko docela bych s Tebou o Tvé zálibě prohodil pár slov, můžeš mi napsat na email [email protected] ? - díky ;)

Reklama

Přidat komentář