Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Scatter (St, 15. 4. 2020 - 00:04)

Si žena mých snů, napiš a budeš mít vše!

Peefreak (So, 4. 4. 2020 - 12:04)

Gabko, mně určitě! Užívali bychom si to spolu.:-)

Emička (Ne, 6. 9. 2015 - 14:09)

Já jsem jednou večer vypila 1 litr minerálky a v noci jsem se budila že jsem už hodně potřebovala tak jsem pila zase a ráno jsem zaspala a už bych nestihla jít na autobus kdybych šla na záchod tak jsem už se svírala v autobuse a po chvíli jsme cítila jak mi vlhnou kalhotky ale počůrala jsem si jen ty kalhotky potom se to zastavilo a v 8:30 jsem pospíchala ze školy s mamkou k doktorce a když jsem tam už skoro byli tak jsem se počůrala úplňě :)

klára (Ne, 6. 9. 2015 - 09:09)

Já se dnes rozhodla ze od rána nepujdu na záchod a když to bude už hodně akutní tak půjdu jsem zvědavá snad se nepočůrám

Lenka (Pá, 4. 9. 2015 - 20:09)

Zdra všichni. Mám dceru která chodí do 7.třídy ale přes noc se stále počůrává už 4 roky.Dávám jí na noc plenky a bohužel se jí to stane i přse den tak plenky má i celý den . Zatím se to usvědčuje. Nemáte někdo radu ?
Nechci jí zbytečně stresovat doktorama

Karel (Pá, 4. 9. 2015 - 16:09)

Karel trhni si nohou tady...Za 1. jsem jiný Karel a do diskuze zenam zname trable, nic nepisu!
Za 2. jsi clovek s poruchou socalniho citeni, mas pocit, ze mas vzdy pravdu a vzdy musis mit posledni slovo. No, co se da delat?

PP (St, 2. 9. 2015 - 17:09)

Anglo pedošu vypadni od válu a běž si blít na vaše fóra, pokud je nemáte zakázaný.

mik (St, 2. 9. 2015 - 17:09)

Míku, vypadni s...Karel trhni si nohou tady nejsou zadne pravidla co se tady muze psat a co ne nakonec ty patris nejspis mezi ty co se tu tim vzrusuji podle toho co pises na te druhe diskuzi zenam zname trable pri cestovani ja sem nahlizim od pocatku tehle diskuze a podivej se do historie kolik lidi tu pise o spojeni sexu s curanim a i holky,,, treba ta vysokoskolacka dneska uz asi vystudovana Alice si nic nevymysli urcite a je tam i plno jinych holek co pisou o zadrzovani a tak ,,tak mi polib prdel

Karel (Út, 1. 9. 2015 - 20:09)

Takze zacnu od konce jsou...Míku, vypadni s komentářema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radek (Ne, 30. 8. 2015 - 17:08)

Já se počůral do rána , jsem byl včera trochu pařit a ráno jsem byl durch mokrý, přítelkyně nadala musel jsem převlíct postele a mám slíbený že jestli zas někdy dojdu nad ránem tak dostanu plínu abych zase nepocikal celou postel.

petr (Ne, 30. 8. 2015 - 16:08)

ja se počural dnes před hodinou do plnek,moc se mi to líbí

mik (Ne, 30. 8. 2015 - 15:08)

Teprv teď jsem pochopila,...Takze zacnu od konce jsou zeme kde se i reditel firmy oslovuje krestnim jmenem a jazyk vykani nezna takze i kdyz reditel nejsem tak zustanu u tykani a ted k veci zadneho Freuda jsem sem netahal ale kdyz uz jsme u toho tak nejlepsi cesky sexuolog Radim Uzel rika ze mokrym hratkam se venuje vic paru nez by se dalo cekat ,,nikde nepisu ze se pocuravani libi kazde druhe ale asi nebudu daleko od pravdy kdyz napisu ze mam nazor ze velka vetsina zen se nekdy v zivote alespon jednou pocurala nebo pripocurala ano ze studu se nemluvi o curani vseobecne ,, zkus se zeptat nejakeho ridice autobusu kolik zen za nim prislo s zadosti o zastaveni,,,a v mnohych jinych situacich budou riskovat ze se pocuraji drazdivy mechyr je jedna vec stejne jako kapacita mechyre pevnost sverace a psychika stud a dalsi okolnosti ,,, a do techto okolnosti patri i to ze je skupina zen kterym se libi zadrzovani ktere vzrusi i to ze se pocuraji..ironii ze silonkama nebudu komentovat jinak na podobne diskuzi o pomocovani v dospelosti psala nejaka Irena podobne o uchylacich a pritom tam podrobne rozepisovala jak se nekde pocura bylo to v podobnem duchu nechci tady delat s Ireny Moniky Hanky a dalsi chlapy co se takhle ukajeji je tu plno pravdivych a zajimavych prihod treba i dolozenych odkazem na noviny kdy pani Irena ( jina nez ta na te druhe diskuzi se pocurala na vlastni svatbe pri obradu...kdyz tu clovek zabrousi do zacatku tehle diskuze tak je to napred o takovy nechtenych situacih ktere ale nevzniky s draziveho mechyre ale protoze dotycna riskovala a nedosla si coz dela spoustu zen ..co se za tim skryva je na kazdem at si to prebere ale je tam pak dal v pokracovani diskuze hodne zajimavych veci tykajicich se uz ne nahodneho pocurani ale erotiky a debat urcitem vzruseni... proc neverit vysokoskolacce Alici ktera jezdila na koleje busem a vzdy se pred jizdou napila tak ze pak uz dojizdela s nacpanym mechyrem a prozila pak orgasmus ano jedna stranka je skutecne to nechtene a v podstate neprijemne a opacny pol je ten kde jde o urcity umysl a eroticke aktivity ,,ze to sem nepatri ? pak ale drazdivy mechyr ci inkontinence sem nepatri taky a puvodi prvotni diskuze byla
o tom ze se to nevydrzelo ,,,v ruznych situacich

Hanka (Čt, 27. 8. 2015 - 00:08)

Hanko kazdy muze mit svuj...Teprv teď jsem pochopila, že píšu na špatné místo, že tady jde o erotiku, ne o zdraví a zdravotní problémy. Protože mi dráždivý měchýř - prosím nezaměňovat s inkontinencí, to je úplně něco jiného - mi velmi změnil život a chtěla jsem náhodně najít někde podporu, tak jsem narazila na Moniky problémy a chtěla jsem jí upozornit, aby to nebrala na lehkou váhu. Omlouvám se, nedívala jsem se v této rubrice do historie, že tady kralujete a vysvětlujete všechno Freudem - on ale asi by se obracel v hrobě. Nejsem určitě frigidní feministka a určitě taky nevím kolik tisícin procenta žen se s radostí počůrává, vy to tady berete, že je to skoro každá druhá. Každopádně dráždivý měchýř nás trápí neuvěřitelně víc, ale ze studu o tom málo lidí mluví a píše. A ještě poznámku: o tom divadle a mokrých silonkách, že jsem se nepropadla do západního německa podle klasiky, když jsem to napsala. Ale když jsme u toho, kalhoty jsem nikdy do divadla nenosila, teď pro můj problém ani do práce. No tak jsem to napsala, ostatně víte o ženách vše a možná i silonky potajmu nosíte, tak si je vemte mokré a projděte se v 10ti stupních přes město. Ostatně, víte že Vám vykám i na internetových diskuzích by se to mělo dodržovat.
Hanka

mik (St, 26. 8. 2015 - 19:08)

Po čase jsem se sem...Hanko kazdy muze mit svuj nazor me je naprosto jasne ze pokud jde o skutecnou inkontinenci at uz z jakychkoliv pricin a stane se to nekde na verejnosti tak s toho zadny prozitek neni ale nevim proc nekoho nazyvat hned uchylakem ale i to mi je jasne jsou lide kteri nektere veci nikdy nepochopi a to nejen mezi zenami ale i mezi muzi ted mam na mysli konkretne tohle tema tedy tema moceni a pomocovani jinak ve valne vetsine jde o hodne intimni a osobni zalezitost ktere patri do soukromi a ne do divadla ovsem na druhou stranu mam osobni zkusenost s pocuranim zen i na verejnosti kdy tam sice byl dost stud ale zaroven i jiste vzruseni zalezi spis na okolnostech a s kym to je ...znovu podotykam ze chapu ze to neni pripad Moniky ani tvuj rozhodne ale nebudu hned nekoho nazyvat uchylakem a vim o vice zenach ktere toto zajima a vzrusuje nejde o zadne pribehy zadnou fantazii pochopitelne otevrene se k tomu tezko nekdo prizna a kdyz budu uprimny tak v teto anonymite tak jak to podrobne popisujes ze jsi si nacurala do silonek vznika jisty cervicek pochybnosti jsou lide kteri se takovymto psanim vzrusuji.,.. a je zde hodne vymyslenych a nepravdivych prispevku ale zrovna tak tu pisi lide kteri si nic nevymysleji ale pises ze nechapes co by jsi s toho mohla mit za vzruseni.,..ver ze jsou zeny ktere pomoceni nebo moceni pred nekym at uz primo nebo pres obleceni dovede az k orgasmu je to ale mozaika skladacka ruznych vlivu zamereni i dane situace mozna tohle sem nepatri diskuze byla zalozena proste pro situaci kdy se nekdo nechtene pomoci ale myslim ze neni na skodu napsat i pro ty kterym to neco rika preju hezky den

mik (St, 26. 8. 2015 - 18:08)

Miku, prosím,...Karle je rozdil mezi pribehem ktery se da tak trosku nazvat fetisem a relnym skutecnym zazitkem ale ani tobe nema smysl nic vysvetlovat taky se mej pekne jen dodam ze vtiravost neni mou parketou

Karel (Út, 25. 8. 2015 - 10:08)

Ahoj Moniko, pěkně...Teda měl jsem na mysli Hanko, pěkně napsané :-)

Karel (Út, 25. 8. 2015 - 09:08)

Po čase jsem se sem...Ahoj Moniko, pěkně napsané:-)

Hanka (Po, 24. 8. 2015 - 22:08)

Po čase jsem se sem podívala a vidím, že sem nemá cenu psát. Chtěla jsem pomoci Monice, aby svůj problém řešila někde na urologii, nebo urogynekologii, protože může mít závažnější příčiny, než ta moje, kde základem je psychická příčina dráždivého měchýře. Monika se už dále neozvala, protože tady převládá úchylná debata o radosti z pomočování. Miku, něco vám poradím, vyražte někam do společnosti, třeba do divadla a tam se pomočte, udělejte pořádnou louži pod sebou. To bude erotika, dlouho na to budete vzpomínat. Vygooglujte si, jaké příčiny může mít dráždivý měchýř, že může jít o závažná onemocnění i smrtelná. Já v úvozovkách mám štěstí, že po všech vyšetření se jedná opět v úvozovkách jen o psychický probém. Jediné, co mohu potvrdit, že když se dostanu do úzkých, což se mi zatím stalo jen 3x za několik měsíců po tom trapasu v divadle a vím, že nemá už smysl vyhledávat WC, ale lepší se někam ztratit mimo veřejnost, kde bych mohla ... Jednou se mi to povedlo, 2x bohužel ne. Ano je to úleva, že to utrpení skončilo, a hlavně, úleva z toho, že si toho nikdo kolem nevšiml. Pokaždé to bylo blízko domova a já celá rudá dobíhala domů, aby si nikdo nevšiml mých mokrých silonek. Nechápu, jak bych z toho měla mít erotický zážitek. Příští týden jdu na další vyšetření, kdy se rozhodne zda bude vhodná operace, v mém případě psychického dráždivého měcháýře úspěch je pod 50%. Pokud se Moniko ozveš, ráda odpovím, jinak s úchylaky nekomunikuji. Hanka

Karel (Čt, 20. 8. 2015 - 21:08)

Karle tak koukam ze jsi...Miku, prosím, nic...

Koukám, že Tobě je naprosto zbytečné něco psát. Někoho, tak vtíravého jsem ještě neviděl. Kdyby sem všichni psali jenom příhody a zdrželi se komentářů. Budeš se divit, ale když si přečtu nějaký příběh, umím si udělat svůj názor a opravdu nepotřebuji Tvoje vysvětlovací komentáře.
Měj se pěkně.

mik (Pá, 7. 8. 2015 - 09:08)

Miku, prosím, nic...Karle tak koukam ze jsi docela prispivatel na te diskuzi pomocovani v dospelosti ) takze asi uz vim ktere strany fouka )

Reklama

Přidat komentář